Opinie o Noble Option w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Noble Option. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Noble Option o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Noble Option w Warszawa

Michał Kalman

Pracodawca godny polecenia!

riboc

spoko

Zdegustowany

Drodzy Państwo! Dziwne, że dotarliście do etapu inwestowania skoro nie potraficie czytać ze zrozumieniem. Ta strona nie służy do wyrażania opinii o usłudze którą firma świadczy, tylko o firmie jako pracodawcy. Chcecie robić gównoburze o to, że zainwestowaliście pieniądze i wam nie wyszło to poszukajcie do tego odpowiedniego forum. Chociażby to: http://www.binarne.com/ Nie dziwie się, że tracicie wasze pieniądze które z takim zapałem inwestujecie skoro jesteście taką bandą nierozumnych ludzi i nie potraficie zrozumieć do czego służy strona "gowork.pl". Jeżeli tak czytacie ze zrozumieniem oferty inwestycji jak to co jest napisane na tej stronie to gratuluje idiotyzmu. Nie pozdrawiam!

Grzegorz

@Rob Sory, ale dla mnie wiarygodność kogoś, kto pisze "hasło" przez "ch" jest żadna. Korzystam z platformy od zeszłego lata i nigdy nie zawiodłem się na konsultancie. Brak wiedzy i doświadczenia może dotyczyć wyłącznie inwestora, a trudno nie odnieść wrażenia, że tak właśnie jest, patrząc na poziom pańskiego komentarza.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Noble Option spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Rafal

Również nie mam zastrzeżeń do regulaminu- przejrzysty, jasno sformułowany, bez ukrytych "kruczków". Wielki plus w świecie platform. Wiem, bo przetestowałem kilka.

abcdefg

zwłaszcza regulmin daje powody do zadowolenia ;)

Jerzy

Rzadko udzielam się na forach, ale Noble Option zasługuje, żeby o nim napisać. Inwestuję u nich od pół roku i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej zajmowałem się tradycyjną giełdą, ale dzięki ich platformie widzę, jak zyski rosną niemal w oczach. Żadnych zastrzeżeń do opiekuna inwestycyjnego, żadnych problemów z wypłatami. Wystarczy poświęcić odrobinę czasu i pomyśleć, a inwestycja na pewno się zwróci z nawiązką. Nie wiem jakim są pracodawcą, bo nie mam tego typu doświadczeń z nimi, ale platformą są wzorową.

Inwestor

Wypłacałem zyski 5krotnie, nigdy nie było problemu...

kogut

Taki z nich nobel option jak z (usunięte przez administratora) akordeon.

kasa

Wszyscy którzy "zainwestowali" na owej platforme "inwestycyjnej" spóbujcie wypłacić wszystkie pieniądze ze swojego konta. Chciałbym zobaczyć wtedy wasze miny ha ha ha :-)

ewa

Oferty możesz tez najeść u nich na stronie maja te same co tutaj na stronie, praca dla doświadczonych.

Jan

Gdzie moja opinia

sandra

Napiszę z własnego doświadczenia. Mój szef zawsze wysłucha co mam do powiedzenia, bierze pod uwagę moje propozycje i często wdraża je w życie, co bardzo motywuje. Oprócz tego ludzko podchodzi do pracownika, rozumie, że można mieć gorszy dzień lub pilną sprawę do załatwienia, jest po prostu życzliwy. No i wszyscy mówią tu do siebie po imieniu, co moim zdaniem też tworzy fajny klimat w firmie.

sandra

Krótko i na temat. Wszystko ok. Umowa o pracę, dobre wynagrodzenie, fajne warunki pracy, przyjazna atmosfera. Pracownika traktuje się tutaj jak partnera, a to coraz rzadsze w dzisiejszych czasach niestety.

Aga W.

Jeśli chodzi o pracę tam, to polecam. Przez pół roku pracowałam jako konsultant, ale zaczęłam magisterkę w Krako i musiałam zrezygnować. Atmosfera w porządku, można dobrze zarobić, wypłata na czas. Oprócz tego trochę benefitów ale to już standard w tej branży ;)

Aktywny

Cześć! Noble Option to ok firma, nie są źli. Konsultant jest na telefon, a sami nie bombardują cię telefonami od rana do nocy, jak to robią w innych firmach. Mają możliwości do wygrania takie, jak wszędzie. Ja gram tylko po godzinach, mam za słabe nerwy, żeby zrobić z tego źródło utrzymania. Tylko sobie dorabiam, polecił mi szwagier. On długo grał w Holandii, nawet samochód sobie kupił, ale teraz chyba mu się znudziło.

Aktywny

Sława

Nie wiem kto wymyślił ta zmianę logowania na NobleOptions. Jest bez sensu, trzeba długo czekać a na końcu przerywa. Czy oto chodziło????

chcesplacicdlugi

A jak nie mam zielonego pojecia o inwestowaniu na giełdzie? Czy potrzebna jest jakas wiedza specjalistyczna? Ogólnie wiem co to WIG, giełda, hossa, bessa... Ale nie inwestowałam na giełdzie wczesniej.

chcesplacicdlugi

Czy są jakies minimalne kwoty inwestycji? Nie chce na początek wyłuskać sie z całej kasy...

Zostaw merytoryczną opinię o Noble Option - Warszawa

Noble Option