Media Expert Plaza

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Media Expert Plaza

Benia88 Nowy wpis
Klient

Plaza to najlepsza placówka ME w kraju. Zawsze do nich wpadam, gdy tam jestem. nawet kiedy nie kupuję, to lubię pogadać z obsługą - świetni ludzie!

Majeczka Nowy wpis

@Tak a jak wysokie te zniżki?

Bogna99 Nowy wpis
@Majeczka

Zależy na co. Ja niedawno wymieniałam sprzęt i wzięłam go za parę tysi, to dzięki zniżkom zapłaciłam 800 zł mniej.

Kasia

Czy są zniżki na sprzęt dla pracowników ?

Tak
@Kasia

Są, pisza o tym w ogłoszeniach.

Marcin
@Tak

Wiesz może jakiego rzędu zniżki mają pracownicy zatrudnieni w firmie Media Expert Plaza? Być może masz jakąś wiedzę w tym zakresie i mógłbyś to rozwinąć? Fajnie, że firma oferuje coś takiego. Kwestia tylko tego czy na każdy produkt ta zniżka przysługuje?

Bartosz Nowy wpis
@Marcin

To zależy, na jednych wyciągniesz więcej, na innych mniej, naprawdę trudno powiedzieć ogólnie. W ubiegłym roku brałem sprzęt AGD za ponad 3 tysie i zaoszczędziłem 800... Także wiesz:)

A.D

Szału nie ma robota jak kazda inna ale kasa jest i to sie liczzy

klient

Ta placówka , tak jak i całe to śmieszne media "ekseprt" to jakaś wielka pomyłka. Wciskają ludziom goowno z jakimiś żałosnymi ubezpieczeniami. Nawet nie wiedzą co się dzieje w tym sklepie, wiecy doradcy. Jednym słowem żenada, nie polecaam!!

fabian
@klient

Nikt nikomu nic nie wciska na siłę. Jeśli ktoś nie chce kupić danego produktu, to się mu gotówki nie wyrywa z rąk - ubezpieczenia też nie trzeba brać i szanowny klient jest o tym informowany. Zdziwiłby się Pan gdyby się Pan dowiedział, że całe mnóstwo ludzi sami mówią że chcą ubezpieczenie dla własnego bezpieczeństwa finansowego czy nawet samego komfortu psychicznego

Bebe
@fabian

Lepiej bym tego nie ujął. De facto zdarzają się osoby, które niewiele wiedzą nt. danego produktu, bo albo dopiero co pojawił się na hali albo ktoś nie miał jeszcze okazji się zapoznać - całkowicie normalna sprawa.

Zadowolona
@Bebe

Zwykle nie udzielam się na forach, ale tym razem coś napiszę, krótko: tak jak osttanio zostałam obsłużona w Media Expert, to powinno być standardem w handlu w ogóle. Dziękuję i pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Media Expert Plaza - Kraków

Media Expert Plaza