Opinie o pl.oriflame.com - Oriflame Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oriflame Products Poland Sp. z o.o w Warszawa

Aga

Jak dostać prace w biurze?

Liderka
@Aga

123 Dzięki za ten komentarz :D Usmiałam się do łez :D Jeśli możesz to rozwiń kwestię zabawiania koordynatora przez liderki :D Chętnie poczęstuję się delicją :D hahahahah

LIDERKI CIĄGLE PRZESIADUJĄ W KANCIAPIE ZABAWIAJĄ KOORDYNATORA PIJĄ KAWKE JEDZĄ DELICJE I WSZYSTKO MAJĄ W DUPIE A PANIE NA LINIACH NAWET DO KIBLA NIE MAJĄ CZASU WYJŚĆ A PANOWIE MECHANICY TO ŚWIĘTE KROWY PODPIERAJĄ KONTENERY A JAK SIĘ ICH O COŚ POPROSI TO NIE MAJĄ CZASU BO SĄ ZAPRACOWANI OGÓLNIE NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ

Ja już ktoś pisał - praca jak każda. Pracownice zdarzają się różne - ze starszych jedne są miłymi ale zmęczonymi dorabianiem do emerytury paniami. Inne to rzeczywiście cholery ale nigdzie nie trafiszsamych aniołów w zespole...jak pracujesz źle - opieprzają bo praca jest ciągiem więc tempo narzuca "najsłabszy element w grupie" - jak jest za wolno - (usunięte przez administratora) jest dla całej grupy :P Ja odpadłam ok 10 mies. temu - po tygodniu na nocki. Zapalenie mięśni barku - praca dla osób o dobrym zdrowiu i kręgosłupie. Nawet nie chodzi o dźwiganie, ale jak to we wspomnianych robotach przy taśmie bywa - ten sam ruch powtórzony w ciągu zmiany tysiąc razy w końcu coś człowiekowi rozpieprzy - u mnie padło na uraz sprzed lat. Jedyne co mnie kw...ło to fakt iż część osób zatrudnionych z agencji z dnia na dzień losowo dano "w oddstawkę i czekać na wznowienie" - agencja zapewniała, że to stała praca przez miesiąc-dwa

Pracowałam w Oriflame ponad 3 lata i mam z tą firmą dobre wspomnienia. Fakt, trzeba się napracować, niektóre linie są ciężkie, ale jeśli jest zgrana obsada na linii to i praca nie jest straszna. "Stare pracownice"- nie można określić, że wszystkie są złe, że plotkary, nie pomagają itp. To NIEPRAWDA. Wśród i takich są też dziewczyny, które są "normalne" można się z nimi pośmiać, porozmawiać na poważne tematy, wykonać swoją pracę i z czystym sumieniem wyjść do domu. Jeżeli chodzi o kierownictwo to już inna bajka. Niestety, tutaj zasada, że kadra wyższego szczebla powinna być kompetentna, kulturalna nie sprawdza się- dobry szef traktuje ludzi tak, jak sam chce być traktowany- i to tyle w tym temacie...Minusy: niskie zarobki, niepewność zatrudnienia, praca zmianowa, praca fizyczna (niekiedy naprawdę ciężka, choć zdarzają się lajtowe dni) Plusy: deputat (4 szt), sympatyczne (nie wszystkie!) osoby. Wiadomo, więcej plusów ma pracownik zatrudniony przez zakład..

Analityk

Ogólnie były 3 etapy. Pierwszy etap - przemiła rozmowa z Panią z działu HR plus test z Excela (poziom testu - średnio-zaawansowany). Kolejny etap - rozmowa z Paniami (Manager), które odpowiedzialne były za zespół, do którego aplikowałam. Jedna z Pań - miałam wrażenie, że bardziej konkretna i kompetentna niż Pani z wyższego szczebla. Usłyszałam pytanie od Pani z wyższego szczebla - "co poradziłabym osobie, która dowiedziała się, że w ostatniej chwili ma przygotować prezentację w Power Point i bardzo się denerwuje?" Moim zdaniem, pytanie kompletnie oderwane od rzeczywistości, no chyba, że nie widzę, ukrytego dna od strony psychologicznej. Miał być jeszcze kolejny etap - z Prezesem - w którym już nie uczestniczyłam. Panie z etapu drugiego obiecały odpowiedź w ciągu 2 tygodni. Niestety, tak się nie stało. Po trzech tygodniach, napisałam maila grzecznościowego do Pani z pytaniem o efekt rekrutacji, który został totalnie zignorowany. Byłam regularną klientką Oriflame - jednak, ich podejście po rozmowie pokazuje niejako podejście do klientów. Może Panie Managerki - każdego dnia walczące o wyznaczony target - powinny poszerzyć trochę swoją wiedzę na temat profesjonalnego przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych.

Standardowe pytania - dlaczego chcesz dla nas pracować, pytania o doświadczenie zawodowe, itp

Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Niniuś

Jakoś nie zauważyłam by stali biegali na fajki w trakcie pracy...chyba to jest trochę przesadzone..a po drugie mi taka praca odpowiada Pozdrawiam:) ważne że jest już taki długi czas i płaca dobrze PS. JA NIE PALĘ NIE MAM TYCH PROBLEMÓW:)

bez kontroli

Stali pracownicy dokąd chodzą ? Bo z tego co mi się wydaje to na ploty czy na co ? Zamiast pomagać tylko pogarszacie sytuacje takim zostawianiem pracy ledwo przyjętym pracownikom. Nie mówiąc o tym że może dojść do wypadku przecież bo maszyny pracują i brakuje kontroli. Starzy mogą sobie palić a nowi muszą pracować tak ? Komuna się skończyła czy dociera to do ciebie czy dalej żyjesz układzikami ?

Niniuś

ehhh w głowie i w żołądku się przewraca jak to czytam... Jestem pracownikiem przez agencję pracuję już 7miesiąc i jakoś nie które te wasze opinie są wyolbrzymione i to BARDZO!!!Fakt ciężko jest na początku, można się zgubić tam ale błagam was zasady higieny chyba znacie robicie przy kosmetykach dlatego tak pilnują tych zasad higieny.. Jeśli jesteś damulką co przychodzi pierdzieć w stołek rozglądać się i uważać na rączki by ich nie pokaleczyć oraz pilnować stałych pracowników to chyba jednak idź pod tą latarnie ta praca jest ciężka ale odpowiedz sobie na podstawowe pytanię gdzie na dzisiejszym rynku pracy znajdziesz dobrze płatną pracę? ps.fakt nigdy nie wiadomo kiedy ci podziękują ale jeśli się starasz masz szans zostać tyle ile ja:)

praca

Zwykłych pracowników przez agencję zatrudniają na jakiś rok

mala

praca tam to jakaś masakra.. nigdy więcej tam pracować.

pustynia

Mają normy których nikt nie jest w stanie wyrobić poza doświadczonymi pracownicami. Szukają dziury w całym. Szybka praca powodują że ma się suchość w ustach więc przed pracą napijcie się wody. Przerwy 10 na picie , 20 na jedzenie. Kręgosłup i ręce bolą od pracy więc wcale nie jest taka lekka jakby się wydawało. Robią się odciski na dłoniach i skaleczenia na rękach. Praca niepewna wiele osób już po pierwszym dniu rezygnuje a niektóre zatrudniane są na krótki okres bo nigdy nie wiadomo kiedy się skończy. Czesto ślą durne teksty bo przy monotonnej pracy nudzą się. Pierwszy dzień to jest dla wielu osób masakra.

nowy

jak daleko mieści się ta firma od dworca PKP ?

Niniuś

A ja pracuje już tam 6 miesiąc przez agencje i jak dio tej pory nie mam na co narzekać wiadomo osoby delikatne i nie odporne na stres się nie nadają do tej pracy

marti

Pracowałam tam w zeszłym roku przez 4 miesiące, niestety, przez agencję, ale dobrze mi się tam pracowało. Wiadomo, produkcja, więc nie ma lekko, osoby bez uzdolnień manualnych mają słabe szanse na przetrwanie tam, nie każdy się nadaje do tej pracy. A ludzie? Wiadomo, że nie wszystkich się polubi i Ty też nie wszystkim przypadniesz do gustu, najważniejsze, to rzetelnie robić swoje, ja jakoś nie odczułam tam obcości, fakt, że kobiety zatrudnione bezpośrednio przez firmę mają przywileje i stanowią komitywę, ale agencyjni też nie mogą aż tak narzekać. Jedyne, na co by można się wkurzyć to niejasna podstawa, na jakiej AGENCJE, a nie FIRMA, wypłacają wynagrodzenia, no i niejasne zasady przy rozdzielaniu deputatów dla agencyjnych. No i jeszcze tygodniowe umowy o pracę, to jest masakra i plaga wszelkich agencji wwspółpracujących z Oriflame Products. Osoby, które wytrzymały tam dzień albo dwa niech się lepiej nie wypowiadają, bo to przede wszystkim nie świadczy dobrze o nich, jest nierzetelne i nieprofesjonalne, przez głupie komentarze o mały włos nie poszłam w ogóle do tej pracy nabawiłam się kilkudniowego stresowego rozstroju żołądka. Poważnie.

ana

akurat z ta premią roczną to bym nie przesadzała, w biurze dostajesz część miesięcznego wynagrodzenia jako premię roczną a i to tylko wtedy kiedy został zrobiony określony wynik sprzedaży... wszystko jest ściśle regulowane procedurą i nie ma tu żadnej dowolności. wiem bo pracowałam w biurze :) a fabryka jak to fabryka- to nie plaża. i w magazynie Oriflame i w Oriflame Products (to są dwie różne spółki) trzeba się napracować- nic za darmo. Praca stojąca i fizyczna- to żadna tajemnica. A linie produkcyjne maja to do siebie, że nie czekają, bo ktoś akurat chce iść zapalić czy na ploteczki wyskoczyć... Ludzie... wszędzie są różni- pamiętajcie, że Ci co tam dłużej pracują przeszli już swoją szkołę, a jak trafią na młodzika który ma tylko oczekiwania a po dwóch dniach ucieka to oni potem zostają z podwójną robotą do wykonania...

Klementynka-Nektarynka

obecny pracownik przez agencje - 2012-07-05 09:14:32 abc - 2012-06-29 21:12:25 OOOO takich twardych pracowników nam potrzeba ! Myślę,że jako baterfrajer zrobisz karierę! Powodzenia! Kazdy jakos zaczynał.Zobaczymy czy dam narazie to jakoś opadam z sił gdyż dostałam znowu umowę na 5 dni przez agencje a dziewczyna która przyszła tego samego dnia dostała na miesiąc :( Może za mało się staram..? a jestem na jednej z szybszych lini..;/ale nie najszybszej..Ktoś tu chyba ironii nie wyczuł ;)

obecny pracownik przez agencje

Od stacji to nie wiem.. Od autobus to 10min co do pracy, Ciężko jest ale to jest Produkcja i trzeba Być szybkim więc wiadomo nie każdy się nadaje

zen

A kto mi podpowie czy są teraz przyjęcia i ewentualnie gdzie się zgłosić lub wysłać CV.

edzia

to jak jest w tej firmie ,dobrze czy zle ale stwierdzam fakty jak nie pójdzie się samemu i nie sprawdzi na własnej skórze to nikt prawdy nie powie.wiadomo w pracy cię nie posadzom i nie zapłacą ,praca to praca ,wszędzie trzeba robić .takie są czasy że nie ma pracy.

Witam chciałabym się dowiedziec jak jest w tej firmie Orifame bo mam iścć tam w czwartek i nie wiem ,czy ta firma jest blisko stacji czy dalej.

and

podajcie e-meila do agnecji ktora zatrudnia w oriflame

Zostaw merytoryczną opinię o Oriflame Products Poland Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 97, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Oriflame Products Poland Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oriflame Products Poland Sp. z o.o