Picodi SA

Kraków

Opinie o Picodi SA

Meg 2017-05-04 00:08
Szukam jakichś rzetelnych opinii nt. tej firmy , są z Krakowa, wcześniej nazwyali się International Coupons albo kodyrabatowe.pl.
Gościu 2017-05-25 11:57
Fajna firma - młodzi ludzie i spoko atmosfera. Można się dużo nauczyć o e-commerce i marketingu. I mają ładne biuro :)
Qoolka 2017-06-03 16:58
Biuro przeciętne, ciasny open space, ludzie i klimat rzeczywiście fajny. Managerowie słabo ale zależy od działu. Dużo haosu w zarządzaniu. Spora rotacja. Mało transparencji. Fajne imprezy firmowe. Wypłaty zawsze na czas.
Acetylen 2017-06-17 02:31
Z plusów to na bank ludzie, a konkretnie zespół. Z minusów to wynagrodzenia, brak szacunku do pracownika i w sumie przeciętne płace. Jeszcze praktycznie zero możliwości rozwoju, więc pracę bym polecił tylko na start jeśli, ktoś zaczyna dopiero karierę i nie ma zamiaru długo tam zostawać.
Anonim 2017-06-25 09:33
Płace są ok, wiadomo zależnie od działu, stanowiska i tego co wynegocjujesz. Młody fajny zaspół, przełożeni to różnie - też zależy od działu. Szkoda tylko, że taka rotacja duża, bo czasem są zwolnienia ale jednak więcej ludzi rezygnuje.
mcron 2017-06-28 01:04
Szukam opinii jak tam jest w dziale IT?
itguy 2017-07-19 22:17
bardzo korpo a niby sie jako startup sprzedaja ale to sciema, bez luznej kreatywnej atmosfery, duzo jakiejs wewnetrznej polityki, firma pomyłka
Magnus 2017-08-10 13:03
Fajny zespół, młodzi ludzie, sporo zaczyna od stażu ale potem zostaje na dłużej. Ludzie są z całego świata i to jest super. Pensje jak to wszędzie - zależy od działu.
Onko 2017-08-29 10:22
Spoko - dużo się dzieje. Firma raczej dynamiczna - zespół super - najbardziej zgrany z wszystkich z jakimi pracowałem. Dobry sprzęt dają o okresie próbnym.
Zostaw swoją opinię o Picodi SA - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Picodi SA