Opinie o Zakłady Mięsne Unimięs w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Unimięs. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Unimięs na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Unimięs w Jarocin

Przepraszam pania kolasinska ja nie pomyslalem ze skrzywdze pania i moja kolezanke chcialem tylko zeby kobiety nie chcialy tam pracowac . Bo mojej znajomej tam polecili i kolezanki ja namawialy a potem bardzo byla zawiedziona i dlatego napisalem to co ona mi mowila przepraszam pania kolasinska to ona nie pisala

lionel

Łeb musi miec bo inaczej stawka go nie puszcza :)

miki

Akurat nasz szef to ma łeb do interesów bo Wy to nawet nie wiecie jakie on ma inwestycje i w ogóle tylko narzekać potraficie a nikt was ludzie na siłę nie trzyma w tym zakładzie.

mlaskacz

Ogrnijcie sie kierownicy i dyrektorzy bo was krzysiek (usunięte przez administratora) za parówke a ogólne to pajace z was

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakłady Mięsne Unimięs, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
ktos

Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie nikomu...

Ala

Ciekawe jak by Kanie na lepszy model wymienili pewnie by chłop rodziny nie wyżywił :)

trendy

A ci dopiero trzepią kase kosztem normalnych ludzi

,,,

Przyjąc sie Kani' i jego ludkom to "Rarytas"począwszy od "Klimy":)

pardom

Nic tylko do Uni sie przyjmowac...:)

Wera

Najlepiej spadac stamtąd wykorzystują na potęge ha,ha :)

heca

klima to trzepie kase ludzi mie za nic bo co tam ja mam dobrze :)

Mi babka powiedziała że będę miał 1280 brutto czyli na rękę jakieś 1000 zł na 3/4 etapu z sobotami a 4 zmianówkę.Czy jest to prawda czy rzeczywistość wygląda inaczej?

Czy polecasz tą agencje i czy spoko się robi pod tą agencję? Czy często się ludzie zwalniają i czy można wyciągnąć te 1200 choćby? Bo ja słyszałem że można zrobić tylko 1000 do 1100.

jaaa

Rockwell Automation Katowice,najpierw praca przez pośrednika Randstad,masz 2 tyś na rękę,ale bardzo trudno się załapać,potem jak się sprawdzisz to masz szanszę na prace bez pośrednika.Byle jak najdalej od Unimięs.

KOWALSKA1

Jestes niemadry ja wiem ile zarabiam i napewno nieminimum krajowe a jestem pracownikiem ty jestes najgorszy jak ci sie niechce sumiennie pracowac to nie oczerniaj dobrego zakladu chcialabym wiedziec kim jestes pewno jestes leniem ja prace cenie i wykonuje sumiennie brygadziste mamy ok a ty jestes gupi

@KOWALSKA1

pracowałem tam 2 lata temu,ale na szczęście znalazłem lepszą pracę za dwa razy większą kasę niż w tym dziadostwie,i pracuje od pn do pt,weekendy mam wolne,a nie jak w Uni praca od niedzieli do soboty za 1200 zł

@KOWALSKA1

Najpierw naucz się poprawnie pisać,potem się wypowiadaj,po twojej pisowni widać że na inną pracę niż w tym dziadostwie nie masz szans,dlatego tak zachwalasz ten badziewny zakład.

@jaaa

To znalazłeś spoko pracę, można jakieś bliższe namiary? 2400 za pracę od pon do piątku bez weekendów - jak dla mnie rewelka

KONOPNICKA

Ludzie opamietajcie sie ten zaklad jest ok kierownictwo tez .Jest czysto dbaja o pracownika nic w nim nie brakuje a umowy to panstwo pozwolilo to tak robia ale jak jestes dobrym pracownikiem to to docenia . Bylam w innym zakladzie chodz maja umowy normalne ale nikomu nie polecam tej pracy poniewarz wykorzystuja kobiety ja tam chodzilam w brudnym ubraniu codziennie gumowce smierdzace rekawic niema szafek na czyste ubrania niema noze za rurami zostawia sie koszy niema na worki krany zepsute niewiem jak moze sanepit to odbierac etykiety klei sie biurowym klejem unimies jest bardza dobra firmo polecam tylko czeba niesluchac innych macie czysto dyrektor mily upszejmy pomocny a pieniadze sa dobre jak ktos sumiennie pracuje polecam

@KONOPNICKA

Haha,dobre,to najgorszy zakład jaki może być,kasa minimum krajowe.

Na jaki okres dawają umowy w Team Leasing?

Kto by się na takie coś zdecydował?

Mi proponowali za 1000 w Unimięsie na czysto pracę ale odmówiłem.Oczywiście przez Agencję na 3/4 etapu po 6 godzin to chyba jakaś kpina.

ja............

Polecam prace w Niepołomicach ;) to jest dopiero armagedon.....zawsze ktoś może Wami tam potrzepać...poszarpać....a potem tłumaczyć się złym dniem... Nigdy w życiu!!!!!!!!!!NIGDY!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Unimięs - Jarocin

Zakłady Mięsne Unimięs