Opinie o EuroLanser w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie EuroLanser. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EuroLanser o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EuroLanser w Wrocław

Przez przypadek znalazłam komentarze na temat firmy Eurolanser. Pracowałam tam dość długo. Bardzo dobrze znam warunki panujące w tej firmie. Wszystkie negatywne komentarze są kompletna nieprawda. Napisali to pewnie kierowcy, którzy sobie żarty robili z pracy. No i konkurencja... Szefowa kładzie nacisk na solidnych pracowników, kulturalnych i kompetentnych. A takich, którzy robią co chcą jest pełno. A później wypisują komentarze głupie.

@Ania

Tylko 1 Ania pracowala dla tej firmy I to bylam ja. A ja powyzszej opinii nie wystawilam wiec Malgorzato prosze nie uzywac mojego imienia w swoich opiniach o wlasnej firmie. Nie zycze sobie. Szczegolnie po wszystkich przezyciach jakich u ciebie doznalalam.

@Ania

Nie tylko jedna Ania ????

Nie tylko jedna Ania :)

Magdalena Nowy wpis

Cześć. Chciałabym poznać plusy i minusy tej firmy. Dobrze się tam pracuje?

Antek

Pewni jesteście, że nic dobrego nie dzieje się w firmie?

Twój powyższy komentarz tak naprawdę mało Nam mówi o tym, jak wygląda praca w EuroLanser. Skupiasz się na Szefowej, którą - swoją drogą - ukazujesz w bardzo złym świetle. A myślę, że bardziej byś pomógł, gdybyś opisał chociaż niektóre kwestie, związane z ogólnym warunkami zatrudnienia. Czy macie tam organizowane jakieś szkolenia o charakterze cyklicznym?

Brałeś udział w rekrutacji do EuroLanser. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

@Jan, Dziękujemy za Twój komentarz, napisz proszę coś w temacie dodatków pracowniczych w firmie EuroLanser? Będąc pracownikiem tej firmy można liczyć na benefity w postaci karty multisport lub zniżek pracowniczych? Chętnie dowiemy się więcej, będzie nam niezwykle miło za Twój kolejny wpis w tym wątku.

Jan

Solidna firma, solidna szefowa. Wiadomo, praca nie lekka, ale praca kierowcy nigdy nie jest lekka. Jak się pracuje, to wypłata jest spoko. Jak ktos chce wypłatę bez pracy, to sie nie da nigdzie tak. Ja z czystym sumieniem polecam.

@Tomek, Dziękujemy za Twój wpis, napisz jak oceniłbyś warunki pracy w firmie EuroLanser? Co z kwestią benefitów lub dodatków socjalnych? Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, chętnie poznamy więcej informacji!

Mi się tam pracowało dobrze. Kasa ZAWSZE na czas. Fakt, musiało być wszystko dobrze. Wymagająca szefowa. Niestety musiałem zrezygnować ze względów osobistych. Dobry pracodawca.

@anonymous, Twoja obecna opinia dotycząca firmy EuroLanser jest bardzo krótka i nie mówi nam zbyt wiele, dlatego zachęcam Cię do pozostawienia w tym wątku szczegółowej opinii dotyczącej Twojej współpracy z tym pracodawcą. Nowe informacje będą tu bardzo pomocne dla innych. Zapraszam również inne osoby związane z tym pracodawcą do nowych komentarzy, chętnie poznamy waszą ocenę pracy w tej firmie.

@Jack mógłbyś uargumentować swoją opinię? Czemu nie warto tam aplikować? Pomoże to w ocenie pracodawcy szukającym pracy.

janek

Cześć chyba jeszcze nikt poza mną tu nie wchodził, albo nie ma odwagi napisać.... :) jeśli ktoś wejdzie dajcie znać czy firma oszukuję na stanowisko kierowcy

Jack
@janek

lepiej szukać pracy gdzie indziej

Zostaw merytoryczną opinię o EuroLanser - Wrocław

EuroLanser