gruppo sigel poland

Sosnowiec

Opinie o gruppo sigel poland

Łukasz

Szimno brudno zapylenie chałwa pijaństwo narkomania to wszystko co można napisać o tym włoskim domu rozrywki dla pierwszych... Umysłowo chorych (usunięte przez administratora)

Sebix

Czlowiek dostaje Umowe Zlecenia na 2msc a po dwoch miesiacach mowia "NARA". Jest do tego premia ale jezeli masz Umowe Zlecenie to zadnej premi nie doatajesz. Dobrze ze mozna bylo tam chodzic do toalety. NIE POLECAM TEJ FIRMY ! ! !

Sebastian
@Sebix 14.12.2017 15:48

Syf brud praca dla niepełnosprawnych upośledzonych umysłowo (usunięte przez administratora)

Marek86

Może ktoś napisze coś o tej firmie. Praca w charakterze " magazynier operator wózka" ?

Barti
@Marek86 02.01.2017 11:58

Nie ma sensu...robisz wszystko w zależności gdzie potrzeba...kierowniczka małolata zalana przez Włocha...słaba kasa...

Sebix
@Marek86 02.01.2017 11:58

Chcesz isc tam na wozki widlowe? Haha pojdziesz na wozki to wysla cie na obsługę maszyny ????????????????

Mruz zimno temperatura pracy 8 stopni a powinno byc 14

Tomasz

Kontrola pip potrzebna zamknąć ten syf temperatura pracy 8 stopni a minimalna to 14 co zamierzasz z tym zrobic pracodawco może posiłki regeneracyjne w

Jakob

Zarobisz tam na tanie wino i paczke fajek niepolecam dajcie se spokój fuj praca dla dałna lub dewianta

Tomasz

Praca beznadziejna zarobki tragedia zapylenie brak oświetlenia w zimie 2 stopnie na plusie latem 45 naprawde niewarto syf patologia i alkocholizm

Radek

Syf dziadostwo i wszędzie brud buda za czasów 1 wojny światowej niepolecam omijajcie to dziadostwo szerokim łukiem

Tomasz

Przydała by się kontrola Państwowej inspekcji pracy

Zostaw opinię o gruppo sigel poland - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gruppo sigel poland