Opinie o POK Sp. z o. o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie POK Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w POK Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POK Sp. z o. o. w Poznań

Dominika

@M.Z., opinie usuwane są tylko w takich przypadkach kiedy łamią postanowienia regulaminu tego forum. Z jego treścią możesz zapoznać się pod tym linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin Zapewniam, że ważne są zarówno te pozytywne jak i negatywne komentarze, ważne jednak aby były w jak największym stopniu merytoryczne i uwzględniające regulamin @Bulinka74, napisałaś, że uczestniczyłaś w rozmowie kwalifikacyjnej w POK Sp. z o. o. Mogłabyś krótko opisać jej przebieg? Będzie on ważny dla osób, które czekają na własne rozmowy kwalifikacyjne u tego pracodawcy.

@Dominika

Rozmowa na luzie.Więc nie musisz się spinać.Młoda laska .Pytała o doświadczenie w telemarketingu.No i pyta się czy chcesz pracować .Podstaw 1530zł+premie.Zapisuje na szkolenie.I tyle.

@Dominika

Ja napisze tak.Ta firma nie jest zła ,ale jak dla mnie z 10letnim doświadczeniem w tej branży za mało płaci.Jest to sprzedaż więc podstawa powinna być ok.2500zł+premie od sprzedaży.Na sprzedaży zarobki są od 4000zł w górę.Ale jeśli macie małe dzieci to praca jest okey,gdyż na górze w firmie jest przedszkole/żłobek za które się nie płaci.Firma fajna dla młodych mam .Praca od 8-16 wolne weekendy ,płatne urlopy.Tyle co się dowiedziałam na rozmowie.

Bulinka74

Witam.Ja Państwa proszę.Tutaj przyszli pracownicy(np.ja)chcą się dowiedzieć na temat firmy,w której być może będą pracować.Jestem zaproszona na jutro na rozmowę jako telemarketer.Mam 10letnie doświadczenie i wiem ,że trzeba nawijać do słuchawki.To ,że jest sprzedaż ,przedszkole firma pisze w ogłoszeniu.Konkretnie napiszcie jakie zarobki,jaka atmosfera w pracy.

@Bulinka74

Nie idź tam.

Bulinka74

A dlaczego?Bardzo proszę o szybka odp.gdyż już byłam na rozmowie i w poniedziałek mam zacząć szkolenie.

@Bulinka74

No i nic ciekawego się nie dowiedziałam o tej firmie ,więc nie poszłam.A Pani Dominika jest zbyt nadgorliwa .Firma miałaby bardzo dobrego pracownika z dużym doświadczeniem.Są firmy o których piszą dobrze.Ta do takich zapewne nie należy.A szkoda.

Czy chcielibyście więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą POK Sp. z o. o.?

M.Z.

Chętnie, ale cokolwiek napiszemy to usuwacie.

Dominika

@Roberr jeżeli dochodzi do usuwania wpisów na tym forum, to tylko tych, które naruszają zasady regulaminu, z którym możesz zapoznać się pod tym linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin Celem tego miejsca jest gromadzenie wyłącznie merytorycznych opinii na temat firm jako pracodawców. Nie mogą zawierać wulgaryzmów, być obraźliwe itp.

M.Z.
@Dominika

No to bardzo ciekawe, bo są usuwane też komentarze, które są po prostu krytyczne, a regulaminu nie łamią.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w POK Sp. z o. o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Sansa

Fajna firma - pracuję w niej już od paru lat - i to co mogę od siebie powiedzieć - POK pomaga przedsiębiorcom, a dla nas pracowników jest świetny pod względem wynagrodzenia, wyrozumiałości i nawet żłobka dla maluszków. Więc zastanawiam się skąd te hejty??

Tadzik

Raj dla pracowników też niekoniecznie. Typowe callcenter, masz do osiągnięcia wynik sprzedaży i tylko to się liczy. Gadaj do słuchawki co chcesz, naginaj prawdę i naciągaj, bo za brak sprzedaży gwarantowana z*ebka.

To forum to jakiś żart
@Tadzik

Pytanie do administratora- na jakiej podstawie został usunięty komentarz z 1.12.?

Tymon

Jaka cisza, co się dzieje, że nic nie piszecie?

Roberr
@Tymon

Moderują wpisy.

Justyna

Takich firm jest z całą pewnością mało. Kto chciałby sobie zawracać głowę opieką nad dziećmi pracowników. Super sprawa oby więcej firm poszło ich śladem to byłby sukces. Czy mógłby ktoś dodać kilka zdań o pracy jaka wykonuje firma? Słyszałam dobre zdanie o POK.

Olga

Bardzo zainteresowała mnie informacja o tym przedszkolu przy firmie. Może ktoś ma więcej informacji?

@Olga

Firma zapewnia opiekę nad dziećmi podczas pracy , super sprawa, bardzo miła opiekunka i fajnie zorganizowany pokój zabaw dla dzieci. Dodatkowo w przypadku ładnej pogody dzieci spędzają czas na ogrodzie. Polecam

A to prawdą co piszą w tym linku (usunięte przez administratora) że jak przyjdę do pracy to jest możliwość pozostawienia dziecka w przedszkolu która działa,ma działać przy firmie?

Gruby

Każdy może mieć kilka firm i to nie jest żadne przestępstwo. Jeśli komuś nie odpowiada rodzaj pracy z jakiegoś powodu to nie musi tu pracować ale nie widzę powodu do oskarżania firmy. Firma prowadzi taki rodzaj działalności i idąc do nich wiecie co się tam robi!!

Gruby

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś dobrego o firmie? O[pinie są bardzo różne i trudno jest znaleźć prawdę. Ja słyszałam sporo dobrego o firmie.

Feliks

@Były klient Myślę, że na siłę nikt nie podpisuje żadnych umów a jeśli ktoś decyduje się na taką usługę to powinien być świadom, iż nie ma nic za darmo. Ludzie trzeba trochę myśleć a nie byłoby kłopotu.

Natalia

@Oszukana przez POK Myślę, że niesłusznie tak oceniasz firmę????

Iza

POK w dalszym ciągu nie zatrudnia nowych osób. Szkoda bo słyszałam o nich dobrze i chciałabym tu pracować.

grzegorz

Nie ma wcale ich nowych ofert pracy, może ktoś wie o pracy dla przedstawiciela handlowego? Jakie zarobki są na starcie?

Hvv

juz nie szukaja z tego co wiem to te oferty sa juz od jakiegos czasu nieaktualne no ale szkoda bo z tego co pamietam to tam mozna bylo ok 2 tysiecy zarobic

aplikantka

że też ktoś naiwny w to wierzy.... zwłaszcza PRZEDSIĘBIORCY którzy myślą, że sa konsumentami :)

Tadeusz

Najlepiej Oddać Sprawę do POK i nie wierzyć głupim komentarzom ;-) ja tez wykupiłem usługę i mam z nimi kontakt prawie codziennie.A Dzięki POK mam juz pierwsze zwroty za faktury i mniej telefonów.

irena
@Tadeusz

jeżeli jesteś jak mowisz zadowolony to proszę o namiary telefoniczne, ja też dostaję telefony ządaniem zapłaty za wizytówki których nie zamawiałam może na maila irenaiwanowska@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o POK Sp. z o. o. - Poznań

• Jak się pracuje w POK Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy POK Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

POK Sp. z o. o.