Media Expert Plaza

Opinie o Media Expert Plaza

Ja Nowy wpis

Dla mnie media expert to (usunięte przez administratora)nikt jeszcze nie potraktował mnie tak jak oni, ostatni raz zakupy robiłem u nich dwa razy byli u mnie pralkę instalować bez przerwy jakieś wymówki dziś sobie wymyśli montażyści że skoro zawór jest uszkodzony tzn plastik to nie zamontują tak jak by to było by nie wiem co ogólnie zero

Lukasz Nowy wpis

ochrona i monitoring w Krakowie Kapelanka Media expert powinna być dodatkowa kamera nad ochroną a kamery nikt nie powinien mieć do nich dostęp tylko osoby je i ich kontrolujące i dyro, ale jak się wejdzie z własną i zacznie nagrywać by przypadkiem (usunięte przez administratora) cię nie okradli i by mieć dowód to będzie niezły problem ale w drugą stronę nie ma gwarancji że kamery was zarejestrują i (usunięte przez administratora)lub pracownik odwracał głowę w drugą stronę akurat

Tomasz Nowy wpis

Pracownik w lokalizacji Borek Fałęcki o imieniu Aleksander to prawdziwy profesjonalista, cierpliwy, rozumiejący klienta starając się skutecznie pomoc ,zasługuje na najwyższe uznanie. Oby wszyscy byli podobni to nasze życie byłoby o wiele lepsze. Dziękuję za wspaniałą asystę zakupu w dniu 28.02.202.

ArlettaW Nowy wpis

Lubię Media Expert za dostępność towarów i pomoc, jaką oferują mi pracownicy. Polecam z całego serca

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Media Expert Plaza? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Benia88

Plaza to najlepsza placówka ME w kraju. Zawsze do nich wpadam, gdy tam jestem. nawet kiedy nie kupuję, to lubię pogadać z obsługą - świetni ludzie!

@Benia88

Aha czyli pracownicy mają czas na plotki? Też bym chciała taką pracę, chyba trzeba zanieść tam CV skoro to najlepszy sklep w kraju :D

LenaV1
@Iza

Wpadaj, zapraszamy:) W zgranej ekipie znajdzie się czas na wszystko!

Agnieszka
@LenaV1

chyba nie ma juz gdzie wpadac bo Plaza w Krakowie zamknieta, czy nie?

@LenaV1

serio? dzięki za zaproszenie :) macie jakieś wolne stanowiska? nie będę szukać w necie, pewnie Ty wiesz najlepiej :)

rico
@Iza

Zaraz tam plotki. Wiesz jak wygląda rozmowa handlowa? Od dobrego doradcy dowiesz się wielu ciekawych rzeczy na temat sprzętu, jego użytkowania i serwisu. no i nowości, bo w ME mają je pierwsi.

Iwona
@rico

No ale jednak wciskają czasami jakieś zbędne dodatki do tego wszystkiego w dość ciekawy sposób argumentując powinność ich zakupu do sprzętu... Tego chyba nie da się zanegować? ;p

Anek
@Iza

Pogadać zawsze można. Komunikatywni sa lepszymi sprzedawcami - proste. Masz to coś? To praca dla Ciebie

Dobry sklep

Byłem w weekend i jestem pod wrażeniem. Miałem złe doświadczenia z innym sklepem rtv, a tu zaskoczenie - profesjonalnie, bez marudzenia, widac że pracownicy lubią swoją prace. Polecam

@Dobry sklep

A zauważyłeś czy dużo jest pracowników? Bo myślę nad pracą w tym miejscu, ale jakoś wolę pracować w małym zespole, lepiej się wtedy czuję.

Bogna
@Iza

Przejdź się tam, zobacz jako klientka, od razu wyczujesz co i jak. Ja lubie to miejsce i obsługe. Pozdrawiam

Majeczka

@Tak a jak wysokie te zniżki?

Bogna99
@Majeczka

Zależy na co. Ja niedawno wymieniałam sprzęt i wzięłam go za parę tysi, to dzięki zniżkom zapłaciłam 800 zł mniej.

Czy są zniżki na sprzęt dla pracowników ?

Tak
@Kasia

Są, pisza o tym w ogłoszeniach.

@Tak

Wiesz może jakiego rzędu zniżki mają pracownicy zatrudnieni w firmie Media Expert Plaza? Być może masz jakąś wiedzę w tym zakresie i mógłbyś to rozwinąć? Fajnie, że firma oferuje coś takiego. Kwestia tylko tego czy na każdy produkt ta zniżka przysługuje?

Bartosz
@Marcin

To zależy, na jednych wyciągniesz więcej, na innych mniej, naprawdę trudno powiedzieć ogólnie. W ubiegłym roku brałem sprzęt AGD za ponad 3 tysie i zaoszczędziłem 800... Także wiesz:)

A.D

Szału nie ma robota jak kazda inna ale kasa jest i to sie liczzy

klient

Ta placówka , tak jak i całe to śmieszne media "ekseprt" to jakaś wielka pomyłka. Wciskają ludziom goowno z jakimiś żałosnymi ubezpieczeniami. Nawet nie wiedzą co się dzieje w tym sklepie, wiecy doradcy. Jednym słowem żenada, nie polecaam!!

fabian
@klient

Nikt nikomu nic nie wciska na siłę. Jeśli ktoś nie chce kupić danego produktu, to się mu gotówki nie wyrywa z rąk - ubezpieczenia też nie trzeba brać i szanowny klient jest o tym informowany. Zdziwiłby się Pan gdyby się Pan dowiedział, że całe mnóstwo ludzi sami mówią że chcą ubezpieczenie dla własnego bezpieczeństwa finansowego czy nawet samego komfortu psychicznego

Bebe
@fabian

Lepiej bym tego nie ujął. De facto zdarzają się osoby, które niewiele wiedzą nt. danego produktu, bo albo dopiero co pojawił się na hali albo ktoś nie miał jeszcze okazji się zapoznać - całkowicie normalna sprawa.

Zadowolona
@Bebe

Zwykle nie udzielam się na forach, ale tym razem coś napiszę, krótko: tak jak osttanio zostałam obsłużona w Media Expert, to powinno być standardem w handlu w ogóle. Dziękuję i pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Media Expert Plaza - Kraków

• Jak się pracuje w Media Expert Plaza?

Zobacz opinie na temat firmy Media Expert Plaza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Expert Plaza?

Media Expert Plaza