Opinie o PracaInfo Doradztwo Personlane w Warszawa

Doradztwo Personalne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PracaInfo Doradztwo Personlane w Warszawa

BenyyS

u mnie ok, kasa zawsze była na czs tyle ze ja mam w umowie na 15-do, chorobowe tez dostałem wiec chyba z moim zus ok bo chyba inaczej by nie wypłacił. pita za zeszły rok dostałem w połowie lutego wiec nie wiem czy to pozno czy wczesnie ale zdązyłem zrobic swojego

anik

Firma jak firma. dość długo współpracowałem z tą firmą - co mogę powiedzieć wypłata zawsze była na czas przynajmniej u mnie u innych osób różnie to bywało czasami można było posłuchać wkurzonych osób że wypłata miała być 10 a tu 12, 13 i nic szczególnie jeśli 10 wypadał w weekend. ale minusem jest to że firma nie za bardzo przywiązuje wagi do prowadzenia dokumentacji.- składki, zus itd Ale to mój przykład może u innych jest lepiej.

xxx

A w sklepie spożywczym warto z nimi pracować?

Tomm24

Wszystko z nimi ok, płaca na czas a nic innego mnie nie obchodzi

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Do: "surowy" Hahahaha widać jak znasz się na rynku :-) Mylisz PracaInfo z Infopracą a to dwie różne firmy. Jedna - InfoPraca jest portalem, druga - PracaInfo jest agencją pracy tymczasowej. Wpisujesz swój komentarz na profil agencji pracy tymczasowej a Twój wpis dotyczy portalu pracy????? Hallo!!!! A czy nawet któraś z firm PracaInfo czy InfoPraca są wypierane przez Gowork? Mam ku temu wątpliwości. Rekomenduje byś zastanowił sie także nad uzywanymi przez Ciebie słowami "najbardziej znany"..... "traci siłę przebicia".... czy aby te dwie kwestie czasem nie wykluczają się?

Henioo91

spoczko, wszystko zgodnie z umowa

Klara

to bardzo ciekawe co piszesz bo z tego co wiem oni są agencją pracy, jak portal internetowy może zatrudniać ludzi.

do Riky

To czemu nie wyrobisz 2-3 książki więcej?

Riky

agencja ok tylko powinni lepiej dobierać sobie klientów bo psują im opinię jak kierownik w magazynie drze jape z byle powodu że niby 2-3 książki mniej wyrobisz

MaciejM

Pracowałem za ich pośrednictwem w Schaefer-Shop jeszcze jak sklep miał siedzibę w Warszawie. Z czystym sumieniem polecam współpracę. Nie wiem kto tam teraz pracuje ale pozdrawiam Panią Elżbietę, która to w ten czas mnie rekrutowala.

Robson

Pracowałem ze ich pośrednictwem w piekarni i było spoko z agencją, kontakt i wypłata na czas

Kondzik22

Nigdy nie miałem z nimi problemów. Jak ktoś ma to niech idzie do pani Anny lub Łukasza. Zawsze załatwia. Pracuje z nimi od jesieni i nic niepokojącego nie zauważyłem.

HAJS W KOŃCU WYPŁACILI, ALE ILE RAZY TRZEBA BYŁO MOLESTOWAĆ TELEFONICZNIE.... NIE DOTRZYMALI TERMINU WYPŁATY I OCZYWIŚCIE NIKT NIE WIEDZIAŁ, DLACZEGO NIE DOSTAŁAM PIENIĘDZY, BO WYSŁANE. DZIWNE, ŻE BANK NIC O TYM NIE WIEDZIAŁ. ZRAZIŁAM SIE I TYLE

maro

Pracowalem nie raz w dorywkach z ich firmy i nigdy nie zostalem przez tę agencje skrzywdzony. Hajc sie zgadza. Wszystko na czas. Pomocni. Zdecydowanie +++

Kinia

kurde nie kumam tego wpisu ja pracuje dla nich i nie moge powiedzieć złego słowa. Więc nie wiem skąd taka opinia. Ja osobiście POLECAM

Do annyp

A niby za co? Może chociaż nazwę klienta podasz, miejsce itd. Ja pracuje za ich pośrednictwem 1,5 roku i nigdy problemów nie miałem.

annap

ZŁODZIEJE NIE WYPŁACILI PIENIĘDZY ! TŁUMACZENIA DEBILNE NIE POLECAM NIKOMU

Daniel0

w magazynie praca ciężka ale gdzie jest lekko, płaca na czas i jak coś chcesz to zalatwisz

Boy22

firma spoko, ludzie też

Luti

spoko ja tez kase mam

w&d

pracowalismy z zona dla nich kilka razy przy naklejaniu etykiet i polecamy te agencje. wyplate dostalismy i wszystko inne tez ok.

Zostaw merytoryczną opinię o PracaInfo Doradztwo Personlane - Warszawa

• Jak się pracuje w PracaInfo Doradztwo Personlane?

Zobacz opinie na temat firmy PracaInfo Doradztwo Personlane tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PracaInfo Doradztwo Personlane?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PracaInfo Doradztwo Personlane?

Kandydaci do pracy w PracaInfo Doradztwo Personlane napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PracaInfo Doradztwo Personlane
2.3/5 Na podstawie 95 ocen.

PracaInfo Doradztwo Personlane