Opinie o Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby drewniane - produkcja dłużyc i kłód

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

Boguśka Nowy wpis

Mało tu wpisów z tego roku, a z mężem szukamy dla niego zatrudnienia. W krs tylko przeczytaliśmy, że branża jest związana z drewnem o chcielibyśmy dopytać o etat na produkcji, a dokładniej o produkcję wyrobów z korka. Czy osoby zainteresowane powinny mieć wykształcenie związane z leśnictwem czy z innej branży też mają szanse? No i skoro produkcja to jest to praca zmianowa?

Tom Nowy wpis

Nowy co przyjdzie to ucieka tego samego dnia albo maksymalnie wytrzymuje pierwszy dzień. Jak zobaczy maszyny i operatora który wygląda jak by dopiero z pierdla wyszedł to każdy wieje. Ps każdy nowy jest witany wódka i ogórkiem

asad

chłopaki mam nadzieje ze farelki działają bo ma być -30 to na hali -10 lekko

Jolanta Nowy wpis
@asad

Z Twojej wypowiedzi wynika, że zima może być nieco uporczywa dla pracowników Gruppo Sigel. Jaka zazwyczaj panuje tam temperatura w okresie zimowym? Możesz napisać?

asad Nowy wpis
@Jolanta

Najzimniej było -2 przy bramach dalej na hali +2 C temp na dworze wtedy około -12 w pracy był PIP na moje zgłoszenie ale jak przyjechali była godzina 10 około i wtedy już cieplej było ale i tak tylko +5 może 7 stopni nie więcej, za wezwanie PIPu powiedzieli nam ze nie dostaniemy dodatkowej kasy za parce w zimnie bo niby mieli być tacy wspaniałomyślni i dac dodatkowo kasę w co wszyscy wątpili, ale był jeden plus kupili nam farelki i przynajmniej zagrzać się dało.

Jarek kaczor

W naszej firmie niema korona wirusa hlamy wude naturalny antybiotyk ... 3promile to norma

michu
@Jarek kaczor

widać ze pracownik to pisał bo analfabeta

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Sebastian

Czeczenia i bałagan co to za firma..... Kogucik co prostuje drucik porażka.... Nawet ciepłej wody w kranie nie ma a szatnia to kontener budowlany . Wszystko w tym temacie praca dla ludzi bez ambicji

Artur
@Sebastian

Dlaczego twierdzisz, że w firmie tej jest ja kto określiłeś "bałagan"? Po czym dokładnie to stwierdzasz? Z Twojego wpisu można odnieść wrażenie, że masz jakieś doświadczenia związane z tym pracodawcą, więc może chętnie się nimi podzielisz? Ja nie ukrywam, że chętnie posłucham.

Dobrze ze można pić inaczej by człowiek zamarzł zimno jak w psiarni.... Praca hahahahahaha.... Kierownik hhhhhh porażka.... Lepiej smażyć frytki w Mac....! (Kurczak)...

Radek

Ryba zawsze psuje się od głowy... lekko przy kości pani prezes wzorem cnót to nie jest i raczej nie nadawała się od początku do zarządzania ta firma (jest tam z zupełnego przypadku)

Grzesiek i tomek

(usunięte przez administratora)kierownik zamyka oczy.... WSTYD... Wstyd... Nawet pracownicy organizują sobie zawody w (usunięte przez administratora) na czas...

Franciszek

Sytuacje, o których piszesz nie powinny mieć miejsca w pracy. Możesz przybliżyć, czy przyjmowane są do firmy także osoby bez doświadczenia, które po krótkim przeszkoleniu mogą zacząć pracę?

Jaskiniowiec

w tej pracy przenosimy się do czasów kamienia łupanego!!!! Wielkie brawa dla wytrwałych

pyzdra

Niezbyt dobrze oceniacie prace w firmie. Miałem chęci złożyć dokumenty ale zastanawiam się.

Myrek z kuktasem

Fajno robota dla (usunięte przez administratora) bez szkoły elegancko jak w cyrku W kaftanie tysz przyjmujo

Michael Jackson

WIELKI BURDELLO BUM BUM ...Inic pozatym włoskie g przez duże G

Operator
@Michael Jackson

ZBIERANINA PALANTÓW I (usunięte przez administratora) A NA CZELE STADA STOI (usunięte przez administratora)PORAŻKA ŚMIECHU WARTE

Michał.inż

W wigilię 2017 kierownik W powiedział mi tak, że: "jak przyszedł do tej firmy to poczuł się jak by dostał obuchem w łeb" nawalony byłem to fakt on też ale tego zapomnieć nie mogę. A potem po nowym roku pitu pitu na zebraniu o "najwspanialszej firmie"

Mariusz

Bardzo dobra decyzja biura wreszcie wywalili Krzysztofa alkoholika tylko pił i zataczał sie po hali dziękujemy za wspaniałomyślną decyzję.

Alice

Pamietacie jak rudy łysy kierownik podłaczył sawarke pod komputer sterujący i go spalił a . ' a jak wysłał dwa tiry zepsutego towaru. .własnie takie barany tam żądza im wiekszy cymbał tym lepiej.... Wymienic czeba go moze na lepszy model ten niech obiera kartofle ale i z tak trudnym zadaniem sobie by nieporadził.????????????

Justyna

Operator wuzka widłowego jezdzi pod wpływem alkoholu kierownik ma to w du..e pije co to za firma paranienormalna

Operator

Krzysztof k pijany w pracy kierownik ma klapki na oczach nadaje sie do obierania banana osioł je...y

Łysy

Babcia kiedyś zawsze mi mówiła .Musisz dwie istoty omijać w życiu. Psa wściekłego i człowieka rudego.

Anonimowy A

Oby premia byla w tym roku dodatkwa za prace na biegunie polnocnym bo będzie trzeba wezwać brygade PP jak rok temu

Zostaw merytoryczną opinię o Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o.?

Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Modrzewiowa 1
    41-219 Sosnowiec

Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o.