Opinie o Zakłady Mięsne Unimięs w Chrzanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Unimięs. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Mięsne Unimięs o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Unimięs w Chrzanów

Miki Nowy wpis

Zapisali w jednym starym ogłoszeniu, że od razu dawali umowę o pracę na czas nieokreślony. Wtedy, jak szukali Sprzedawcę wędlin. Obecnie również tak by było z umową? Bo bardzo to sobie cenię, że nie muszę się zastanowiać, czy przedłużą, czy nie.

Marta Nowy wpis

Czy warunki pracy w biurze są dobre? Jak zarobki?

Czym w Zakłady Mięsne Unimięs zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

olo

Cy to jest normalne? zebu Polak w swoim kraju był traktowany gorzej niż Ukrainiec polak w uniemięsie jest śmieciem

Radek
@olo

To po co tam jeszcze jesteś? Mało pracy w okolicy? Karzada inna lepsza jak w tym zakładzie! Tylko siedzicie tam jak by z kulą u nogi, robią z wami co chcą a ta kadra co tam jest to do niczego czego się nie nadają slizgacze tylko do ściągania świń z auta.... A aa nic z tego wpieprza tam już nie ma ze 3lata przykre.

edmundo
@olo

pracowalem w latach 2012-15 bardzo dobrze prosperowal zaklad ale niestety zjazd do bazy po rowni pochylej efekt taki ze zaklad jest wrakiem takim jak tytanic jego jeszcze probowali podniesc tej firmy juz nikt nie chce dlugi rozsczenia itp wspolczuje tym ktorzy tam jeszcze robia

Kazimierz
@edmundo

Piszesz, że pracowałeś w firmie pięć lat temu. Od tego czasu mogło się wiele zmienić na lepsze. Niedawno firma szukała kierowcy z kategorią C+E i proponowała szeroki zakres benefitów takich jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby napisać o możliwościach uzyskania premii?

Awer
@Kazimierz

Nic już tam nie ma unimies nie istnieje jest tam tylko praca na akord ile wykroisz tyle masz nie oplacalny interes dla zwykłego pracownika praca 7 dni w tygodniu

Fidel
@Kazimierz

Nie mam pojecia co ty za brednie wypisujesz ze szukaja kierowcy Juz nawet wozkowego zwalniaja by ukrainiec jezdzil a ty piszesz o etacie kierowcy a z czym bys chcial jezdzic? Jak oni nic nie produkuja

Kasztelan
@olo

To po (usunięte przez administratora) tam robisz nie ma gdzie indziej pracy

Mi 93 Nowy wpis
@Awer

Dodatkowo bez ubezpieczenia i bez odpowiedniej umowy... Wszystko na gębę. Perfidnie i świadomie wykorzystują ludzi!

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chrzanów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
AK

A przelewu dalej nie ma pięknie ????????

Tata

Gdzie forsa się pytam?!!!

Xxx
@Tata

Dalej pracujcie w tym dziadostwie na złodziei, to jest aż żałosne że ludzie tam jeszcze chcą pracować za takie pieniądze i takie traktowanie nie mówiąc już o pozycji tej firmy na rynku, no ale widocznie ludzie dalej lubią i chcą być wykorzystywani nawet w sobotę rano przejeżdżając, sporo samochodów na parkingu więc nie którym raczej się podoba taka praca, praca w soboty na pewno dalej bez żadnych dodatków tylko za damki (usunięte przez administratora) Powodzenia.

@Tata

Poniedziałek kasy dalej nie ma co za zakład

Nędzarz
@Xxx

Gro ludzi tam pracujących nie ma praktycznie ambicji i wykształcenia żeby zmienić pracę

Ambroz

Czarna wagowa z parówek jest tak tępa że to przechodzi ludzkie pojęcie potrafi tylko na ludzi krzyczeć za swoją nieudolność gdzie dyrektor ma oczy co się tu dzieje za co ona kasę bierze bo to że daje to wszyscy wiemy

Elo
@Ambroz

Mam ciekawe info dla ciebie,priv

Ktos
@Elo

Jakie masz ciekawe info o czarnej?

Ktoś

Jakie info? :)

Ktoś

O niej napewno a wiecie cos o niej?

Anonimo
@Ambroz

Co o tym wiesz ze daje, masz jakiś dowód?

Gośka

Jak to teraz jest z tym Unimięsem, to jest Madej Wróbel ? szukam pracy, próbuję się tam dodzwonić ale centralka zepsuta. Ma ktoś telefon do kadr albo do kierownika produkcji ?

Łukasz
@Gośka

Droga Pani Unimięsu już nie ma, został niestety zutylizowany. Ale myślę,że dobrego pracownika rozbioru chętnie przyjmą do pracy, ale już do firmy Ramp Trade.

Zumi

Wiadomo czy ramp już płaci odprawy czy znowu przekręt zrobią

Franciszek

Karierę polityczną maja jak w banku mister krzywy jest jak obecny prezydent marionetka od zawsze a ogrodnik fałszywy kłamca może wyjedzie na Ukrainę jak minister Nowak skoro tak kocha Ukraińców

Xxxx

Firma jest tak biedna że nie da się tego opisać ale na papier toaletowy (męki) dla pań z biura to jest kasa na to przecież one mają inne du.y niż reszta zakładu żal i jeszcze raz żal a i na ciasteczka dla nich też jest a na stołówce nawet chleba nie ma

Benek
@Xxxx

Bo na chleb trzeba ciężko pracować!

Helmut

Dobra firma i dobry pracodawca tylko trzeba być do tego dobrym pracownikiem!

Xz
@Helmut

Haha dobry żart, dobra firma...

Stefan
@Xz

Dlaczego wg. Ciebie firma nie jest dobrym miejscem dla pracownika? Z czego jesteś najbardziej niezadowolony/a? Dzięki z góry za doprecyzowanie.

alfonso perez
@Helmut

dobra firma wez gosciu je bn ij sie w czolo najlepiej ceglowka za je ba na z jakies budowy klinkierowke zeby nie pekla i tak pare razy

@Helmut

Chyba sobie żartujesz gdzie są pieniądze nie zostały wypłacone całe pensję super firma

Edit

To co się dzieje w sklepie Getmor w Myszyńcu to jakaś porażka Panie które tam sprzedają są bardzo nie miłe już kilka krotnie byłam świadkiem że wyzywają się na klientach. A dziś bardzo nie miła sytuacja ją chce schab z Chrzanowa a Pani mi wciska schab zabiekany ja chcę 40dag.a Pani wsciska więcej. Ja się pytam o co tu chodzi?? Jeżeli nie odpowiada praca to niech se zmieni branżę. Jakaś Masakra tam jest!!!!!

Janek

Ta chyba tym co mają najniższe bo reszta została wyrolowana

Ppp

Okradli tych co się zwolnili złodzieje.mam nadzieję że się nażra. Pamiętajcie karna wraca razem z koronowirusem czego wam znaczy prezesom życzę w cudzysłowie bo na prezesa trzeba mieć wygląd.

Kucharz

Kluski śląskie to jedno z tradycyjnych dań Kuchni Polskiej, które bardzo często gości na stole. Przepis jest dziecinnie prosty, więc każdy poradzi sobie z nim bez najmniejszych problemów. Należy tylko pamiętać, że klusek śląskich nie zrobimy z młodych ziemniaków, lepiej również przepuścić przez praskę ciepłe ziemniaki niż te ostudzone. W przepisie tym nie ma podanych dokładnych ilości poszczególnych składników, tutaj należy trzymać się proporcji ziemniaków do mąki ziemniaczanej. Składniki: ugotowane ziemniaki (ok. 1 kg) mąka ziemniaczana 2 - 3 jajka 1 łyżeczka masła ew. szczypta soli Ugotowane w osolonej wodzie ziemniaki (jeszcze ciepłe) przeciskasz przez praskę razem z masłem i przekładasz do miski. Ziemniaczaną masę uklepujesz w naczyniu, aby powierzchnia była równa. Dzielisz masę za pomocą noża na 4 równe części - ćwiartkę masy wyjmujesz i w to puste miejsce wsypujesz mąkę ziemniaczaną w takiej ilości, aby powierzchnia ziemniaków zrównała się z powierzchnią mąki. Do miski wkładasz uprzednio wyjętą ćwiartkę ziemniaków, wbijasz jajka i całość wyrabiasz na jednolite ciasto. Z masy ziemniaczanej odrywasz niewielkie kawałki i formujesz z nich kulki wielkości dużego orzecha włoskiego, w środku każdej kulki robisz palcem wgłębienie (dziurkę). Kluski wkładasz partiami do osolonej, wrzącej wody i gotujesz ok. 5 minut od wypłynięcia na powierzchnię. Ugotowane kluski wyjmujesz za pomocą łyżki cedzakowej dziurkami do dołu, odsączasz i wykładasz na półmisek. Podajesz polane sosem pieczeniowym lub grzybowym (pieczarkowym) z mięsem i surówką.Smacznego!

Toxi

Kierowniczka to jest pikuś teraz rządzi mała anka z rozbioru rządzi się wszystkim jak by to jej zakład był. A (usunięte przez administratora) u mnie i (usunięte przez administratora) potrafi. Wszyscy na zakładzie wiedzą że na rozbiorze to same księżniczki robią leniwe tylko plataja się po kiblach stoją i w (usunięte przez administratora) lecą żeby im zleciło po 8 godzin. Chodzą kluca się i jedna na drugą nadaja.

@Toxi

Dokładnie tak i chodzą jarać co po chwilę a Pani D. wszystkich palących po kiblach widzi oprócz swoich wagowych . Żal ....

Czy w Zakłady Mięsne Unimięs są szkolenia zewnętrzne?

annoymous

Unimiesu nie stac na wysylanie pracownikow na szkolenia

Ert
@annoymous

Hehe jakie szkolenia

Treser

Tak są. Siad, leżeć, waruj, bierz go!

Majkel

Gruba kierowniczka z rozbioru próbuje odkupić winy i udaje że jest za ludźmi,Dorotko już za późno wszyscy wiedzą jakim fałszywym i msciwym człowiekiem jesteś i ty się zanywasz katoliczką? Co rok pielgrzymka do Częstochowy? Po co na co? Chyba na pokaz! Rozwalilaś cały rozbiór skluciłaś wiele ludzi że nawet na śniadaniu woleli z obcokrajowcami siedzieć, nawet mistrzowi kalkulatora się to nie udało! A ty to zrobiłaś, jesteś w tym najlepsza ale pamiętaj karma wraca!

M

Prawda w oczy kole?

Biskup

Ciekawe co na parafii w Libiążu będą teraz mówić jak się dowiedzą że gruba grzeszy żeby ją tylko z oazy nie wyrzucili.

Ki

I rozbiór padł Teraz dopiero się zaczyna masakara

Bobek
@Ki

Nie masakra, bo masakra jest w tedy jak ludzie giną teraz zacznie się (usunięte przez administratora) mistrz kalkulatora już o to zadba a kto cwany już się ewakulowal jak np Bułka...

Elwira
@Bobek

Takich cwanych co by się tak ewakuowali to jest pewnie 99% załogi, ale tylko nieliczni mogli na to liczyć!

Narkun
@Bobek

No w tym przypadku to kierowniczka załatwiła swej pupilce wypow. Inni takich koneksji nie maja niestety bo na bank nikogo by już tam nie było

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Unimięs - Chrzanów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Unimięs?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Unimięs napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Unimięs