Opinie o Noble Option w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Noble Option. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Noble Option o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Noble Option w Warszawa

Tomo

Prosze mi szybko odpisac Noble Option czy tam mozna stracic pieniodze bo nic niewiem onich a ruznie ludzie piszo Tomek bo mam zaiwestowac unich muj gmail tk6828394@gmail.com

niejadek
@Tomo

Tam można tytlko stracic co im wpłcisz to przepadło i nie ma szans żeby odzyskać spółka cypryjska jedynie co potrafi to namawiać w tym sa naprawde dobrzy

Tomo

Stefan bogacz
@Tomo

Inwestuj! Ja z zainwestowanych 50 plnów mam już 150 000 $ zysku. Jeżdżę od tej pory golfem trójką a banknotami tapetuję ściany. Doradca tylko mi podpowiada w co inwestować.

dasdsa

ty no nie wiem

BOBBY
@Stefan bogacz

JA JUŻ WSPÓŁPRACOWAŁEM Z NIM...BYŁEM KLIENTEMI, NA POCZĄTKU ZYSK, ŻEBY ZACHĘCIĆ...A POTEM "ICH" KOMBINACJE , A STRATY INWESTORA.

BOBBY
@Tomo

NIE INWESTUJ MNIE PRZEKRĘCILI NA KASIE I NIE WYPŁACILI TEGO CO ZAROBIŁEM...

łysy Nowy wpis
@Tomo

wpłacasz na konto spółki cypryjskiej wez potem spróbuj odzyskać zysk jest 100% oni zarabiają 100% kasy ktorą wpłacisz

niejadek Nowy wpis
@Tomo

Czy pracownicy Noble Option mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

karoljaniak

Mi odali kasę wszystko (usunięte przez administratora) zwrócili

biondi
@karoljaniak

Czym oni się zajmują?

tytus Nowy wpis
@biondi

naciaganiem naiwnych wplacasz kasaę na konto spolki cypryjskiej zero szan na odzyskanie pieniedzy to raz jezeli to jest takie cudownie proste to dlaczego kazdy z nich tych doradcow nie jest milionerem to dwa

Pola

(usunięte przez administratora)nie oddali mi pieniędzy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Noble Option spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Ola

@zawiedziona a o jakim błędzie mówisz?

Kamila

Jak chcesz stracić pieniądze to inwestuj w Noble Option. Mnie wykiwali na 30tys.

Darek

Jak usunąć konto w nobleoption!?

Zły
@Darek

jak usunąć konto i czemu to nie jest dostępne z poziomu platformy, w N.O. nie odpowiadają żadne telefony, na e-mail brak odpowiedzi.

oszukany zleceniobiorca

Firma KRZAK, widmo. Przestrzegam wszystkich, który planują rozpocząć współpracę z nimi. Firma nie zapłaciła mi za 3 miesiące świadczenia usług. Opóźnienia najpierw tłumaczyli, że zgubili faktury potem że zapomnieli itd. Niestety firma zawinęła się ze swojej siedziby przy ul. Jana Pawła II 23 po tym jak weszła tam policja. I od tamtej pory nie ma żadnego kontaktu z nimi. Firma windykacyjna prześwietliła ich i nie można z nich ściągnąć długu bo w skład zarządu wchodzą ludzie z zagranicy. Do tego ich majątek to tylko skromne 5000 zł.

Julita

@Darek, to nie jest miejsce na takie pytania. Polecam skontaktować się bezpośrednio z Noble Option. Czy któryś z użytkowników forum pracował bądź pracuje w Noble Option i mógłby napisać coś o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę, trybie pracy? Wasze opinie mogą być bardzo przydatne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

KAWA

(usunięte przez administratora) !!!!!!

Anita

Noble Option ma opinię dobrego pracodawcy i teraz rozumiem dlaczego nie piszecie na forum.

Want3D

Niektorzy to mają naprawdę tutaj problemy widzę.Ja się bawię świetnie i przy tym zarabiam.Większość czasu poświęcam z moim opiekunem,jesli chodzi o inwestycje i po prostu zarabiam.Nie powiem bo stracić straciłem nie raz bo gdyby to było takie proste to 40 mln Polaków by się tym bawiło.Wystarczy pomyśleć jak i przeanalizować to co ci mówi opiekun.Zarobić można,a przecież o to chodzi.Nikt was do tego nie zmusza bo nawet opiekun wam powie ze to wy inwestujecie swoje pieniądze.Fakt faktem jest ryzyko ale ten kto nie ryzykuje nie będzie miał nic.Pozdrawiam i powodzenia

Julita

@tasman czy firma nie wytłumaczyła Ci warunków, jakie tu obowiązują? To jest forum głównie dla pracowników lub osób zainteresowanych pracą w Noble Option, nie jestem pewna, czy znajdzie się na forum ktoś, kto potrafi Ci doradzić w Twoich osobistych finansach.

tasman

Cześć jestem tutaj nowy inwestuje pierwszy raz czytałem wasze opinie i mam obawy wplacilem 1.5tys bo na więcej mnie nie stać chciałbym coś zarobić czy jest szansa proszę o odp z góry dziękuję

Julita

Czy ktoś brał udział w obecnie trwającej rekrutacji? Firma ciagle poszukuje specjalisty do spraw sprzedaży produktów inwestycyjnych. Jak bardzo skomplikowana jest realizacja? Ile trwa? Czego się można spodziewać?

Julita

@Paweł czasami każdy ma słabszy dzień, a stanowiska konsultanckie niestety mają to do siebie, że trzeba nad tymi emocjami panować podczas tych kilku godzin pracy. Czy poprzedni konsultanci również byli niemili?

Julita

@Ablam a jak Ty oceniasz pracę w firmie? Jesteś zadowolony z zatrudnienia? Wszelkie konkretne zestawienia i plusów, i minusów pomaga innym osobom w podejmowaniu - często bardzo trudnych -decyzji zawodowych.

Julita

@zawiedziona wyjaśniałaś sprawę z firmą? Każdy ma prawo do reklamacji usług a firma na obowiązek ich naprawienia. Czy sprawa została jakoś rozwiązana?

zawiedziona

platforma ktora wprowadza ludzi w blad wiecej strat jak zysku

KOKO

Siedzie juz pare tygodni wiec moje doswiadczenie : jak lece po wskaznikach opiekuna trace . zadzialam sam odrabiam straty. Trzeba Myslec i Analizowac a nie w slepo.

Ablam
@KOKO

Gram od roku kapitałem 70 000 .. Z wyplatami zero problemów.. Jak słuchałem opiekuna to 70% wskazań to strata .. jeśli obstawiam sam 80% zyski . W mojej ocenie mają większe premie kiedy przegrywamy transakcje. Po wskazaniach inwestycji przez opiekuna i utracie kapitału często się zmieniają i jest przez pewien czas cisza .. po ksk8m czasie dzwoni inny .. . Generalnie jak z głową to można wygrać sporo Ale do tego potrzebna wiedza o rynkach . Są strony www które mocno pomagają w dostarczaniu bieżącej informacji z rynku i z tego korzystam ..

Zostaw merytoryczną opinię o Noble Option - Warszawa

Noble Option