Organic Life S.A.

Opinie o Organic Life S.A.

Dorota

Najlepsze produkty na rynku - dlatego niewygodne dla konkurencji. Pod każdym względem najlepsi

eco freak

Świetne , bardzo skuteczne produkty naturalne, bardzo dobre składy, przystępne ceny. Wyjatkowo wysokie stężenia składników aktywnych i ziół. Moje trzy ulubione produkty to Smocza Krew, Copaiba i Żółtko Roślinne. Szybka wysyłka.Nigdy nie miałam problemów z komunikacją. W razie pytań bardzo pomocny dział obsługi klienta. Pani Magda załatwia tematy szybko i skutecznie. Polecam!

@eco freak

Dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby kosmetyki Organic Life spełniały oczekiwania naszych wymagających klientów.

Hmm
@eco freak

To chyba opinia od samych szefów by nakręcić popyt. Reklama dźwignią handlu. Raz można się oszukać ale tylko raz.

@Organic Life S.A.

Dzień dobry, cieszymy się, że pozytywne opinie o naszej firmie budzą wiele emocji. Szkoda, że nie podpisują się Państwo imieniem i nazwiskiem.

Agnieszka
@Organic Life S.A.

Witam. Ja również nie polecam tych kosmetyków szkoda pieniędzy jakość nie idzie w parze z ceną a i opakowania tych produktów bardzo małe. Ja również miałam uczulenie od kremów tej firmy. Balsam myjący do włosów bardziej zaczęły wychodzić mi włosy a handlowcy reklamują te produkty bo chcą zarobić. Proste. Ja dałam się nabrać raz już więcej nie dam się nabić w butelkę.

Niezadowoliny

Odradzam kosmetyki organic life moja żona używała serum do twarzy zwykła woda. Balsam do włosów też nie zdawał egzaminu. Od kremów miała uczulenie. Cena tych produktów wysoka w stosunku do jakości. Nie warto przepłacać jest wiele polskich producentów kosmetyków gdzie ceny są niższe o połowę a efekty znacznie lepsze.

@Niezadowoliny

Dziękujemy za opinię! Bardzo nam przykro, że Pańska żona nie jest zadowolona z naszych produktów. Nasze serum ma bardzo bogaty skład INCI, ale nie jest to serum olejowe, lecz wodne i tak powinno być w przypadku tego produktu. Kosmetyki naturalne budzą wiele pytań, na które chętnie odpowiemy. W razie pytań lub reklamacji zachęcamy zawsze do kontaktu z Działem Obsługi Klienta pod numerem telefonu +22 4000 879. Wspomnimy tylko, że mamy również tysiące zadowolonych klientów. Pozdrawiamy serdecznie.

Maria

Plan na pozór bardzo prosty i wszystkie pięknie, ale skoro to mlm to nie powinno byc ograniczonych zarobków a w planie widocznie to widać przykład: 4% czyli Lider osiągam kiedy mam kiedy 2 nogi które będą mieć po 200 zl obrotu, a 3 razem z moją ma mieć 200, 4% jest to miedzynarodowa pula prowizyjna = nigdy nie wiemy ile tego będzie, czyli za obrót mojej grupy na poziomie ok 600 zł dostaje za to miedzy 40-100 zł wiec do konca nie wiem ile a dodatkowo okazuje się że jesli wyniesie ona wiecej to nie dostane wiecej ;/ kolejny oułap to 8% kiedy każda z nóg przekroczy 1000 zl obrotu czyli ok 3 tys, dostajesz 150-500 zl czyli miedzy tym 100 a 150 zł jest różnica której generalnie nie dostaje dystrybutor!!! w dodatku podział jest taki że 3 nogi muszą działać, jesli mam dwie to muszę nadrabiać swoim kolejnym kontem! Bardzo prosty, niepozorny plan a takie kwiatki. Firma jest juz prawie 2 lata na rynku a kiedy szukałam liderów na min poziomie 17 czy 22% nie ma takich i nikt nie potrafi odp na moje pytania ;/ nie wiadomo z kim sie kontaktowac, bo tel na stronie nieodp...historia firmy ATW zostawia wiele do zyczenia....plan niejasny, nie wspomnę o tym ze opakowania i produkty zostawiają wiele do życzenia, tak testowałam je kupiałam paste, szampon, krem do twarzy, serum i smocza krew - jedyna dobra rzecz, ale na rynku sa tansze ;/ reszta szit totalny, zeby zbrazowiały po tyg, serum jak woda...z reszta proukty mozna kupic samemu na stronie i pozniej dostaje sie propozycje znizek i tak wiec po co to pormowac ;/ach i nie sa wegetariańskie, mają w składzie niektórych zwierzęce składniki, gdzie sa produktowane? Proszę spr adres na google jaka siedziba...

Tomasz Mokrzycki
@Maria

Niestety nie mogę się zgodzić z tak krzywdzącą opinią, która ma się nijak do rzeczywistości. Na wstępie kwoty wzięte z sufitu. Nie przeliczamy kwot w złotówkach za produkty w ten sposób, by odpowiadały ilościom punktów za każdy produkt w stosunku 1:1. Tak więc to nie kwota 200 zł a ilość punktów 200 PCB w trzech liniach A, B i C + (sumowane z własnymi zakupami) decyduje o awansie na pozycję lidera. Do każdego produktu jest przypisana odpowiednia ilość punktów i ich suma decyduje o pozycji w karierze. Z całości międzynarodowego obrotu jest odejmowana część, przeznaczona na wynagrodzenia dla partnerów i dzielona na ilość partnerów na poszczególnych poziomach kariery. W 2016 firma ATW BeautyLab została wykupiona przez nowych właścicieli a obecny plan marketingowy obowiązuje od sierpnia 2017 z drobnymi poprawkami w marcu tego roku. Produktów używam od 2-ch lat i nie miałem do tej pory żadnych zastrzeżeń co do jakości. Jeśliby takowe były, wystarczyłoby mi podjechać do firmy i wymienić bez żadnego problemu. Firma mieści się w Warszawie na ul. Kolejowej 11/13. Proszę o podanie nazwy produktu, w którym znajdują się wspomniane składniki zwierzęce. Ja takich nie zlokalizowałem a wiem, że właściciel i prezes są veganami i wegetarianami, zaangażowanymi w ochronę zwierząt w ramach wspieranej przez firmę fundacji. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na tomaszmokrzycki43@gmail.com. Z chęcią odpowiem i prześlę dość dokładnie opisany plan marketingowy, bo widzę że ze zrozumieniem go wielu ludzi ma kłopot. Podpisuję się pełnym imieniem i nazwiskiem. Można mnie znaleźć również na fb: https://www.facebook.com/tomasz.mokrzycki

ewa
@Tomasz Mokrzycki

no tak tutaj pan Tomasz dobrze napisał bzdury takie ale i krzywdzące

Joanna
@Maria

Zgadzam się z autorka, liderzy jak Hieny wydzwaniają do znajomych . Byle by osiągnąć swój cel . A kosmetyki okropne , uczulają i po prostu śmierdza????. Wiele klijentek się sjarżylo . Cóż cała firma to kpina i akwizycja za dychę. Nikt normalny nie bedzie się pchał w to (usunięte przez administratora) . Chyba ze dziunie z Pierdziszewa Górnego . Nie polecam i szczerze odradzam firmę i kosmetyki.

Konrad Sobczyk
@Joanna

Witam wszystkich niezadowolonych . Jest takie przysłowie : Gdzie drwa rąbią wióry lecą :) Po 3 miesiącach zajmowania się dystrybucja kosmetyków moja żona w 8 miesiącu ciąży zdobyła poziom Menadżera Regionalnego 5 poziom kariery . Obalam opinie ze się nie da . To jest fakt . Kosmetyki są świetne nie jednej osobie pomogły . To tez są fakty potwierdzone zdjęciami . Ceny w stosunku do jakości bardzo niskie . Wiem prowadziliśmy wcześniej gabinet kosmetyczny tam ceny kosmetyków były conajmniej 5 x takie w porównaniu do tych z Organic Life. W tej firmie plan marketingowy jest tak skonstruowany ze by nie było przypadkowych awansów . Wystarczy chcieć i nie marudzić tylko pracować . Bez pracy nie ma kołaczy . Jeśli komuś się nie udało i nie udaje to albo się noe nadaje po prostu albo trzeba się przeszkolić jak robić ten biznes. Nie zwalajmy na to ze firma jest zła spójrzmy w lusto i zastanówmy się co zrobić ze by było dobrze . Pozdrawiam serdecznie wszystkich zadowolonych i nie zadowolonych i życzę sukcesów . Konrad Sobczyk z Warszawy

@Konrad Sobczyk

Witaj odezwiesz się do mnie? Mam parę pytań Ewusku@o2.pl

bogra
@Konrad Sobczyk

Pracowałam w Atw .Teraz tylko kupuję żele do higieny intymnej.Nie ma dla mnie lepszych. Nie jestem pewna ale od 1995 roku je używam lub wczesniej. Teraz zmieniły nazwę ale nadal jest kupuję..Tylk ojuz teraz kupuję dla siebie i rodziny..Przywilej mi został .Kupuję po cenach bez marzy .Polecam.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Organic Life S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Konsultant biura obsługi klienta - Call Center? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Aga

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jaka jest atmosfera i czy warto aplikować?

Kasia BA
@Aga

Rekrutacje są przez cały czas. Atmosfera jest rewelacyjna. Proszę napisać do mnie na priv i udzielę wszelkich informacji ????

becia1066
@Aga

zapraszam do kontaktu 691507809, becia1066@wp.pl

Kasia BA

Witam, kosmetyki firmy Organic Life stosuję od marca 2018, a w styczniu tego roku zajęłam się działalnością biznesową. Dlaczego? Przekonał mnie produkt! Produkty są bardzo dobrej jakości, skóra jest nawilżenia, bez podrażnień. Miałam problem z łuszczycą głowy. Pozbyłam się jej dzięki balsamom do mycia włosów OL. Skóra jest zregenerowana, nawilżona i nie wypadają mi włosy. Po dwu miesiącach osiągnęłam poziom lidera zespołu, drugi poziom w karierze. Da się zarobić, tylko trzeba pracować. Ten biznes, to praca jak każda inna. Pozdrawiam Kaśka

BETY

Produkty switne a pani joanna musiala sie zderzyc z kioskiem i dlatego opowiada bzdury!!!!!!!

Kamil
@BETY

Jesteś może pracownikiem firmy i sprzedajesz te produkty? Na jakiej zasadzie działa współpraca z firmą? Czy dystrybucja kosmetyków odbywa się drogą prywatnych spotkań z klientami? W jaki sposób rozliczasz się z firmą i czy masz rabaty, albo atrakcyjne promocje dla stałych klientów? Jak to wygląda w praktyce? Na stronie http://www.organiclife-konferencja.pl/ firma szuka osób do współpracy i rozprowadzania produktów firmy w sprzedaży bezpośredniej. Zachęca do osoby, które chcą same budować swoją karierę i niezależność finansową.

Zostaw merytoryczną opinię o Organic Life S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Organic Life S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Organic Life S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Organic Life S.A.?

Organic Life S.A.