POK Sp. z o. o.

Poznań

Opinie o POK Sp. z o. o.

Tadzik

Raj dla pracowników też niekoniecznie. Typowe callcenter, masz do osiągnięcia wynik sprzedaży i tylko to się liczy. Gadaj do słuchawki co chcesz, naginaj prawdę i naciągaj, bo za brak sprzedaży gwarantowana z*ebka.

To forum to jakiś żart
@Tadzik 05.12.2017 00:19

Pytanie do administratora- na jakiej podstawie został usunięty komentarz z 1.12.?

Dominika

@Roberr jeżeli dochodzi do usuwania wpisów na tym forum, to tylko tych, które naruszają zasady regulaminu, z którym możesz zapoznać się pod tym linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin Celem tego miejsca jest gromadzenie wyłącznie merytorycznych opinii na temat firm jako pracodawców. Nie mogą zawierać wulgaryzmów, być obraźliwe itp.

Tymon

Jaka cisza, co się dzieje, że nic nie piszecie?

Roberr
@Tymon 26.10.2017 16:27
Jaka cisza, co się dzieje, że nic nie piszecie?

Moderują wpisy.

Justyna

Takich firm jest z całą pewnością mało. Kto chciałby sobie zawracać głowę opieką nad dziećmi pracowników. Super sprawa oby więcej firm poszło ich śladem to byłby sukces. Czy mógłby ktoś dodać kilka zdań o pracy jaka wykonuje firma? Słyszałam dobre zdanie o POK.

Olga

Bardzo zainteresowała mnie informacja o tym przedszkolu przy firmie. Może ktoś ma więcej informacji?

Monika
@Olga 02.08.2017 22:12

Firma zapewnia opiekę nad dziećmi podczas pracy , super sprawa, bardzo miła opiekunka i fajnie zorganizowany pokój zabaw dla dzieci. Dodatkowo w przypadku ładnej pogody dzieci spędzają czas na ogrodzie. Polecam

Marta

A to prawdą co piszą w tym linku (usunięte przez administratora) że jak przyjdę do pracy to jest możliwość pozostawienia dziecka w przedszkolu która działa,ma działać przy firmie?

Gruby

Każdy może mieć kilka firm i to nie jest żadne przestępstwo. Jeśli komuś nie odpowiada rodzaj pracy z jakiegoś powodu to nie musi tu pracować ale nie widzę powodu do oskarżania firmy. Firma prowadzi taki rodzaj działalności i idąc do nich wiecie co się tam robi!!

Gruby

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś dobrego o firmie? O[pinie są bardzo różne i trudno jest znaleźć prawdę. Ja słyszałam sporo dobrego o firmie.

Feliks

@Były klient Myślę, że na siłę nikt nie podpisuje żadnych umów a jeśli ktoś decyduje się na taką usługę to powinien być świadom, iż nie ma nic za darmo. Ludzie trzeba trochę myśleć a nie byłoby kłopotu.

Natalia

@Oszukana przez POK Myślę, że niesłusznie tak oceniasz firmę????

Iza

POK w dalszym ciągu nie zatrudnia nowych osób. Szkoda bo słyszałam o nich dobrze i chciałabym tu pracować.

grzegorz

Nie ma wcale ich nowych ofert pracy, może ktoś wie o pracy dla przedstawiciela handlowego? Jakie zarobki są na starcie?

Hvv

juz nie szukaja z tego co wiem to te oferty sa juz od jakiegos czasu nieaktualne no ale szkoda bo z tego co pamietam to tam mozna bylo ok 2 tysiecy zarobic

aplikantka

że też ktoś naiwny w to wierzy.... zwłaszcza PRZEDSIĘBIORCY którzy myślą, że sa konsumentami :)

Tadeusz

Najlepiej Oddać Sprawę do POK i nie wierzyć głupim komentarzom ;-) ja tez wykupiłem usługę i mam z nimi kontakt prawie codziennie.A Dzięki POK mam juz pierwsze zwroty za faktury i mniej telefonów.

irena
@Tadeusz 04.11.2015 09:43

jeżeli jesteś jak mowisz zadowolony to proszę o namiary telefoniczne, ja też dostaję telefony ządaniem zapłaty za wizytówki których nie zamawiałam może na maila irenaiwanowska@wp.pl

Aga

Witam. Dostałam dzisiaj taki telefo od pani z programu ochrony konsumenta. Nie wiem co mam robić. Prowadzę własną działalność od niedawna mam telefony od firm mówiących o tym ze jest do mnie wysłana faktura za wizytówkę na ich stronie. W pon. Dostałam fakturę na 370 zł do zapłaty. Niestety zapłaciłam w obawy ze straszą odsetkami. Dzisiaj dzwoniła pani z Pok i ze za 419 zł zajmie się tym prawnik. Co mam robić?

Zostaw opinię o POK Sp. z o. o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POK Sp. z o. o.