pphu Olimp Irena celijowska -rygus

Opinie o pphu Olimp Irena celijowska -rygus

xxx

Podobno teraz pani celijowska zatrudnia jakichś ruskich do pracy! - I zapewnia im zakwaterowanie!!!--- na hali spanie na paletach :-D -taki wspaniały pracodawca z pani celijowskiej!!! Biedak pewnie jeszcze tego nie wiedzą że i tak będą tyrac za darmo!!!

Zostaw opinię o pphu Olimp Irena celijowska -rygus - Zawiercie

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pphu Olimp Irena celijowska -rygus