logo Saturn

2009-02-04 15:12
Mój kolega pracuje w Saturnie w Arteria, Podobnie jak w Miedia Markt
anonim 2009-02-18 15:25
No to pozazdrościć bo ucięli im właśnie zarobki o jakieś 800zł ;]]
Czyli maja jakieś 800 na ręke bez prowizji. Tylko współczuć.
norbi 2014-01-25 15:37
zarabia się na opłaty, dla siebie nie starcza na nic, gdyby nie rodzice to nie wiem. na pewno zrezygnowałbym ze studiów.Kierownictwo jak święte krowy. nic nie robią tylko poganiają jak kapo. Pracownik traktowany gorzej jak Rumun.
Jarco 2015-01-14 15:39
A gdzie w Polsce praca , z której dorosły człowiek bez wyższych studiów ma utrzymać rodzinę ? ( czasem i po studiach ciężko jak cholera ).Mieszkam w dużym mieście , przemysłu wkoło od cholery a roboty nima. Tylko śmieciówki i śmieciówki. Skoro taka wielka firma jak Saturn płaci grosze , to już rynek pracy sięgnął dna !!! Ale macie wolność więc zakładajcie firmy ( tylko jakie są tego koszty ? Jak bezrobotny ma w firmę zainwestować i utrzymać się na rynku ? ).Powodzenia Polsko !
on 2016-03-27 08:13
debile jeśli ktoś pyta o zarobki to odpowiadajcie jasno nikogo nie interesuje wasze ploty itp tylko jak jest naprawdę zarobki atmosfera i socjal
Leon 2016-05-01 11:52
taka prawda i kraj i dlatego mieszkam juz we Francji 6 lat i czytam to i mi was szkoda tu mamy niedziele wolne i mniej godzin pracujemy za duze pieniadze pozdrowienia z Annecy
Leon 2016-05-01 11:53
andrzej-wrocławianin 2016-06-21 14:07
Saturn Pasaż Grunwaldzki Wrocław:
Bardzo miła obsługa a w szczególności Pan Igor, który potrafi doradzić ostatnio kupowałem smartfon LG K10 Pozdrawiam.! :)
Artur 2017-01-26 00:26
Saturn pasaż grunwaldzki.
Witam bylem dzisiaj w marecie po drukarke i laptopa, widza która dysponuję Pan Damian Z. Z działu komputery jest przeogromna i do tego bardzo miły i przyjemny sprzedawca.
Potrafi wysłuchać potrzeb klienta, przeanalizować i wybrać dla mnie odpowodni sprzęt.
Jeżeli chcecie dokonać zakupu lub uzyskać informacji na dany sprzet zapraszam do saturna pasaż grunwaldzki we wroclawiu.
Człowiek który kocha swoją pracę. Człowiek z perspektywami na dobrego kierownika.
Kuba 2017-01-26 00:41
Nie jest on jedynym w tym sklepie który zna się na sprzęcie.
Zostaw swoją opinię o Saturn - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saturn