Opinie o Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby drewniane - produkcja dłużyc i kłód

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o. w Sosnowiec

Alek

Firma poszukuje Rosjan i Ukraińców chcących pracować na nocną zmianę. Gwarantujemy wynagrodzenie na czas i temperatury na hali nie spadające poniżej -15C. Zapraszamy bez CV

Łukasz

Zimno tu jak na biegunie a jak trzeba po coś na dwór wyjść to już calkiem.

Malutki

Bo kierownik boi się swojego cienia, dlatego nie reaguje. A w tej firmie jest tak ze gdy pracownik przyjdzie pod wpływem procentów to bardziej wydajny jest.

Helena
@Malutki

Po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w Gruppo Sigel Poland. Na forum zbieramy rzeczowe wypowiedzi pochodzące od pracowników firm - może i Ty zechciałbyś się taką podzielić? Napisz proszę, jeśli możesz, jak wygląda obecna sytuacja w firmie - czy pracownicy dostali może ostatnio jakieś podwyżki wynagrodzeń?

Operator

Dlaczego dzisiaj w. Pracy niedmuchali w alkomat kierowniku biore delikwentów na bok i potem.(usunięte przez administratora) z roboty. Newiesz jak działa alkomat

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno

Oskar94

o czym ty właściwie mówisz?!? tu nikogo takie rzeczy nie interesują!!!

Operator

Alku Iwonko kierownik nadal NIEREAGUJE Krzysztof K pracuje pod wpływem alkoholu kiedy go zwolnicie!!?? Jak dbacie o wizerunek tej firmy jaj sobie robicie czy co

Martyna

KRZYSZTOF.K NAJLEPSZE JEGO ZAJĘCIE W PRACY PALENIE PAPIEROSÓW I DEGUSTACJA WYSOKO PROCENTOWYCH ALKOHOLI.

Justyna

Krzysztof k pracuje pod wpływem alkoholu kiedy kierownik zareaguje

KARYNA

Ruda Halina spawarke pod pulpit podpina ha ha ha

Michał-inż

Widzę, że cenzura działa bo mój komentarz ostatni w całości został usunięty ale nie szkodzi od nowa napisze, podejrzewam ze dyrektorka sporo musiała się pomęczyć i sporo pisać do admina :D Najpierw warunki pracy Ponieważ hala jest nieocieplona a brama wjazdowa podnoszona i opuszczana ręcznie Zima temperatura pracy wynosi około 4C rekordowo było -2C w ciągu dnia, temperatura jest poniżej dopuszczalnej (14C) od listopada do połowy kwietnia Na hali jest duze zapylenie zwłaszcza w pobliżu maszyn pyłu jest tyle że dosłownie nos się zatyka od tego. Sa problemy z odzieżą robocza ja przez 10 miesięcy nie dostałem i nie doprosiłem się o żadna koszulkę, z ubrań jeden komplet odzieży sie dostaje spodnie bluza i buty, zima zdarzyło się ze kierownik wydał kamizelki ale nie dla każdego i był warunek nie odrywać metki bo potem dla kogoś innego będzie :D BHP - a co to jest ? Kierownik W pracuje na wózku widłowym i podnosi oraz przewozi ludzi na paletach nawet na kilka metrów w celu np.: naprawy wyciągu Ludzie pija alkohol a zdarzało się ze byli naćpani nawet. W sprawach finansowych to brak jakichkolwiek podwyżek, a premie są dawane według widzimisię dyrektorki przykład: był miesić ze wszyscy mieli duzo nadgodzin i norma była zrobiona dyrektorka powiedziała do kierownika a ten nam ze premii nie będzie bo ludzie maja i tak jak to określiła "wysokie wypłaty" RODO haha CV które wysyłacie są na jadalni ogólnodostępne a jeśli wyślesz lub wysłałaś CV to wszyscy mieli je do wglądu bo biorą każdego, mój ulubiony cytat z czyjegoś CV :"umiejętność komunikacji w mowie i piśmie" - nie piszcie takich bzdur lepiej napiszcie ze równie dobrze pracujecie pod wpływem alkoholu lub nawet lepiej, albo wyślijcie imię nazwisko i telefon i tak wezmą na rozmowę was :D Kamery - na hali jest pełno kamer a dyrektorka cały czas się w nie gapi w godzinach swojej pracy w domu to nie wiem. Odnośnie pracy na łapaku Praca polega na przepychaniu płyt około 35m3 jak by cos to 1m3 to 800kg czyli jakieś 28ton - to jest norma ! dodatkowo trzeba wrzucić na łapaka 35 palet, kopertur i podkładów z MDF będzie tego z 2 tony . Dniówka wygląda tak wrzucasz podkład paletę i koperture a potem przepychasz 400 płyt i wrzucasz koperture a potem od początku tak około 35 razy :D W miedzy czasie zaciągasz się pyłem z płyt wiórowych jak by coś to pył rakotwórczy ale prędzej od raka dorobisz sie astmy i niewydolności płuc . Praca jako pakowacz Jako pakowacz musisz spakować wszystkie palety co ci wyjada wiec jeśli idą z 2 maszyny to masz 50-60 palet ale bywa ze nawet 80 (druga maszyna mniej wydajna) - na palecie masz 400 płyt musisz je wyrównać za pomocą młota kilku kilogramowego (po podniesieniu go wielu poszło sobie odrazu do domu) jak opukasz paletę musisz przesunąć ja na foliarkę i zafoliować a następnie z foliarki przestawia się ja i spina 6 paskami oraz opisuje markerem zwykle nowi robią to po kilku dniach jedna paletę w 15 min czyli pakują około 30 palet w pocie czoła :D Praca na kontroli jakości sa dwie opcje pierwsza zwykle dla nowych stoisz przy palecie z płytami i mierzysz je suwmiarka i tak cały dzień bo jak skończysz jedna paletę to kolejne czekają,no i przeglądasz płyty pod światło czy nie maja wad opcja druga oglądasz płyty na szelcie (taka maszyna) płyty jada na taśmie a ty wywalasz z wada idą tam tylko kolory, po godzinie gapienia się w płyty już ci się coś robi z oczami ale jeśli masz kolor 3d to nie tylko oczy ci siadają ale i mozg, jak ktoś nie wie jak wygląda kolor 3d to można wpisać w Google "efekt 3d" a przypomina pogapienie się szachownice w dwóch odcieniach szarości pomyślcie ze kratki maja 0,5mm a płyta 50 x 50 cm

Michał.inz

Nie wiem czemu Alku lub Iwonko podpisujecie się jako Helena. Wpisy owszem kasuje administrator ale jak słyszałem nerwów wam napsuł więc pewnie wyblagaliscie skasowanie go. Nic niezgodnego z regulaminem w nim nie było no chyba, że literówki bo pisałem na tel. Co do warunków na hali zgłaszałem kierownikowi W. jak również PIP był je ocenić zima i skończyło się to że dostaliśmy farelki a firma karę finansową a i było jeszcze info że premier przez to nie dostaniemy. A co do podnoszenia i wożenia ludzi wózkiem widłowym robił to i kierownik W. i A. a Pani dyrektorka I. widziała z pewnością na kamerach nie raz takie akcje bo to standard był a kamery to jej ulubione zajecie.

Wiadomo kto

Osoba która dodaje te komentarze to skończony idiota,To jest pewnie ta sama osoba która najpierw donosi do biura na innych a później opisuje to tutaj ze niby ludzie które już tam nie pracują to umieszczają.

Hans

Dziękuję za palety w paleciarni lepiej płacą niż w tej włoskiej norze

operator

Rozmowa prezeski z kierownikiem: -prezeska pyta sie kierownika czy prac pijany -kierownik pracownik nie jest pijany tylko na kacu -prezeska do kierownika zeby cos z tym zrobił - kierownik co zrobic nikt nie chce tu pracować

Franciszek

@Operator, piszesz o dość niepokojących rzeczach, które dzieją się w Gruppo Sigel. Zajmowanie się obróbką drewna pod wpływem substancji odurzających może być bardzo niebezpieczne. Czy widziałeś na własne oczy takich pracowników przy maszynach?

@Franciszek

Widziałem jeden miał nawet wypadek pod wpływem alkoholu ale nie zgłosił tego tylko poszedł na L4 bo był pijany. Badanie alkomatem w tej firmie było jeden raz gdy jeden z nowych pracowników pociął się nożykiem do papieru bo był mocno zalany i uparcie odmawiał pójścia do domu. Wtedy wzięli wszystkich na alkomat jeden miał nawet 1.6 promila i co mu zrobili nic nawet mu nie powoedzieli. Sytuacja patowa raczej bo wszyscy wiedzą jak jest a nikt nic z tym nie robi.

Operator

Igor ale o pijaństwie kierownik wie dyrektorka zresztą też to nie możliwe żeby w tak małej firmie mając kontakt z każdym pracownikiem tego nie wiedzieć zwłaszcza, że osoby pijące mało w siebie nie leja :) ale to taka firma nie ważne że pijany czy naćpany ważne żeby pracował bo nikt tam robić nie chce. Ps. Kierownik podnosi ludzi na widłach na samej palecie więc co tu oczekiwać od kogoś tak nieodpowiedzialnego...

Mlody

Ktoś wie jakie są godziny otwarcia tej firmy? I czy w majówkę jest otearte

dan

Operator - ludzie piją bo im zimno

Operator

Zimno jak w prosektorium ludzie niestroniący od alkoholu ogólnie praca do (usunięte przez administratora) patologia i cyrk

Mateusz

Praca porażka cyrk z clownami dałnami niepolecam tej pracy

Łukasz

Szimno brudno zapylenie chałwa pijaństwo narkomania to wszystko co można napisać o tym włoskim domu rozrywki dla pierwszych... Umysłowo chorych (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o.?

Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Modrzewiowa 1
    41-219 Sosnowiec

Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o.