Andrzej Klich Firma Klich-Pol
counter
2 12 20 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Andrzej Klich Firma Klich-Pol?

Bulbulator Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie kogucik, trochę czasu. Auta notorycznie przeładowywane o pare ton. Bieżnik w autach tak starty, ze w rowerze mam lepszy. Auta w tragicznym stanie, wolałbym dowozic towar taczką lub na toku. Praca na magazynie, to bród smród i ubóstwo. Narobic tylko na środku i jeża wpuścić. Czas pracy miesięczny to standard 300h. A wynagrodzenie to te 4000 to jak bym z 2 miesiące popracować. Na wypłatę trzeba czasem czekać po dwa tygodnie. Bo.szef akurat w delegacji jest. Szkoda słów. Polecam jak Magda Gessler szanownego pana Andrzeja. Amen

Tomek Nowy wpis

Jest ok, nie ma co narzekać. Jeździłem za towarem, praca jak każda inna tego typu - troche jazdy, trochę pracy fizycznej.

Kiki Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy to prawda że firma przeniosła się do Chrzanowa

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Hugon

Jak bardzo epidemia spowodowała zamieszanie w firmie? Powiedzcie czy warto składać cv?

Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 82 dni.

Jaka stawka początkowa jest w firmie.Nie jestem z zawodu masorzem.

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 143 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Andrzej Klich Firma Klich-Pol?

Robert

Pracowałem jako kierowca. Praca do lekkich nie należy (poza jeżdżeniem są rozładunki i załadunki), ale powodów do narzekania nie miałem. Jak ktoś szuka pracy na "szofera" to trzeba iść na taxi a nie do firmy gdzie jest magazyn i transport. Z resztą pracowaca od razu mi powiedział jak praca wygląda i żeby sobie zadecydować czy takie warunki odpowiadają. Płacone zawsze miałem na koniec miesiąca, ewentualnie zaraz na początku kolejnego, z kasą nigdy problemu nie było.

Ryszard

Nikt nie mówi, że jest lekko ale można zarobić za leżenie nikt nie będzie płacił!

Tak2Nie
fff

rotacja jest, znowu pojawiło się ogłoszenie, że szukają kierowcy/magazyniera.. może ktoś coś więcej napisać? zarobki? dużo dźwigania? dużo punktów do obskoczenia?

Sylwester
@fff

Praca od pon do sb (chociaż niektórzy zgadzają się na pracę w niedzielę), stawka od 14 na rękę, ilość godzin miesięcznie od 200 do 300, zależy ile wytrzymasz. Rotacja jest i będzie póki właściciel nie uświadomi sobie ze to nie są obozy pracy. Trasy na Małopolskę i Śląsk, w większości miejsc brak ramp - sam musisz zrzucić i załadować towar. Stan samochodów - tragedia, bez szans na jakąkolwiek inwestycję. Im bliżej weekendu tym więcej pracy. Notoryczne proszenie się o wynagrodzenie.

Tak2Nie2

(usunięte przez administratora) W tym momencie rynek należy do pracowników, a nie pracodawców. Raczej wątpię, aby komuś zależało na pracy gdzie ktoś nie podaje kwoty wynagrodzenia i nie ma ochoty odbierać telefonów. Ogłoszenie już po raz kolejny pojawia się na tablicy ogłoszeń więc chętnych za pewne nie ma do tej pracy :)

Tak3Nie1
Henryk

Nie szukajcie na siłę wad. Jest dobra praca i można jedynie coś ulepszać.

Tak2Nie1

Jest ogłoszenie bo pewnie poprzedni handlowiec nie wytrzymał braku szacunku. Właścicielowi na rozmowy o tym co się dzieje w firmie zbiera się zawsze w momencie wyjścia z pracy. Atmosfera masakra, nie polecam.

Tak17Nie2
Firma Klich-Pol
@Były pracownik

Praca po 8h dziennie (a ile w tym faktycznej efektywnej pracy?) 5 dni w tyg., punkt 15:00 kurtka w dłoń i długa do domu, a 4000 zł netto co miesiąc punktualnie ostatniego wpada na konto, niezależnie od wyników pracy i sprzedaży w firmie. Do tego zwrot kosztów paliwa. Faktycznie - wielki to brak szacunku. Najlepiej w ogóle się nic nie odzywać i niczego nie wymagać, nie zlecać żadnych zadań tylko dać ponarzekać i wręczyć pensje z pocałowaniem dłoni. Raportowanie wyników pracy, omawianie planów na kolejne dni to jest standard, no ale niektórych najwyraźniej to uraża, bo muszą zostać do 15:15 w biurze.

Tak2Nie

były pracownik
@Firma Klich-Pol

Z tym "punktualnie ostatniego wpada na konto" to bym nie przesadzał. Praktycznie co miesiąc trzeba przypominać o należnej wypłacie.

Tak2Nie2

Leszek

@Firma Klich-Pol Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Klich-Pol swoim pracownikom? Czy aktualnie firma prowadzi jakąś rekrutację? Jeśli tak - na jakie stanowisko i w jaki sposób zainteresowana osoba może aplikować? Pytania te padają w związku z brakiem takich informacji oraz trudnością ze znalezieniem ich w internecie, także zachęcam do odpowiedzi.

TRL

Jest ogłoszenie do działu handlowego możesz powiedzieć coś więcej ?

Tak14Nie

eryk