Opinie o Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji w Warszawa

vrobopol@wp.pl

A e-mail prawik wogole nie działa chyba jest jakiś błąd

odpowiedź
@vrobopol@wp.pl

prawnik@dipl.pl Literówka byla

Skad te informacje?

Nie wiem skad te informacjeni czy sa prawdziwe, al mam nadzieje, ze tak. My juz swoje stracilismy, ale jesli fama pojdzie w swiat, to jeden z drugim sie moze troche zastanowia zanim zaczna robic waly

@Skad te informacje?

Nie wiem,czy ktoś z Was próbował odzyskać swoje pieniądze poprzez kancelarię Deputo?Ja wpłaciłem im prawie półtora roku temu sporą kwotę-ok 5 % i do tej pory cisza.Prawnik,który tak namawiał już nie pracuje,informacji nikt nie udziela.Sprawę skierowali do prokuratury i na tym koniec.A tak pięknie i szybko miało być.Jak kilkakrotnie wstawiłem o nich negatywną opinie na Go Work,to się nie ukazały.Za to co dzien (chyba przez nich pisane) są mega pozytywne opinie,Straciłem jeszcze kilkanaście tysięcy zł.Czy ktoś ma z nimi jakieś doświadczenia? Bo tu co chwilę się reklamują-proszą o kontakt osoby poszkodowane przez Great.

Trzeba uwazac
@Janusz

Niestety nic z tego nie bedzie. Tez z nimi rozmawialem, ale nie dalem sie naciagnac. Po pierwsze to bedzie trwalo latami, a po drugie, nawet gdyby wyrok byl teraz, to nie ma z czego sciagnac. To co nam ukradli to albo rozpuscili albo poukrywali, m.in. przepisali na corke wlodarczyka. Skarga paulianska to kolejne pieniadze, ktore trzeba by bylo wplacic w kolejnym kroku, ale wygrac bedzie bardzo trudno. Nadzieja w dzialaniach CBA, maja troche pomyslow i wieksza moc sprawcza. Zachecam, zeby sie tam udac tych, co jeszcze nie byli.

@Skad te informacje?

Ciekawe ile w tym wszystkim prawdy, bo juz infornacja zostala usunieta. Druga sprawa jesli dorqdcy poniosa konsekwencje to naprawde brawo! Chociaz moze się wykręca, ze prezesi tak kazali i tyle... wszystko wina P.W.

Jacek Placek
@Forex

Jak została usunięta to pewnie była prawda. Siostra z żoną na wolności postarały się aby nie dochodziły informacje do zainteresowanych osób. Kompletnie inna sprawa, że mimo wszystko to jest przerażające co było tam napisane. Jestem za karą dla Włodarczyka i jego pupilka Marcina, w sumie wolałbym żeby oddali pieniądze i się to wszystko skończyło no ale, że gość ma próby samobójcze to bardzo przykra sytuacja. Włodarczyk pewnie nawet jeszcze nie myśli o tym, że jest winny tak jak jego cała rodzinka z Becią na czele. Nie dociera jeszcze do nich, że część pieniędzy klientów najzwyczajniej ukradli, część zdefraudowali na pseudo biznesy, a za resztę żyli i żyją do dzisiaj. Ich dzieci, stać na wszystko, prywatna nauka, mieszkanie w Dubaju, konie a tutusie się trochę przemęczą i wyjdą. Biznesów pilnuje klan Włodarczyków na czele z Ewcia i Becia oraz paniami mecenaskami więc po powrocie do życia w realu nie będzie źle. Jeszcze nie jeden biznes za skradzione pieniądze otworzy ta banda (usunięte przez administratora)

kilka nowych informacji
@Jacek Placek

Oczywiście że sama prawda. Te i wiele innych ciekawych szczegółów wszyscy chętni znajdą w aktach sprawy. Trzeba jedynie poprosić prawnika, który reprezentuje was w sprawie przeciwko GPE żeby wsytąpił do prokuratury o możliwość zapoznania się z aktami. Pani prokurator nie robi żadnych problemów. Lektura przesłuchań prezesów i współpracowników jest mocnym przeżyciem. Włodarczyk i jego ludzie to są zwykłe (usunięte przez administratora) bez honoru. Stać ich jedynie na kasowanie wpisów na Go Worku. Na przykład Włodarczyk zapytany przez przesłuchującego czemu nie informował inwestorów i obligatariuszy o sytuacji spółki odparł, że nie widział potrzeby kontaktować się z frajerami którzy mu powierzyli swoje pieniądze. To są jego oficjalne zeznania, można to łatwo znaleźć. Pod którymi sam się podpisał. Jeszcze jakieś pytania? Kolejne smaczki z akt już wkrótce, bo jest tego pełno.

Poprosimy o wiecej
@kilka nowych informacji

Jak ktos ma wglad w te akta to poprosimy o wiecej smaczkow. Tyle nam zostalo...

@Jacek Placek

to ktory to ancymonek chcial cos sobie zrobic? I nie lituj sie nad zadnym. Nie zasluguja na to. A te cale proby nawet jak byly to jest to tylko gra ...... wiem co mowie :)

ciekawski
@kilka nowych informacji

Za rodziny też się będą służby zabierać? Bo jeśli jeszcze jest gdzieś jakas kasa, to rodzina wie gdzie.

Jasio

Dziś dzień szczególny— prezesik Pablo ma urodziny— na pewno świętuje i alkohol leje się w firmie….

FOREX
@Jasio

Spóźnione ale szczere życzenia wesołej odsiadki za nasze datki!!!

@FOREX

A to będzie jakas odsiadka jak ich wypuścili... ja już straciłem nadzieję, nawet na sprawiedliwość

BSLNS

Kogo wypuścili? Prezesów?

@BSLNS

A nie wszystkich dotychczas zatrzymanych? W ktorymś z ostatnich artykułów bylo napisane, ze zastosowano dla reszty zatrzymanych ograniczenia wolnosciowe.

Neo
@Forex

Jeśli wypuścili to udowodnią swoją niewinność. Mikołajczak i reszta bandy odpowiedzą.

XYZ
@Forex

Ograniczenia wolnościowe były dla trzech dyrektorów regionalnych. Prezesom przedłużono areszt o kolejne trzy miesiące, czyli do połowy października.

@XYZ

A pracownikom związanym z forexem?

Klient

Można zgłosić się do siostry Włodarczyka, prowadzi teraz porady prawne z byłymi pracownikami grejta.

Węgiel
@Klient

Chyba to są tacy ludzie, ktorzy czują sie bezkarni i robią co im sie podoba.

Klient
@Klient

Gdzie prowadzi te porady? Poproszę o info.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Józiu

Dzisiaj dzień szczególny bo wspólnik prezesa nad prezesami obchodzi swoje 40 urodziny. Król Melanżu spędza je w mało atrakcyjnym miejscu, jednak na pewno jakoś sobie z tym poradzi. Szkoda, że nie mają whatsapa bo można by było poczytać szczere i życzliwe życzenia od pracowników.

W miarę poinformoany
@Józiu

Dzisiaj mija pierwsze trzy miesiące od zatrzymań, areszt został przedłużony dla dwóch osób.

Buster
@W miarę poinformoany

Ciekawe, o które dwie osoby chodzi:)

@Buster

To pewnie tym od forexu się upiekło...

Asymetryczny
@W miarę poinformoany

Przemku skoro coś wiesz to moglbys cos napisac...

Buster
@Forex

Nie sądzę. Ci dwaj od forexu zostali zatrzymani później od prezesów i jeszcze nie minęły trzy miesiące.

@Buster

Obstawiam Prezesa i jego zastepce. Co do vice i tego z Poznania to juz dawno bylo napisane, ze zostali zwolnieni. A Ci z forexu mysle, ze niestety sie wykrecą dzięki pomocy liteForexu.

@Forex

No to dzisiaj są najnowsze doniesienia w prasie. W końcu sprawa nabiera tempa, nowe zatrzymania, aczkolwiek szkoda, że pozostali mają tylko wolnosciowe srodki zapobiegawcze ...

Mariusz
@Forex

Niestety sprawa dotyczy tylko kolejnych dyrektorów z tego co przeczytałem na pb.pl (Wrocław, Warszawa i Chorzów). Tutaj trzeba sprawę postawić jasno - kiedy wezmą się za przedstawicieli, którzy nagabywali klientów i mamili obietnicami. Jestem ciekaw co takiego mają do powiedzenia na swoją obronę i kogo oni pogrążą. Firma jak widać z doniesień działała jak piramida, nowi klienci spłacali poprzednich i się kręciło do czasu kiedy koszty utrzymania pracowników i hulaszczego życia zarządzających przekroczyły możliwości wpływów.

@Mariusz

Piramida i dodatkowo nielegalne obroty na forexie... prawda jest taka, że pieniędzy nie odzyskamy, ale zeby chociaż byla jakas sprawiedliwosc.... A doradcy z jednej piramidy pójdą do drugiej... oni raczej nic innego nie potrafią robic..

Trzeba dzialac
@Mariusz

Prosze sie zglosic do CBA i powiedziec, ze w sprawie Great. Tam jest pan prowadzacy sprawe. (usunięte przez administratora) CBA, Warszawa, Poleczki 3

KUSY
@Forex

Doradcy są tak samo winni! Taka gnida jak Piotr Bajor już dawno powinien siedzieć!!!

PP

To kogo dzisiaj? (usunięte przez administratora)

Wika
@PP

A wiadomo kto został juz zatrzymany?

@Wika

jak donosi (usunięte przez administratora) kolejne zatrzymania, a to może świadczyć iż prokuratura nie próżnuje i w toku przesłuchań ustala kolejne fakty. Czekam na jakieś konkrety bo to że zwrócą mi moje pieniądze to wątpię ale mam nadzieje, że sprawiedliwość ich dopadnie wszystkich łącznie z przedstawicielami „hienami”, którzy naciągali świadomie na inwestycje. Za zainwestowane pieniądze mogłem z żoną podróżować ale uległem namową pani z great :( i zostałem z niczym.

@PP

więcej informacji szukajcie na wtk.pl opublikowane 13.06.

@PP

a można prosić trochę jaśniej?

Wiki
@Janusz

Chyba chodzi o nowy artykuł, ze kolejne osoby zostały aresztowane. Moim zdaniem chodzi o te same co ostatnio, zwiazane z forexem.

Wydra
@Wiki

Czy coś więcej wiadomo? Kto zatrzymany? Co z doradcami? I czy będą jakieś odszkodowania dla klientów?

M

Osoby poszkodowane zapraszam do kontaktu z nasza Kancelarią 788 994 397.

Łukasz
@M

W czym ta kancelaria pomoże?

@Łukasz

Pomoże Ci by kolejnych pieniędzy się pozbyć.

Wampir

Kto Ma informacje harmonogram spłat.

@Wampir

Przyjechałem dzisiaj do Warszawy i zwiedzałem sobie metro, gdy wyszedłem na stacji metro Bielany zobaczyłem kilka jednakowo ubranych młodych dziewcząt tańczących w rytm muzyki latynoskiej. Gdy spytałem ich co się dzieje i dlaczego są takie radosne, powiedziały mi że Great Private Equity płaci. Nie wiedziałem co ale poszedłem do biura na trzecie piętro. Tam przywitano mnie chlebem i solą, a następnie poproszono mnie abym wszedł do pokoju. Schludne biuro robiło wrażenie opłacanego, wszak działała klimatyzacja tak więc rachunki za media zapłacone. Ten mały detal wzbudził moje zaufanie do firmy. Nagle usłyszałem niesamowity zgiełk i krzyk w pomieszczeniach na zewnątrz. Okazało się że to pracownicy w ten sposób witają prezesa gdy wchodzi do biura. Otaczającą atmosfera udzieliła się również mnie, rozlałem szklankę wody na swoje nowe spodnie kupione kilka godzin wcześniej na bazarze w Rembertowie z prawdziwego tureckiego jeansu. Całą tą sytuację zobaczył przechodzący mężczyzna na którego widok pszczeli Ci ludzie. Zainteresował się całą tą sytuacją i podszedł do mnie. Położył rękę na moim prawym barku, spojrzał mi w oczy i spytał się czy chce podpisać ugodę. Nie bardzo wiedziałem co i jak, jednak zgodziłem się, daj podpiszę z Tobą ugodę. Pamiętam ten przenikliwy wzrok który spowodował że nawet nie wiedziałem co się wokół mnie ię działo. Przynieśli mi papier formatu A4 w dwóch egzemplarzach i powiedzieli podpisuj. Było naprawdę sympatycznie, były okrzyki, muzyka gdzieś w tle widziałem kieliszki wypełnione złotym, spienionym napojem, wszyscy krzyczeli podpisz. No w takiej chwili nie wachałem się ani minuty, podpisałem. Trochę jeszcze w tym biurze pobyłem, jednak w moich planach było dalsze zwiedzanie stacji metra młociny więc musiałem wyjść. Jednak tutaj byłem tylko przejazdem, wziołem kartkę papieru którą podpisałem i udałem się do wyjścia. Żegnany owacją na stojąco podszedłem do Pani w recepcji która dała mi jeszcze ciasteczka na pożegnanie i spytałem się co ja właściwie podpisałem. Ona mi powiedziała, że ugodę i teraz będą mi płacić. Właściwie nie wiedziałem co to za ugoda ale wiem że teraz będą mi płacić. Tak więc potwierdzam, podpisują ugody i będą płacić. Nigdy nie sądziłem, że może taka sytuacja spotkać mnie na stacji metra, było to naprawdę wyjątkowe spotkanie, polecam tą firmę, gdybym nie mieszkał 500 km od Warszawy chciałbym tam pracować. Polecam mają płacić. Mam ugodę. Atmosfera jak i okoliczności naprawdę niezwykłe.

Obserwator
@Paweł

Super ???????????? nie mogę się doczekać

Super poczucie humoru

Aneta...
@Tomek

Ale ma poczucie Humoru

@Aneta...

Ale teraz jest wesoło

Karol
@Marek

Bardzo miło czekam na przelew ....

niewiemnieznamsiezarobionyjest
@Karol

Czas oczekiwania bezpłatny ;) Forum bardzo ciekawe. Check point zaraz po pudelku!

Joanna B
@niewiemnieznamsiezarobionyjest

Bardzo oczekuje wyjścia z kryzysu I trzymam mocno kciuki Brawoo dla Prezesa Walcz o nas...

Karola
@Joanna B

Walczy o nas ;) nasz Prezes

Tomasz
@Karola

witam, otrzymałem ugodę i zaległe odsetki mam na koncie. i nowy harmonogram spłat kapitału.

Jacek
@Tomasz

O prosze troll z Greata sie uczy pisac pelnymi zdaniami - dobrze dobrze jeszcze troche i bedzie troja z polskiego. A tak przy okazji - splat kapitalu z czego skoro firma nie ma kasy?

OMEN
@Jacek

Chyba nie jest tak źle jak wypłacają i spotykają sie zklientami.

Jacek
@OMEN

Trollu z greata ja wiem ze sie starasz zaciemnic obraz tego co sie dzieje wiece moze napisze wiecej - firma otrzymala nieco kasy za sprzedana czesc majatku, z tego splaca zalegle odsetki od obligacji, na ktore akuta kasy starczy. Natomiast nie zmienia to niczego w kwestii wykupu kapitalu z obligacji, pozyskanej obecnie kasy jest o wieeeele za malo na to zeby pokryc nawet 1/10 czy 1/20 naleznosci wynikajacych z kapitalow, dodatkowo firma nie dysponuje majatkiem, ktory moglaby szybko sprzedac aby te kapitaly oddac :) takze prosze cie, o czym my tu mowimy :)

@OMEN

:) Ale agresor

Jacenty
@Jacek

Nie wiem jakie posiadasz informacje...

Makabreska
@Jacenty

Zawsze trudno sobie uświadomić katastrofę, jesli to nas boleśnie nie dotyka.... naturalnym mechanizmem obronnym jest wyparcie. Ale prędzej czy później trzeba sie z tym pogodzić. Firma zrobi teraz wszystko, ale to zwykłe mydlenie oczu. Proszę Państwa czas sie pogodzić.... wielki statek tonie, ale orkiestra niech gra do końca, chociaż na co komu ten cyrk, kasy z tego nie bedzie....

Wiktor
@Tomasz

Tak, dostałem pieniądze i ja już dziękuje za współpracę

Luccy
@niewiemnieznamsiezarobionyjest

Nie rozumiem mój doradca opisał mi cała sytuacje jeżeli są (usunięte przez administratora)to po co wypłacają

Jerzy pomocna dłoń
@Wampir

Przychodzi klient do Great, a tam go nie wpuścili, hahhaha, jak już wpuścili, to naobiecywali, nakłamali, ale klient uwierzył, hahhaha, Jak klient chciał się coś dowiedzieć to vicek nic nie wiem nie odzywał się, ten drugi sporzyk siedział w koncie i udawał że nie słyszy, pan Prezes słowa prawdy nie powiedział hahahaha. Kliencie na końcu ty i tak nie zobaczysz swoich pieniędzy.

BAKAl
@Jerzy pomocna dłoń

oj bardzo blisko znasz firmę.

Mistrz
@niewiemnieznamsiezarobionyjest

Szalejący kryzys finansowy. Dzwoni Doradca do Doradcy: - Cześć stary... Jak sypiasz? - Jak niemowlę... - Żartujesz?! - Nie. Wczoraj całą noc płakałem i dwa razy się zesrałem.

Jeżozwierz
@Mistrz

Bardzo POMOCNE :(

Prawnik
@Luccy

???

Krystyna
@Luccy

Ale co wypłacają? W sensie, że papierki dają? Jedyną wartością tego papieru będzie Twój podpis, który może sprzedasz na allegro jak już zrobisz karierę na miarę Dody Elektrody!

Joanna
@Paweł

Jakie są informacje o Wyszkowie ktoś wie od kiedy rekrutacja

Krystyna
@Joanna

Czy ta rekrutacja ma dotyczyć stanowiska pomocnika komornika z podspecjalizacją do nurkowania w akwenach wodnych?

Przemek
@Krystyna

Jaka madra odpowiedz szacunek... Dla osoby ktora sie podszywa pod fikcyjna Pania Krystyne bardzo gratuluje... Ocene wystawia osoby ktore czytaja... albo juz przestaly czytac....

Marcinek
@Wampir

Tak Marcinku, razem z Beatką i Sylwią robiliście nowe umowy, układaliście nierealne do spłaty harmonogramy byle tylko dłużej się pobawić. Jak widzisz wtedy było widać, że nie ma szans na oddanie pieniędzy bo po prostu od początku wydawaliście je na swoje potrzeby, a nie realizowane biznesy. Nie trzeba było być wizjonerem, żeby wiedzieć co się wydarzy. Ja cały czas przeżywam moją rozmowę z dyrektorem z Rzeszowa Panem Waldemarem Cz. który na moje pytanie: skąd my mamy na to wszystko pieniądze skoro żaden projekt nie jest zakończony, a są pieniądze na te wyjazdy, na te zabawy czy to andrzejkowe u nas w knajpie w Rzeszowie w Dubaju czy w Warszawie, na te skoki na spadochronach w Dubaju, na wyloty na Mauritiusy cała bandą funfli i wiele innych rzeczy. Waldek mi wtedy odpowiedział, że teraz wydajemy pieniądze z przyszłych dochodów ! Myślałem, że się pomylił ale nie On to mi powtórzył. Szok. Mówił to dyrektor oddziału w Rzeszowie.

Magda
@Wampir

Paweł to pierwszy Polak który z wielkimi sukcesami prowadzi biznesy na trzech kontynentach. Nawet Kulczyk wywtócił się w Afryce a Paweł tam działa z sukcesami. Nic nie wiecie i nie rozumiecie Paweł z Marcinem teraz zacznie oddawać pieniądze tylko sprzeda część ziemi w Afryce. Fabryka precastu i dachówki zaspokoi wszystkich innych obligatariuszy. Jeszcze będziecie mu pomniki stawiać i przestańcie już pluć na nich.

Wisienka
@Magda

Gdyby tak było i mieliby odwagę,to podali by takie info na stronie lub nawet korespondencję wysłali do oblgotariuszy.Prokuratorka z Warszawy mówi,że oni nic nie mają a kilkadziesiąt mln długu.Sprawa będzie się moze z 10 lat cięgnęła.A kim Ty jesteś ,że tak ich bronisz?Tobie już zwrócili?

Lidia
@Wisienka

A dlaczego ma nie bronić skoro wie, że Paweł i Marcin bardzo się starali żeby wszystko wyszło prawidłowo. To ludzie zawiedli bo przestali przynosi" pieniądze. Gdyby przynosili to Paweł by wszystko oddał. Tak trudno to zrozumieć?

Kick
@Wisienka

Z Warszawskiej wywożą pręty zbrojeniowe, pewnie do Afryki.

Czytelnik
@Kick

W Dubaju jest wypożyczalnia luksusowych samochodów i chociaż z tego by starczyło żeby wam oddać pieniądze, ale Paweł myśli przyszłościowo chce wszystko za jednym razem zapłacić dlatego zarobione w ten sposób pieniądze inwestuje w Afrykę i kończy tam budowę olbrzymich osiedli. Wy przynosiliście drogie pieniądze i chcieliście tylko więcej i więcej. Mały problem i już siw odwróciliście. Dzięki temu co zostało zbudowane przez Marcina i Pawła teraz właśnie będzie można odzyskać pieniądze. Po cichu i bez waszych zawistnych spojrzeń, hejtowskich wpisów. Pamiętajcie prawda się obroni.

@Czytelnik

Prawda się obroni to powinno być hasło przewodnie działalności Greata.

Piotruś Pan
@Paweł

@Wampir Słownik sobie najpierw kup.

Cisza

Skąd nagle taka cisza? Czyżby reszta grejciaków miała świadomość ile ma za uszami?

Powsadzac
@Cisza

Powsadzac ich wszystkich, skonfiskowac majatki, rowniez te poprzepisywane na wspolmalzonkow i dzieci. I zaczac od Mikolajczaka, co mial byc strozem naszej inwestycji, a nic nie zrobil i jeszcze ponaciagal.

@Powsadzac

Dokładnie... poki co wydaje sie panu aplikantowi, ze rozdaje karty a część wkopał a część chroni... ale mam nadzieję, ze to kwestia czasu i jego wymiar sprawiedliwości również dosięgnie...

Milczący Przemysław
@Cisza

Podejrzana ta cisza... może coś więcej wiadomo?

Laik
@Cisza

Michale, to jest cisza przed burzą. Ty i Przemek będziecie razem, razem z Włodarczykiem. Daj spokój doradcom.

@Laik

Jaki Michał?

Asymetryczny
@Laik

Sylwuś nie denerwuj się, zarobki z filmów pozwolą Ci na spłatę klientów.

Luka

Chyba król forexu

W

proszę o podanie nazwy kancelarii

S

Ale to chyba też juz nie istnieje...

Chudy
@S

Może jednak tak, któż jak nie naczelna myślicielka tamtej firmy mógł się poskarżyć moderatorowi by usunął mój post. Swoją drogą za "kancelarie" też odpowiedziom.

S
@Chudy

No ciekawe jak to będzie wyglądało... Co z forexem i kancelarią?

Bartek
@S

Z forexem to już prwnie nic. Bo nikt się na tym nie zna, niestety. Poza tym i tak wszystko zostanie zrzucone na P. W. Że tak kazał....

ciekawski

Książkowy przykład manewru zwanego "ucieczka do przodu" ... szacunek :)

Aplikant
@ciekawski

Aplikant radcowski Przemysław Mikołajczak 0,7 zgłoś się. Ja tam szanuje!

WszystkoCacy

Może to jakaś koncepcja, żeby pisać konkretne osoby z imienia i nazwiska, bo doradcy chyba nie mają poczucia jak ogromną krzywdę wyrządzili klientom. A Pan W. O. to już upadek nie jednej piramidy przeżył...

Fan

Go cały czas aktywnie działa w social media. Nie zrezygnuje z lansu. Pewnie nawet jakby go przymknęli to by robił relacje na FB:)

Lansik
@Fan

Na fajesie lansik nadal trwa u sprzedawco - forexowiczów...

amigo
@WszystkoCacy

Doradca a raczej sprzedawca powinien oddać swój zarobek poszkodowanemu ponieważ świadomie lub nieświadomie sprzedawał trefny towar. Chcę wierzyć że nieświadomie ale przecież go zachwalał, doradzał. Powinien przyznać się do błędu i powiedzieć przepraszam, nie chcę się bogacić na cudzej krzywdzie ambicja mi na to nie pozwala ! Np. sprzedał ktoś kradziony samochód, samochód zarekwirowany pieniądze do zwrotu. Inny przykład kamienica na Noakowskiego kupiona od oszusta, sprzedana, pieniądze oddał itd

Nieoficjalna wiadomość W końcu doczekaliśmy się dnia, na który wszyscy czekaliśmy... Wszyscy dyrektorzy Greata, w tym P.W. są od środy zatrzymani przez CBA. Czekam na oficjalne potwierdzenie wiadomości.

UuU

Szok i niedowierzanie. Kasy to juz człowiek nie zobaczy, ale niech chociaz bedzie sprawiedliwie

Damian

Potwierdzone wieści o aresztowaniach (usunięte przez administratora)

Czy ktoś może zweryfikował ten numer? Nie będą mi wciskać garnków czy fotowoltaiki?

Forex boy
@Zainteresowany

Z dwojga złego wolę garnki czy fotowoltanike niż gwarancję Włodarczyka że odda pieniądze które przegrał na forexie.

Janusz

A to wczale nie je3st dobre bo nie będą mogli odrobić strat i nam oddać.

Pawel
@Janusz

Teraz w spokoju będą mogli się skupić nad algorytmami nikt im nie będzie przeszkadzał, to odrobią straty jak obiecywali, zarobią i oddadzą wszystkie pieniądze. Paweł obiecał i to zrobi, a z wszystkich obietnic zawsze się wywiązywać wzorowo.

@Pawel

Tzn ze za kratkami będą odrabiac(zarabiac) miliony?Jeśli coś wiesz-to napisz proszę jasniej.I teraz kancelarie ,które za odzyskanie ściągały od poszkodowanych kolejne wielkie kwoty będą miały wymówkę,że już nic nie mogą zrobić,bo winni siedzą.Np taki pan Przemysław M i kancelaria Deputo.Proszę o jaśniejsze informacje.

Pozwy to trzeba złożyć na tych co to sprzedawali a Mikołajczuk to zdaje się świętuję bo to on odkrył (usunięte przez administratora)Włodarczyka i pozgłaszał to do Prokuratury inni w tym czasie naciągali swoich klientów i pieniądze przynosili do Włodarczyka. A jeśli chodzi o administratora to tydzień temu mi mówił że wszczęte są egzekucję a obligatariusze dostali pisma. Natomiast ten co powyżej pisze jest trollem który tęskni za Włodarczykiem i rolowaniem swoich klientów.

Dsfss
@Michał

Ciekawe, ale bzdura. Jestem obligatariuszem kilku spolek i nie dostalem ani jednego pisma. Nikt nie zadbal o to, zeby uratowac chociaz czesc tego co potraciliamy. Za to Mikolajczak chetnie przyjmuje pieniadze (poprzez zaprzyjazniona mecenas, bo jako administrator jest prawnie zobowiazany do dzialan bez pobierania oplat od obligatariuszy).Ale bez zadnej gwarancji, bo nic nie odzyska. Wszyscy oni to jedna banda naciagaczy i osz.. ostow i powinni siedziec w jednej celi. Jesli pw i ms faktycznie siedza, to mam nadzieje, ze pm do nich dolaczy.

@Michał

Vice prezes ten co nic nie wiem też odpoczywa w szczelnym pomieszczeniu ciekawe czy na przesłuchaniach w areszcie też non stop będzie swój slogan powtarzał.

Racja
@Dsfss

Święta racja P. był zawsze cichym mózgiem chronił (usunięte przez administratora) wszystkich a teraz chroni swoją. Wiedział o wszystkim od samego początku. W zasadzie wszyscy wiedzieli o wszystkim od 2017 R. Ale co gorsza prokuratura też o tym wiedziała

@Racja

Raczej nie P tylko Jaro K.

Węgiel
@Mariuszek

Tam wszyscy doskonale o wszystkim wiedzieli... dlatego sprzedawcy, bo na miano doradców nie zasługują tez powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności... a dyrektor ze stolicy, producent filmowy to jednak nie dyrektor, ze inaczej traktowany?

Thieve

Mija rok od ostatniego oświadczenia Włodarczyka i Sporzyńskiego w którym twierdzili, że zostali przez wiele osób (usunięte przez administratora), głównie Great Building i Great Leasing, zawiadomili prokuraturę i starają się teraz aby oddać pieniądze wszystkim klientom. Do tego lada dzień miało być nowe oświadczenie dotyczące innych spółek. Czy ktoś bardziej zorientowany wie co się teraz z tymi Panami dzieje? Dzwoniłam kilka razy na numer podawany przez dyrektora z Rzeszowa Czenczyka Waldemara który twierdzi, że nie ma z nimi kontaktu a numery podane przez niego nie odpowiadają? Czy istnieje jakiś adres, numer telefonu do kontaktu z nimi?

@Thieve

Killa postów wcześniej pisałem. korespondencję można wysłać na adres ul. ŁABISZYŃSKA 10/SKRYTKA 11 03-370 WARSZAWA. Na zwrotce podpisuje się sam P. Włodarczyk

Maciej
@Andrew

To oni teraz są w skrzynce pocztowej?

@Maciej

Na takim mrozie? Nie sądzę. Stawiałbym na Bahama.

Bernadetta
@Andrew

Żadne Bahama, teraz Pan Prezes jest w swoim domu i przechodzi rehabilitacje po przebytym zabiegu w szpitalu. Czy wam wszystkim naprawdę nie wstyd pisać takich głupot ? Ktoś cierpi, a większość tu sobie robi żarty z czyjegoś nieszczęścia.

BLNS
@Bernadetta

O czyim nieszczęściu piszesz? Włodarczyka czy tych, których Włodarczyk okradł?

Andrew

Rozumiem że prezes cierpi ale mógłby przynajmniej wypowiedzieć się jakie ma plany wobec swoich obligatariuszy. Dostaje też korespondencję którą odbiera i cisza. Co można więc sądzić o takiej postawie? Tak zachowuje się poważny człowiek czy szczyl i ignorant?

BLNS
@Andrew

Cierpi za miliony. Tylko szkoda, że za skradzione!

@Bernadetta

Jaki zabieg? Bo udar, a wlasciwie przemijające niedokrwienie da sie udać popisowo... ale zabieg hmmm.... ciekawe co to bylo?

Marecki
@123

Rodzina Włodarczyka twierdzi, że kręgosłup naprawiał, teraz żmudna i kosztowna rehabilitacja. Wśród osób zarządzających grejtem jest jakaś niezwykła tendencja do udarów, zawałów serca itp. Jak można się domyślać ma to związek z odpowiedzialnością jaka na nich ciąży za zaciągnięte pieniądze od klientów. Ja słyszałem o co najmniej trzech takich przypadkach ale może być ich w przyszłości więcej.

@Marecki

Najlepiej jeszcze mieć zaburzenia psychiczna i wynikająca z tego niepoczytalność... wszystko przed Panami, artystami

Bear
@123

Z tymi zaburzeniami psychicznymi to raczej problemu nie będzie. Przy tej ilości wypijanej wódy musiały nastąpić zmiany neurologiczne u tych typów, otępinie, zaburzeni myślenia, zaburzenia pamięci, zaburznia orientacji w czasie, przestrzeni to było widać z daleka.

Oszukana
@Thieve

Może nie w temacie ale nie ma gdzie się dopytać, czy prawda jest że Mecenas Samela pracuje dla Grejta i Polhasa?

@Oszukana

Na pewno pracowała, a czy nadal pracuje to pewności nie mam.

Wampir
@Oszukana

Pracuje dalej dla Włodarczyka. Można przez nią próbować się z nim porozumieć.

Oszukana
@Wampir

Jak sprawdzam to w internecie jest podany adres do Krakowa, że tam jest kancelaria Mecenas Sameli, a grejt jest w Warszawie możliwe, że to ta sama Mecenas ? Pytam bo polisolokate mi prowadzi a mam też obligacje afryki w Ganie, polhasa i w zeszłym tygodniu moj sprzedawca mówił że Mecenas ma kontakt z tym prezesem polhasa? Troche tego nie rozumiem.

Byś

Tak pracuje.

Sedzia

Poprosimy o dane tej nowej firmy. Starsze spółki są już prokuraturze i CBA znane.

Zabawa trwa
@Sedzia

Można się do nich dostać przez portal oferteo, ja zupełnie przypadkowo zadałem pytanie o zapłatę faktury na tym portalu i jednym z chętnych podjecia się sprawy była Buisness advice. Pewnie nawet nie zwróciłbym na tą firmę uwagi ale podpisała się pod ofertą Samela którą kojarzyłem z Greata. Później nawiązałem kontakt telefoniczny właśnie z Samelą. Niestety wygadałem się, że pamiętam ją z Greata i proponowała tylko spotkania na mieście, chociaż początkowo mówiła o spotkaniu w biurze w Markach. Domyślam się, że jak zweryfikują, że nie masz nic wspólnego z ich obligacjami to się umówią w biurze.

Mariuszek

To co swoim cielskiem pan W. Przytłacza oszukanych ludzi??? Na to wygląda w końcu swą tuszę na coś wykorzystał.

@Zabawa trwa

A ta pani S lubi cielsko a za tym pieniądze. Ona za kasę nawet panu W się podłoży. Kobieta bez krzty ambicji osobistej.

Ramciamciam

To jest jeden wielki (usunięte przez administratora) proszę Państwa. A w prokuraturze to wiadomo, ze nikt nie nie pamięta... władze i część pracowników powinna zostać umieszczona w Tworkach...

@Ramciamciam

Spokojnie jeszcze pan W i pan S kilka drinków wypiją przed zawiasami. Oni narobili syfu i przez to doradcy stracili klientów a klienci kasę. Tylko co z kratek dla nich jak ludzie kasy nie odzyskają. Za kraty też vice niejaki Jarosław powinien trafić. Bo on nic nie wie. (usunięte przez administratora) jak pan W i pan S.

@Mariuszek

Ps.... Są już pierwsze ofiary które stracili pieniądze i zdrowie nie wytrzymało. Panie W i panie S posiedzicie trochę ale to nic się ma do życia i śmierci.

@Mariuszek

Jak to rozumieć?Czy ktoś nie dożył?I co w takiej sytuacji?Nie zawsze potomni są zorientowani.Ja też jestem wiekowy.Spore pieniądze zainwestowałem a żona i dzieci o niczym nie wiedzą-bo wstyd się przyznać.Czyli-co w takiej sytuacji?O ile w ogóle mamy jakieś szanse.Bo to juz prawie 6 lat jak wtopiłem w pierwsze obliugacje.

menager z meliny

czyli kogo, bo chyba nie dziala

menager z meliny

raczej wyglada to na naganianie niz prawdziwa sensacje

Anioł Pański
@menager z meliny

A cóż to za sensacyjne nagrania się pojawiły, kto z kim rozmawia? Podobno mikołajczyk mówił, że w środe widział Sporzynskiego na sprawie w sadzie i jego obronce paniom prawnik z grejta. Mówił, że Marcin jest dalej pewny siebie, zdrowy i raczej nie narzeka na biedę.

@Anioł Pański

Tzn ,ze Mikołajczyk sam w Greacie (usunięte przez administratora) zrobił(bo to przeciez on rozpisywał propozycje nabycia obligacji a przecież wiedział o wszystkim) a teraz z nim "po koleżeńsku" w sądzie rozmawia?Zaglądał w jego kieszeń,że wie że biedy nie ma?Po garniturze rozpoznał?

@Janusz

To są żarty grube jakies. P. M. przeciez probowal tez z breve interesow ale coś nie pykło.

@123

W baniaka bawią się z nami ten Pawełek i Marcinek a. Za nimi Jarek co nic nie wiem i Walduś z Rzeszowa bo Monika z Wrocław uciekła a Ci dwaj panowie kancelarie tworzyli o kasę brali oczywiście nie wiedząc co z great5... To są dopiero uszusty jeden z drugim. I do dziś chronią Prezeska.

@123

Zdaje się, że coś chyba przeoczyłam jeśli chodzi o mikołajczyka i Breve. Całość z Breve firmowała osoba od forexu w Greacie (usunięte przez administratora) Jeździł przez długi czas po Polsce i odwiedzał różnych pracowników Greata. Następnie opowiadał jakie to wałki robił Włodarczyk na forexie i jaki to broker z rosji jest (usunięte przez administratora)bo był w Warszawie i bronił klientów, a ten sam Michał obstawiał waluty na tym forexie za klientów. Na sam koniec zaczął oferować Breve z którego najpierw się wyśmiewał, a później organizował sprzedaż. Wyjątkowo śliski gość który za plecami opowie Ci wszystko co chcesz usłyszeć aby zarobić parę groszy.

Poszkodowana
@Forex

Jak dla mnie z tego co mówią doradcy sprawa forexu powinna być oddzielnie rozpatrywana. Wątpię, zeby Pawel W. Miał naprawde pojecie o tym co sie stalo... raczej inni w tym palce maczali

Vin
@Poszkodowana

A wiecie co jest najlepsze że skarżą jakiś śmiesznych blogerów za naganianie, a w przypadku Greata gdzie ludzie nie odzyskali pieniędzy nic się nie dzieje. Dalej wszyscy kręcą interesy. Nasz wymiar sprawiedliwości chyba czeka aż sami powiedzą że już mają dość kręcenia i chcą żeby ich zamknąć :)

Weksel
@Vin

Bo (usunięte przez administratora)by pieniądze oddał tylko mu inni przeszkodzili, jak nie ci z buildinga to mikołajczyk, a pozniej (usunięte przez administratora)który go wciągnął w forex z (usunięte przez administratora), a dobił go Obi który zdradził. Jeszcze przyjdzie dzień kiedy prawda zatriumfuje, a Paweł z Marcinem będą mogli oddać pieniądze wszystkim.

Jack
@Poszkodowana

A ktoś pamięta że przed wywaleniem na obligacje w Greatcie kilkuset ludzi Marcinek wywalił na kilkanaście milionów złotych też na obligacje ludzi w Memesie? Będąc tam po kradzieży bezkarnym założył z Włodarczykiem, Greata i dalej ściągał pieniądze do spółki i własnej kieszeni.

Olga
@Poszkodowana

To nie powinny być opinie o Great tylko o Włodarczyku i jego machlojach w które wciągnął wiele osób. Kto choć trochę zna tego oszusta ten wie, że nikomu, nigdy nie oddał pieniędzy, a teraz wraz z Marcinem zrobił interes życia cudzym kosztem. Jak zawsze.

Memes
@Jack

Lidke wziął wyciągnął z tej firmy i kilka innych osób które zbierały pieniądze na szczytne cele Włodarczyka i jego.

Otwartość na pomysły pracowników, wsparcie przełożonego przy realizacji projektów, swoboda w działaniu, przyjazna atmosfera między pracownikami, integracje, wszelkiego rodzaju słodko – słone poczęstunki, rytuał urodzin każdego pracownika, wypłata na czas, to i jeszcze więcej sprawia, że czuję się dobrze w tej firmie , z przyjemnością przychodzę do pracy i polecam jako pracodawcę.

Tadeusz

Praca w przyjaznej atmosferze, regularne wypłaty i coroczne podwyżki, dostępna kawa, herbata, woda dla pracowników, imprezy, wyjścia integracyjne, pracodawca na plus, polecam :)

Z przyjemnością przychodzisz do pracy? A można się dowiedzieć adres tej firmy? Też bym chciał poznać tak wspaniałego pracodawcę i zapytać o moje pieniążki.

@Tadeusz

Jak Ci się chce takie banialuki pisać... Żenada.

Benek
@Zainteresowany

Proszę bardzo, można się pytać póki jeszcze tam są 05-270 Marki ul. Tadeusza Kościuszki.

Jerzy

Może trochę więcej szczegółów, gdzie dokładnie tak świetnie się nadal pracuje ?? Jerzy

@Jerzy

Aż znasz kogoś takiego jak jarek vice prezes???? To jest szuja dopiero... Włodarczyk przy nim wysiada choć nie lepszy. Nawet Waldemar taką szują nie jest. Zastanawiam się czemu jego żona go jeszcze nie wyprosiła z domu no ale bajerka jak kiedyś nam wszystkim.

@Mariuszek

Jarosław nic nie wiem-jakim trzeba być...zeby wszystkim kit wciskac.Biedny bezrobotny,bez środków do życia.A myślę,że o wszystkim wiedział i sam czerpał zyski.Ale twierdzi,ze on tak na niby,tak honorowo tylko został mianowany Vice...

@Benek

Tadeusza Kościuszki ile? Pod jaką nazwą się ukrywają?

Impostor
@Zainteresowany

Buisness Advice nie wyszło bo właściciel nie zgodził się na przekręty Włodarczyka. Spisali umowę i poprzedni właściciel sprzedał Włodarczykowi spółkę w całości. Jak coś jest na Włodarczyka to nie może działać bo zaraz komornicy, dłużnicy, Prokuratura i wszystkie inne alfabety, więc założyli nową spółkę. Na Buisness advice jeszcze zdążyli wyłudzić nienależne pieniądze z tarczy no i dalej udają, że nic się nie stało i sobie działają.

Jadzia

Wy tu wszyscy takie głupoty piszecie, a ja się wczoraj dowiedziałam, że znany i lubiany koń Benek, jak jeden były ich mecenas mówił, kupiony za pieniądze klientów spółek Great głównie spółki Movie zmienił sobie stadninkę. Już nie rezyduje pod Płońskiem, został przeniesiony bliżej domu jego właścicieli.

Maseczka
@Jadzia

Co tam koń, ja się widziałam z osobą której Marcin proponował biznes. Tak nowy biznes Marcinka i Pawła to min. handel maseczkami. Oferta jest bogata w różnych rozmiarach i kolorach. Podam za kilka namiary, gdyby ktoś chciał kupić od nich maseczki

Velvet
@Maseczka

Oni są jak sklep u chińczyka, zawsze otwarci na potrzeby klientów. Ciekawe co robi reszta oszołomów?

Miska

Rozmawiałam kilka dni temu z osobom znającą temat Great i ta twierdziła, że teraz z uwagi na długie działanie organów ścigania w sprawach dotyczących Włodarczyka, Sporzyńskiego i osób z nimi współpracujących w tym prawników, Ci poczuli się na tyle bezkarni, pewni siebie że próbują dalej opowiadać historie, że to oni są ofiarami w całej tej sytuacje i tu bomba teraz starają się zarobić aby oddać pieniądze ich klientom, a Oni sami włożyli w ten biznes majątki swojego życia, a pracowali za darmo i nie pobierając żadnych pieniędzy ani innych nagród. Normalnie mamy do czynienia z wyjątkowo cnotliwymi i działającymi pro bono osobami, tylko, że kto ich zna to wie, że to wyjątkowe kreatury żyjące na cudzym garnuszku.

Zostaw merytoryczną opinię o Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji - Warszawa

• Jak się pracuje w Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji?

Zobacz opinie na temat firmy Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji
2.1/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Jana Kasprowicza 45/47
    01-836 Warszawa