gruppo sigel poland

Sosnowiec

gruppo sigel poland
3 13

Opinie o gruppo sigel poland

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Patryk

Ciężka praca w pyle a jeszcze do tego wyzywa cię szczerbaty (usunięte przez administratora) bez szkoły ma braki w wykształceniu jak i w dobrym wychowaniu wielki PAN operator

Patryk

Nie polecam pracy w tym wariatkowie, (usunięte przez administratora) a jeszcze cię jakiś idiota kąsa.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w gruppo sigel poland?

Mlody

Ktoś wie jakie są godziny otwarcia tej firmy? I czy w majówkę jest otearte

Zdzisław

Picie alkocholu tolerowane przez kierownika 07 rano 1 propil też nieproblem ogulnie (usunięte przez administratora) patologia pełną gembą wuzki widłowe na łysych oponach bhp to tam w ogóle nie istnieje hala brudna jak w cygańskim obozie

Powiecie coś o swojej pracy w gruppo sigel poland? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna przed podjęciem wyboru.

dan

Operator - ludzie piją bo im zimno

Operator

Zimno jak w prosektorium ludzie niestroniący od alkoholu ogólnie praca do (usunięte przez administratora) patologia i cyrk

Mateusz

Praca porażka cyrk z clownami dałnami niepolecam tej pracy

Łukasz

Szimno brudno zapylenie chałwa pijaństwo narkomania to wszystko co można napisać o tym włoskim domu rozrywki dla pierwszych... Umysłowo chorych (usunięte przez administratora)

Sebix

Czlowiek dostaje Umowe Zlecenia na 2msc a po dwoch miesiacach mowia "NARA". Jest do tego premia ale jezeli masz Umowe Zlecenie to zadnej premi nie doatajesz. Dobrze ze mozna bylo tam chodzic do toalety. NIE POLECAM TEJ FIRMY ! ! !

Sebastian
@Sebix 14.12.2017 15:48

Syf brud praca dla niepełnosprawnych upośledzonych umysłowo (usunięte przez administratora)

Marek86

Może ktoś napisze coś o tej firmie. Praca w charakterze " magazynier operator wózka" ?

Sebix
@Marek86 02.01.2017 11:58

Chcesz isc tam na wozki widlowe? Haha pojdziesz na wozki to wysla cie na obsługę maszyny ????????????????

Mruz zimno temperatura pracy 8 stopni a powinno byc 14

Tomasz

Kontrola pip potrzebna zamknąć ten syf temperatura pracy 8 stopni a minimalna to 14 co zamierzasz z tym zrobic pracodawco może posiłki regeneracyjne w

Jakob

Zarobisz tam na tanie wino i paczke fajek niepolecam dajcie se spokój fuj praca dla dałna lub dewianta

Tomasz

Praca beznadziejna zarobki tragedia zapylenie brak oświetlenia w zimie 2 stopnie na plusie latem 45 naprawde niewarto syf patologia i alkocholizm

Radek

Syf dziadostwo i wszędzie brud buda za czasów 1 wojny światowej niepolecam omijajcie to dziadostwo szerokim łukiem

Tomasz

Przydała by się kontrola Państwowej inspekcji pracy

Zostaw opinię o gruppo sigel poland - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gruppo sigel poland