Opinie o Zakłady Mięsne Unimięs w Chrzanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Unimięs. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Mięsne Unimięs o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Unimięs w Chrzanów

Poinformowany

A żeby to pierwszy raz...

Taki tam nie rób

A tam najważniejsze że pan wybawiciel Łukasz wrócił

Iwona

Wiesz, myślę, że przy rekrutacji liczą się kompetencje, a nie narodowość. A powiedz coś więcej o pracy w Unimięs. Na czym ona polega?

Czerwona czapka
@Iwona

Idziesz do pracy, wchodzisz na rozbiór a po pół godzinie każą ci iść na stołówkę bo kurczak się spóźnia i siedzisz tak do 10 a jak przyjedzie to okazuje się że kijowy i nie nadaje się do rozbioru więc go zwracają i koło 11 idziesz do domu.

Tili
@Iwona

W tym przypadku narodowość się liczy bo obcokrajowcy robią po 12 16 g i na 1/4 etatu więc są lepsi niz Polacy w unim.. I zaczyna się traktowanie polaka jak najgorsze zło konieczne. Pokazywane na każdym kroku jest że to co unimies wypracował to nic żadnych standardów wszystko im wolno co dla polaka jest nie do pomyślenia

Deko

Mistrz kalkulatora dziś koperty będzie dawał...

Cyc

Wiecie czemu Anka nie masz zębów? (usunięte przez administratora)

Wkurzony

18.00 a wypłat jak nie było dalej nie ma...

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chrzanów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Ślusarz, spawacz 131
ATN Service ApS
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Chrzanów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Karina 72

Proszę powiedzcie jak wygląda praca na pierogach chciała bym się tam zatrudnić . Czy przełożony / przełożona jest w porządku ? Jaka jest atmosfera i jakie pieniądze ? Bardzo proszę o odpowiedź.

Mimi 78
@Karina 72

Z tego co wiem to jest tam w porządku

Pozytyw

Ci dają takie opinie co im się nie chce pracować w uniesienie, zarobki są świetne kierownictwo również świetne praca jest od poniedziałku do piątku teraz będziemy pracować na rozbiorze z kolegami Ukraińcami będzie ich 200 stu a nas 20 stu ja już uczę się języka Ukraińskiego bo angielski do niczego się nie przydaje praca spokojna poprostu na luzie

@Pozytyw

Wszystko na plus nic tylko pracować.????

@123

I dawać się wykorzystywać

@Pozytyw

Człowieku idź się leczyć pracownik roku buhahahaha! Wszczyscy Polacy którzy zostali tam pracować to porażka życiowa przykre ale prawdziwe.

Mimi 78
@Pozytyw

Z tego co wiem to od poniedziałku do soboty jedną niedziela pracująca i w dodatku po 10h .(usunięte przez administratora)

Jaco

Ta garstka ludzi co została to widocznie lubi pracować w takiej atmosferze i za marne grosze bo innego wytłumaczenia nie ma, a wrócił wybawiciel po OHP z wspaniałym biznesem i teraz kokosy da zarobic, od zawsze w tym zakładzie kadra była na marnym poziomie ale od kilku lat to na stanowiskach to sama trole slizgajace się z dnia na dzień z miesiąca na miesiąc...

Mądry

Nawet darek z młodą się zwolnił wychodzi na to że był mądrzejszy od tych co zostali i muszą słuchać klamstw pani kierownik z rozbioru.

Optymista

Wszyscy spiepszają z unimięsu bo będzie praca na akord razem z ukraińcami. Zostanie garstka Polaków. Tam jest więcej brygadzistów i kierowników co się plataja jak smrody po gaciach i dostają tyle kasy za nic nie robienie. A zwłaszcza kierownik z rozbioru który wciska ludzia kity. Paczy tylko na (usunięte przez administratora) swoja i swojej brygadzistki.

Szon

Co tam się wyrabia w tym uni Król wybijania przeniesiony? A jak tam gruba kierowniczka kończy karierę czy zadowolona z powrotu mistrza kalkulatora?

Olo

Świat się kończy. Jak już Darek się zwolił to musi być koniec!!!

Ulala
@Olo

Może i koniec ale nie świata tylko "grupy"...

Rokokoko
@Ulala

Jakiej grupy... Unimiesu raczej

Xxz
@Rokokoko

Unimięsu już dawno był koniec teraz chyba tylko na siłę próbują to reanimować co im się się nie uda, a zostali tam tylko ludzie którym brakuje trochę do emerytury i nie poradni życiowo, ( ew lizodupy ale to wiadomo) bo reszta się zwolniła, bo w każdej innej firmie w okolicy jest lepsza praca, płaca i poszanowanie pracownika.

mig

Ten Zakład to Dno nawet z pomarańczami.Ciekawe czy Szarota tam dalej pracuje,a pewnie tak "

Jona

Uciekać stamtąd jak najszybciej większość ludzi na stanowiskach tam to oszołomy ...Tam utrzymały się tylko same Trolle na stanowiskach nieroby.

Zwolniona
@Jona

Nie ma co uciekać, słyszałam że dyrekcja wysyła w delegację ludzi na jasną górę by pomodlili się o zakład

hi

w sprawie nieoplaconych faktur prosze o telefon 530717732

Ahmed

W Peklimarze już wszyscy pracownicy dostali wypowiedzenia. Do końca lipca ma być zamknięty zakład.

@Ahmed

No to unimięs pewnie następny

Zalamana
@Ciekawski

Czy ktoś wie co w takim przypadku z osobami przed emeryturą, które mają już ochronę zatrudnienia :(

Ciekawski

Słyszałem że znowu zwalniają jak popadnie, czy to prawda? Co to się dzieje na zakładzie?

Ziko
@Ciekawski

Upadłość lada dzień

Zuzanna
@Ziko

A coś jeszcze produkują???

Ziko
@Zuzanna

Niewiele

@Ziko

To kiedy upadłość?

Apollo

Witam, czy to prawda że są pracownicy co mają dodatek za pokonany dystans np z.punktu A do B im więcej kroków tym więcej do wypłaty? I ze spokojnie można sobie wychodzić 20zl na godzinę? Słyszałem ze są przyjęcia do zakłady ale nie wiem konkretnie na jaki dział, do maszyny bym nie chwali bo właśnie nie miał bym możliwości nabijanie kroków.

portagen
@Apollo

Cos w tym jest kolego , pracuje to widze co sie dzieje na zakladzie . Na korytarzu łaża z roznych dzialow ( nie znam z imion a tym bardziej z nazwisk ) bo pracuje na dziale ............ wiec mam podglad sytuacji na wiekszosc akcji 1. Taki maly szczerbaty karakan z dzialu rozbiorowego obmacuje 90% kobiet powinien dostac w kimol to by mu sie jeszcze bardziej wykrzywil gdy by mnie tylko smyrnol zrobila bym mu kjokuszine na tej zakaznej wrednej gembie 2. Jest jeszcze jeden taki w okularach chyba ? go zdegradowali z pomarancza bo teraz mniej chodzi bez jara fajki w kiblu wytwarzajac wiecej dymow niz lokomotywa parowa z Fabloku . 3. Taki jeden z dzialu na przeciw WC co wkladaja mieso do kartonow ja pitole rzuca pojemnikami on tam dlugo robi ale ponoc w nagrode placa akord 12zl za h masakra wiec go rozumie powinien wszystkich szefow w tych paru mrozniach pozamykac jak w celach ALCATRAZ . ogolnie atmosfera do banii zloze chyba wypowiedzenie mam robote lekko jak na kobiete ( po znajomosci) odczyt licznikow gazowych

generał
@portagen

a ty (usunięte przez administratora).nie lepsza widze ze tak wszystko wiesz kto co gdzie robi a sama bankowo w preta walisz

sigma
@generał

jestes nie lepsza niz oni wszyscy ten gaz to cie powinien wysadzic w powietrze przy odczytywaniu

Beczka
@generał

Może ten mały nie chce jej machać?

@portagen

Dobrze że mnie nie opisałaś bo po chodzeniu po zakładzie i nic nie robieniu zarabiam 49zł na godzinę tak często kopce w kiblu

Gg
@Apollo

Masz w zupełności racje ten zakład płaci sam nie wie za co .Stoja oparci o palete lub okupuja jeden terminal. Sa tacy pupilik szefowej co siedzą godzinami na przerwie.Mlode laski z myjki te kraza tylko po korytarzu. A o nowym zakładzie to już nawet szkoda szczepic język . Szkoda ze dyrekcja tego nie widzi bo może inaczej potoczyły by sie losy tego zakladu.

Kali
@Taki tam nie rób

Ale niebawem ci się skończy i za robotę się zabierzesz albo wylecisz, przeniesienie na inny dział juz masz bankowe

@Kali

Oj nie mam, trzeba mieć dobre znajomości ????

Kali
@Taki tam nie rób

Chyba wazeline

Poinformowany
@portagen

Ten opisany jako drugi zostaje kierownikiem pierogów. Hahaha

Karaczan na zakładzie
@Apollo

Weź się człowieku puknij w głowę. Nie pozdrawiam.

Apollo
@Karaczan na zakładzie

Puk, puk...

Gg

Ten zaklad płaci sam nie wie za co.Sa tacy co cały dzień podpieraja palete lub terminal.Pupilki szefowej siedzące co godzine na przerwie, laski z myjki nabijajace kilometry na korytarzu.O nowym zakładzie to nawet szkoda szczepic język tam tylko nabijanie godzin zero pracy. Szkoda ze tego dyrekcja nie widzi bo moze losy tego zakładu potoczyły by sie inaczej.

Szef
@Gg

No jak to za co? No przecież za zrobione kilometry...

Ahmed

W Peklimarze już się zaczęło zwalnianie pracowników i wygaszanie produkcji. Koniec jest blisko.

Totok
@Ahmed

A to zamykają cały zakład??? Podobno ma tam być magazyn...

Ahmed

Peklimar podobno też upada. Z tego co słyszałem ogłoszenie upadłości czerwiec/lipiec.

Xxx

A co z Madejem???

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Unimięs - Chrzanów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Unimięs?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Unimięs napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Unimięs