Opinie o Unimięs w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Unimięs. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Unimięs o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unimięs w Mikołów

Mikołowianin Nowy wpis

Stoisko jest "OGARNIĘTE" tylko wtedy gdy są trzy panie natomiast jest tutaj pani która nie wie o co chodzi to mnie denerwuje , ale generalnie dużo lepiej niż w innych sklepach w Mikołowie. Dobre mięso i szynki. Polecam :)

Czystek Nowy wpis

No tak są normalne umowy o prace, więc jest to stanowczy plus dla wszystkich ludzi, mam nadzieję, że jakoś to będzie i że jest dość spoko na mieście..

Klientka Nowy wpis

Teraz pracuje tam bardzo miła i sympatyczna pani(chyba) Karolina

mimik Nowy wpis

Weżcie coś zróbcie z tą dziwną panią,która nie wie po co stoi za ladą.Szczerzy się nie wiadomo z jakiego powodu.Byłem tam ostatnio na zakupach to zaczynając od okropnego odzywania się -człowiek nie wie co ma kupić-bo tak nie schludnie to wygląda,przez podanie okropne,głupie dogadywania,pięć razy rozmawia przez telefon,mięsa nie zmieli,szynki nie pokroi-była godzina ok.17,kończąc na wydaniu reszty ,której miałem cały worek-bagatela jakieś 20zł po dziesięć groszy ,po dwadzieścia groszy no może w porywach po pięćdziesiąt groszy.Oj długo mnie tam nie zobaczą,chyba że trafię znowy na te dwie panie,które są zupełnym przeciwieństwem tej kobiety.Raz robołem zakupy u pani z kucykiem,normalnie ,aż miło-nawet nie wiedziałem kiedy odpowiedziałem na wszystkie pytania jakie były potrzebne do zakupu towary,wszystko było ładnie podane,szybko ,schludnie zapakowane ,zapłaciłem i jeszcze się dwa razy wróciłem,żeby coś kupić bo tak było miło,i przede wszystkim uśmiech ,który nie schodził z twarzy tej pani ,która mnie obsługiwała,aż się chce wracać.Więc proszę was drogie kierownictwo zmieńcie jak najszybciej tą szaloną panią -ona psuje wizerunek stoiska.Tej pani,która mnie obsługiwała i miała tak anielską cierpliwość bardzo dziękuję,przynajmniej tutaj ,gdyż osobiście nie odważę się podejść,pozdrawiam mimik

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Unimięs? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Operator maszyn produkcyjnych
Mikołów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E
MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mikołów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Niki

Co się dzieje z tym stoiskiem,byłam dziś na zakupach i stoisko mnie przerazilo!!!! Skrawki wedlin były dosłownie wszędzie,stare pokrojone szynki aż wysuszone:/ podchodzac bliżej mies czuć było nieprzyjemny odpychajacy zapach :/ a pani ekspedientka obslugujac mnie dyskutowala rownoczesnie ze swoim znajomym:/ miałam wrażenie ze im przeszkadzam. Juz sie tam nie chce wracać na zakupy:(

blaid

Witam.Czy ktoś mi wytłumaczy co to za horror się dzieje na moim ulubionym stoisku mięsnym,czy szefostwo chce ,aby stoisko to straciło klientów i dobrą opinie.Co to ma być-ani się śmiać ani płakać.Matko święta co za zołzy i tępe kobiety stoją na tym stoisku,gdzie te dwie PANIE,które które były zawsze najbardziej uśmiechnięte,przemiłe a przede wszystkim inteligentne-a to co teraz tam jest to jest jedna wielka porażka.Wrócę tam na zakupy dopiero kiedy wrócą moje panie.Słyszałem dużo opinii na to stoisko teraz-niestety wszystkie negatywne.Panie wracajcie do zdrowia i uratujcie dobre imię stoiska unimięs w Mikołowie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ktos1234

Ja uważam obie Panie (Pani w blond włosach w okularach oraz Pani w rudych włosach) za miłe, zawsze uśmiechnięte i z dobrym podejściem do klienta. Bardzo dobrze mi się kupuje na tym stoisku. Mięso jak i wędliny zawsze świeże. Jak najbardziej polecam! Co do opinii wyżej wogóle się nie zgadzam!!!

benjamin

w tym czasie na stoisku nie było nowego pracownika-to po pierwsze.Po drugie nowa pracownica uciekła na L4 bo się wystraszyła,że wyjdą jej machloje z wynoszeniem towaru.stojąc obok to widać jak kombinuje z kasą-to po prostu aż wstyd.Teraz są znowu dwie miłe panie i aż się chce kupować.A ty stara oburzona kwoko kupuj se gdzie indziej i nie obrażaj inteligentnych pań.!!!!!!!!

Oburzona :!

A moja opinia jest taka,ze pani w blond włosach i w okularach czuje się tam jak szefowa,chociaż nią nie jest. Jak widze, ze stoi za lada to nawet nie podchodze bo ma taka mine,ze się człowiekowi odechciewa. Obsługuje jakby jej się nie chcialo często z glupimi minami. Widziałam jakie podejście miała do nowego pracownika i osobiście jakby to na mnie trafiło to pozbyła by sie tych okularow . Rzeczywiście opinie są różne.

said

Witam.Robiłem ostatnio zakupy na mikołowskim stoisku UNIMIĘS.Zauważyłem nową panią.Trochę obserwowałem jak obsługuje klientów,gdyż stałem w kolejce.Robiłem co mogłem ,żeby obsłużyła mnie któraś z pań o miłych uśmiechach,ale niestety dopadła mnie ta nowa.Byłem bardzo nieszczęśliwy,że nie mogłem porozmawiać z którąś z tych wspaniałych pań.Według mnie ta mała tam nie pasuje i psuje cały wizerunek tak ładnie zadbanego stoiska.pozdro....said

miki

Wolter, jeżeli chcesz opinii na temat pracy w firmie Unimięs to wejdź na stronę tejże firmy.Tam znajdziesz różne opinie na temat właśnie pracy.Jest tam większość opinii negatywnych więc może zostawisz miśka i bolka w spokoju.Może mikołowski Unimięs jest jednym z niewielu punktów firmowych ,o którym można pisać właśnie w tak pozytywny sposób.pozdrawiam

misiek

chciałbym zostać kierowcą na sklep mikolow unimięs ,przynajmniej przez chociaż chwilkę byłbym z tymi paniami.zazdroszczę kierowom jeżdżącym na sklep firmowy nr10 w mikolowie.Te panie są zaj....te.tak trzymać kobiety.Takich na świecie to już nie ma

bolek

Wracając do tych wspaniałych pań ze stoiska unimięsu w Mikołowie to prosiłbym o pomoc KONIECZNIE CHCIAŁBYM WIEDZIEĆ jak mają na imię te dwie przesympatyczne kobiety ze stoiska,chodzi mi o panią w okularach i panią rudą z kucykem.POMÓŻCIE DOBRZY LUDZIE bo bez ich imion oszaleję!!!!!!!!!

Halinka

Podzielam całkowicie powyższe opinie.Nareszcie nie ma na stoisku tych wrednych "bab",wiecznie nie zadowolonych z życia i pracy.Dziwię się, kto w tych czasach tak długo je zatrudniał.Nareszcie z przyjemnością można korzystać z usług UNIMIĘS.Pozdrawiam panie na stoisku i ich kierownictwo.Stała klientka Halinka.

olo

Uwielbiam dwie panie ze stoiska Unimięs w Mikołowie.Swoimi przecudownymi uśmiechami poprawią każdy nastroj.Cokolwiek by mi nie sprzedały smakuje znakomicie.Panie tak trzymać, u was jest wszystko najwspanialsze i najpiękniejsze.najlepsze,a szczególnie poczucie humoru.

ziga

witam jestem stałym klientem stoiska Unimięs w Mikołowie, ostatnio przestałem tam robić zakupy z powodu złej naburmuszonej obsługi ale chyba nadeszły lepsze czasy ponieważ od dłuższego czasu nie ma na tym stoisku pani przez którą tam przestałem chodzić a za to jest nowa przesympatyczna ekspedięntka która zawsze doradzi i podchodzi do klienta z uśmiechem-właśnie takie osoby powinny być doceniane pozdrawiam Krystian

ala

jak się ma problemy w domu to się nerwów nie rozładowuje na pracownikach.Pani niby kierownik stoiska wiecznie obrażona nawet klienci nie podchodzą jak stoi za ladą.Wolę zrobić zakupy gdzieś indziej.Nie cierpię jak mi podaje towar.okropność

Zostaw merytoryczną opinię o Unimięs - Mikołów

Unimięs