Zakłady Mięsne Unimięs

Jarocin

Opinie o Zakłady Mięsne Unimięs

Julita

@Olo proszę o uargumentowanie swojej wypowiedzi, ponieważ dla osób chcących pracować w Zakładach Mięsnych Unimięs mało znaczy taka wypowiedź.

Olo

Najgorsza praca na jaka można trafić, systemowy wyzysk.

Olo

Najgorsza praca na jaka można trafić, systemowy wyzysk.

kik

Wejdz na ich stronę internetową i sprawdz w aktualnościach, albo ofertach pracy. Wiem, ze wczesniej posiadali wiele ogłsozeń chyba ,że juz rekrutacje mają zamknięta i nogo nie szukają, niestety tez nikt chyba nie wchodzi z pracowników na formu tylko sami zainteresowani

Egon

Bo klima na biurowiec poszedł i się nie wpiepsza jak wcześniej

ktoś.

Pracowałam w Unimięs jako sprzedawca powiem wiadomo czasu jest fajnie tak jaka wszędzie.Po czasie kierownik jest bardzo niemiły , a gdy ktoś zachoruje to nie ma prawa do powrotu do pracy.Taki jest UNIMIĘS .Traktują ludzi jak niewolników .Na każde pierdnięcie trzeba tam lecieć .Daja stare podarte ciuchy robocze...Używane czapki które trzeba nosić, kurczaki pukają na sklepach w nospie żeby zabić smród starego mięsa .!!!!NIE POLECAM TAM ZAKUPÓW ANI PRACY JEŚLI CHCECIE ŻYĆ BEZ WYRZUTÓW SUMIENIA.!

jez

robią to notorycznie a zwłaszcza na kobiety z rozbioru ,a po drugie jest tam taka ciężka praca i jeszcze oszukują pracowników ,jest krętactwo mimo ze ta firma od lat istnieje ,a kobiety są za słabe żeby się postawić

pela

tak oszukują ludzi ,wydzierają się na uczciwie pracujących ludzi ,jedni są. cacani ,a niektórych się gnębi . Tam niestety trzeba mieć dobra psychikę ,jesteśmy poniżane czyli mobbing. lizuski maja lepiej , a stawki maja wszyscy takie same mimo ze jedna zapieprza więcej a druga nie to się widzi ,ale nic nie da się z tym zrobić

tulipan

witam kobiety nie dajcie sie naciagac Grzeskowi Majcherczykowi na kase wziol odemnie 500 zl i mial kupic zecz a teraz ani zeczy ani kasy to jest oszust

ja

No musisz mieć książeczkę,ale wyrobienie jej to żaden problem,podejdź do sanepidu tam ci powiedzą jaki jest teraz koszt badania na nosicielstwo.A co do pracy w Unisyf,to odradzam,to najbardziej nędzna firma na świecie.pzdr

Gość

Przyjmują ale na 3/4 etatu na umowie tymczasowej i dają 1250 brutto bodajże, z czego Pani powiedziała że można sobie dopracować nadgodziny które i tak są marnie liczone. Totalna masakra, ale w całej Polsce się tak dzieje:/ Same śmieciówki.

wom

"Tiki,Taka"ma sielaka,he,he:)

tataj

No,co robote swoją zrobią wiadome,że za marne grosze,ale zrobią:)

Primo

Wyzysk i jeszcze raz wyzysk...

bingo

A Nowi pracownicy dają sie nabijac w butelke:)Tzw."TIKI TAKA".Jeden odejdzie przyjdzie następny :)

U.S.A.

Wykorzystują ile wlezie:)

Obama

1500zł, he,he.Kolego to jest śmiech na sali.Wez za to utrzymaj rodzine,,,

uuu

Chyba nie ma nic gorszewgo niz praca na indyku ...mobing robisz na duzy przerob ale dla kogo dla pana k.. Wyswiska krzyki dziwie sie ze kierownicy na to pozwalaja.. i patrza jak sie kazdy z tamtad zwalnia..

pensja pracownicza

Wyzysk,wyzysk i jeszcze raz wyzysk.Dajcie Klimie taką kase albo Dyrkowi po zawodówce napewno będzie zadowolony.

lili

Tyle że pracownicy są zadowoleni.-Oczywiście wiedzą którzy...:)

Marek

Przepraszam pania kolasinska ja nie pomyslalem ze skrzywdze pania i moja kolezanke chcialem tylko zeby kobiety nie chcialy tam pracowac . Bo mojej znajomej tam polecili i kolezanki ja namawialy a potem bardzo byla zawiedziona i dlatego napisalem to co ona mi mowila przepraszam pania kolasinska to ona nie pisala

lionel

Łeb musi miec bo inaczej stawka go nie puszcza :)

miki

Akurat nasz szef to ma łeb do interesów bo Wy to nawet nie wiecie jakie on ma inwestycje i w ogóle tylko narzekać potraficie a nikt was ludzie na siłę nie trzyma w tym zakładzie.

mlaskacz

Ogrnijcie sie kierownicy i dyrektorzy bo was krzysiek [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za parówke a ogólne to pajace z was

ktos

Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie nikomu...

Ala

Ciekawe jak by Kanie na lepszy model wymienili pewnie by chłop rodziny nie wyżywił :)

trendy

A ci dopiero trzepią kase kosztem normalnych ludzi

,,,

Przyjąc sie Kani' i jego ludkom to "Rarytas"począwszy od "Klimy":)

pardom

Nic tylko do Uni sie przyjmowac...:)

Wera

Najlepiej spadac stamtąd wykorzystują na potęge ha,ha :)

heca

klima to trzepie kase ludzi mie za nic bo co tam ja mam dobrze :)

Marcin

Mi babka powiedziała że będę miał 1280 brutto czyli na rękę jakieś 1000 zł na 3/4 etapu z sobotami a 4 zmianówkę.Czy jest to prawda czy rzeczywistość wygląda inaczej?

Marcin

Czy polecasz tą agencje i czy spoko się robi pod tą agencję? Czy często się ludzie zwalniają i czy można wyciągnąć te 1200 choćby? Bo ja słyszałem że można zrobić tylko 1000 do 1100.

jaaa

Rockwell Automation Katowice,najpierw praca przez pośrednika Randstad,masz 2 tyś na rękę,ale bardzo trudno się załapać,potem jak się sprawdzisz to masz szanszę na prace bez pośrednika.Byle jak najdalej od Unimięs.

KOWALSKA1

Jestes niemadry ja wiem ile zarabiam i napewno nieminimum krajowe a jestem pracownikiem ty jestes najgorszy jak ci sie niechce sumiennie pracowac to nie oczerniaj dobrego zakladu chcialabym wiedziec kim jestes pewno jestes leniem ja prace cenie i wykonuje sumiennie brygadziste mamy ok a ty jestes gupi

@KOWALSKA1 25.05.2014 17:52

Najpierw naucz się poprawnie pisać,potem się wypowiadaj,po twojej pisowni widać że na inną pracę niż w tym dziadostwie nie masz szans,dlatego tak zachwalasz ten badziewny zakład.

ja
@jaaa 25.05.2014 19:21
pracowałem tam 2 lata temu,ale na szczęście znalazłem lepszą pracę za dwa razy większą kasę niż w tym dziadostwie,i pracuje od...

To znalazłeś spoko pracę, można jakieś bliższe namiary? 2400 za pracę od pon do piątku bez weekendów - jak dla mnie rewelka

KONOPNICKA

Ludzie opamietajcie sie ten zaklad jest ok kierownictwo tez .Jest czysto dbaja o pracownika nic w nim nie brakuje a umowy to panstwo pozwolilo to tak robia ale jak jestes dobrym pracownikiem to to docenia . Bylam w innym zakladzie chodz maja umowy normalne ale nikomu nie polecam tej pracy poniewarz wykorzystuja kobiety ja tam chodzilam w brudnym ubraniu codziennie gumowce smierdzace rekawic niema szafek na czyste ubrania niema noze za rurami zostawia sie koszy niema na worki krany zepsute niewiem jak moze sanepit to odbierac etykiety klei sie biurowym klejem unimies jest bardza dobra firmo polecam tylko czeba niesluchac innych macie czysto dyrektor mily upszejmy pomocny a pieniadze sa dobre jak ktos sumiennie pracuje polecam

@KONOPNICKA 25.05.2014 13:12

Haha,dobre,to najgorszy zakład jaki może być,kasa minimum krajowe.

Marcin

Na jaki okres dawają umowy w Team Leasing?

Marcin

Kto by się na takie coś zdecydował?

Marcin

Mi proponowali za 1000 w Unimięsie na czysto pracę ale odmówiłem.Oczywiście przez Agencję na 3/4 etapu po 6 godzin to chyba jakaś kpina.

ja............

Polecam prace w Niepołomicach ;) to jest dopiero armagedon.....zawsze ktoś może Wami tam potrzepać...poszarpać....a potem tłumaczyć się złym dniem... Nigdy w życiu!!!!!!!!!!NIGDY!!!!

Marcin

Ile można zarobić za 3/4 etapu.mniej więcej.

Marcin

Czy jeśli zrezygnowało się z jednej agencji to do Unimięsu moża dostać przez drugą czy niema szans?Dziękuje za odpowiedz.

Marcin

Pod którą Agencję jest lepsza praca?

jaaa

umowy na chwilę?ciekawe,bo ty robisz na pośrednika i on chce jak najdłużej cię przytrzymać,a unimięs to na ręke bo w każdej chwili ci podziękują,a tak w ogóle to nie życzę nikomu pracy w tym dziadostwie,robisz za grosze i jesteś śmieciem,ludzie tam pracujący to same nieuki i tumany z podstawowym wykształceniem,kierownictwo również.

PIF,PAF

Mordy Uśmiechnięte to sie cieszą wiedzą które he,hr :)

serrty

Układy układy :) he,he :)

...

konfekcja to porażka i wyzysk

...

taa zwłaszcza brygadzistka srzątaczek

aaa

agencja pracy oferuje 3/4 etatu za 1680 brutto - czyli albo 4 dni w tygodniu, albo 3 tygodnie w miesiacu pracy. jak to jest w praktyce? bo przypuszczam ze dadza taka umowe ale i tak zeby zarobic te 1680 trzeba przepracowac caly miesiac?

eeee

I uśmiechnięte mordy kolorowych czapeczek i ich psów gończych :)

Zostaw opinię o Zakłady Mięsne Unimięs - Jarocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne Unimięs