Opinie o Andrzej Klich Firma Klich-Pol w Olewin

Andrzej Klich Firma Klich-Pol
2 12 14 5 1
Robert Nowy wpis

Pracowałem jako kierowca. Praca do lekkich nie należy (poza jeżdżeniem są rozładunki i załadunki), ale powodów do narzekania nie miałem. Jak ktoś szuka pracy na "szofera" to trzeba iść na taxi a nie do firmy gdzie jest magazyn i transport. Z resztą pracowaca od razu mi powiedział jak praca wygląda i żeby sobie zadecydować czy takie warunki odpowiadają. Płacone zawsze miałem na koniec miesiąca, ewentualnie zaraz na początku kolejnego, z kasą nigdy problemu nie było.

Sylwia Nowy wpis
@Robert

To dobrze, że Andrzej Klich Firma Klich-Pol płaci pracownikom na czas. Może napisz coś więcej o wymaganiach do pracy na tym stanowisku. Jak wyglądał przeciętny dzień pracy?

Ryszard Nowy wpis

Nikt nie mówi, że jest lekko ale można zarobić za leżenie nikt nie będzie płacił!

Tak1Nie
fff

rotacja jest, znowu pojawiło się ogłoszenie, że szukają kierowcy/magazyniera.. może ktoś coś więcej napisać? zarobki? dużo dźwigania? dużo punktów do obskoczenia?

Tak2Nie
Sylwester Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@fff

Praca od pon do sb (chociaż niektórzy zgadzają się na pracę w niedzielę), stawka od 14 na rękę, ilość godzin miesięcznie od 200 do 300, zależy ile wytrzymasz. Rotacja jest i będzie póki właściciel nie uświadomi sobie ze to nie są obozy pracy. Trasy na Małopolskę i Śląsk, w większości miejsc brak ramp - sam musisz zrzucić i załadować towar. Stan samochodów - tragedia, bez szans na jakąkolwiek inwestycję. Im bliżej weekendu tym więcej pracy. Notoryczne proszenie się o wynagrodzenie.

Tak1Nie1

(usunięte przez administratora) W tym momencie rynek należy do pracowników, a nie pracodawców. Raczej wątpię, aby komuś zależało na pracy gdzie ktoś nie podaje kwoty wynagrodzenia i nie ma ochoty odbierać telefonów. Ogłoszenie już po raz kolejny pojawia się na tablicy ogłoszeń więc chętnych za pewne nie ma do tej pracy :)

Tak2Nie1

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Henryk

Nie szukajcie na siłę wad. Jest dobra praca i można jedynie coś ulepszać.

Tak1Nie1

Jest ogłoszenie bo pewnie poprzedni handlowiec nie wytrzymał braku szacunku. Właścicielowi na rozmowy o tym co się dzieje w firmie zbiera się zawsze w momencie wyjścia z pracy. Atmosfera masakra, nie polecam.

Tak17Nie1

Firma Klich-Pol
@Były pracownik

Praca po 8h dziennie (a ile w tym faktycznej efektywnej pracy?) 5 dni w tyg., punkt 15:00 kurtka w dłoń i długa do domu, a 4000 zł netto co miesiąc punktualnie ostatniego wpada na konto, niezależnie od wyników pracy i sprzedaży w firmie. Do tego zwrot kosztów paliwa. Faktycznie - wielki to brak szacunku. Najlepiej w ogóle się nic nie odzywać i niczego nie wymagać, nie zlecać żadnych zadań tylko dać ponarzekać i wręczyć pensje z pocałowaniem dłoni. Raportowanie wyników pracy, omawianie planów na kolejne dni to jest standard, no ale niektórych najwyraźniej to uraża, bo muszą zostać do 15:15 w biurze.

Tak1Nie

były pracownik
@Firma Klich-Pol

Z tym "punktualnie ostatniego wpada na konto" to bym nie przesadzał. Praktycznie co miesiąc trzeba przypominać o należnej wypłacie.

Leszek

@Firma Klich-Pol Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Klich-Pol swoim pracownikom? Czy aktualnie firma prowadzi jakąś rekrutację? Jeśli tak - na jakie stanowisko i w jaki sposób zainteresowana osoba może aplikować? Pytania te padają w związku z brakiem takich informacji oraz trudnością ze znalezieniem ich w internecie, także zachęcam do odpowiedzi.

TRL

Jest ogłoszenie do działu handlowego możesz powiedzieć coś więcej ?

Tak14Nie

eryk