POK Sp. z o. o.

Poznań

Opinie o POK Sp. z o. o.

Dominika

@Roberr jeżeli dochodzi do usuwania wpisów na tym forum, to tylko tych, które naruszają zasady regulaminu, z którym możesz zapoznać się pod tym linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin Celem tego miejsca jest gromadzenie wyłącznie merytorycznych opinii na temat firm jako pracodawców. Nie mogą zawierać wulgaryzmów, być obraźliwe itp.

M.Z.
@Dominika 21.11.2017 23:23

No to bardzo ciekawe, bo są usuwane też komentarze, które są po prostu krytyczne, a regulaminu nie łamią.

Sansa

Fajna firma - pracuję w niej już od paru lat - i to co mogę od siebie powiedzieć - POK pomaga przedsiębiorcom, a dla nas pracowników jest świetny pod względem wynagrodzenia, wyrozumiałości i nawet żłobka dla maluszków. Więc zastanawiam się skąd te hejty??

Tadzik

Raj dla pracowników też niekoniecznie. Typowe callcenter, masz do osiągnięcia wynik sprzedaży i tylko to się liczy. Gadaj do słuchawki co chcesz, naginaj prawdę i naciągaj, bo za brak sprzedaży gwarantowana z*ebka.

To forum to jakiś żart
@Tadzik 05.12.2017 00:19

Pytanie do administratora- na jakiej podstawie został usunięty komentarz z 1.12.?

Tymon

Jaka cisza, co się dzieje, że nic nie piszecie?

Roberr
@Tymon 26.10.2017 16:27

Moderują wpisy.

Justyna

Takich firm jest z całą pewnością mało. Kto chciałby sobie zawracać głowę opieką nad dziećmi pracowników. Super sprawa oby więcej firm poszło ich śladem to byłby sukces. Czy mógłby ktoś dodać kilka zdań o pracy jaka wykonuje firma? Słyszałam dobre zdanie o POK.

Olga

Bardzo zainteresowała mnie informacja o tym przedszkolu przy firmie. Może ktoś ma więcej informacji?

Monika
@Olga 02.08.2017 22:12

Firma zapewnia opiekę nad dziećmi podczas pracy , super sprawa, bardzo miła opiekunka i fajnie zorganizowany pokój zabaw dla dzieci. Dodatkowo w przypadku ładnej pogody dzieci spędzają czas na ogrodzie. Polecam

Marta

A to prawdą co piszą w tym linku (usunięte przez administratora) że jak przyjdę do pracy to jest możliwość pozostawienia dziecka w przedszkolu która działa,ma działać przy firmie?

Gruby

Każdy może mieć kilka firm i to nie jest żadne przestępstwo. Jeśli komuś nie odpowiada rodzaj pracy z jakiegoś powodu to nie musi tu pracować ale nie widzę powodu do oskarżania firmy. Firma prowadzi taki rodzaj działalności i idąc do nich wiecie co się tam robi!!

Gruby

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś dobrego o firmie? O[pinie są bardzo różne i trudno jest znaleźć prawdę. Ja słyszałam sporo dobrego o firmie.

Feliks

@Były klient Myślę, że na siłę nikt nie podpisuje żadnych umów a jeśli ktoś decyduje się na taką usługę to powinien być świadom, iż nie ma nic za darmo. Ludzie trzeba trochę myśleć a nie byłoby kłopotu.

Natalia

@Oszukana przez POK Myślę, że niesłusznie tak oceniasz firmę????

Iza

POK w dalszym ciągu nie zatrudnia nowych osób. Szkoda bo słyszałam o nich dobrze i chciałabym tu pracować.

grzegorz

Nie ma wcale ich nowych ofert pracy, może ktoś wie o pracy dla przedstawiciela handlowego? Jakie zarobki są na starcie?

Hvv

juz nie szukaja z tego co wiem to te oferty sa juz od jakiegos czasu nieaktualne no ale szkoda bo z tego co pamietam to tam mozna bylo ok 2 tysiecy zarobic

aplikantka

że też ktoś naiwny w to wierzy.... zwłaszcza PRZEDSIĘBIORCY którzy myślą, że sa konsumentami :)

Tadeusz

Najlepiej Oddać Sprawę do POK i nie wierzyć głupim komentarzom ;-) ja tez wykupiłem usługę i mam z nimi kontakt prawie codziennie.A Dzięki POK mam juz pierwsze zwroty za faktury i mniej telefonów.

irena
@Tadeusz 04.11.2015 09:43

jeżeli jesteś jak mowisz zadowolony to proszę o namiary telefoniczne, ja też dostaję telefony ządaniem zapłaty za wizytówki których nie zamawiałam może na maila irenaiwanowska@wp.pl

Aga

Witam. Dostałam dzisiaj taki telefo od pani z programu ochrony konsumenta. Nie wiem co mam robić. Prowadzę własną działalność od niedawna mam telefony od firm mówiących o tym ze jest do mnie wysłana faktura za wizytówkę na ich stronie. W pon. Dostałam fakturę na 370 zł do zapłaty. Niestety zapłaciłam w obawy ze straszą odsetkami. Dzisiaj dzwoniła pani z Pok i ze za 419 zł zajmie się tym prawnik. Co mam robić?

Zostaw opinię o POK Sp. z o. o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POK Sp. z o. o.