Opinie o affidea.pl - Affidea Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Affidea Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Affidea Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Affidea Sp. z o.o. w Warszawa

Widziałam, że mają ofertę pracy dla asystenta ds obsługi pacjenta. Wcześniej już ktoś chyba pytał o to stanowisko ale nie znalazłam interesujących mnie informacji. W ofercie nie podano, jaką umowę oferują. Czy można liczyć na umowę o pracę? Często na start firmy dają inne umowy np zlecenie - tutaj jest podobnie?

Anna Nowy wpis

Bardzo miła obsługa rejestracji, pani wszystko wytłumaczyła. Polecam wszystkim tą placówkę

ZZ Nowy wpis
@Anna

a ja nie polecam. brak jakiegokolwiek feedbacku.

Laura Nowy wpis

Szukając w internecie ogłoszeń, natrafiłam się na ofertę pracy na stanowisko specjalistki ds. raportowania. Jest to praca hybrydowa czy zdalna? Bo dwie wersje zawarto w ogłoszeniu. Firma oferuje perspektywę długofalowej współpracy i możliwości rozwoju. To na jak długo zostaje się zatrudnionym? Czy możliwość wspomnianego rozwoju przyczynia się do progresowania i przejęcia wyższego stanowiska?

ubiegający się o prace

Witam , jak aktualnie wygląda sytuacja w placówce we Wrocławiu? interesuje mnie głownie atmosfera w pracy? duża rotacja pracowników? Widzę , ze sztukują na stanowisko " Asystent ds. Obsługi Pacjenta"

@ubiegający się o prace

Hej jesteście w stanie przy okazji opisać mniej więcej zakres zadań? Chodzi mi o taki bardziej rzeczywisty a nie ten zawarty w samym opisie. Warto się zatrudnić? i po jakim czasie można oczekiwać jakiegoś awansu? Jaki to rozwój?

Firma Affidea Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kierownik Centrum. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
XYZ

Cześć, widzę że oferują lekarzowi radiologowi elastyczny czas pracy i wybór tego, w jakiej formie się chce pracować, przynajmniej w ogłoszeniu tak jest napisane. To w związku z tym jaka umowa obowiązuje? Zlecenie, tak jak ktoś tutaj pisał o innych stanowiskach? Najbardziej by mi pasowała umowa o pracę, dlatego muszę się zastanowić.

Around The World

Kiedy Affidea postara się o normalne umowy dla konsultantów ?!?!?!?! Ja się pytam!!!!!! Zlecenie to prehistoria !!!! Dlaczego nikt o tym nie pisze ?!?!1111

Czy w Affidea Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Pacjętka

Odradzam wykonywać badania w tej firmie a w szczególności na ul. Al. Solidarności 67. Pozytyw dla osoby z infolinii i Pani w rejestracji. Miałam zlecone badanie rezonansu głowy z kontrastem. Poproszono mnie, żebym przywiozła badania jakie mam więc przywiozłam badania TK bez kontrastu. Pani Technik powiedziała że nie potrzeba kontrastu. Z wynikami udałam się do swojego Neurologa. Pani doktor się zdenerwowała, dlaczego Pani technik podważa skierowanie od lekarza. Chciała zobaczyć naczynia, żeby stwierdzić skąd są bóle głowy, a tak nic nie można stwierdzić, bo Pani technik mądrzejsza (pieniądze wyrzucone w błoto). Chciałam się dowiedzieć koszt badania, ale to jest na NFZ, i jest badanie bez ceny . Pracuję, płacę składkę zdrowotną i nie rozumiem dlaczego ludzie nie wykonują pracy jak należy!!!!!!!

Badająca się

Nie zbyt mi się podoba, że dzwoni do mnie robot a nie normalny człowiek.

moyra

Nie polecam. Chore miejsce pracy, korporacja nastawiona na sprzedaż badań, a nie faktyczną pomoc pacjentom. Pacjentom prywatnym firma obiecuje gruszki na wierzbie, natomiast później obietnice nie są spełniane, bo brakuje lekarzy do opisywania badań. Za wszystko potem obrywa pracownik najniższych szczebli (wysłuchuje awantur od pacjentów). Dochodzi do dziwnych sytuacji, gdy to pracownik rejestracji MUSI znaleźć i prosić lekarza o opisanie jakiegoś badania, bo pacjent się odgraża reklamacją. Pracownik rejestracji tak naprawdę zajmuje się też administracją, koordynacją i reklamacją. Postawieni wyżej lubią zrzucać na innych swoje obowiązki, na początku jest bardzo miło i przyjaźnie, natomiast nie polecam zgłaszać uwag, że w firmie coś źle działa. Wtedy trafia się na czarną listę. Przez dwa miesiące na stanowisku obsługi pacjenta było o 50% za mało personelu, ogromny stres, brak czasu na przerwę. Jedna osoba pracowała za dwie, trzy, za taką samą pensję. Premia kwartalna za ciężką pracę została oceniona na 200zł BRUTTO, to jakiś żart. Kierownik nie lubi gdy zgłasza jej się jakieś problemy w placówce, bo według niej przecież jest "fajnie". Zgłosisz problem = stajesz się problemem w oczach przełożonych. Szanse na awans są żadne. Za szukanie nowej, bardziej rozwojowej pracy dostaje się ostrą reprymendę. Dodatkowo panuje ogólny fałsz, każda informacja się rozchodzi, nie można zaufać koledze/koleżance z pracy. Praca tam kosztowała mnie dużo zdrowia, energii, stresu i chociaż poznałam tam kilka fajnych osób, to samej firmy nie polecam. Są nastawieni na zysk i firma jest dziwnie zarządzana.

Iza
@moyra

Czy na rozmowie informowali o tych wszystkich obowiązkach? Czy prostu nie było żadnego wyboru? Ciekawa jestem, jakie mają wymagania?

Moyra
@moyra

Dodam tylko że pracowałam w Gdańsku

Moyra
@Iza

Na rozmowie w ogóle nie mówi się o tym, co cię czeka później. Wszystko zmienia się kiedy pracownik zgłosi że coś jest nie tak lub że pracownicy są przeciążeni. Zarządzenie jest tragiczne, dodatkowo męczysz się z przedstawicielami sprzedaży dla których liczy się tylko hajs. Pacjent jest traktowany jak bankomat, nie człowiek

Co jaki okres czasu w Affidea Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

X

Pracowałam tam ponad rok, jedyną podwyżką jaką dostałam było podniesienie najniższej krajowej ;)

Iza
@X

Rozumiem, czyli oprócz podwyżek rządowych nie dostałaś żadnych innych podczas pracy w Affidea, dzięki za informację. A czy w takim razie mieliście chociaż jakieś dodatki pozapłacowe? Na przykład prywatną opiekę medyczną?

Zapomnij

Jeśli nie jesteś człowiekiem prezesa - nigdy

Kamila
@Zapomnij

Naprawdę nie ma szansy na wyższe wynagrodzenie, nawet w przypadku awansu? Zazwyczaj wraz z dłuższym stażem pracy i nowymi obowiązkami podnoszone jest wynagrodzenie. Może Affidea przyznaje taką podwyżkę w formie premii uznaniowej?

Najlepiej nigdy. Chyba, że chcesz szukać pracy ????

Stefan

Ale mimo to firma nie cierpi na brak pracowników? Jakieś inne kwestie, związane z pracą rekompensują niskie wynagrodzenia? Może chodzi o koleżeńską atmosferę, pomocne i wyrozumiałe szefostwo, elastyczny grafik, dobry socjal?

Hempel
@Stefan

Nie wiem jak teraz wygląda. Za moich czasów było lepiej. Podobno jest jeszcze trudniej. Ilość obowiązków pracownika infolinii nie jest równa dobrego wynagrodzenia.

Nek

Nie ma podwyżek, to chore miejsce

Wszystkim zastanawiającym się nad podjęciem pracy na projekcie Affidea odradzam! Nie popełniajcie tego błędu i nie podejmujcie się tej pracy, ani w Warszawie ani w Lublinie. W tej chorej firmie jest jedno wielkie kolesiostwo. Liderzy to jest porażka. Nie dość, że są liderami tylko dzięki znajomościom to jeszcze totalnie nie nadają się na to stanowisko. (usunięte przez administratora) to u nich chleb powszedni. Zwalnianie lub zawieszanie pracowników za własne zdanie jest na porządku dziennym. Na tym projekcie trzeba pytać nawet o wyjście to toalety czy o możliwość zjedzenia i wszystko zależy od tego w jakim nastroju będzie szanowny Pan A bądź Pani S (tacy ludzie tak ta dwójka nie poiwnni móc pracować z ludźmi ponieważ swoje kompleksy leczą poprzez traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora) . Co gorsza niektórzy pracownicy są faworyzowani (kto pracował ten wie o kim mowa) i mogą więcej niż inni i nie ponoszą za to żadnych konsekwencji. Wiecznie szkolenia nowych pracowników i ucinanie godzin. Zero logiki. Odejście z tej pracy było najlepszym co zrobiłem w 2021 roku. Od pół roku nie pracuje w tym miejscu i jestem szczęśliwym i wolnym vzlwokekiem Omijajcie to miejsce szerokim łukiem bo zostaniecie zniszczeni psychicznie.

ewa

podzielam radioterapia poznań psychiatryk

xavi

Nasze polskie realia. Polak polakowi cebulakowi. Pozdro.

Były

Prawda

Sini

W punkt! Ręka rękę myje. Wszystko po znajomości.

klient

Jeżeli robisz badanie na NFZ o też szybko zrobią, proszę nie wpadać w zachwyt. Czekam na opis 45 dni i nic, myślę ze jak bym zapłacił 1050 zł. to byłby na jutro. (usunięte przez administratora)

Tak jak wszystkie negatywne komentarze tak dzieje się w tej firmie Dno nierówne traktowanie personelu. Zawsze na pierwszym miejscu stawiani są.lekarze. Praca za najniższą krajową stawki zmieniają się tylko wtedy kiedy jest podnoszenie średniej krajowej. Pracownik, który pracuje kilka lat zarabia dużo mniej od zatrudnionego nowego pracownika. Podwyżka czy premia to słowo obce w tej korporacji. Brak osób decyzyjnych bo wszystko jest zatrzymywane i filtrowane przez dyrekcję czy ten Zarząd wie o rotacji, o tym że ludzie odchodzą ze względu na obciążenie, brak możliwość rozwoju niskiemu wynagrodzeniu raczej to jest zamiatane pod tzw. dywan i udawanie że wszystko jest dobrze. Zazwyczaj placówki robią wszystko żeby to funkcjonowało tzn. zarabiały kasę Pacjent jest traktowany przedmiotowo bo to przecież ilość się liczy i zysk. Tak jak było napisane opis na zasadzie kopiuj wklej. Pracownicy przemęczeni bez wsparcia dyrekcji i zastępstwa pracują po 12 godzin jakiś (usunięte przez administratora) tak jak zostało napisane kompletne dno. A na sam koniec jak okazuje się że nagle poprosiłeś o zmianę wynagrodzenia otwierasz oczy i zaczynasz mówić prawdę okazuje się że jesteś niepotrzebny i zostajesz zwolniony jak taki śmieć.

Były

Cała prawda o Affidea

Emilia

Czyli chwila... Na jakich stanowiskach pracuje się tutaj za najniższą krajową?

@Emilia

Na każdym szczególnie infolinia

Emilia

To ile wynosi różnica zarobkowa między osobą z dłuższym stażem a osobą nowoprzyjętą?

Na każdym praktycznie poza medycznymi

Yeti

A skąd masz takie informacje?

W mieście Warszawa były ciekawe oferty pracy na Księgowa. Co powiecie o zarobkach w firmie Affidea Sp. z o.o.?

biurowy

Dno

Kamila Samborska

Miła atmosfera, badanie szybkie na opis trochę trzeba poczekać. Miło i schludnie. Rozmowa na infolini przyjemna i rzeczowa. Niestety było mi dane podsłuchać rozmowę w oczekiwanie na badanie. Pracownicy infolini są niedoceniani. Nie wiem czy to jest prawdą. Proszę mi to wyjaśnić. Polecam Affidea wszystkim z dolnego Śląska

Goga

Rejestrujac na badanie Affidea poinformowala mnie o 7 dniowym oczekiwaniu na opis. Zaraz po badaniu o 2 tygodniowym, a po mojej interwencji i reklamacji o 4 tygodniowym. Jesli tak traktuja klienta za pelna odplatnosc, to moze darmowa opcja i terminy w NFZ zaczynaja byc atrakcyjne? Zacznijmy to rozwazac. A jesli nas stac i bardzo sie nam spieszy to czy Affidea jest jedyna opcja na rynku?

Kamila
@Goga

A próbowałeś/aś to wyjaśnić? Może to jakiś błąd? Bo aż nie chce mi się wierzyć że tak robią ;/

BK
@Kamila

Owszem, robią tak, na NFZ też. Obsługa w rejestracji i podczas badania super, ale czas oczekiwania na wynik absurdalny, miało być za max. dwa tygodnie, a jak zadzwoniłam po dwóch tygodniach, to Pani mi powiedziała, że przecież czeka się cztery tygodnie, no żart jakiś.

Helena
@BK

a oni też zajmują się analizą wyników, czy je gdzies wysyłają? moze mają braki w kadrze pracowniczej ;p

Bil

typowo zagraniczna firma nastawiona na osiągnięcie możliwie największego zysku klient traktowany jak intruz recepcja (usunięte przez administratora) w wystawianiu dokumentów za wykonaną usługę, np.klient żąda fakturę VAT i z uśmiechem na twarzy dostaje potwierdzenie że ok a dostaje fakturę VAT ale bez nr NIP Gdy informuje, że otrzymał nie taki dokument o jaki prosił dostaje informację, że za późno i nie da się cofnąć. Zalecam nie płacić przed otrzymaniem i dokładnym sprawdzeniu dokumentu Pozdrawiam Jerzy

Huehue
@Bil

To broszka pacjenta aby poinformował jaką chce fakturę. Pracownik nie jest jasnowidzem.

Goga
@Huehue

Chcialoby sie zeby to byl zakres obowiazkow pracownika zapytac/poinformowac klienta czy chce f-re czy tylko paragon. Natomiast polska arogancja nie pozwala na to. Zalosne!

Arbuz

Pozytywne nastawienie przed rozmową w jednej z gdańskich placówek prysło podczas rozmowy z kierowniczką jak bańka mydlana. Typowe korpo z wyuczonym sztywnym zachowaniem i językiem za śmieszne pieniądze. Kierowniczka zamiast skupić się na zadawaniu pytań tak aby ocenić mnie pod względem "przydatności" do pracy wolała wypytywać o moją obecną pracę wchodząc w zbyt prywatne szczegóły. Pytania totalnie bez sensu nic nie wnoszące do sprawy. Mimo wszystko najbardziej uderzyła mnie ocena mojej osoby i tego jakim jestem człowiekiem. Kobieta rozmawiała ze mną ok 30 minut i na podstawie tego na koniec spotkania poinformowała mnie jakim jestem człowiekiem,jaką mam osobowość i co muszę zmienić. No jeśli ktoś wymaga ode mnie zmiany głosu to nie wiem...może jeszcze jakiś przeszczep twarzy od razu? Pani kierownik dała odczuć swoją wyższość i fakt, że kładzie straszny nacisk aby osoby pracujące pod jej okiem mimo nawet szczerej nienawiści do siebie kochały się i żyły w zgodzie. Ja rozumiem, że to jest praca i trzeba jakoś współpracować, ale nikt nie będzie za mnie decydować z kim będę się przyjaźnić. Ogółem jeśli ktoś lubi te wszystkie korpo zachowania,żyje tylko pracą i lubi jak go ktoś po 30 minutach ocenia to jest to na pewno idealne miejsce dla takiej osoby. Innym odradzam, bo szkoda marnować swojego czasu po prostu.

@Arbuz

opowiesz coś o tych pytaniach jakie Hrka zadawała? prywatnie to pytała o stan cywilny, czy o coś innego ?

Arbuz
@Karolina

Nigdzie nie podaję,że to była rozmowa z Hrką, a z KIEROWNICZKĄ PLACÓWKI. Pani z HR bardzo miła,super się rozmawiało. Stres jaki się pojawił ulotnił się bardzo szybko.

Katastrofa

Nie polecam nikomu , oczekiwanie na opis przekracza wszelkie zasady, mimo monitowania to i tak nic , prosze o zwrot pieniędzy,

Zostaw merytoryczną opinię o Affidea Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Affidea Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Affidea Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Affidea Sp. z o.o.?

Affidea Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 37 ocen.

Affidea Sp. z o.o.