Has Group - Telemarketing

Opinie o Has Group - Telemarketing

andzia

to telemarketing, musisz sam sobie radzić i walczyć o wyniki

optymista_z_bagazem_doswiadczen

Witam :) Moja skromną opinię może rozpocznę od rozmowy z konsultantką agencji pracy "PROGRESS GROUP" (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Has Group - Telemarketing - Września

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Has Group - Telemarketing