gruppo sigel poland

Sosnowiec

gruppo sigel poland

Opinie o gruppo sigel poland

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w gruppo sigel poland?

As
@Administrator 01.06.2018 09:05

Piwo, wino, wóda faja i masz wy.... Jaja

Igor

Myślę, że jeśli takie praktyki mają miejsce w firmie to powinniście zgłosić szefowi. Może wpłynie na zmianę pracy osób odpowiedzialnych?

Operator
@Igor 27.08.2018 19:15

Igor ale o pijaństwie kierownik wie dyrektorka zresztą też to nie możliwe żeby w tak małej firmie mając kontakt z każdym pracownikiem tego nie wiedzieć zwłaszcza, że osoby pijące mało w siebie nie leja :) ale to taka firma nie ważne że pijany czy naćpany ważne żeby pracował bo nikt tam robić nie chce. Ps. Kierownik podnosi ludzi na widłach na samej palecie więc co tu oczekiwać od kogoś tak nieodpowiedzialnego...

Mlody

Ktoś wie jakie są godziny otwarcia tej firmy? I czy w majówkę jest otearte

Powiecie coś o swojej pracy w gruppo sigel poland? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna przed podjęciem wyboru.

dan

Operator - ludzie piją bo im zimno

Operator

Zimno jak w prosektorium ludzie niestroniący od alkoholu ogólnie praca do (usunięte przez administratora) patologia i cyrk

Mateusz

Praca porażka cyrk z clownami dałnami niepolecam tej pracy

Łukasz

Szimno brudno zapylenie chałwa pijaństwo narkomania to wszystko co można napisać o tym włoskim domu rozrywki dla pierwszych... Umysłowo chorych (usunięte przez administratora)

Sebix

Czlowiek dostaje Umowe Zlecenia na 2msc a po dwoch miesiacach mowia "NARA". Jest do tego premia ale jezeli masz Umowe Zlecenie to zadnej premi nie doatajesz. Dobrze ze mozna bylo tam chodzic do toalety. NIE POLECAM TEJ FIRMY ! ! !

Sebastian
@Sebix 14.12.2017 15:48

Syf brud praca dla niepełnosprawnych upośledzonych umysłowo (usunięte przez administratora)

Marek86

Może ktoś napisze coś o tej firmie. Praca w charakterze " magazynier operator wózka" ?

Barti
@Marek86 02.01.2017 11:58

Nie ma sensu...robisz wszystko w zależności gdzie potrzeba...kierowniczka małolata zalana przez Włocha...słaba kasa...

Sebix
@Marek86 02.01.2017 11:58

Chcesz isc tam na wozki widlowe? Haha pojdziesz na wozki to wysla cie na obsługę maszyny ????????????????

Mruz zimno temperatura pracy 8 stopni a powinno byc 14

Tomasz

Kontrola pip potrzebna zamknąć ten syf temperatura pracy 8 stopni a minimalna to 14 co zamierzasz z tym zrobic pracodawco może posiłki regeneracyjne w

Jakob

Zarobisz tam na tanie wino i paczke fajek niepolecam dajcie se spokój fuj praca dla dałna lub dewianta

Tomasz

Praca beznadziejna zarobki tragedia zapylenie brak oświetlenia w zimie 2 stopnie na plusie latem 45 naprawde niewarto syf patologia i alkocholizm

Radek

Syf dziadostwo i wszędzie brud buda za czasów 1 wojny światowej niepolecam omijajcie to dziadostwo szerokim łukiem

Tomasz

Przydała by się kontrola Państwowej inspekcji pracy

Zostaw opinię o gruppo sigel poland - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gruppo sigel poland