POK Sp. z o. o.
counter
2 71 54 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Sandra Nowy wpis

@kandydat jakie w takim razie są prawdziwe warunki?

Xix Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 159 dni.
Kandydat

Witam zostałam zaproszona na rozmowe Kwalifikacyjna. Czy ktoś może powiedzieć czego mogę się spodziewać co oferuje firma?

Dominik

Warunki zewnętrzne zmieniły się znacząco więc i firma je zmienia. Szkoda, ze w ogłoszeniu tego nie zrobiono ale nawet najlepsi popełniają błędy!

kandydat Nowy wpis
@Dominik

to żart jakiś? czego w głoszeniu nie zrobiono? NIE PRZEDSTAWIONO PRAWDZIWYCH WARUNKÓW PRACY! (usunięte przez administratora) i tyle. Robicie sobie pośmiewisko z kandydatów, to powinno się gdzieś zgłosić i karać jako próbę oszustwa.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 218 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w POK Sp. z o. o. odbywa się również w języku angielskim?

kandydat
Kandydat

Wysłałam CV do tej firmy i czuję się oszukana. W ogłoszeniu jasno jest napisane, że firma oferuje wysokie wynagrodzenie podstawowe oraz umowę o pracę. To oszustwo. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej jasno zostałam poinformowana, że jest to umowa zlecenie na stawkę najniższą krajową, 17 zł. Gdy zapytałam gdzie ta umowa o pracę, to zmieszana Pani rekruterka mnie poinformowała, że być może po 3 miesiącach zlecenia pojawi się możliwość zawarcia umowy o pracę, ale być może dalej będzie to umowa zlecenia. O podwyższeniu (czyli tym wysokim wynagrodzeniu podstawowym) pensji nie ma mowy. Dla jasności - sformułowania użyte w ogłoszeniu o pracę na olx: "PEŁNY ETAT / typ umowy: UMOWA O PRACĘ Oferujemy: - Wysokie wynagrodzenie podstawowe + prowizje od sprzedaży - Stabilne warunki zatrudnienia" To jawne oszustwo, marnowanie czasu osób szukających pracy opisanej w ogłoszeniu, która w firmie POK NIE ISTNIEJE.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 319 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w POK Sp. z o. o.? Można dołączyć rodzinę?

Grzegorz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 439 dni.

Jakie sa zarobki w Pok? Z tego co wiem to 2300 netto plus prowizja. Ktos wie ile mozna zarobic miessiecznie?

Klara

Pracowałam tam i opinii nie mam za dobrej. Typowe call center. Na 30-40 osób tam pracujących 90% to osoby dzwoniące do klienta, parę od wysyłki dokumentów. (usunięte przez administratora)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 468 dni.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w POK Sp. z o. o.?

Magda

A nikt nie napisał czy rekrutacja ma więcej etapów ? I czy później jest jakiś czas próbny?

Aga

Witam. Dostałam dzisiaj taki telefo od pani z programu ochrony konsumenta. Nie wiem co mam robić. Prowadzę własną działalność od niedawna mam telefony od firm mówiących o tym ze jest do mnie wysłana faktura za wizytówkę na ich stronie. W pon. Dostałam fakturę na 370 zł do zapłaty. Niestety zapłaciłam w obawy ze straszą odsetkami. Dzisiaj dzwoniła pani z Pok i ze za 419 zł zajmie się tym prawnik. Co mam robić?

Prawnik
@Aga

to jak nie pójdziesz do swojego prawnika, któremu możesz podać rękę na przywitanie, a nie usłyszeć tylko w słuchawce to tego na pewno nie rozwiążesz. Również mogę do Ciebie zadzwonić i powiedzieć że jestem prawnikiem, wpłać, a ja się tym zajmę.... Jeśli nic nie podpisywałaś, anie nie przytaknęłaś zgody telefonicznie, to za nic absolutnie się nie płaci. Jeśli podpisałaś i zapłaciłaś, można prawnie dochodzić swoich praw i żądać zwrotu pieniędzy.

Kros
@Aga

Poproś ich grzecznie o przesłanie kopii umowy, która rzekomo podpisałeś. Miałem podobne telefony jakieś dwa lata temu i do dzisiaj nie dostałem kopii umowy na reklamę

Paulina
@Kros

@Kros Wlaśnie znalazłam ofertę pracy na stanowisko specjalista ds. sprzedaży http://www.pok.pl/. Napiszcie proszę jak wygląda rekrutacja w POK? Dzięki.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 575 dni.

Klaudia

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Jak się pracuje i czy potrzebujecie może kogoś?

Dominika

@Jola, o jakim programie piszesz? Również ciekawi mnie, dlaczego tak oceniasz program, który wspomniałaś w swoim komentarzu. Napisz bardziej szczegółowo, jak to wygląda i przede wszystkim podaj jakieś przykłady, które potwierdzałyby, że takie sytuacje mają miejsce w firmie POK.

Dominika

@Były klient, możesz jaśniej przedstawić sytuację, którą opisujesz w swoim komentarzu? Na jakiej podstawie wystawiane są faktury przez firmę POK? Osoba, która korzysta z usług firmy automatycznie podpisuje jakieś dokumenty, które są umową na reklamowanie danej firmy? Opisz szczegółowo, jak to wygląda, ponieważ z tego, co napisałeś trudno mi zrozumieć, jak to wygląda.

Benek

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata?

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w POK Sp. z o. o.? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo istotna!

Dominika

@Bulinka74, z Twojego opisu wynika, że na rozmowie kwalifikacyjnej w POK dowiedziałaś się najważniejszych kwestii odnośnie do zatrudnienia w tej firmie. W jakiej natomiast atmosferze się odbywała? Ile osób brało w niej udział? Przytoczyłabyś kilka pytań, które zostały Ci zadane?

@Dominika

Witaj Dominika .Jeśli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną to każda osoba była umówiona na godzinę ,która wcześniej była ustalona telefonicznie. A sama rozmowa( pisałam już wcześniej)spokojna w miłej atmosferze. Pytania rekrutacyjne hmm....Jaki jest Pani cel w sprzedaży? Jak sobie Pani radzi z "trudnym klientem". (najlepiej powiedzieć....SPŁYWA PO MNIE JAK PO KACZCE)żart ale coś w ten deseń(to podpowiedz dla osób które nigdy nie pracowały na słuchawce)W jakim wymiarze czasu chciałabym pracować? To były moje pytania z tego co sobie przypomniałam. Muszę dodać ,że każdy rekruter (czytając CV aplikanta)układa sobie w głowie lub pisemnie ,pytania pod osobę.Więc każdy ,może mieć zupełnie inne pytania. Naprawdę nie ma się czego bać.Firma otwarta dla wszystkich .Mi nie odpowiadała tylko kwestia finansowa.Ale o tym pisałam już wcześniej.

Dominika

@M.Z., opinie usuwane są tylko w takich przypadkach kiedy łamią postanowienia regulaminu tego forum. Z jego treścią możesz zapoznać się pod tym linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin Zapewniam, że ważne są zarówno te pozytywne jak i negatywne komentarze, ważne jednak aby były w jak największym stopniu merytoryczne i uwzględniające regulamin @Bulinka74, napisałaś, że uczestniczyłaś w rozmowie kwalifikacyjnej w POK Sp. z o. o. Mogłabyś krótko opisać jej przebieg? Będzie on ważny dla osób, które czekają na własne rozmowy kwalifikacyjne u tego pracodawcy.

@Dominika

Rozmowa na luzie.Więc nie musisz się spinać.Młoda laska .Pytała o doświadczenie w telemarketingu.No i pyta się czy chcesz pracować .Podstaw 1530zł+premie.Zapisuje na szkolenie.I tyle.

@Dominika

Ja napisze tak.Ta firma nie jest zła ,ale jak dla mnie z 10letnim doświadczeniem w tej branży za mało płaci.Jest to sprzedaż więc podstawa powinna być ok.2500zł+premie od sprzedaży.Na sprzedaży zarobki są od 4000zł w górę.Ale jeśli macie małe dzieci to praca jest okey,gdyż na górze w firmie jest przedszkole/żłobek za które się nie płaci.Firma fajna dla młodych mam .Praca od 8-16 wolne weekendy ,płatne urlopy.Tyle co się dowiedziałam na rozmowie.

Zostaw merytoryczną opinię o POK Sp. z o. o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

POK Sp. z o. o.