Opinie o Tracz Investments Sp. z o.o.

normalny

Prawda jest taka, że jak jest konflikt trzeba usiąść i pogdać jk człowiek z czowiekiem. Co da bicie piany na forum? - nic. Myślicie że wstawianie komentarzy pod lipnymi linkami na firmę coś da? Proponuję wszystkim usiąść ogarnąć się i załatwić temat jak ludzie bo to co tu widze to wyłącznie (usunięte przez administratora), która nikomu nie przyniesie kasy a tylko podnosi ciśnienie

były.P

Za koparke za wypozyczany sprzet itp to zadden czarny pijar tylko prawda masz wiecej długów P.Tracz a wszystkie pozytywne wpissy piszesz pan sam Pozdrawiam

@były.P 15.11.2017 15:06

Panie były P. Ma Pan nieaktualne informacje dotyczące naszej firmy :) Powodzenia!

ELA

Przestrzegam przed tą firmą. Pozytywne opinie piszą sami. Popytajcie windykatorów. Wszyscy ich znają. NIE PŁACĄ ZA USŁUGI I DLA PRACOWNIKÓW JUŻ KASA SIĘ KOŃCZY! UWAGA!!!!!!!

ooo
@Tracz Investments Sp. z o.o. 15.11.2017 14:48
Pani Igo, proponujemy całe siły skupić na poprawieniu przesłanej dokumentacji do zapłaty. Nie będzie Pani musiała tracić czasu...

Przestrzegam przed współpracą z tą firmą. Proszę czytać opinie w internecie na ich temat i popytać windykatorów.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@ooo 16.11.2017 08:32

Pani Igo z firmy WICTOR, próbowaliście dokonać oszustwa, a teraz przestrzegają Państwo innych przed naszą firmą? To my powinniśmy ostrzec innych przed współpracą z Wami, by nie zostali wciągnięci w żadne problemy skarbowe typu karuzele podatkowe itd. Opinie i cały hejt w internecie tworzycie wyłącznie Państwo sami nie potrafiąc rozwiązać prostych spraw w normalny, biznesowy sposób. Popytać windykatorów? Których przykładowo, ponieważ jak obiecaliśmy dzwoniliśmy do kilku firm i żadna nie posiada akt dotyczących naszej firmy oraz nie mogła się o nas wypowiedzieć w sposób negatywny?

firma

Zapraszam wszystkie firmy oszukane przez firmę Tracz do działania!!! :-)Firmy w Częstochowie dostały już ostrzeżenie żeby im nic nie dawać na przelew!!!!!!

@firma 16.11.2017 08:42

Pani Hertman z firmy Wictor, Próbowali Państwo wyłudzić podatek VAT poprzez wystawienie dokumentu sprzedaży z tytułem niezgodnym z faktycznie wykonaną usługą na co nasza firma nie wyraża zgody. Sytuacja została zgłoszona do Urzędu Skarbowego w Częstochowie o interpretację łącznie z otrzymanym od Państwa pismem, w którym opisana przez Państwa sytuacja tylko potwierdza w/w stan rzeczy oraz Urzędu Miasta w wydziale doskonale Państwu znanym. Co więcej, posiadamy kontrahentów i dostawców z Częstochowy, którzy z chęcią z nami współpracują, więc Pani ostrzeżenia niestety nic nie dały, co oczywiście nie znaczy, iż może Pani próbować dalej. Miłego dnia!

www

Ostrzegam przed firmą Tracz. Pozytywne opinie piszą sami!!!!!! A w Częstochowie firmy mają już ostrzeżenie że oni nie płacą!!!!!

@www 16.11.2017 10:01
Ostrzegam przed firmą Tracz. Pozytywne opinie piszą sami!!!!!! A w Częstochowie firmy mają już ostrzeżenie że oni nie płacą!!!!...

Pani Hertman z firmy Wictor, Próbowali Państwo wyłudzić podatek VAT poprzez wystawienie dokumentu sprzedaży z tytułem niezgodnym z faktycznie wykonaną usługą na co nasza firma nie wyraża zgody. Sytuacja została zgłoszona do Urzędu Skarbowego w Częstochowie o interpretację łącznie z otrzymanym od Państwa pismem, w którym opisana przez Państwa sytuacja tylko potwierdza w/w stan rzeczy oraz Urzędu Miasta w wydziale doskonale Państwu znanym. Co więcej, posiadamy kontrahentów i dostawców z Częstochowy, którzy z chęcią z nami współpracują, więc Pani ostrzeżenia niestety nic nie dały, co oczywiście nie znaczy, iż może Pani próbować dalej. Miłego dnia! Jak już pisaliśmy w poprzednich wiadomościach próbowali Państwo dokonać oszustwa dotyczącego

Daniel /Данило

Firma Mateusza Tracza zatrudnia Ukrainców, którzy rownież potwierdzają niewypłacalność!!. У компанії Mateusz Tracz працюють більше українців, які також підтверджують неспроможність !!

@Daniel /Данило 16.11.2017 10:36

Dzień Dobry! Panie Danielu pracownicy z Ukrainy otrzymują wypłaty wynagrodzenia co 2 tygodnie, więc Twoja wypowiedź jest najdelikatniej określając „kłamliwa”. Co więcej, używanie translatora to nie wszystko, zapewnił Pan naszym pracownikom niezły ubaw. Miłego dnia!

Zbyszek

Maciek pisze prawdę Panie Tracz ludzie nie dostali wyplaty i jakie kolwiek wasze wpisy tego nie zmienia i przestań się pan ośmieszać tymi pozytywnymi wpisami bo kłamstwo to wy uprawiacie nie zadna konkurencjia

Prac

A ja pracuje w tej firmie prawie 2 lata i rzygac mi się chce jak czytam te wszystkie wywody. Cieszę się ze biuro odpisuje na każdy zarzut, a ludzie nie są głupi. W internecie każdy frajer pod idiotycznymi pseudonimami może pisać co tylko mu się nie podoba i to na tyle ich wrodzonej i nabytej mądrości. Tak tępaki załatwiają swoje sprawy w tych czasach. Żal tylko ich rodzin

czestochowa

dostarczalismy im materiał na budowę w zeszłym tygodniu, po waszych negatywnych komentarzach zeby sie zabezpieczyc poprosilismy ich o przedplate. zrobili przedplatę za materiał, dostarczylismy towar, temat zamknięty. moze faktycznie kontakt jest najlepszy w tej sytuacji

h20
@Maciek 16.11.2017 15:56
Dostaliscie kase za towar wiec inni nie dostali wyplaty. Prosty biznes ;)

@h20 17.11.2017 22:54
Maciek nie dostałeś wypłaty idziesz do PIP, nie wiem tylko co z Ukraińcami bo oni generalnie na czarno pracują....

Każdy pracownik w naszej firmie posiada umowy oraz wszelką niezbędna dokumentacje. Jeśli twierdzisz h20, ze ktokolwiek pracuje w naszej firmie „na czarno” jest to oszczerstwo niezgodne z prawdą. Miłego dnia!

Nick

Ja również przyłącze się do dyskusji. Doskonale widać ze cała ta nagonkę na forum tworzy dosłownie kilka osób a firma jest rzetelna, odpowiada na każdy zarzut, udziela wyjaśnień w zamian nie widać nic konkretnego, żadnej konstruktywnej odpowiedzi. Wstyd pracownicy, jak się wam nie podoba droga wolna, a obsmarowawywanie w internecie to widocznie szczyt waszej inteligencji w załatwianiu swoich spraw. P.S. Proponuje przyjść z mama :)

xxx

Jakie inwestycje w Niemczech ? Sami piszecie bzdury nie ma żadnej inwestycji ostatnie robota we Frankfurcie dawno się skończyła trwała 2 tygodnie i tez ludzi oszukaliscie i nie pisze tego zadna konkurencja tylko oszukany pracownik do zobaczenia w Sadzie

@xxx 16.11.2017 17:23

XXX ciekawe informacje posiadasz :) do zobaczenia!

Masakra

Nie rozumiem dlaczego w tym kraju nie ma sprawniejszego systemu reagowania na tego typu nieuczciwych przedsiebiorcow. Mowia, że płacą a prawda jest zupełnie inna. Zdjęcia na profilu facebookowym wykonywanywanych badz wykonanych prac budowlanych to jakas kpina. Jednego dnia sa w dziesieciu miejscach jednoczesnie na terenie slaska i wszedzie sa w trakcie budowy badz lada dzien zaczna nowa. Nie moge sie juz doczekac jaki kolejny post wstawi osoba probujaca tworzyc dobry wizerunek. Ludzie jesli wszystko byloby jak trzeba nie byloby tylu negatow.! Firmy konkurencyjne naprawde nie maja co robic tylko tworzyc zly wizerunek konkurencji. Badzmy powazni

@Masakra 15.11.2017 21:39

Użytkowniku Masakra, Dlaczego uważasz, że jesteśmy nieuczciwym przedsiębiorcą? Na podstawie tworzonego przed konkurencję czarnego PR, bądź dostawców nie potrafiących wystawić poprawnej faktury? Może jesteś jedną z tych osób? Czy jednego dnia nie możemy prowadzić kilku różnych inwestycji? Czy jeśli jednego dnia osoba odpowiadająca za działania FB doda jeszcze realizację prowadzoną na terenie Niemiec to również jest kpina? W nawiązaniu do „bądźmy poważni” bardzo prosimy o umieszczanie poważnych wpisów. Miłego dnia!

kierownik

anonymous może się podpiszesz skoro taki jesteś oszukany? a może zlecony przez konkurencję czarny science fiction? Psy szczekają karawana idzie dalej i to cie boli. Powodzenia!

Bogdan
@kierownik 13.11.2017 18:45

Traczu daj spokój. Nie szkoda Ci tych wszystkich oszukanych? Warto było pożyć chwilę ponad standard a teraz reszta życia w długach i z problemami?

@Bogdan 15.11.2017 09:48

Szanowny Panie Bogdanie! Nasza firma nikogo nie oszukała, co więcej mamy przypuszczenia, iż negatywne wpisy dotyczą jedynie kilku podmiotów, które nie wykonały usługi zgodnie ze sztuką budowlaną lub nie dopełniły formalności do zapłaty należności - problem nie istnieje z naszej winy. Jeśli twierdzi Pan inaczej, bądź uważa Pan, iż jest Pan w posiadaniu innych faktów, które mogą mieć kluczowe znaczenie z punktu widzenia Pana wypowiedzi zapraszamy do kontaktu. Miłego dnia!

współpraca

nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Pracujemy razem z nimi dobre kilka miesięcy, co potrzebujemy natychmiast dostarczają nie rozumiem skąd się biorą ci wszyscy oszukani. dzwoniliscie do biura? zawsze mozna zadzwonic i pogadac niz pocic sie w necie

POSZKODOWANY

Przestrzegam wszystkie firmy przed współpracą z tą firmą. NIE PŁACĄ! Wystarczy skontaktować się z wybraną firmą windykacją. Wszyscy ich znają. PRZESTRZEGAM PRZED FIRMĄ TRACZ!!!!!

@POSZKODOWANY 14.11.2017 21:13

Poszkodowany to bardzo interesujące co napisałeś. Mógłbyś podać przykłady takich firm byśmy mogli się z nimi skontaktować i potwierdzić Twój wpis, czy też mamy do czynienia z czarnym PR zleconym przez konkurencję?

były P.

Zalegają kasę za wszystko sprzęt materiały usługi i z wyplatą tez konczy się Tracz

@były P. 13.11.2017 20:55

Panie były P. mógłby Pan dokładnie wskazać za jaki sprzęt zalegamy z płatnością, za jakie materiały oraz podać swoje dane personalne odnośnie wypłaty, ponieważ nasz status płatności wskazuje całkowicie odmienny stan rzeczy. Miłego dnia!

@były P. 13.11.2017 20:55

Szanowny Panie były P. Mógłbyś wskazać za jaki sprzęt, materiały, usługi zalegamy? Mógłbyś również wskazać swoje dane odnośnie zalegania z wypłatą dla sprawdzenia istoty rzeczy? Zgadza się, nie możesz, ponieważ uprawiasz zlecony przez konkurencję czarny PR. Miłego dnia!

anonymous

Potwierdzam opinie użytkownika Mozart . Sprawą powinny zająć się lokalne media i opisać przypadki osób, które miały kontakt z tą firmą. Uwaga na komentarze typu : "Pozytyw Panowie!", "Firma godna polecenia ..." pisane są przez tego samego użytkownika. Firma nie płaci w terminie.

Nowy

Jest jakaś rekrutacja teraz?

Obecny
@Nowy 11.11.2017 15:23
Jest jakaś rekrutacja teraz?

Nowy pytaj w biurze, ale na bank są przyjęcia do pracy

Aktualny

Panowie oszukani śmieszą mnie te wasze wywody, nikt was na siłę nie trzyma. transportowiec - taka rada - zawsze sa się dogadac, mozart oszukali cie nie dali kasy bo mieli taki kaprys? Powodzenia

z otoczenia

A ja powiem tak: panów budowlańców nie znam osobiście, więc się nie wypowiem, ale osoby z biura owszem i pisząc krótko - jak ktoś z obecnego tu forum ma do nich zarzuty, uważa że piją kawę i patrzą cały dzień w sufit, albo siedzą i debatują jak tu kogoś oszukać to gratuluje. Idealni oszukani specjaliści wypowiadający się na tym forum dużo o was słyszałem pseudobudowlańcy. Panowie - cała zasługa waszego partactwa. Ale przyznać się do błędu trzeba umieć prawda?

@z otoczenia 10.11.2017 21:03

Jak to mówią Mozart? Prawda boli? Powiedziałes rodzince jaki z ciebie fachura wielki specjalisto? Pokazałeś papiery, które otrzymałeś, czy ze wstydu polozyles je w najbliższym śmietniku i udajesz niewiniątko?

Robert

Witam wszystkich ja pracowałem w tej firmie i powiem tak wszystkim się nie dogodzi są minusy i plusy jak w każdej firmie.Panowie budowlańcy i inni w odczuciu oszukani zamiast tu na forum się pocić proponuje w biurze przedstawić argumenty a jestem pewien ze Pan Mateusz się do nich podczas rozmowy odniesie bo prawda leży zawsze po środku.Pozdrawiam

@Transportowiec 10.11.2017 13:24
Nareszcie ktoś się dołączył do tej rozmowy bo już miałem dość. Na każdy negatywny post pojawiało się kilka innych wybielających...

Dobry wieczór! Panie Zaremba w przyszłości proponujemy kontakt bezpośredni z nami oraz jasno określoną ścieżkę kontaktu - będzie prościej. Dzięki temu oszczędzi Pan czas oraz uzyska szybszą realizację płatności. Pan Prezes rozmawiał z Panią kontaktującą się w Pana sprawie, potwierdził naszą gotowość do płatności, po czym został poinformowany, iż sprawa jest w sądzie. Prosiliśmy o spotkanie w celu wyjaśnienia niejasności i roszczeń,  ponieważ dzwoniły do naszego biura różne osoby z różnych firm tłumacząc, iż działają na Pana zlecenie i każda przedstawiała inną wersję dalszych wydarzeń. Pani potwierdziła, iż w tej sprawie będzie się z Panem kontaktować - my czekaliśmy na informację zwrotną. Sprawa, co się okazało po informacji przesłanej drogą e-mail jest na giełdzie wierzytelności i w dalszym ciągu utknęliśmy w martwym punkcie. Nam zależy wyłącznie na określeniu jasnej ścieżki postępowania, ponieważ każda osoba opowiada inną historię. Do dnia dzisiejszego czekamy na wyznaczenie terminu spotkania - co zostało ustalone telefonicznie z naszym p. Prezesem. Z pozdrowieniami!

z otoczenia
@Transportowiec 10.11.2017 13:24

Transportowiec jak nie masz z kim pogadać i cieszysz się że ktoś dołączył do rozmowy zebyś mial kompana do hejtu to proponuje panienke na godziny - i pogadasz i rozładujesz napiecie

Kierownik

Mozart chętnie się z tobą spotkam. Podaj miejsce datę godzinę. Chcę ci spojrzeć w oczy po tym całym syfie który zostawiłeś a ja go muszę prostować. Mam nadzieję do zobaczenia!

Tracz Investments Sp. z o.o.

Dzień dobry! Szanowny Kandydacie! Nie jesteśmy pośrednikiem, lecz firmą budowlaną, która realizuje projekty budowlane na terenie całego kraju oraz krajów UE. Projekty realizujemy dzięki pracy naszych pracowników oraz pracowników firm podwykonawczych, co nie powinno Pana dziwić w obecnych czasach. Samochody zostały zwrócone do leasingu ze względu na brak konieczności ich posiadania, a nie ze względu na nieopłacenie - tutaj posiada Pan również błędne informacje. Mimo nieprzychylnego komentarza mamy ogromną nadzieję na współpracę w niedalekiej przyszłości. Miłego dnia!

włady

Pozytyw Panowie!

jork

Naprawdę normalni ludzie duży plus dla was

nick

Firma godna polecenia, nie wiem jak inni, ale my pieniądze mamy zawsze na czas.

marek

Pozdrowienia z nocnej zmiany :) da się zarobić, trzeba tylko chcieć

Norbi

Zrozu.iesz jak przyjdzie do rozliczenia Pozdrawiam

kontri

Nie rozumiem waszych negatywów o tej firmie. Chciałbym mieć naprawdę więcej takich zleceniodawców jak oni. Współpracujemy na budowie w rudzie i nie rozumiem w czym problem.

r

Panowie zamiast wypisywać bzdury w internecie zawsze możecie zadzwonić do biura w celu wyjaśnienia wątpliwości.

Andrzej

Kierownik Robert gdyby pracowal to napewno by odebral, ja dzwonilem ze 30 razy i zawsze odebral albo oddzwonil macie koledzy z Frankfurtu kiepskie informacje odnosnie obsady w firmie.

transportowiec

Nie wiem jak sprawy się mają wynagrodzeń dla pracowników firmy TRACZIVESTMENTS, jednak z przykrością muszę stwierdzić iż do dnia dzisiejszego firma nie uregulowała zadłużenia za usługę transportową, którą nasza firma realizowała dla tejże firmy> Ciągłe obietnice składane przez pracowników Pana Tracza. Po bezpośrednim kontakcie z Panem Traczem osoba kontaktująca z wyżej wymienionym Panem została "zmieszana z błotem" Rozmowa typu: "jak Pani śmie.....". Sprawa oddana do windykacji. Odradzam współprace!!

miś

Misiu pracuje z nimi nie od wczoraj i nigdy mnie nie oszukali. Może z tobą coś jest nie tak?

Piotr

jestem całym sercem za tą firmą, oj Panowie wielcy budowlańcy żebyście wy zawsze byli tacy słowni......

Nick

Siedzę jem śniadanie i oczom nie wierze. Tyle oszukanych :DDD tragedia :) zwolnijcie się, dla Was nie ma miejsca w tej firmie, ja z wami robię wiec wiem co mówię. Wybielić :))) a to dobre, psy szczekają karawana idzie dalej. Miłego dnia :)

budowniczy

wszyscy oszukani jadę właśnie do roboty i jak czytam te wasze wypowiedzi to płakać mi się chce z waszej głupoty. uczciwie pracowaliscie i nie chca wam zapłacić? przekreaca ludzi ktorzy uczciwie pracują? słyszę często od kierownika o ludziach takich jak wy co potraficie spiepszyc. u nas to bym was nawet do łopaty nie wysłał bo byscie sobie nieporadzili

stały

Polecam firmę, konkretni Panowie, pracujemy razem nie od wczoraj. Jak robota jest dobrze zrobiona nigdy nie ma żadnych problemów

a ja wbrew poprzedniej opinii polecam, co do stawki da się dgadać i terminow tez. polecam

Tracz Investments

Szanowny Pracowniku! Nasza firma korzysta z kompleksowego outsourcingu zapewnionego przez Like It Sp. z o.o. w ramach zasobów ludzkich oraz materiałowych. W przypadku pracowników outsourcing ma na celu zapewnienie ciągłości zatrudnienia oraz możliwości dalszego rozwoju zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach zagranicznych. Z pozdrowieniami,

adela

Tracz Investments Sp. z o.o. Nie polecamy współpracy ze względu na zaległości w płatnościach i pokrętne wyjaśnienia przyczyn opóźnień.

Tracz Investments
@adela 18.10.2017 10:43

Szanowni Państwo! Uzyskali Państwo informację w biurze, iż przelewy wychodzą w piątek, więc nie bardzo rozumiemy, gdzie mamy tutaj do czynienia z „pokrętnymi wyjaśnieniami przyczyn opóźnień”. Z naszej strony informacja jest rzetelna i jednoznaczna. Działania mające na celu przedstawienie firmy w złym świetle nie są działaniami rozsądnymi w rozmowach biznesowych, a już z pewnością nie przyczyniają się do pozytywnego załatwienia sprawy.

A.

Byliśmy na niejednej robocie, bez zarzutu

office

byłam na rozmowie rekrutacyjnej, rozmawiałam z p. Moniką i z Prezesem. Fajna, konkretna rozmowa, przedstawili oczekiwania, strony pozytywne i możliwe stresowe pracy, w skrócie kawa na ławę. Za to ogromny plus

Xylo
@office 28.09.2017 21:37

Na jakie stanowisko byłaś na rozmowie?

office
@Xylo 01.10.2017 18:10
Na jakie stanowisko byłaś na rozmowie?

recepcjonistka / office manager. Generalnie do pracy w biurze

bud

Polecam

Wkurzona mamuśka

Adrian
@Wkurzona mamuśka 18.09.2017 17:12
No panowie tak was czytam i czytam no ja tam nie pracuje ale mój mąż i tak się pytam gdzie k...... Jest kasa no gdzie...

"Wkurzona mamuśko" skontaktuj się proszę bezpośrednio z biurem i wyjaśnij temat. Tak będzie dla Ciebie najlepiej.

klientka

miałam ostatnio spotkanie z panami z firmy, fajni młodzi ludzie, mają wiedzę, zaangażowaniee, podpowiedzą różne możliwości budowy, jak narazie jestem zadowolona

Anonimowo opinie może pisać każdy, nawet ktoś kto z firmą nie ma i nie miał nigdy nic wspólnego. Zazdrość? Tępota? Jeżeli pracowałeś w tej firmie to idź się dogadać, a jak masz problem ze sobą to idź do psychiatry, a nie wypisujesz pierdoły, nie trzymające się kupy wypowiedzi i oszczerstwa. Jak ktoś zna się na pracy którą wykonuje, a nie udaje, że się zna to nie ma żadnych problemów, ani z wynagrodzeniem, ani ze znalezieniem dobrej pracy. Jak ktoś nic nie umie to później siedzi przed kompem i tworzy.... , bo nikt go nie chce zatrudnić. Jakbyś się uczył a nie udawał ze się uczysz to Twoje życie tez wyglądało by lepiej.

???

Zauważyłem właśnie na FB wpis, że rozpoczynają budowę w Częstochowie. Wie ktoś może z pracowników, czy nie potrzebują tam ludzi?

Tracz Investmets
@??? 05.09.2017 20:44
Zauważyłem właśnie na FB wpis, że rozpoczynają budowę w Częstochowie. Wie ktoś może z pracowników, czy nie potrzebują tam ludzi...

Dzień dobry, Tak, poszukujemy pracowników budowlanych do Częstochowy. Prosimy o kontakt pod adresem: biuro@traczinvestments.pl lub pod numerem telefonu: 570 333 904.

normalny

Wiesz co, nie zgadzam się z Twoją wypowiedzią i nie ruzmiem w czym masz problem. Pracuje u nich nie od wczoraj i widzę, że firma poprawia błędy, nie bawi się już m.in. we „wszystkopotrafiących” pośredników, którzy zamiast nam dać do pracy fachowców przysyłali ukraińskich amatorów byle by zarobić, inwestuje w sprzęt, stworzyła całkowicie nowy system pracy, każda budowa jest ułożona jak trzeba, a jeśli coś zepsułeś i nie dostałeś kasy to się po prostu przyznaj i napraw swój błąd a nie wypisuj brednie w internecie. Nie spotkałem się z sytuacją, w której po pozytywnie zakończonej budowie ktoś nie otrzymał pieniędzy. Powodzenia!

normalny

nie mam na imię Mateusz, zgaduj dalej. "Banda oszustów i naciągaczy” - oczywiście nie chodzi o kasę tylko o cukierki :)

ok!

Byłem dziś, rozmawiałem, kciuk w górę!

j.

Na przestrzeni czasu zmieniło się naprawdę dużo i to na dobre. Widać, że firma idzie w dobrym kierunku. Można polecić!

Zostaw opinię o Tracz Investments Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tracz Investments Sp. z o.o.