Opinie o PracaInfo Doradztwo Personlane w Warszawa

Doradztwo Personalne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PracaInfo Doradztwo Personlane w Warszawa

Eszkere Nowy wpis

Jak wygląda obecnie sytuacja z wypłatami przychodzą faktycznie do 15tego?

Czy firma PracaInfo Doradztwo Personlane udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Damian Wilmański Nowy wpis

Opóźnienie w wyplatach 2 tyg notorycznie i brak kontaktu nie odbieranie telefonów tragedia nie biuro

Zdecydowanie odradzam podejmowania jakiejkolwiek pracy za pośrednictwem tej agencji. Najgorsza agencja, aż nie do wiary, że jeszcze funkcjonuje! Co tam się dzieje to jakieś nieporozumienie... Notoryczne opóźnienia w wypłatach, nieodbieranie telefonów, nieodpowiadanie na maile.

To prawda Nowy wpis
@Monika

Minęły dwa lata od Pani wpisu i widzę nic się nie zmieniło w tej kwestii. Rzadko kiedy wypłata jest przed czasem a na czas to jak im się uda.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Hans

Pracuje w farmacolu przez agencje i wszystko jest wporzadku. Zawsze odbierają telefon, jak jest problem z wynagrodzeniem to sprawa za chwile jest wyjaśniona. Raz nie dostałem wynagrodzenia na czas ponieważ nie przedłużyłem umowy. Po przyjeździe do biura kasa była za 2 dni. Później zawsze terminowo .... Oleksi tez jest pomocny. Stawki podnoszone sa jak dla pracowników z farmacolu, nie rozumiem takich złych opini ..

Maja
@Hans

Złe opinie wszędzie będą, niestety. Tak było zawsze i to się nie zmieni. A powiedz czy agencja dużo dla siebie bierze? Nigdy nie pracowałam przez agencję, więc jestem ciekawa.

Jula
@Maja

Agencja nie pobiera opłat

Nata

Pracowałam w Radzyminie na produkcji kosmetyków, nie rozumiem negatywnych opinii o agencji. Wszystko sprawnie a panie bardzo miłe i pomocne. Kasa na koncie na czas według umowy

Paulina
@Nata

A mogłabym się dowiedzieć czegoś o stawce? Jakiego miesięcznego wynagrodzenia można się spodziewać? Byłaś z niego zadowolona? :)

Nata
@Paulina

Jak to na produkcji - nie ma co spodziewać się kokosów, ale nie jest to praca za najniższą + stawka nocna ;)

Ola
@Nata

Czy mogłabyś podać więcej szczegolow współpracy?

Maja
@Ola

Wysyłałaś już CV? Też jestem zainteresowana, może jeszcze tamta dziewczyna zagląda i wkrótce coś odpisze.

Gegol

Ta agencja to jest (usunięte przez administratora) totalne panie w biurze nie potrafią powiedzieć prawdy na temat pracy w której jest norma i praca na akord a w ofercie też nic nie ma napisane a dopiero w firmie się dowiadujecie że jest norma i praca na akord. Mimo że na umowie piszesz wyraźnie numer konta to nie potrafią odczytać i sprawiają problemy przy wypłacaniu wypłaty i wmawiają ze nie napisaliscie numeru konta bankowego. Nie pozdrawiam i powtarzam agencja dni. Lepiej pracować normalnie niż przez agencje.

Vika

Praca w farmacolu w morach bardzo ok . Kontakt z paniami bardzo dobry, wszystko da się załatwić.

Edyta
@Vika

A ja chętnie dowiem się czegoś więcej o PracaInfo. Jak przedstawia się kwestia umowy? Jest przez agencję, czy już bezpośrednio przez pracodawcę?

Wolf
@Vika

Skoro w tym Farmacolu jest tak wspaniale, to dlaczego panie rekruterki z PracaInfo non stop od miesięcy zawalają wszystkie grupy FB ogłoszeniami o pracy w tym przybytku?

Wieśka
@Wolf

może dlatego, ze jest dużo pracy i potrzebni są nowi pracownicy? myśl

Grażyna
@Wieśka

A może Wolf ma informacje z innego źródła i tylko tak sformułował wpis, żeby wyszło na niewinne pytanie, a jest sugestią? Bo jak dla mnie, to tam jest złość w tym wpisie, więc może zna realia :)

Jakie wartości są cenione w PracaInfo Doradztwo Personlane?

Szacunek do drugiego człowieka . .

Patrycja

Pracowałam przez agencję pracy Pracainfo kilka miesięcy i wszystko było ok. Panie, z którymi podpisałam umowę przemiłe! Wszystko cierpliwie wytłumaczą, praca ok, trzeba trochę się ruszać, ale nie jest ciężko. Pieniądze na czas, kontakt z Paniami z biura bardzo dobry, jak nie mogą odebrać to zawsze oddzwaniają. Bardzo polecam

Kala

W końcu chyba wzięli sobie do serca opinie i komentarze bo wynagrodzenie przez kilka ostatnich miesięcy jest nawet wcześniej niż 15-go jak mają wpisane w umowie

Asia
@Kala

Niestety nie jest to prawda, chociaż byłoby dobrze. Jest to agencja która (usunięte przez administratora) ludzi i nie wypłaca pełnego wynagrodzenia. Już od kilku osób wiem że nawet jeżeli dostają na czas pieniądze to nie jest to pełna kwota. Udają miłych tylko na początku, a potem jak masz jakieś zastrzeżenia to zamiast wyjaśnić to są mało uprzejmi, albo w ogóle nie odbierają telefonów. jak ktoś chce może spróbować, ale uważajcie na nich.

Kala
@Asia

może nałożyli Ci jakąś karę albo coś? Raczej nie zabierają ludziom za nic części wynagrodzenia

Asia
@Kala

Nie nie było żadnej kary A nawet jeśli to chyba jak pytalam to powinni to wyjaśnić

Beata

A ja współpracuje z tą agencją już u trzeciego pracodawcy użytkownika i złego słowa nie powiem. Rekrutował mnie jeszcze Pan Łukasz Jasiński ale już go nie ma. Potem z Panią Mileną miałam kontakt a teraz z Panią Magdą. Wszystko w porządku, kasa na czas a to najwazniejsze, PIT na czas też. Na pewno jak będę szukała kolejnej pracy to do nich wrócę. Becia

Iwo

Agencja już wypracowała sobie dobrą opinię jako pracodawca więc trudno zrozumieć zarzuty.

Olaf

Żenada nie odbierają telefonów nie powiadamiają firm o zwolnieniach lekarskich nie powiadamiają pracowników o ich zwolnieniach nie dają rozwiązań umów co jest nie zgodne z prawem trzymajcie się zdała od tej agencji

Beata

Polecam pracę z tą agencją. Wypłaty na czas. Wszystko sprawnie i bez zarzutów. Pracę w Żernikach też polecam. Kasa się zgadza a to jest najważniejsze. Beata

Czy pracownicy PracaInfo Doradztwo Personlane chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Owszem, piją w pracy bez umiaru. Dlatego także nie odbierają telefonów. Lub jak już odbiorą to się nie da ich zrozumieć.

NIE POLECAM! BRAK Kompetencji, Panie z agencji pomijając fakt, że nie potrafią po Polsku i logicznie złożyć zdania, to nie wywiązują się z warunków umowy i zastraszają ludzi karami pieniężnymi potrącanymi z podstawowego wynagrodzenia, którego i tak nie otrzymałam. Jeśli ktoś lubi pracować charytatywnie dla "agencji pracy" to polecam serdecznie.

Nie Mnie

Agencja pracy zawsze pozostanie agencją pracy. Szczerze i od serca polecam zatrudniać się bez pośredników i prowizji.

anik
@Nie Mnie

możesz opisać dokładniej o co chodzi? ja pracuje już kilka miesięcy i nie mialam żadnych problemów

ecik

Zacząłem pracę w Poznaniu w Żernikach. Panie z agencji szybko i sprawnie załatwiły pracę, umowę i szkolenie. Wszystko jest ok i polecam pracę tutaj.

Magdzik

A ja zaczęłam od nich pracę w Żernikach na Farmacolu i nie narzekam! Spoko atmosfera!

Zostaw merytoryczną opinię o PracaInfo Doradztwo Personlane - Warszawa

• Jak się pracuje w PracaInfo Doradztwo Personlane?

Zobacz opinie na temat firmy PracaInfo Doradztwo Personlane tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PracaInfo Doradztwo Personlane?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PracaInfo Doradztwo Personlane?

Kandydaci do pracy w PracaInfo Doradztwo Personlane napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PracaInfo Doradztwo Personlane
2.3/5 Na podstawie 95 ocen.

PracaInfo Doradztwo Personlane