Opinie o Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji w Warszawa

Johan

Ci dwaj to mają mega tupet. Powinno się z nimi zrobić to samo co z tymi z amber gold. Ta sama sitwa.

@Johan

Jaki tupet ? To są zwykłe dwa warszawskie cwaniaczki którzy teraz oskarżają cały świat łącznie z doradcami, że im się nie udało dokończyć biznesów.

@Marcin

Doradcy to chyba wiedzielk z czym to moze sie wiazac? Juz nie robmy z nich niewiniatek. Tak samo pan P.M. teraz broni klientow a przeciez on tworzyl te rozne glupotki. Tam bez winy jest tylko kon corki

Fame MMA

Na 10 gali Fame mma włodarze chcą przebić się do szerszej publiczności i do klatki mają wpuścić wszelkiej maści finansowych bonzów i innych (usunięte przez administratora) finansowych. Ma powstać cała liga twórców piramid finansowych i między sobą się naparzać za fajne pieniądze i niezły fame. Można już obstawiać w finale widzę Pawła W oraz twórcę np. Amber Gold, a po gali impra i odbieramy czeki z kasą dla klientów.

Mini Majk
@Fame MMA

Każdy by chciał obić tych (usunięte przez administratora)z kasprowicza.

@Mini Majk

Bronek Ciebie też zeobili... a tak byłeś pełen nadzieji a pozostał tylko bul...

Ralf
@123

Teraz Pawcio z Marcelinkiem siedzą razem i opracowują ważny projekt. W planach jest kręcenie programu popularno-naukowego. Wszystko ma być robione na zaufaną osobę z zagranicy. Jeśli program się przyjmie to będzie co tydzien emitowany nowy odcinek. Im więcej odcinków tym więcej zarobków. Na początek potrzeba na to trochę kasy ale zaufani ludzie mają ją znależć, już są pierwsze deklaracje osób które chcą w to wejść. Doświadczenie producenckie jest bardzo duże więc pomysł ma szansę wypalić. Jak widać, Paweł i Marcin się starają wyjść z tej trudnej dla wszystkich sytuacji aby na końcu oddać pieniądze tym wszystkim którym się należy. Ściskamy kciuki i życzymy powodzenia. Pamiętajcie nie jesteście sami.

@Ralf

Przepraszam to jakiś żart???? Zresztą bardzo nie smaczny względem wszystkich poszkodowanych

Jack
@Mariuszek

Niestety nie, to prawda biznes Włodarczyka i Sporzyńskiego działa. Pracują w nim byli prawnicy z Greata oraz kilka innych zaufanych osób i wszystko się kręci. Pieniądze spływają do Pawła, a on sam zapewnia że odda pieniądze wszystkim klientom. To samo powtarza Marcin, o programie w TV słyszałem kilka tygodni temu więc jest coś na rzeczy.

@Jack

Czy ktoś to potwierdzi?No bo czemu prokuratura tak opieszale działa.Jeśli spłacą,to lepiej,niech ich zostawią w spokoju.Pozwolą im działać.Ale mogli by dać jakieś oświadczenie co zamierzają.

Nie ma co sie ludzic
@Janusz

Nie ma co sie ludzic, nic nikomu nie oddadza i nie maja nawet takich intencji. Gdyby robili cos dla nas, to by o tym poinformowali. Nic nie robia i jesli kazdy z nas nie zglosi tego na policje, to jeszcze im to ujdzie plazem. Tyle mozemy zrobic. Pojsc na policje, zglosic podejrzenie popelnienia przestepstwa i miec nadzieje, ze ich wsadza do paki i jakies resztki nam zwroca. I do tego zachecam wszystkich. Uwaga - takie zgloszenie nic nie kosztuje i nie dajcie sie nabrac tym kolejnym, ktorzy obiecuja, ze przeprowadza windykacje, proces karny itd.

@Nie ma co sie ludzic

Czy lepiej jest zgłosić na policję czy do prokuratury? Czy to ma być policja w Warszawie Czy wystarczy w miejscu zamieszkania?

Nie ma co sie ludzic
@Andrew

Na policje w miejscu zamieszkania. Do prokuratury tez nie zaszkodzi, gdzies tu byl namiar na prokurato prowadzaca sprawe, ja juz nie pamietam, z rok temu sie kontaktowalem. Da sie zlozyc nawet mailowo, choc preferuja w realu

Jakimowicz
@Nie ma co sie ludzic

Intencje mają dobre, chcą spłacać, gorzej, że to nierealne za dużo kasy ukradli dla siebie i swoich rodzin. Cały czas jednak twierdzą że oddadzą, ja w poniedziałek rozmawiałem z osobom która ma z jednym z nich kontakt i tam jest taka narracja, że w sumie to było super jednak projekty wywróciły się bo zostali (usunięte przez administratora) przez innych. Obecnie Marcin z Pawłem pracują nad projektem który dałby im zarobić większe pieniądze. Może to być ten program w telewizji o którym ktoś tu pisał bo przy produkcji Klera trochę lizneli tematu - tak przynajmniej opowiadają.

Hahaha chwała bohaterom! Kogoś tu się niezłe żarciki trzymają, ale rzeczywiście można sobie darować znęcanie bo i tak nic z tego nie będzie. Panowie i doradcy się nachapali, a klientom można tylko współczuć...

@123

Doradcy napewno przez chwilę coś zarobili ale mogli ze swymi najlepszymi klientami dalej zarabiać podobnie i klienci którzy stracili zaufanie do swego doradcy raz na zawsze dzięki grejtowi. Gdyby np poszli z nimi do wielce złego według grejta Breve dziś i doradcy by byli zadowoleni a zwłaszcza klienci. Dzięki grejtowi nie ma doradców którzy szukają na chleb w innych dziedzinach i szukając nowych klientów w których latami będą budować zaufanie do siebie. Grejt zniszczył długie lata budowania zaufania klientów. Nawet osiedla w Nigerii nie mogą sprzedać choć stoi od kilku lat na sprzedaż o Ghanie nie wspomnę...... Dubai to inna bajka z złym końcem.... Building to już szczyt nie kompetencji i nieudacznictwa grejta..... Precast to bez komentarza wyamigowane marzenia. Noi wisienka na zepsutym torcie czyli Movie nawet to grejt potrafił zepsuć czego się nie dokneli wszystko się zawaliło..... Mało spotykana rzecz tyle projektów i żaden nie skończony. Jak trzeba być ułomną firmą by tak zepsuć wszystko nawet z Mik nie potrafili skończyć inwestycji choć nie wiele brakowało do finału. Grejt powinien być syndykiem mas upadłościowych tam by zrobili biznes.

@Mariuszek

Chyba część doradców przeszła do Breve... także może na chleb mają zarabiając na tym w czym się latami ... hmm wyszkolili to chyba słabe słowo ;)

@123

Może przeszli do Brewe ale nie mają swoich klientów gdyż stracili ich w grejt a nowi są bardzo ostrożni. Także doradcy zostali tak samo wykolegowani ptzez super grejt jak i klienci. Nawiasem czemu Nigeria nie sprzedana???? Czemu Ghana nie skończona czemu Building marni się nie skończony???(usunięte przez administratora) Grejtowi nie zależało i nie zależy już na tym bo i po co się męczyć i stresować niech inni się martwią grejt już wszystko zepsuł więc już nie mają co psuć jako grejt. A usługi prawne kolejna porażka.

Bavo
@123

BREWE :) to też dobre gagadki, to świadczy tylko że doradcy nie mają rozumu. Przecież tam też cały czas idzie rolka.

Sylwia

Marcin nigdzie nie odszedł, dorabia gdzie indziej, a pracuje z Pawłem.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia

Światowe ploteczki głoszą, że wspólnicy sie rozstali. To chyba koniec tej sielanki. Wszyscy powinni zostać ukarani, ale wiadomo jak to sie skonczy. Rozejdzie sie po kosciach, bo nikt nic nje bedzie pamietał. Takze prosze Panstwa czas sie pogodzic z tym, ze z tych procesow nic nie bedzie.

Nick1

Nikt nic nie będzie pamiętał, a część będzie miała zaświadczenie o niepoczytalności ze wzgledu na swoje zaburzenia psychiczne.

Jan dawniej Jaś

Beatka jeszcze z nimi tam jeszcze coś robi ? Pewnie Bogusia, Piotruś i Madzia jeszcze z nimi pracują. Co za banda ludzi się dobrała, bez zasad, honoru i jakiejkolwiek empatii.

Viktor
@Nick1

Od takiej ilości wódy można mieć zaburzenia

Szczuplicki
@Viktor

Ostatnio dowiedziałem się, że nawet w warsztatach samochodowych Włodarczyk zostawił długi których nie spłaca. Nie ma nowych klientów na obligacje to nie ma komu płacić za jego zachcianki.

Impostor

Pytanie od tygodni mam cały czas takie samo, kiedy zaczną być oddawane pieniądze? Gdzie można znaleźć Grejata?

@Impostor

Gdzie znaleźć Grejta trudno powiedzieć, natomiast korespondencję można wysłać na adres ul. ŁABISZYŃSKA 10/SKRYTKA 11 03-370 WARSZAWA. Na zwrotce podpisuje się sam P. Włodarczyk, więc chyba żyje.

@Andrew

To niestety tylko produkcja makulatury....

Don
@123

W ten sposób można uzyskać autograf tego niezwykłego człowieka. To nie będzie zwykła makulatura. Dziękuje za informację, teraz już wiemy że jak Pablo czuje spokój ducha i nie ma jakiś ograniczeń, że źli ludzie przyjdą i będą nad głową wykrzykiwać te swoje brednie o oszustwie to wtedy może rozwinąć skrzydła i ze spokojem pracować i myśleć jak zrobić jakiś nowy przekręcik.

Do końca świata i o jeden dzień dłużej. A kto ma niby wypłacić te pieniądze? Zaczynam wierzyć w to, ze pan P. W. spokojnie się z tego wywinie, obwiniając wszystkich wokół.

@123

Znasz firmę Great Private Equity od środka? Czy to obecnie dobre miejsce do rozwoju zawodowego i czy można tu zbierać doświadczenie? Jak oceniasz tę firmę pod względem atmosfery wewnątrz zespołu?

@Michał

Idealne miejsce do zbierania doświadczenia jak zarobić, zeby sie nie narobić kosztem klientów. Atmosfera z tego co można przeczytać wyborna, można liczyć nawet na wspólne w wojaże.

Pawel
@123

Idealne miejsce do rozwoju, kombinowanie, wyłudzanie, kłamanie, kradzieże, oszustwa tutaj będziesz miał możliwość poznawania tego w pracy na codzień. Dodatkowo bezpłatnie, przyśpieszony kurs jak trafić do Z. K. a wszystko to w rodzinnej atmosferze państwa Włodarczyków, czasem jakiś wyjazd i co tygodniowa wódaparty dla podkręcenia animuszu.

P.M.

Ja dzisiaj miałem niebywałą okazje widzieć się i rozmawiać z Panem Pawłem Włodarczyk w Polskim Centrum Mediacji w Warszawie. Dzisiaj Pan Paweł Włodarczyk wystąpił w nowej roli, był pełnomocnikiem Pana Waldemara Czenczek byłego dyrektora G.P.E. z Rzeszowa a później także dyrektora oddziału rzeszowskiego Kancelarii Business Advice. Pan Waldemar Czenczek to ta osoba która od tygodni usiłuje wmówić byłym klientom G.P.E. i współpracującymi z nim doradców, że nie ma kontaktu z Panem Włodarczykiem. Chyba jednak jest inaczej.

@P.M.

Czenczek już płaci zdrowiem a Jarosław nic nie wiem zapłaci za krzywdę o tym Pablo szulerze nie wspomnę.

@Mariuszek

Te Magdy i bogusie jedna lichwa a Jaro pójdzie do kryminału wcześniej lub później. Jak się dowiem to dam znać. Beatka następna bo braciszka kryje jak posuwią ją klawisze przelecą to braciszkowi podziękuję.

@Mariuszek

Czy mowa o Jarosławie"nic nie wiem" z Krakowa?Przecież on był viceprezesem czy kimś tam,to też musi ponieść odpowiedzialność.Widział jak szastali nie swoją kasą.A Mikołajczak???Przecież to on rozpisywał te "propozycje nabycia" i widział,że (usunięte przez administratora) ludzi.A teraz próbuje za dużą kasę pomagać poszkodowanym,ale pod nazwiskiem innej kancelarii.Czy on ma czyste ręcę???

@Janusz

W tym interesie to raczej nikt bez winy nie jest... doradcy tez powinni znać się na swojej pracy, a nie promować to co jest opłacalne tak naprawde dla nich...

@Mariuszek

Pewnie nikt nie miał by pretensji do dyrektorów, prawników czy tego gruzina z forexu gdyby Ci, pomimo tego że wiedzieli co się dzieje w firmie coś powiedzieli doradcom. Oni wszyscy wiedzieli, że nie ma żadnych leasingów, żadnych programów emerytalnych opartych na forexie i że tego całego forexa nie można rozprowadzać w Polsce. Jeździli po polsce i dubajach czy innych szeszelach, organizowali wykłady jakie to te ich obligacje i forexy nie są super, a później impreza i zdjecia pijacych prezesów z dyrektorami w drogich hotelach na firmowym forum albo jak skakali na spadochronach w dubaju z podpisem Great spełnia marzenia. A Włodarczyk ze Sporzyńskim to (usunięte przez administratora) jakich mało, zreszta ich rodziny też. Ile ja sie naprosiłem tej Beaty czy Ewy jak włodarczyk zgubił swój telefon żeby dali jakieś info co się dzieje, a one codziennie mówiły, że lada dzien będą pieniądze, że delegacja wróci z afryki z pieniedzmi, żygać się teraz chce jak sie pomyśli o tych chamach.

Aniołek
@Marcin

Jarosław nic nie wiem, wiceprezes Greata też twierdzi, że niema kontaktu z Włodarczykiem i Sporzynskim. Nie wiem jak ci ludzie mogą spokojnie patrzeć na siebie w lustrze po tym co zrobili. Jakim trzeba być bydlęciem, żeby po tym wszystkim co się stało, kiedy te (usunięte przez administratora) zakłamywały rzeczywistość, a ludzie czekali na swoje pieniądze, dyrektorzy zostali na swoich stanowiskach tylko zmienili szyld w firmie Włodarczyka i dalej szukali jeleni tym razem jako kancelaria prawna. Pełna patologia.

Impostor
@Aniołek

(usunięte przez administratora)się dobrała pod kierunkiem Włodarczyka i zarabiali hajs na ludzkiej krzywdzie.

Ahim
@Impostor

Włodarczyk z osoby która kradła pieniądze obligatariuszom, teraz je wyłudza ze Skarbu Państwa wykorzystując Covid-19. Mistrz.

@Ahim

Obrzydzenie bierze naprawdę z tej bezradności. Na pandemii wszystkim im się upiecze. A klienci pieniedzy swoich juz nigdy nie zobaczą.

@123

To jest Włodarczyk i jego szwingle.... Teraz otoczony pewno ochroniarzami żeby mu ktoś łba nie urwał noi rzeszą prawników. Marcinka już się pozbył i został sam.... Ale kasa z Dubaju jest bo z Nigerii czy Ghany nie zobaczy bo wspólnik nigeryjski sie6 kapnął z kim ma do czynienia.... (usunięte przez administratora) A tym Dyrektorom to myślą że są bez karni.... Czas pokarze.

@Mariuszek

Pan Włodarczyk rozlicza się ze wszystkimi w czekach, tzn. obligatariusze czekali, czekają i jeszcze trochę poczekają.

Andrew

Witam wszystkich. Czy ktoś mógłby podać kontakt do Prokuratury , a najlepiej do konkretnej osoby w Prokuraturze do której powinni się zgłaszać (usunięte przez administratora) przez Great Precast?

Pomocny
@Andrew

(usunięte przez administratora) tutaj znajdzie Pan dane administratora strony "proszę" by nie utrudniał śledztwa i nawet nie myślał o usuwaniu powyższego linka zawierającego dane dotyczące prowadzonego postępowania karnego, a umożliwiającego osobom pokrzywdzonym zgłoszenie ważnych informacji organom ścigania.

@Pomocny

Ciekawe czy uda się coś ugrać... może Pan Latkowski powinien nakręci dokument, jak o Amberze... Niestety osoby, ktore umoczyły kasęna forexie to już chyba nie mają szans na sprawiedliwość, bo w końcu nikt nic nie wiem, nawet sam wiesz kto don Pablito nie wie o co w tym chodzi.

Pablo
@123

Jak nie wie? Wie, doskonale wszystko wie, miał być z forexa zrobiony pierwszy na świecie program emerytalny, mieli zarabiać klienci, miał miliony zarabiać Don Pablo no i tracić miała platforma z którą miał podpisaną umowę. Jak zwykle wyszło troszkę inaczej, jak to było wszystko przedstawiane doradcom. A Latkowski to może jedynie zrobić film o tym jak Don Pablo został (usunięte przez administratora) przez doradców którzy nie wierzyli w jego biznesy i przestali przynosić pieniądze. Jak przestali przynosić pieniądze to nie było już kasy żeby zapłacić za obligacje. Don Pablo i Jarek lojalnie zaczęli o tym uprzedzać doradców, a ci nic sobie z tego nie robili tylko czekali na swoje wypłaty i klientów pieniądze. No jawna prowokacja z ich strony. No i kto wygrał? Trzeba było przynosić drodzy doradcy pieniądze to bajka by jeszcze trochę potrwała, a tak jest jak jest.

Głos rozsadku

Jacy doradcy ? Ludzie bez doświadczenia z ulicy, bez przeszkolenia. Jakim cudem spółka Włodarczyka oferowała i sprzedawała obligacje w dodatku własne bez żadnych uprawnień. Fikcyjne zabezpieczenia bez żadnego pokrycia. Podróże zagraniczne prezesa i jego koleżków. Domy, samochody, dostatnie życie to wszystko z pieniędzy klientów, Jedno wielkie (usunięte przez administratora) !!! Inne firmy już dawno zostały za to pociągnięte do odpowiedzialności a oni bawią się w najlepsze.

Jolanta Ś.

Kiedy ta firma zacznie oddawać piniądze?

Maciek
@Jolanta Ś.

Pani Jolanto - problem w tym ze nigdy????. Dziwne ze jeszcze sie Pani nie zorientowala przez ostatnie 1,5 roku.

Białołęcki
@Maciek

Jesteś pesymistą, Pan Włodarczyk zapewniał, że odda to na pewno będzie próbował oddać. Panu Pawłowi jeszcze do dziś jak pomyśli i sobie przypomni o tym, że zapomniał oddać ludziom pieniędzy to po policzku łzy lecą i on by oddał wszystko tym ludziom ale musi na razie mieć dla siebie i swoich bliskich. Życie nie jest tanie, a córka na bliskim wschodzie też musi za coś żyć. Nowa kancelaria potrzebuje środków na działalnie, rozruch, wynajęcie domu, pracownicy, pracownicy z rodziny lepiej opłacani, opłacenie wiernych adwokatów i radców prawnych nie jest tanie, to są naprawdę spore koszty. Włodarczyk tylko się rozbuja ze swoją nową działalnością i zaraz zacznie oddawać. Więcej wiary.

Mariusz
@Białołęcki

Czyli siostra dalej z nim pracuje? Najwierniejszy pracownik szeregowy.

Power Gey
@Mariusz

Siostra, żona, no ktoś musi. Paweł zapewnia godne warunki i nielimitowany dzień pracy, można też powiedzieć, że praca w rodzinnej atmosferze robi swoje. Trudno teraz o dobrych i zaufanych pracowników, no i PR Pawła raczej taki średni, a o nowych pracowników więc rodzina korzysta. Nic nadzwyczajnego.

@Jolanta Ś.

Na razie jest z tym mały problem ale jakieś porozumienie możemy podpisać i obiecać, że oddamy w przyszłości, możemy też napisać do klientów, że to co było w prasie i telewizji to kłamstwa i nieuczciwe pokazanie prawdy przez przekupnych dziennikarzy, szukających sensacji, a nie prawdy, a prawda jest taka, że na wszystko są kwity i majątek jest, a trwające inwestycje przyniosą dochody. Oświadczenia jakieś wydamy, chociaż nie, prawnicy nam zabronili, a że im musimy płacić regularnie to dopóki to sztuczne zamieszanie się nie skończy to na razie zajmiemy się tym co robimy. Pieniądze będą.

@Marcin

Jaką mamy pewność kto to piszę.Wierzyć czy nie?Jakieś oświadczenie na ich stronie powinno być albo pisma do poszkodowanych z wyjaśnieniem czy zobowiązaniem.Pan Mikołajczak twierdzi,że tam nic nie ma.Kto może rzetelnie się wypowiedzieć.Bo wiem też,że jest przygotowany jakiś proces karny przeciwko prezesom.

Jarosław
@Janusz

Potwierdzam, będą spłacać tylko pokażą sie pieniądze na koncie. Dyrektorzy do dzisiaj działają z dawnym Greatem, jak zadzwonicie do nich to się dowiecie wszystkiego. Zawsze tłumaczyli Pafcia i Marcina, zawsze bezkrytycznie ich bronili, rzekę alkoholu z nimi wypili, a swoją drogą Marcin z Pawłem cały czas twierdzą, że się nic nie stało i to tylko chwilowy problem który lada dzień zniknie, tylko sprzedadzą domy w Afryce, dokończą budowę na Warszawskiej i w Łapach, ruszy turystyka i będzie kasa z samochodów w Dubaju, a film się sam nakręcić bo wszyscy chcą z nimi kręcić, jeszcze Doda nagra teledysk do tego filmu i będzie hit. Nie ma czym sie przejmować co prawda żeby się z nimi skontaktować trzeba dzwonić do ich adwokatów ale Ci są Ci sami od lat więc z kontaktem nie ma problemu. Kasa będzie ale później.

@Jarosław

Konta na dzień dzisiejszy są wszystkie pozajmowane przez komorników, poza rodzinnymi ale i te też będą zajęte. Życzę wszystkim osobom oszukanym przez Great i spółki powiązane wypłat swoich środków ale to chyba na dziś bardziej marzenia niż realność. Obecnie spółki zmieniły siedziby i teraz można się z zarządem tych spółek (Włodarczyk, Sporzyński) kontaktować poprzez skrzynkę pocztową. Można do nich pisać, może odpiszą i zaproponują jakieś rozwiązanie. Adresy są w KRS danej spółki. Prokuratura Okręgowa w Warszawie czeka również na zgłaszanie się osób pokrzywdzonych w tych sprawach.

@Jolanta Ś.

Ludzie, ocknijcie się. Nowy biznes dawno zamknięty. Pracownicy odeszli bez wynagrodzenia, siedziby też już nie ma - zgadnijcie czy właściciel biura dostał czynsz... Jezeli były jakiekolwiek pieniądze to dawno wyprowadzone, przecież ten "geniusz" sam to przyznał w wywiadzie: (usunięte przez administratora)

Marusia
@Miły

Miły co Ty, nie masz może jeszcze wiedzy na ten temat. Wszystko jest, są nawet stoliczki i krzesełka z Greata za pieniążki obligatariuszy, naprawdę wszystko działa i hula, tylko w innym miejscu i pod nowym szyldem. Towarzystwo to samo, rozbudowywana jest kancelaria trzeba teraz z prawnikami trzymać bo nie wiadomo co się stanie, a ktoś bronić będzie musiał. Sprawy nowe z całej Polski, teraz tylko prawnicy muszą dalej dojeżdżać niż do tej pory ale Paweł, jego rodzina ma zdecydowanie bliżej i omija korki w Warszawie, no Marcin miałby dalej ale już go nie ma. Ktoś tu pisał, że darmozjada Paweł nie będzie trzymać, no i się go pozbył. Nie no, naprawdę wszystko jest fajnie poukładane, potrzebowali trochę spokoju, nowego miejsca ciut mniej metrażu bo na Mickiewicza to wiatr hulał po pustych pokojach, do tego stopnia, że nawet rybki się w piwnicy i na parterze (usunięte przez administratora) i sobie wyszły. Teraz jak już zaczęli zarabiać, stanęli na nogi to może też zaczną oddawać.

J.
@Marusia

Czyli czekamy???? Kiedy są zaplanowane zwroty środków z inwestycji??? Policja musi się o tym dowiedzieć.

@Marusia

Kancelaria też dawno padła. Kto tam miał przyjśc i skąd? :) strony brak, siedziby brak, renoma nawet bez komentarza, ekspertów brak - ekipa znów w postaci najbardziej lojalnych pomagierów choć wnioskując po komentarzach i ci się najwyraźniej wykruszyli, a szkoda bo sami najwybitniejsi juryści... Do kogo miał tam przyjśc potencjalny klient? Do mecenasa Juliana? :-) żarty jakieś??? jedyny klient tej kancelarii to pewnie on sam więc i ten "business" nie przetrwał nawet pół roku. Sprawdź w KRS kto tam został prezesem... oznacza to jedno - kasy definitywnie brak. Na Mickiewicza też już lokal spalony. Teraz wreszcie jest oficjalna siedziba na miarę great bossa. Może zajmie się chodowlą jedwabników :) skoro nie ma środków nawet na pracowników i biuro to z pewnością ktoś odzyska pieniądze, oczywiście. Niech poszkodowani dalej żyją w iluzji i dają się zwodzić komentarzom pewnej ekipy pewnego rekina finansjery. Tym ostatnim już tylko na tym zależy - gra na zwłokę i pseudo ugody bez pokrycia. Z drugiej strony, jeżeli ktoś od paru lat nie przejrzał na oczy to i teraz w kolejne bajki uwierzy.

Pablo
@Miły

To nie tak. Założyli nową kancelarie, to już nie jest buissnes advice, częściowo ze starych ogłoszeń jeszcze na nią wpływają jakieś oferty, głównie już na nawym szyldzie jadą.

@Pablo

Z pewnością... skąd niby takie wieści masz?? Z poprzedniej kancelarii wszyscy uciekli, klientów nie było i teraz nagle się zgłosili do nowego tworu? Tami i tak już żadnych ogłoszeń ani ofert, ani nawet strony nie było, co najmniej od kwietnia. Chyba wiem kto jest autorem tych wszystkich komentarzy "czekajcie, będzie dobrze...." nie przedawni się, bez obaw, na to nie liczcie.

@Marusia

Marusia? Podasz adres siedziby proszę?

Jarek
@Ania

Adres nowego miejsca wykonywania działalności Pana Włodarczyka i jego nowej siedziby z tego co wiem od osoby która go zna pojawi się po nowym roku. Wesołych świąt wszystkim życzę.

BSLNS
@Jarek

Czy ten (usunięte przez administratora) Włodarczyk wie ilu ludziom zmarnował życie? Takie pytanie z okazji Świąt!

Janina
@BSLNS

Zaraz zmarnował, gdybyście posłuchali Włodarczyka, Sporzyńskiego lub osób z nimi związanych to byście dowiedzieli się, że to im zmarnowano życie. On do dzisiaj jest przekonany, że to był spisek uknuty przez wiele osób działających przeciwko niemu. Im dłużej to trwa tym więcej wrogów wokół znajduje, w tym szaleństwie twierdzi również, że doradcy go zdradzili i, że on nic dla siebie nie wziął z tych pieniędzy jak i dla Sporzyńskiego. Jest to piramidalna bzdura, jednak to powtarza cały czas i wszystkim. W którymś momencie sam oraz osoby z nim pracujące w to naprawdę uwierzyły.

Wiesław

Czy ktoś mi jest w stanie wyjaśnić jak mam się spotkać z tymi indywidułami skoro mają adres w skrzynce pocztowej????? Mam się zaczaić i czekać aż przyjdzie jeden (usunięte przez administratora) albo drugi i zacznie wybierać listy ze skrzynki??? Jak do nich teraz dotrzeć??? Czy w tym kraju jest jakaś sprawiedliwość???

Piotr Dąbrowski

Gdzie obecnie można zgłaszać się do firmy great i polhuse? Czy ktoś wie kiedy nastąpi oddanie pieniedzy?

brutalna prawda
@Piotr Dąbrowski

niestety żadne oddanie pieniędzy nie nastąpi. firma nie ma środków, a aktywa, która miała, już są zajęte. Jedyna opcja dająca jakąś szansę na część środków to działania administratora długu. Niestety nie podejmuje on żadnych działań, do których jest prawnie zobligowany. Polecam kontakt z panem Mokołajczykiem i oficjalne zayptanie go jakie działania podjął w celu zabezpieczenia aktywów spółek Great i co robi w kierunku zabezpieczenia interesów wierzycieli. Może jeśli dostanie więcej takich zapytań, to się ruszy i zacznie robić co do niego należy

Klient
@brutalna prawda

Jakiś kontakt do Mikołajczyka jest?

@Piotr Dąbrowski

Afryka jest rynkiem z ogromnym potencjałem dla polskich przedsiębiorców; to miejsce, gdzie nasze firmy mogą wdrożyć swoje technologie, dać korzyści lokalnym społecznościom i osiągnąć zyski. Wystarczy otwarta głowa i przeanalizowanie rynku, również pod względem bezpieczeństwa finansowego - podkreślił na konferencji prasowej 27 czerwca w Warszawie Paweł Włodarczyk, prezes zarządu Great Private Equity - spółki, która rozwinęła się m.in. w Nigerii i Ghanie, a od niedawna prężnie działa również w Dubaju.

O mikolajczyku
@Klient

W prospekcie do obligacji. Kancelaria Tax Legis - to firma Mikolajczyka. Wpisujemy w wyszukiwarke krs i mamy dane kontaktowe. Byli w Rzeszowie, ale nie wiem czy nadal sa, natoiast sa w Warszawie, podobno nawet biuro po Greacie najeli

Stanowski
@O mikolajczyku

Tak byli w Rzeszowie, później w biurze po Greatcie, (usunięte przez administratora)jest tam do tej pory, kręci lody z tym gościem od forexu, (usunięte przez administratora).

Joanna
@Stanowski

Ten Michał jeździł po biurach i tłumaczył forex, że bezpieczny. Później jak padło to twierdził że złożyli reklamację bronił Włodsrczyka, a na koniec przyjeżdżał i obiecywał nowy super produkt forexowy a później chyba z Mikołajczykiem weksle.

Żabka
@Joanna

Ten cały Michał którego zwali gruzinem to niezła szumowina. Chciał po Włodarczyku przejąć handlowców, jeździł , spotykał się i tłumaczył forexa, że winien Włodarczyk a nie Liteforex, później zaczął sprzedawać weksle ze spółki powiązanej z Greatem.

Roman z, nie ważne z skąd

Że też tym ludziom nie wstyd, że w tak perfidny sposób okradli innych zabierając im ostatnie oszczędności oferując w zamian złudne dochody, często to był dorobek życia tych osób. Wstyd i hańba mieć coś wspólnego z takimi ludźmi, brzydzę się wami (usunięte przez administratora)

Janusz

A co myślicie o tym mecenasiku Mikołajczyku?Czy on wiedział ,jakie tam są przewałki?Przecież to on rozpisywał te oferty obligacji a teraz stoi po drugiej stronie i bierze kasę za proces przeciwko jego kolegom prezesom.Czy on jest współwinien?Czy komuś z Was on pomógł?Ja nie wiem,czy mógłbym jemu zaufać???

Cackowski

Nie zbyt bystry (usunięte przez administratora)jakim jest Paweł i jego udający głupka ciapaty giermek zrobili z wielu naprawdę inteligentnych ludzi, (usunięte przez administratora) Roztoczyli wizję robionych biznesów prowadzonych w różnych krajach z których każdy przynosi dochody, nakupowali sobie, żonom, dzieciom (usunięte przez administratora) kochankom samochodów klasy premium na koszt klienta. Obiecali olbrzymie pieniądze i dochody dla wszystkich którzy zainwestują w ich produkty a tym ludziom strach było pożyczyć 100 zł. Wstydu to oni nie mają, nie mieli i pewno mieć nigdy nie będą ale czy tym osobom co z nimi dalej pracują nie jest też wstyd, że zarabiają pieniądze dla chamskich (usunięte przez administratora)którzy w prostacki sposób (usunięte przez administratora)setki ludzi? Może te osoby nie wiedzą co się wydarzyło i nie wiedzą jakie wałki robili i robią ich włodarze?

O mikolajczyku
@Janusz

Mikolajczyk jest administratorem dlugu wynikajacego z emisji wiekszosci obligacji greata i innych powiazanych spolek. Prawnie jest zobowiazany do zabezpieczenia majatku i poczynienia krokow prawnych w celu odzyskania dla obligatariuszy tego, co sie da odzyskac. Tymczasem nic nie robi i powinien poniesc konsekwencje prawne. Podobno ktos juz go zglosil. Nie moze oczekiwac zadnej oplaty za tego typu dzialanie, dlatego oficjalnie sprawy prowadzi jego kolezanka. Na chwie obecna chyba juz nie ma z czego sciagac. Na aktywach, ktore byly, jest juz powpisywana dluga lista wierzycieli na kwoty znaczaco przekraczajace wartosc aktywow. A jeszcze niektorzy probuja sie dorobic na oszukanych.

Paweł, Janusz biznesu
@Janusz

Masz rację nie ufaj, zaufaj mi i moim prawnikom.

Lejdis
@O mikolajczyku

Wpisuje się tu pierwszy raz ale tak Mikołajczyk kręci balet.

@Lejdis

Fakt, Mikołajczyk zafiksował się i jak piszesz kręci balet, tylko, że on jeden jest osobom która cokolwiek wie na temat jakiegokolwiek majątku Greata, Włodarczyka, Sporzyńskiego i spółki z jego prawnikami na czele. Zna większość przekrętów Greata i osób z nim współpracujących dlatego Włodarczyk i jego świta boi się go.

Janusz
@Roman z, nie ważne z skąd

Wstyd dlatego się chowają, nieujawniają, nie chcą podać adresu gdzie teraz prowadzą działalność, a osoby tam pracujące muszą nie mieć minimum przyzwoitości, żeby z takimi właścicielami dalej pracować.

P.M.

Zarządzający spółką Great Precast (to ta spółka co miała budować pałac dla króla w Ghanie, 50 domów 500+ w Kumasi dla najbogatszych ghańczyków oraz 12000 domów 40 km. od Akry, biła rekord w szybkości budowy domu w Afryce, która miała zagwarantowaną współpracę i pieniądze z bankami afrykańskimi oraz jednym z większych europejskich) po raz kolejny wykazali się niesamowitą innowacyjnością jak i w pewien sposób oryginalnością. Ci prekursorzy biznesu w swej nieszablonowości właśnie przenieśli siedzibę spółki o wskazanych powyżej aspiracjach do .... skrytki pocztowej nr 11 w Urzędzie Pocztowym nr 9 w Warszawie przy ul. Łabiszyńskiej 10. Panowie pełne chapeau bas.

Devil
@P.M.

Patrzę w KRS precasta i faktycznie adres jest chyba na pocztę, skrytka 11. No to teraz otworzyli fabrykę na miarę swoich możliwości tym razem już bez przepychu, jedzą małą łyżeczką.

Pafcio
@Devil

Zawsze byli skromni i nie obnosili się swoim bogactwem.

Maciek
@Pafcio

Po likwidacji strony internetowej to kolejny krok żeby zamknąć usta bezczelnych krytyków sugerujących całkowicie bezpodstawnie właścicielom Grejta bizantyjskie życie na koszt obligatariuszy. To niezaprzeczalny dowód na ich niesamowitą skromność i pokorę w biznesie. Teraz już chyba nikt nie ośmieli się publicznie obrażać Panów, a ewentulane żale (oczywiście całkowicie bezpodstawne) będą kierowane przez zawistników na ową nową skromną skrytke pocztową.

@Maciek

Tak ta skromność biła od prezesa na kilometr jak nie dalej. To jemu się udał biznes w Afryce i do niego zgłaszali się w Polsce biznesmeni z pytaniami jako do znawcy. Faktycznie strona znikneła, brak kontaktu osobistego, jedynie przez ich prawników Olgę czy Sylwie, niestety układa się to w jeden znany scenariusz. My teraz prowadzimy inny biznes, a z poprzednim to nie mamy nic wspólnego i dajcie nam spokój.

@P.M.

Great Private Equity też wylądowało z adresem w skrytce pocztowej na Poczcie nr 9 przy ul. Łabiszyńskiej, dostało inny numer skrzynki, nr. 12.

A to firma ma tylko oddział w Warszawie?

@Marek

Asymetrie reklamy idą w Polsat serwery zapchane tyłu chętnych widzów!!!!!! Great kasy zbije mnóstwo!!!!! Współpraca z Panem Niewolskim się opłaca dużo lepiej niż przy Klerze

XYZ
@Mariuszek

No na pewno! Zwłaszcza że Niewolski szybko się zorientował, że Włodarczyk i Sporzyński to (usunięte przez administratora) szumowiny i krętacze, więc ich olał. I miał rację. On ma premierę i sukces, a Włodarczyk i Sporzyński z ukradzionymi pieniędzmi bunkrują się pod Warszawą. Żenada, wstyd i (usunięte przez administratora) a tłusta (usunięte przez administratora) morda Włodarczyka pełna słów o uczciwości. (usunięte przez administratora)

mmm
@XYZ

na chomiku można obejrzeć dzieło artysty

mmm

na Chomiku jest...

Wisienka

A można prosić o link?Nie mogę tego znależć.

Piotr B.
@XYZ

Nie nadawał się reżyser, dlatego film nie powstał. Jak robić film to taki gdzie na niego przyjdzie minimum 5 mln. widzów jak było z Klerem a nie jakieś drobne produkcyjki robione w garażach. Co wy wszyscy możecie wiedzieć o produkcji filmowej, to tylko wiedzą zawodowcy co zrobili min. Klera. A great robił Klera i sukces był i byłby przy kolejnym filmie tylko budżet się do końca nie spiął a i koszty poszły do góry więc nie ruszyli jeszcze z produkcją. Ona jeszcze nastąpi i dopiero się wszyscy przekonacie jakie filmy great potrafi kręcić.

Tadeusz

Jutro jest premiera filmu tego reżysera co miał kręcić filmy z Grejtem zaraz po sukcesie filmu "Kler" na którym producenci i dystrybutorzy zarobili miliony. Jarek opowiadał że dzięki zarobkowi z tego filmu wszystkie inwestycje zostaną zakończone, a obligacje wykupione. Coś tam nie wyszło bo mieli już kręcić ten film, aktorzy byli znani czegoś zabrakło.

Żabka
@Tadeusz

Producent czy reżyser filmu kręconego przez Grejta mieli kontrowersyjny profil na Facebooku więc dla bezpieczeństwa inwestycji podziękowano tym ludziom za współpracę. Dogadywany już był reżyser z wysokiej półki, dalej nie śledziłam, wszystko prawie było gotowe, dograne, Paweł jak był w Krakowie z Marcinem i prawnikiem przekonywali że lada dzień wszystko ruszy, scenariusz jest, środki wpływają nie ma czego się obawiać. Ciekawe czy to wszystko prawda co wtedy opowiadali?

@Żabka

Nie na kręcili żadnego filmu, żeby cokolwiek robić, tworzyć trzeba mieć o czymś pojęcie, wiedze, dobrze też mieć jakieś doświadczenie. Tym dwóm nieudacznikom nie miało prawo nic wyjść, może jedynie gdyby zaczęli działać w branży dotyczących degustatorów trunków powyżej 35 vol. tam mieli prawo zaistnieć, no i jeszcze branża porno miała by z nich pożytek.

@Żabka

Żabko potwierdzam tak było w Krakowie podobno zaznaczam podobno mieli rozmawiać z Pasikowskim tylko że wtedy on kręcił Psy 3. A tak jak nie wiesz o co poszło z Niewolskim to wiadomo o kasę. Pozdrawiam Kraków i resztę koleżanek i kolegów byłych doradców great.

Tadeusz
@Loser

Branża porno, no trochę się uśmiałem. Dwóch (usunięte przez administratora)się na ekranie a nie dymajacych klientów. To mogło się udać, a i strat było by mniej dla postronnych osób. Dystrybutorzy by się zabijali o taki film, tytuł już gdzieś był "głupi i głupszy", murowany hit.

@Tadeusz

Dwa Najmany biznesu schowały się przed światem i ukrywają swoją nową działalność. Wcześniej czy później zostaniecie rozliczeni za te liczne wałki, kradzeże, oszustwa, machloje.

Ben 10

Czy wie ktoś coś więcej na temat budowy domów w Afryce? Brak możliwości dodzwonienia się do Polhouse, nikt nie podejmuje rozmów, a na pisma i monity nikt nie odpowiada.

Czarny
@Ben 10

Kończona jest budowa w Ghanie, lada dzień rusza produkcja dachówki, wypożyczalnia samochodów ma się świetnie, rekord Afryki w budowie domów został pobity. Wasze płacze i oskarżenia są bezpodstawne. Paweł odda teraz wszystkie pieniądze i dokończy projekty w Polsce.

@Czarny

A to ciekawe-rozmawiałem kilka dni temu z prokurator Uszuńską i mówiła,ze sprawa moze potrwac z5- 10 lat ale majątku żadnego nie ,ma.Jeśli mają takie uczciwe zamiary ,to czemu nie zawiadomią poszkodowanych???To wielka ściema.I niech się ujawni z nazwiska ten,co próbuje ich oczyścić i pisze takie bzdury.W Ghanie sprzedali 1 dom a prod dachówek wogóle nie ruszyła.Nie mówiąc o lux autach w Dubaju. Czy ktoś ma jakieś rzetelne i prawdziwe informacje na ten temat?

Miś
@Wisienka

Przecież ludzie sobie żarty robią. Przecież każdy wie że to wszystko to była ściema. Prokuratura już wie o tym od 2017 r.

Czarnuszek
@Wisienka

Wisienka z Prokurator rozmawiasz, a kim ty jesteś dla Prokurator, kapuś czy poszłaś w 60 ? Sprawa 5-10 lat może potrwać, co ty piszesz przecież budowa jest na ukończeniu, dwa-trzy miesiące potrzeba i będzie po budowie? Ty jesteś faktycznie jakaś niewierna Wisienka, Pan Paweł powiedział i działa nic nie zostawi przypadkowi. Wszystko zostanie dokończone, już się wykańcza, następnie zostanie sprzedane a pieniądze zostaną oddane osobom którym się należą. Don Pablo nigdy nie złamał danego słowa jest prawdomówną i dobroduszną osobą. Ja rozmawiałem w przeciwieństwie do Ciebie z Panem Pawłem, z nim można się porozumieć zresztą kto ma wiedzieć ten wie jak i niedługo przyjdzie dzień kiedy prawda zatryumfuje i będziecie tutaj przepraszać Pana Pawła za te wszystkie obelgi, poniżenia. Panie Pawle jesteśmy z Panem i jak bronimy przed czerwoną zarazą naszej kultury i kościołów tak razem z Panem staniemy na barykady i będziemy bronić przed tymi zawistnymi nieudacznikami którym w życiu nie wyszło.

@Czarnuszek

Oj figlarz z Ciebie Czarnuszku, figlarz :-)

Czarnuszka

Figlarz to Ty jesteś, cały czas wierzymy w to co mówił Pan Paweł oraz w fakty, nie zaprzeczysz, że budowa osiedli w Afryce się kończy, co ? Dlaczego nie chcesz uwierzyć w prawdę? Poczekaj trochę z wyrokami a może się zaskoczysz jak kasa spłynie do wszystkich ludzi.

@Czarnuszka

Co się kończy w Afryce??? W Nigerii osiedle stoi gotowe od dwóch lat i co czemu nie sprzedane.... W Ghana domy nie skończone i nie będą skończone bo nikt tego nie zrobi.

@Mariuszek

W Ghanie trwa budowa, tylko z skąd ty możesz to wiedzieć. Wszystko zostanie ukończone i sprzedane z dużym zyskiem, fabryka dachówek rusza trochę covid przeszkodził w przyjeździe fachowców do montażu linii produkcyjnej z Europy. Dogadanie się na Polhousa warunkach z afrykańskim wspólnikiem i kasa płynie do klientów. Pomyśl a nie powielaj głupoty rozpowszechniane przez osoby które są nieprzychylnie nastawione do zarządu spółki i jego współpracowników.

B.

Nic nie wiesz, nigdy nie było żadnej ochrony. Marcin mieszka tam gdzie mieszkał i nikt go nie nachodzi. Ludzie wiedzą że to chwilowe niepowodzenie a spółki istnieją i Paweł z Marcinem poskładali bilanse w KRS. Teraz dokończenie budowy i Gunio i inne neptyki będą odszczekiwać swoje hejtowskie wpisy.

@B.

Czytaj ze zrozumieniem - nie pisałem o ochronie Marcina Sporzyńskiego, tylko P W (usunięte przez administratora) Włodarczyk miał podpisaną umowę na "ochronę osobistą" od marca do lipca 2020 i zamówioną ponownie od września 2020 z możliwością przedłużenia (skany dostępne). Ale akurat kwestia ochrony jest drugorzędna, jak ktoś tylu ludzi okrada na kilkadziesiąt milionów , to bierze ochronę, ludzka rzecz:) Nie to było najważniejsze w poprzednim wpisie. Pytania inne są ważniejsze: chcesz zaprzeczyć, że interesują się nimi CBA i prokuratura? Chcesz zaprzeczyć, że nie kontaktują się z klientami? Ludzie nic nie wiedzą, poza tym, że ich okradziono. Tyle wiedzą. Nie ma żadnych oficjalnych informacji o kontynuowaniu budowy w Afryce czy spłacaniu klientów. Byli współpracownicy (w tym i ja) oraz nasi klienci zostali z pseudobligacjami w szufladach. I zostaliśmy zostawieni sami sobie. Tak trudno zrozumieć moje (i moich klientów) rozgoryczenie, panie B? (usunięte przez administratora)

@GUNIO

Możesz sobie wejść na stronę Polhousa w Afryce i zobaczyć jaka jest prawda. Rozumiem, że PR który został zrobiony wokół Sporzyńskiego i Włodarczyka nie daje żadnych gwarancji sukcesu ale facet cały czas coś robi. Nie mógł prowadzić Greata bo ten był spalony przez brak pieniędzy, to otworzył Kancelarie która działa na rynku i ma się dobrze. To, że słuchają klientów w CBA to niewiele znaczy, Paweł z Marcinem otoczyli się dużą ilością adwokatów mających swoje kancelarie a ci adwokaci nie dadzą im zrobić krzywdy do póki nie spłynie kasa z budów z afryki. W sumie najlepiej poczekać, ci co pracowali mają numery do rodzin współwłaścicieli i spokojnie mogą się skontaktować i dowiedzieć, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

ZYX
@B.

Proszę aby dzieci nie wchodziły na to forum i nie wypisywały głupot.

@B.

Tworzysz równoległą rzeczywistość, w której bzdura goni bzdurę. Po kolei: - nie, nie mogę sobie sprawdzić na stronie Polhousa w Afryce, bo strona od dawna nie działa. Masz aktualny adres? To podeślij:) Chętnie odszczekam. - owszem, Włodarczyk otworzył kancelarię, którą zamknął po dwóch czy trzech miesiącach. Ma jakąś inną, która "działa na rynku i ma się dobrze"? Podaj nazwę, będę wdzięczny. Podejrzewam, że kilka innych osób oszukanych przez GPE również. - nie przez czarny PR nie działa GPE, tylko przez złodziejską działalność Włodarczyka i Sporzyńskiego firma ma czarny PR. Jak najbardziej zasłużony. A ty mylisz przyczyny ze skutkami. - nie, nie można się skontaktować ani ze współwłaścicielami, ani z ich rodzinami. Zarówno telefonicznie, mailowo, pocztowo czy osobiście. Dlaczego? Bo są tchórzami i złodziejami. Gdyby rzeczywiście chcieli się skontaktować z ludźmi, których oszukali, toby to bez problemu zrobili. Jak myślisz, Sherlocku, czemu nie chcą? - Zapewnienia, że wszystko idzie w dobrym kierunku słyszałem już w 2017, 2018, 2019 i 2020. Tu przyznaję rację- w zapewnieniach, że wszystko "idzie w dobrym kierunku" są mistrzami świata. Jedno pytanie na koniec - kim jesteś, że tak zawzięcie ich bronisz? Nie chodzi o nazwisko, tylko o funkcję. Wystarczy ci odwagi, żeby to ujawnić?

@GUNIO

Nie bronię tylko przekazuje min. takim osobom jak Ty prawdziwe informacje. Można się spokojnie dodzwonić do siostry Pana W. jak i jego żony Ewy (razem wszyscy pracują). Do samego Marcina i jego żony też się dodzwonicie. Problem jest tylko z telefonami do Pawła ale po tym co przeżył to się nie ma co dziwić (wylew i inne choroby). Kancelaria, jest ma się dobrze pracują w niej osoby którym Paweł ufa, są też zaufane adwokatki i inni prawnicy. Współpraca układa się dobrze, numery telefonów dostępne są na stronach internetowych (te osoby również od Was odbiorą telefon i przekażą wam informacje na temat Pawła, Greata, a jak będziesz chciał to przekażą słuchawkę Pawłowi, on się nie ukrywa). Sprawy spływają, a przy okazji prostowane są stare sprawy Greata czy Polhousa. Strona Polhousa w Nigerii istnieje, tak samo budowa po prostu poszukaj i sprawdź tak samo jak możesz sobie zobaczyć w KRSie złożone bilanse. To, że teraz przeniesione jest wszystko na obrzeża miasta nie oznacza, że nie istnieje. Podzwoń, popytaj u źródła, a nie piszesz głupoty i próbujesz obraźliwymi wpisami wpłynąć na innych użytkowników. Pamiętaj prawda się obroni.

@B.

Po prostu konkret goni konkret!!!

@GUNIO

Co chcesz wiedzieć? Nie masz jako były pracownik i wspólnik numerów do Pawła czy Marcina albo ich żon, może Beaty które były ogólnodostępne? Mam Ci je podać? Potrzebujesz numer do jednej czy do drugiej mecenaski - otwórz sobie stronę internetową i zadzwoń. W czym masz problem, są jakieś zaległości ale Paweł zapewnia, że jak sprzeda Afryke i dokończy budowy pieniądze odda. Nie ma większych problemów na świecie niż małe opóźnienie gdzie większość pieniędzy jest zabezpieczonych biznesami poza granicami Polski?

@B.

"Małe opóźnienie" - masz tupet, pajacu! Tak, podaj numery, pod którymi można się skontaktować z kimś z GPE. Tak, podaj adres strony internetowej, gdzie można znaleźć "telefony do mecenasek". Tak, podaj jedną konkretną informację, a nie pisz, że Włodarczyk "sprzeda domy i odda", bo to nie jest informacja. Na pewno wiele osób bardzo chętnie skorzysta.

@GUNIO

Nareszcie konkretna riposta na obrońcę panów prezesów.Małe opóżnienie- kilkanaście miesięcy ! My tracimy swoje pieniądze na kancelarie,adwokatów ,aby cokolwiek odzyskać.Nie ma informacji w necie ,o których piszesz.Nic się w Afryce nie dzieje.Nie mamy adresów ani telefonów.Nerwy na postronku.Za co jako klienci zasłużyliśmy na taką obłudę.To za nasze pieniądze bawił się i jeżdził prezes po świecie. Czy są tu osoby,które zleciły sprawę jakiejś kancelarii prawnej?Jakie są koszty?Czy to ma sens?Bo wiem ,że Prokurator (chyba Uszynska) prowadzi sprawę wszystkich poszkodowanych.Ale my nie mamy żadnych informacji.Czy ktoś wie coś więcej?

@GUNIO

Dlatego Guniu, że innych obrażasz nie ma sensu z tobą rozmawiać. A pajacem jesteś Ty bo nie potrafisz się dodzwonić, nie masz numeru czy do Ewy czy Beaty chociaż te numerów nie zmieniały i odbierają? Nie wiesz jacy prawnicy współpracują z Pawłem i Marcinem a twierdzisz, że tam pracowałeś? Tak trudno to ustalić? No dla pajaca to faktycznie może być problem. I dlatego nie ma co rozmawiać z takimi jak ty bo nic nie wiesz i potrafisz tylko obrażać, pisać nieprawdę a u źródła nie chcesz się dowiedzieć. Podpowiem ci ostatni raz, skoro nie umiesz znaleźć numeru w swojej komórce czy internecie, zadzwoń do któregoś z dyrektorów, każdy z nich ma kontakt z Pawłem i Marcinem. Adios nieudaczniku.

@B.

Skoro wszyscy są tacy uczciwi to gdzie są pieniądze? Umowa była na określony czas i cele. Jeśli tego nie ma to art. 186. KK. A jeszcze się znajdzie kilka innych w KK. Prawnicy niestety nikomu nie pomogą ani cwaniakom, ani przez nich poszkodowanym.

T. Wandemajer

Prawie rok czasu od podpisania ugody i dalej nikt nie wypłaca pieniędzy. Teraz nie można się dodzwonić do firmy i czegokolwiek dowiedzieć. Te wpisy które tutaj czytam są wiarygodne? Nie ma tej firmy co budowała domy w afryce ? Widzą może państwo co się dzieje w sprawie?

Cicha
@T. Wandemajer

Nie dowiesz się niczego konkretnego. Pochowali się i ciężko czegokolwiek się dowiedzieć.

Johny

Ciekawostka taka (usunięte przez administratora)

Jakis Shit
@Johny

Bez jaj, szukaja do pracy? Nie mają prawa prowadzić działaności finansowej ,KNF wpisał ich na liste podmiotów podejrzanych czy jakoś tam. Współczucia dla tych którzy odpowiedzą na to ogłoszenie.

@Jakis Shit

To ogłoszenie ma 30 dni. Ale to w ich stylu zarobki po 10-12 tys. I baza danych. Jeszcze pewnie ta Aegona :)

Jacek Bachleda
@Johny

Cóż to za ogłoszenia albo inaczej bo usunięto, jakiś link do niego można podać? Mażyłem aby zarabiać 10.000 - 12.000 jeśli tyle dają teraz to się zgłaszam.

Johny

Tylko, że w tym ogłoszeniu poszukują sprzedawcy do produktów Inforlex. A pewnie nie mają kasy na założenie nowej spółki :) Łatwo przyszło łatwo poszło

Jack
@Johny

Johny się zdziwisz, na wszystko są środki, jest cash. Łatwo przyszło, nie wszystko poszło.

Zostaw merytoryczną opinię o Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji - Warszawa

• Jak się pracuje w Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji?

Zobacz opinie na temat firmy Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji
2.1/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Jana Kasprowicza 45/47
    01-836 Warszawa