Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o.

Opinie o Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o.

Michał-inż

Widzę, że cenzura działa bo mój komentarz ostatni w całości został usunięty ale nie szkodzi od nowa napisze, podejrzewam ze dyrektorka sporo musiała się pomęczyć i sporo pisać do admina :D Najpierw warunki pracy Ponieważ hala jest nieocieplona a brama wjazdowa podnoszona i opuszczana ręcznie Zima temperatura pracy wynosi około 4C rekordowo było -2C w ciągu dnia, temperatura jest poniżej dopuszczalnej (14C) od listopada do połowy kwietnia Na hali jest duze zapylenie zwłaszcza w pobliżu maszyn pyłu jest tyle że dosłownie nos się zatyka od tego. Sa problemy z odzieżą robocza ja przez 10 miesięcy nie dostałem i nie doprosiłem się o żadna koszulkę, z ubrań jeden komplet odzieży sie dostaje spodnie bluza i buty, zima zdarzyło się ze kierownik wydał kamizelki ale nie dla każdego i był warunek nie odrywać metki bo potem dla kogoś innego będzie :D BHP - a co to jest ? Kierownik W pracuje na wózku widłowym i podnosi oraz przewozi ludzi na paletach nawet na kilka metrów w celu np.: naprawy wyciągu Ludzie pija alkohol a zdarzało się ze byli naćpani nawet. W sprawach finansowych to brak jakichkolwiek podwyżek, a premie są dawane według widzimisię dyrektorki przykład: był miesić ze wszyscy mieli duzo nadgodzin i norma była zrobiona dyrektorka powiedziała do kierownika a ten nam ze premii nie będzie bo ludzie maja i tak jak to określiła "wysokie wypłaty" RODO haha CV które wysyłacie są na jadalni ogólnodostępne a jeśli wyślesz lub wysłałaś CV to wszyscy mieli je do wglądu bo biorą każdego, mój ulubiony cytat z czyjegoś CV :"umiejętność komunikacji w mowie i piśmie" - nie piszcie takich bzdur lepiej napiszcie ze równie dobrze pracujecie pod wpływem alkoholu lub nawet lepiej, albo wyślijcie imię nazwisko i telefon i tak wezmą na rozmowę was :D Kamery - na hali jest pełno kamer a dyrektorka cały czas się w nie gapi w godzinach swojej pracy w domu to nie wiem. Odnośnie pracy na łapaku Praca polega na przepychaniu płyt około 35m3 jak by cos to 1m3 to 800kg czyli jakieś 28ton - to jest norma ! dodatkowo trzeba wrzucić na łapaka 35 palet, kopertur i podkładów z MDF będzie tego z 2 tony . Dniówka wygląda tak wrzucasz podkład paletę i koperture a potem przepychasz 400 płyt i wrzucasz koperture a potem od początku tak około 35 razy :D W miedzy czasie zaciągasz się pyłem z płyt wiórowych jak by coś to pył rakotwórczy ale prędzej od raka dorobisz sie astmy i niewydolności płuc . Praca jako pakowacz Jako pakowacz musisz spakować wszystkie palety co ci wyjada wiec jeśli idą z 2 maszyny to masz 50-60 palet ale bywa ze nawet 80 (druga maszyna mniej wydajna) - na palecie masz 400 płyt musisz je wyrównać za pomocą młota kilku kilogramowego (po podniesieniu go wielu poszło sobie odrazu do domu) jak opukasz paletę musisz przesunąć ja na foliarkę i zafoliować a następnie z foliarki przestawia się ja i spina 6 paskami oraz opisuje markerem zwykle nowi robią to po kilku dniach jedna paletę w 15 min czyli pakują około 30 palet w pocie czoła :D Praca na kontroli jakości sa dwie opcje pierwsza zwykle dla nowych stoisz przy palecie z płytami i mierzysz je suwmiarka i tak cały dzień bo jak skończysz jedna paletę to kolejne czekają,no i przeglądasz płyty pod światło czy nie maja wad opcja druga oglądasz płyty na szelcie (taka maszyna) płyty jada na taśmie a ty wywalasz z wada idą tam tylko kolory, po godzinie gapienia się w płyty już ci się coś robi z oczami ale jeśli masz kolor 3d to nie tylko oczy ci siadają ale i mozg, jak ktoś nie wie jak wygląda kolor 3d to można wpisać w Google "efekt 3d" a przypomina pogapienie się szachownice w dwóch odcieniach szarości pomyślcie ze kratki maja 0,5mm a płyta 50 x 50 cm

Wiadomo kto

Osoba która dodaje te komentarze to skończony idiota,To jest pewnie ta sama osoba która najpierw donosi do biura na innych a później opisuje to tutaj ze niby ludzie które już tam nie pracują to umieszczają.

Hans

Dziękuję za palety w paleciarni lepiej płacą niż w tej włoskiej norze

operator

Rozmowa prezeski z kierownikiem: -prezeska pyta sie kierownika czy prac pijany -kierownik pracownik nie jest pijany tylko na kacu -prezeska do kierownika zeby cos z tym zrobił - kierownik co zrobic nikt nie chce tu pracować

Franciszek

@Operator, piszesz o dość niepokojących rzeczach, które dzieją się w Gruppo Sigel. Zajmowanie się obróbką drewna pod wpływem substancji odurzających może być bardzo niebezpieczne. Czy widziałeś na własne oczy takich pracowników przy maszynach?

@Franciszek 30.09.2018 11:31

Widziałem jeden miał nawet wypadek pod wpływem alkoholu ale nie zgłosił tego tylko poszedł na L4 bo był pijany. Badanie alkomatem w tej firmie było jeden raz gdy jeden z nowych pracowników pociął się nożykiem do papieru bo był mocno zalany i uparcie odmawiał pójścia do domu. Wtedy wzięli wszystkich na alkomat jeden miał nawet 1.6 promila i co mu zrobili nic nawet mu nie powoedzieli. Sytuacja patowa raczej bo wszyscy wiedzą jak jest a nikt nic z tym nie robi.

Operator

Igor ale o pijaństwie kierownik wie dyrektorka zresztą też to nie możliwe żeby w tak małej firmie mając kontakt z każdym pracownikiem tego nie wiedzieć zwłaszcza, że osoby pijące mało w siebie nie leja :) ale to taka firma nie ważne że pijany czy naćpany ważne żeby pracował bo nikt tam robić nie chce. Ps. Kierownik podnosi ludzi na widłach na samej palecie więc co tu oczekiwać od kogoś tak nieodpowiedzialnego...

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w gruppo sigel poland?

Mlody

Ktoś wie jakie są godziny otwarcia tej firmy? I czy w majówkę jest otearte

Powiecie coś o swojej pracy w gruppo sigel poland? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna przed podjęciem wyboru.

dan

Operator - ludzie piją bo im zimno

Operator

Zimno jak w prosektorium ludzie niestroniący od alkoholu ogólnie praca do (usunięte przez administratora) patologia i cyrk

Mateusz

Praca porażka cyrk z clownami dałnami niepolecam tej pracy

Łukasz

Szimno brudno zapylenie chałwa pijaństwo narkomania to wszystko co można napisać o tym włoskim domu rozrywki dla pierwszych... Umysłowo chorych (usunięte przez administratora)

Sebix

Czlowiek dostaje Umowe Zlecenia na 2msc a po dwoch miesiacach mowia "NARA". Jest do tego premia ale jezeli masz Umowe Zlecenie to zadnej premi nie doatajesz. Dobrze ze mozna bylo tam chodzic do toalety. NIE POLECAM TEJ FIRMY ! ! !

Sebastian
@Sebix 14.12.2017 15:48

Syf brud praca dla niepełnosprawnych upośledzonych umysłowo (usunięte przez administratora)

Marek86

Może ktoś napisze coś o tej firmie. Praca w charakterze " magazynier operator wózka" ?

Barti
@Marek86 02.01.2017 11:58

Nie ma sensu...robisz wszystko w zależności gdzie potrzeba...kierowniczka małolata zalana przez Włocha...słaba kasa...

Sebix
@Marek86 02.01.2017 11:58

Chcesz isc tam na wozki widlowe? Haha pojdziesz na wozki to wysla cie na obsługę maszyny ????????????????

Mruz zimno temperatura pracy 8 stopni a powinno byc 14

Tomasz

Kontrola pip potrzebna zamknąć ten syf temperatura pracy 8 stopni a minimalna to 14 co zamierzasz z tym zrobic pracodawco może posiłki regeneracyjne w

Jakob

Zarobisz tam na tanie wino i paczke fajek niepolecam dajcie se spokój fuj praca dla dałna lub dewianta

Tomasz

Praca beznadziejna zarobki tragedia zapylenie brak oświetlenia w zimie 2 stopnie na plusie latem 45 naprawde niewarto syf patologia i alkocholizm

Radek

Syf dziadostwo i wszędzie brud buda za czasów 1 wojny światowej niepolecam omijajcie to dziadostwo szerokim łukiem

Tomasz

Przydała by się kontrola Państwowej inspekcji pracy

Zostaw opinię o Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o. - Sosnowiec

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o.