Opinie o Pol-Trans Tomasz Polowiec w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pol-Trans Tomasz Polowiec. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pol-Trans Tomasz Polowiec o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Trans Tomasz Polowiec w Kraków

Gumiś

Chalbym aby ktoś odpowidzial na te wcześniejsze pytania, czy nikt nie jest w stanie racjonalnie odpowiedzieć a zarazem im zaprzeczyc?

Mam nie limitowany dostep do internetu LTE :)

Poprotu nie potrafisz wybrnąć z zaistniałej sytuacji dlatego usprawiedliwiasz się w/w tekstem. Tutaj mówi się głośno o realiach tej "firmy" , nie potrafisz racjonalnie odpowiedzieć i zaprzeczyć powyzszym argumentom l. Uważasz sie za człowieka doroslego obrzucając mięsem innych użytkownikom którzy zamiescili tutaj swoją opinię- po to jest ta strona. Ty podszywajc się pod inne osoby zamieszczasz nie prawdziwe telia pracy udawadniasz że jesteś samym polo, mówisz o nas dzieci, a popatrz co ty tu wyprawiasz.

pracownik KRK

Widzę, że niektórzy powinni mieć jednak ograniczony dostęp do Internetu :)powtarzam: nie mój poziom!A btw, bo widzę, że są problemy z czytaniem ze zrozumieniem, nie mój poziom zachowania :)

Obiektywny

Bo jesteś Tomkiem który sam się chce wybielic. Albo danielkiem który mu dupsko czyści jezorem

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pol-Trans Tomasz Polowiec? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
pracownik KRK

A co Ty detektyw jesteś??? Gówno cie obchodzi gdzie pracuje.nie interesuj się kto gdzie i kiedy się zatrudnił.

Cos tu nie pasuje

Pracujesz w Krakowie, w Bedzinie czy gdzie ? Prawdopodobnie nigdzie poniewaz: A) W bedzinie co 2-3 miesiace jest nowy kierowca. B) W Krakowie nikt w lutym/marcu ani w maju nowy nie przyszedl oprocz bodajze Daniela. Wiec gdzie pracujesz ?

kbs

Pitu pitu, nagle tylu zadowolonych się znalazło?

pracownik KRK

nie mam obowiązku Ci odpowiadać na żadne pytanie,pracuje w tej firmie i jestem zadowolony,wystarczy być uczciwym i fair wobec pracodawcy,niestety nie każdy tak potrafi.

Byly pracownik KRK

Jakie wyliczenia ? Chodzi ci o 300-500zl obciecia pensji bez slowa na miesiac ? Pensja obcieta o wyzej wymieniona kwote to dla ciebie "nie moj poziom" ?

Byly pracownik KRK

Nie byles w stanie odpowiedziec na wiecej niz jedno pytanie... Nie znales odpowiedzi by racjonalnie nie oczerniajac twojego chlebodawcy odpowiedziec? Czy dorosly czlowiek nie ma prawa do kozystania z internetu oraz czerpania z niego informacji na rozne tematy? bo do tego zmierzasz... Czy zauwazyles w mojej wypowiedzi "obelgi", "zale" ? Pokaz mi wyraznie to... Forum jest po to by wyrazac swoje zdanie i prowadzic rozmowe. Jezeli ci nie pasuje to ze osoby tu wypisuja cala prawde o tej firmie i jego wlascicielu to tu nie wchodz i nie marnuj sobie wieczoru.

Byly

Widzę ze mr Tomek pisze sobie sam komentarze. Zalosne

pracownik KRK

Chłopcze....powiem tylko tyle.... Skąd pewność, że wypisują te hejty dzieciaki? Ano stąd, że odpowiedzialny dorosły człowiek- czyt.dojrzały (a każdy dojrzewa niestety bądź stety w innym wieku tudzież wcale) nie chowa się za ekranem kompa i nie wypisuje obelg bo sam ma problem z szacunkiem do innych. Tak się swoich żali nie załatwia. Powiem Ci jeszcze coś....po Twoich domysłach i wyliczeniach ...szkoda mi wieczoru. To nie mój poziom.

zadowolony pracownik

Witam wszystkich uczestniczących w tej rozmowie o opinii POL-TRANS jestem pracownikiem w tej firmie już ponad pół roku i to co widzę co piszą inni "niby pracownicy" jest nie prawdą i pomówieniem bo wydaje mi się że te wszystkie komentarze to pisze jedna osoba nigdy nie zdarzyło mi się przez te osiem miesięcy które pracuje w firmie POL-TRANS być oszukanym lub mieć jakiekolwiek nie przyjemności z panem Tomaszem Polowcem jestem bardzo zadowolony z tej współpracy pieniądze są zawsze w terminie i na czas takie jakie ustalałem przed podpisaniem umowy.jeśli chodzi o samochody no to jest normalne ze się psują jak każde ale jeśli się coś zepsuje to samochód jest naprawiany natychmiastowo a jeśli ktoś nie dba o samochód to nie ma się co dziwić że się zepsuje. potwierdzam komentarz "pracownik krk" bo też jeżdżę samochodem do domu pracuje od szóstej rano ale najdłużej ile pracowałem za cały dzień to było osiem godzin i do domu.nie rozumiem jak można pisać takie brednie jeśli tej osobie jest tak źle to niech idzie na budowę pracować przy łopacie i tyle. firma POL-TRANS spełnia moje oczekiwania w 100% pozdrawiam pana Tomka Polowca i dziękuje za tą naprawdę super prace

Polo

Nie wstyd wam tak pisać ??? Poprowadzie firmę to sami się przekonacie, dobrze że jeszcze mam takich pracowników co się za mną wstawiają. Dzięki chłopaki !

Byly pracownik KRK

Twoja wypowiedz to potocznie mowiac sciema. Odpowiedz mi na kilka pytan skoro twierdzisz ze polowiec jest taki swiety i sprawiedliwy. 1. Dlaczego zatrudnia ludzi bez umowy ? Dlaczego wyplaty przychodza 2 tygodnie po dacie? 2. Dlaczego 3/4 samochodow nie powinno jezdzic po drogach publicznych ? 3. Dlaczego owy wlasciciel nie przyjezdza raz na jakis czas by dogladnac samochodow ? Skoro tak mu na nich zalezy... i tyle sa warte... hahaha dobry zart. 4. Skoro mu tak na nich zalezy, to dlaczego nie wykonuje napraw na czas, albo raz a porzadnie ? Np slynne pekajace chinskie badz bieznikowane opony. 5. Dlaczego kierowca musi zalatwiac sprawy ktore nie naleza do jego obowiazkow toeretycznie po godzinach pracy badz w srodku nocy ? 6. Dlaczego sa obcinane pensje bez wczensiejszego kontaktu lub informacji, obciecie pensji rzedu 300-500zl to dla zwyklego czlowieka duza kwota. 7. Skad twoja pewnosc ze wypisuja tutaj dzieciaki ? Ostatnio na krakow przychodzili ludzie w wieku 30-40 lat, wiec dla ciebie to dzieciak ? Wychodzi na to ze jestes o wiele starszy, a nikt taki stary po 40 na karku po krakowie nie jezdzi :) 8. Pracujesz juz tyle lat u polowca, dziwne bo nikt taki po krakowie nie jezdzi, jezdza osoby ktore go znaja kilka lat ale nigdy wczesniej u niego nie pracowaly. Im dluzej czytam twoja wypowiedz to co raz bardziej jestem pewny ze to napisal sam wlasciciel.

Byly pracownik KRK

Po komentarzu jestem pewny ze to Daniel F. :)

pracownik KRK

PUDŁO! z tego co wiem to Daniel nie ma rodziny i nie pracuje od kilku lat w tej firmie. I nie pracował kiedy ja zaczynałem.Każdy postępuje tak jak mu pasuje.

dred

oo Danielek się wypowiedział wielki Kierowca ,lizodup i bezmózg co robi za największego konia w tej firmie za grosze

pracownik KRK

Jak czytam te wpisy to potwierdza się, że w Polsce jest bezrobocie "na własne życzenie". Pracuję w tej firmie ładnych parę lat i jedyne co potwierdzę to to, że szef potrafi nawciskać, ale obiektywnie -rozumiem....sam szkole nowych ludzi w firmie i wiem kto przychodzi. Ludzie obudźcie się! Najlepiej praca 3dni w tygodniu, max 4h, premia, telefon służbowy, auto pod dom, a nawet nie potrafi sprawdzić ilości oleju w aucie służbowym!!! mając ten samochód na wyłączność do domu. Przychodzą smarkacze do pracy i nie potrafią dbać o czyjąś własność. Jak jesteście tacy mądrzy to sami wywalcie 50 tys na auto i dewastujcie je.Kogoś tu boli, że szef jeździ porshe...hahaha, a no jeździ, przecież nie ma firmy po to żeby rowerem jeździć, żal wam?? to sami coś zróbcie! Facet sam zapieprzał od łebka żeby uzbierać na pierwsze auto, żeby firmę założyć, brak Wam odwagi??? To zbierać tyłki do roboty a nie płakać i wyżalać się w domu-wstyd! Sam mam dosyć młodych cwaniaków, którym się wydaję, że świat zawojują...Samemu za paliwo płacić?? nie zdarzyła się taka sytuacja i nie słyszałem o takiej. Pracuję wiele lat, mam umowę wg ustaleń, jeżeli kupuje coś do auta to mam od razu zwrot od szefa, zero telefonów, zero problemów, dbam o pracę, powtarzam DBAM sam o pracę i to mi się opłaca. Po wpisach wiem kto się wypowiada, ludzie miejcie w sobie na tyle uczciwości, żeby przyznać się co sami zrobiliście, jak sami byliście uczciwi. Mam na utrzymaniu rodzinę i jestem odpowiedzialny, dlatego pracuje tutaj już długo i nie mam zamiaru zmieniać. Za prace jestem doceniony. Znam swoje obowiązki a szef swoje, ale Wy młodzi umiecie tylko krzyczeć w internecie i lawirować a do pracy dwie lewe ręce..a bo za cieżko...a bo za wcześnie wstawać...a bo odpowiedzialność. Nigdy młodych cwaniaków w zespole. Powodzenia w życiu dzieciaki.

damcio

do: sdad nic nowego, wszystkie opinie są tutaj prawdą... pierwsze zapewnienia później głuchy telefon !

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Trans Tomasz Polowiec - Kraków

Pol-Trans Tomasz Polowiec