Opinie o Tracz Investments Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tracz Investments Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tracz Investments Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tracz Investments Sp. z o.o. w Katowice

Tracz Investments Sp. z o.o.

Pani Hertman z firmy Wictor, Próbowali Państwo wyłudzić podatek VAT poprzez wystawienie dokumentu sprzedaży z tytułem niezgodnym z faktycznie wykonaną usługą na co nasza firma nie wyraża zgody. Sytuacja została zgłoszona do Urzędu Skarbowego w Częstochowie o interpretację łącznie z otrzymanym od Państwa pismem, w którym opisana przez Państwa sytuacja tylko potwierdza w/w stan rzeczy oraz Urzędu Miasta w wydziale doskonale Państwu znanym. Co więcej, posiadamy kontrahentów i dostawców z Częstochowy, którzy z chęcią z nami współpracują, więc Pani ostrzeżenia niestety nic nie dały, co oczywiście nie znaczy, iż może Pani próbować dalej. Miłego dnia! Jak już pisaliśmy w poprzednich wiadomościach próbowali Państwo dokonać oszustwa dotyczącego

Tracz Investments Sp. z o.o.

Dzień Dobry! Panie Danielu pracownicy z Ukrainy otrzymują wypłaty wynagrodzenia co 2 tygodnie, więc Twoja wypowiedź jest najdelikatniej określając „kłamliwa”. Co więcej, używanie translatora to nie wszystko, zapewnił Pan naszym pracownikom niezły ubaw. Miłego dnia!

Prac

A ja pracuje w tej firmie prawie 2 lata i rzygac mi się chce jak czytam te wszystkie wywody. Cieszę się ze biuro odpisuje na każdy zarzut, a ludzie nie są głupi. W internecie każdy frajer pod idiotycznymi pseudonimami może pisać co tylko mu się nie podoba i to na tyle ich wrodzonej i nabytej mądrości. Tak tępaki załatwiają swoje sprawy w tych czasach. Żal tylko ich rodzin

czestochowa

dostarczalismy im materiał na budowę w zeszłym tygodniu, po waszych negatywnych komentarzach zeby sie zabezpieczyc poprosilismy ich o przedplate. zrobili przedplatę za materiał, dostarczylismy towar, temat zamknięty. moze faktycznie kontakt jest najlepszy w tej sytuacji

Maciek
@czestochowa

Dostaliscie kase za towar wiec inni nie dostali wyplaty. Prosty biznes ;)

@Maciek

Dzień Dobry! Kto nie otrzymał wypłaty? Maciek skoro twierdzisz, że się z Tobą nie rozliczyliśmy prosimy o pilny kontakt!

Tracz Investments Sp. z o.o.

Każdy pracownik w naszej firmie posiada umowy oraz wszelką niezbędna dokumentacje. Jeśli twierdzisz h20, ze ktokolwiek pracuje w naszej firmie „na czarno” jest to oszczerstwo niezgodne z prawdą. Miłego dnia!

Czy po rozmowie w Tracz Investments Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ja również przyłącze się do dyskusji. Doskonale widać ze cała ta nagonkę na forum tworzy dosłownie kilka osób a firma jest rzetelna, odpowiada na każdy zarzut, udziela wyjaśnień w zamian nie widać nic konkretnego, żadnej konstruktywnej odpowiedzi. Wstyd pracownicy, jak się wam nie podoba droga wolna, a obsmarowawywanie w internecie to widocznie szczyt waszej inteligencji w załatwianiu swoich spraw. P.S. Proponuje przyjść z mama :)

Tracz Investments Sp. z o.o.

XXX ciekawe informacje posiadasz :) do zobaczenia!

Masakra

Nie rozumiem dlaczego w tym kraju nie ma sprawniejszego systemu reagowania na tego typu nieuczciwych przedsiebiorcow. Mowia, że płacą a prawda jest zupełnie inna. Zdjęcia na profilu facebookowym wykonywanywanych badz wykonanych prac budowlanych to jakas kpina. Jednego dnia sa w dziesieciu miejscach jednoczesnie na terenie slaska i wszedzie sa w trakcie budowy badz lada dzien zaczna nowa. Nie moge sie juz doczekac jaki kolejny post wstawi osoba probujaca tworzyc dobry wizerunek. Ludzie jesli wszystko byloby jak trzeba nie byloby tylu negatow.! Firmy konkurencyjne naprawde nie maja co robic tylko tworzyc zly wizerunek konkurencji. Badzmy powazni

@Masakra

Użytkowniku Masakra, Dlaczego uważasz, że jesteśmy nieuczciwym przedsiębiorcą? Na podstawie tworzonego przed konkurencję czarnego PR, bądź dostawców nie potrafiących wystawić poprawnej faktury? Może jesteś jedną z tych osób? Czy jednego dnia nie możemy prowadzić kilku różnych inwestycji? Czy jeśli jednego dnia osoba odpowiadająca za działania FB doda jeszcze realizację prowadzoną na terenie Niemiec to również jest kpina? W nawiązaniu do „bądźmy poważni” bardzo prosimy o umieszczanie poważnych wpisów. Miłego dnia!

kierownik

anonymous może się podpiszesz skoro taki jesteś oszukany? a może zlecony przez konkurencję czarny science fiction? Psy szczekają karawana idzie dalej i to cie boli. Powodzenia!

Tracz Investments Sp. z o.o.

Szanowny Panie Bogdanie! Nasza firma nikogo nie oszukała, co więcej mamy przypuszczenia, iż negatywne wpisy dotyczą jedynie kilku podmiotów, które nie wykonały usługi zgodnie ze sztuką budowlaną lub nie dopełniły formalności do zapłaty należności - problem nie istnieje z naszej winy. Jeśli twierdzi Pan inaczej, bądź uważa Pan, iż jest Pan w posiadaniu innych faktów, które mogą mieć kluczowe znaczenie z punktu widzenia Pana wypowiedzi zapraszamy do kontaktu. Miłego dnia!

współpraca

nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Pracujemy razem z nimi dobre kilka miesięcy, co potrzebujemy natychmiast dostarczają nie rozumiem skąd się biorą ci wszyscy oszukani. dzwoniliscie do biura? zawsze mozna zadzwonic i pogadac niz pocic sie w necie

Tracz Investments Sp. z o.o.

Poszkodowany to bardzo interesujące co napisałeś. Mógłbyś podać przykłady takich firm byśmy mogli się z nimi skontaktować i potwierdzić Twój wpis, czy też mamy do czynienia z czarnym PR zleconym przez konkurencję?

Tracz Investments Sp. z o.o.

Panie były P. mógłby Pan dokładnie wskazać za jaki sprzęt zalegamy z płatnością, za jakie materiały oraz podać swoje dane personalne odnośnie wypłaty, ponieważ nasz status płatności wskazuje całkowicie odmienny stan rzeczy. Miłego dnia!

Tracz Investments Sp. z o.o.

Szanowny Panie były P. Mógłbyś wskazać za jaki sprzęt, materiały, usługi zalegamy? Mógłbyś również wskazać swoje dane odnośnie zalegania z wypłatą dla sprawdzenia istoty rzeczy? Zgadza się, nie możesz, ponieważ uprawiasz zlecony przez konkurencję czarny PR. Miłego dnia!

Potwierdzam opinie użytkownika Mozart . Sprawą powinny zająć się lokalne media i opisać przypadki osób, które miały kontakt z tą firmą. Uwaga na komentarze typu : "Pozytyw Panowie!", "Firma godna polecenia ..." pisane są przez tego samego użytkownika. Firma nie płaci w terminie.

Jest jakaś rekrutacja teraz?

Obecny
@Nowy

Nowy pytaj w biurze, ale na bank są przyjęcia do pracy

Aktualny

Panowie oszukani śmieszą mnie te wasze wywody, nikt was na siłę nie trzyma. transportowiec - taka rada - zawsze sa się dogadac, mozart oszukali cie nie dali kasy bo mieli taki kaprys? Powodzenia

z otoczenia

A ja powiem tak: panów budowlańców nie znam osobiście, więc się nie wypowiem, ale osoby z biura owszem i pisząc krótko - jak ktoś z obecnego tu forum ma do nich zarzuty, uważa że piją kawę i patrzą cały dzień w sufit, albo siedzą i debatują jak tu kogoś oszukać to gratuluje. Idealni oszukani specjaliści wypowiadający się na tym forum dużo o was słyszałem pseudobudowlańcy. Panowie - cała zasługa waszego partactwa. Ale przyznać się do błędu trzeba umieć prawda?

@z otoczenia

Jak to mówią Mozart? Prawda boli? Powiedziałes rodzince jaki z ciebie fachura wielki specjalisto? Pokazałeś papiery, które otrzymałeś, czy ze wstydu polozyles je w najbliższym śmietniku i udajesz niewiniątko?

Robert

Witam wszystkich ja pracowałem w tej firmie i powiem tak wszystkim się nie dogodzi są minusy i plusy jak w każdej firmie.Panowie budowlańcy i inni w odczuciu oszukani zamiast tu na forum się pocić proponuje w biurze przedstawić argumenty a jestem pewien ze Pan Mateusz się do nich podczas rozmowy odniesie bo prawda leży zawsze po środku.Pozdrawiam

Transportowiec

Nareszcie ktoś się dołączył do tej rozmowy bo już miałem dość. Na każdy negatywny post pojawiało się kilka innych wybielających postów. My sprawę nieuregulowanych płatności oddaliśmy mam nadzieje sprawniej działającym organom. Dla osób które nadal poszukują informacji jakim płatnikiem jest firma TRACZINVESTMENTS proponuję poszukać informacji na giełdach wierzytelności.

Tracz Investments Sp. z o.o.

Dzień Dobry! Panie Zenonie Pana wypowiedzi nawet nie będziemy komentować. Otrzymał Pan komplet dokumentacji pracy, którą Pan wykonał (opisy, zdjęcia, harmonogramy, rozliczenie Klienta). Prace spóźnione 3 miesiące w stosunku do zakładanego harmonogramu, całkowita niezgodność prac murarskich i zbrojarskich ze sztuką budowlaną, opinia na temat Pana osoby wśród naszych Klientów zarówno w Polsce jak i w Niemczech, zdjęcia, maile, pisma, opinie ekspertów, i Pan twierdzi, iż jest oszukany?! To my jesteśmy oszukani w tej sytuacji, ponieważ deklarował Pan umiejętności, których Pan nie posiada, a Pana fachowość naraziła naszą firmę zarówno na straty wizerunkowe jak i finansowe. W telewizji z chęcią pokażemy komplet posiadanych dokumentów i przedstawimy zdjęcia obrazujące fachowość Pana prac. Dziesiątki oszukanych ludzi - pozostawimy wypowiedź bez komentarza życząc owocnych poszukiwań. Miłego dnia!

@Transportowiec

Dobry wieczór! Panie Zaremba w przyszłości proponujemy kontakt bezpośredni z nami oraz jasno określoną ścieżkę kontaktu - będzie prościej. Dzięki temu oszczędzi Pan czas oraz uzyska szybszą realizację płatności. Pan Prezes rozmawiał z Panią kontaktującą się w Pana sprawie, potwierdził naszą gotowość do płatności, po czym został poinformowany, iż sprawa jest w sądzie. Prosiliśmy o spotkanie w celu wyjaśnienia niejasności i roszczeń,  ponieważ dzwoniły do naszego biura różne osoby z różnych firm tłumacząc, iż działają na Pana zlecenie i każda przedstawiała inną wersję dalszych wydarzeń. Pani potwierdziła, iż w tej sprawie będzie się z Panem kontaktować - my czekaliśmy na informację zwrotną. Sprawa, co się okazało po informacji przesłanej drogą e-mail jest na giełdzie wierzytelności i w dalszym ciągu utknęliśmy w martwym punkcie. Nam zależy wyłącznie na określeniu jasnej ścieżki postępowania, ponieważ każda osoba opowiada inną historię. Do dnia dzisiejszego czekamy na wyznaczenie terminu spotkania - co zostało ustalone telefonicznie z naszym p. Prezesem. Z pozdrowieniami!

z otoczenia
@Transportowiec

Transportowiec jak nie masz z kim pogadać i cieszysz się że ktoś dołączył do rozmowy zebyś mial kompana do hejtu to proponuje panienke na godziny - i pogadasz i rozładujesz napiecie

Kierownik

Mozart chętnie się z tobą spotkam. Podaj miejsce datę godzinę. Chcę ci spojrzeć w oczy po tym całym syfie który zostawiłeś a ja go muszę prostować. Mam nadzieję do zobaczenia!

Tracz Investments Sp. z o.o.

Dzień dobry! Szanowny Kandydacie! Nie jesteśmy pośrednikiem, lecz firmą budowlaną, która realizuje projekty budowlane na terenie całego kraju oraz krajów UE. Projekty realizujemy dzięki pracy naszych pracowników oraz pracowników firm podwykonawczych, co nie powinno Pana dziwić w obecnych czasach. Samochody zostały zwrócone do leasingu ze względu na brak konieczności ich posiadania, a nie ze względu na nieopłacenie - tutaj posiada Pan również błędne informacje. Mimo nieprzychylnego komentarza mamy ogromną nadzieję na współpracę w niedalekiej przyszłości. Miłego dnia!

włady

Pozytyw Panowie!

Zostaw merytoryczną opinię o Tracz Investments Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Tracz Investments Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tracz Investments Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tracz Investments Sp. z o.o.?