Opinie o Rubin Sp. z o.o. S.K.A. w Myślachowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rubin Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Rubin Sp. z o.o. S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rubin Sp. z o.o. S.K.A. w Myślachowice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy można liczyć w Rubin Sp. z o.o. S.K.A. na prywatną opiekę medyczną?

Czy w Rubin Sp. z o.o. S.K.A. zatrudniani są obcokrajowcy?

Ela Nowy wpis

A gdzie jest firma RUBIN?

Krystyna Nowy wpis
@Ela

W internecie pokazany jest wciąż ten sam adres, co jedna z Pań to wcześniej już podała ale widzę, że podobno w zawieszeniu są. Wie ktoś czemu?

ELA Nowy wpis
@Krystyna

Grubsza sprawa,nie spłacane faktury na bardzo duże kwoty,itd.

Czy pracodawca Rubin Sp. z o.o. S.K.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

ELA

Dzień dobry A gdzie oni teraz się mieszczą? Mam faktury niezapłacone przez nich. Pozdrawiam

@ELA

Hej, google mówi o ul. Płockiej 83 w Myślachowicach. Sporo jest tych nieopłaconych faktur? Myślę o pracy w tej firmie, i trochę przestraszyłam się że może być niewypałacalna.. a może to tylko bałagan w papierach i to pierwsza taka sytuacja?

@Karolina

Tak,bardzo dużo.Ma Pani do nich kontakt,stacjonarny nieczynny,z kim od nich Pani się kontaktuje.Pozdrawiam

@ELA

Jak nie możesz ich znaleźć i dogadać się polubownie to zostaje droga sądowa. Myślałaś żeby w ten sposób załatwić sprawę?

joila
@Przemysław

władka musisz przysłać

joila
@ELA

prowadzą rozbiór mięsa w Nowym Sączu firma jest otwarta na Józka Platy szwagra moją dwie nowe chłodnie i samochody osobowe

Rafał

Dużo tu osób mówiących o braku płatności, czy firma jest obecnie wypłacalna? Można rozważać zatrudnienie?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Rubin Sp. z o.o. S.K.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Na jakie benefity można liczyć w Rubin Sp. z o.o. S.K.A.?

Ela

A gdzie jest ta firma,bo się zmyli,są mi winni za faktury 20.000 zł. Pozdrawiam

andrzej
@Ela

zapraszam do kontaktu w sprawie płatności kom 533337440

W sprawie płatności

jw. 514 746 783

Tomasz

Proszę o kontakt osoby poszkodowane (brak płatności), udzielę informacji i chętnie pomogę. 603 244 912

Jak długo trwa proces awansu w Rubin Sp. z o.o. S.K.A.?

ELA

Cześć czy możesz mi napisać nr te;. do Rubina? Serdecznie pozdrawiam.Ela

Kamil

Czy pandemia wpłynęła mocno na działanie firmy ?

Mikołaj

TWARDA WINDYKACJA Z PROWIZJĄ ZA SUKCES - 882-126-851

Dominik

@stachu do piachu A jak z atmosferą w robocie? Jest miło?

Czym Rubin Sp. z o.o. S.K.A. zachęcają? Jakie mają dodatki?

stachu do piachu

Upadłości nie ma i nie będzie. Sąd odrzucił wniosek, a kontrahenci, pracownicy, urzędy i banki zostaną z niczym... Młodzi pokazali jak się biznes prowadzi...

Czarek

Zanim kogoś oskarżycie to warto się zastanowić ,żeby nie mieć problemów. Każdy może mieć tyle firm ile zechce, nie ma zakazu w tym temacie.

szeryf

Uwaga niezapłacona faktura z 2018 roku i są zgłoszeni w KRD przez inne firmy!!! Właściciele oszukują i otwierają cały czas nowe spółki również na inne osoby.

@szeryf

Dzień dobry Możesz mi napisać jakie spółki otwierają? nie mogę ich znaleźć,a wiszą mi za 3 faktury.

@ELA

Zaleganie z zapłatą należności to duża niedogodność. Czy próbowałaś to wyjaśnić? A inne osoby współpracujące z firmą, macie podobne doświadczenia, czy zupełnie inne zdanie o pracodawcy?

zikzak
@Przemysław

Firma podobno ma ogłosić upadłość z której nikt zapewne nie dostanie ani grosza, a oni dalej się będą bujać

ejjj
@szeryf

Uwaga na na właścicieli spółki Fomann Sp. z o.o. Mikulec Piotr Kami i Łukasik Damian Piotr!!! Piotr Mikulec ma na siebie wiele spółek z o.o. które są w upadłości lub upadają. Proszę sprawdzać zanim zaczniecie z nimi współpracę!!! Rubin Food Sp. z o.o. S.A.NIP: 6282258993 , następną markę tworzą Rubin Beef i mają wiele innych firm. Sprawdzajcie w KRD i czytajcie opinie o tych ludziach!!! Rynek Główny 28 to wirtualny adres a faktycznie siedzą pod adresem: ul. Płocka 83, 32-543 Myślachowice tam gdzie Rubin Sp. z o.o. Sp.kA i Fomann Sp. z o.o.. Rubin Food zadłużony ii komornik tam już siedzi a Pan Damian Łukasik zlecał transporty w Rubin Food Sp. z o.o. Sp.k.A a teraz jest właćicielem Fomann Sp. z o.o. która rózwniez handluje używanymi maszynami do przetwórstwa mięsa. Sam Pan Damian Łukasi przyznał się że prowadzi tą firmę z rodziną Mikulców - mam to w telefonie że tak napisał. Uważajcie na tych ludzi!!

@zikzak

To potwierdzone informacje? Nikt wcześniej tego nie sygnalizował, a to ważne wiadomości dla osób, które myślały o zatrudnieniu w tej firmie. Możesz podać więcej szczegółów?

szeryf
@ELA

Mikko Sp. z o.o. w Krakowie to następna spółka Piotra Mikulca. Po Rubin Food następną markę jaką tworzą to Rubin Beef

Elżbieta
@zikzak

Czy to potwierdzona informacja, bo nie znalazłam nigdzie takiej. Jesteś pracownikiem firmy ?

@szeryf

CZeść,czy może Pan napisać na mojego e-maila ela@hrum.pl ,jakie założyli spółki.Są nam winni za faktury za 2018,2019 r. sporo pieniędzy.Nie mam żadnego kontaktu z nimi.Prezes zarządu również nie odbiera telefonu. Pozdrawiam Ela

Elżbieta
@ELA

Czy udało się rozwiązać problemy zalegających opłat oraz czy wyjaśnił się temat tych różnych spółek? Te informacje były niepokojące nie tylko dla klientów, ale także z perspektywy przyszłych pracowników. Fajnie, gdyby sprawę udało się rozwiązać.

@Elżbieta

Niestety nadal nie zapłacili nam faktur.Piotr Mikulec nie odbiera tel.

Jak szefostwo w Rubin Sp. z o.o. S.K.A.? Spoko traktują ludzi?

No chłopaki z zarządu pokazali jak się biznes prowadzi... Teraz będą prowadzić działalność handlową... ale za kratkami...

rzetelny

rzetelny

Czarek

Dobry pracownik może być zadowolony z pracy w firmie Rubin

Aneta
@Czarek

Jakiego pracownika masz na myśli?(usunięte przez administratora). Więc o jakim zadowoleniu mówisz?

Aleksandra

Jako kilkuletni pracownik Firmy Rubin, jednocześnie z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym, mogę szczerze polecić tą Firmę na potencjalnego pracodawcę, tym bardziej, że miałam przyjemność pracować u niejednego pracodawcy w różnych obszarach działalności i mam już swoją skalę porównawczą. Oczywiste jest to, że w pracy bywa różnie jak to w pracy, tutaj również, ale w dużej mierze to od nas samych zależy, czy będzie się nam pracowało lepiej czy gorzej. W moim przypadku jest lepiej. Reasumując: praca w przyjemnej atmosferze, w młodej ale prężnie rozwijającej się Firmie z perspektywami na przyszłość.

Iza
@Aleksandra

Rzeczywiście, wiele zależy od naszego nastawienia do pracy. Warto być pozytywnie lub choćby neutralnie nastawionym, to bardzo wiele ułatwia. Jak przedstawia się aspekt wspomnianej przez Ciebie atmosfery? Można ją określić jako atmosferę wzajemnej współpracy?

target
@Aleksandra

pusty śmiech zbiera na takie pisane kocopoły,(usunięte przez administratora)

rzeźnik

Pracy dużo ale wiesz za co pracujesz. Zarobki w porządku. Pracuje już 3 lata i sobie chwalę.

Iza
@rzeźnik

Dziękuje za opinie. Wobec tego sądzisz, że ilość obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia? Masz kilkuletni staż pracy w Rubin Food Group. Czy zatem możesz opisać nam, jakie zmiany zaszły w firmie w ciągu tych trzech lat?

Zostaw merytoryczną opinię o Rubin Sp. z o.o. S.K.A. - Myślachowice

• Jak się pracuje w Rubin Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rubin Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rubin Sp. z o.o. S.K.A.?

Rubin Sp. z o.o. S.K.A.
2.5/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Płocka 83
    32-543 Myślachowice