Opinie o HS Konstrukcje Stalowe w Rumia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie HS Konstrukcje Stalowe. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HS Konstrukcje Stalowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HS Konstrukcje Stalowe w Rumia

Manager clubu

W.S. podobno jutro ma się pojawić w Gdyni na koncercie Zenka w Face clubie, zainteresowanych proszę o wcześniejsze potwierdzenie swojego przyjścia . Bo ktoś może nie uwierzyć ile osób on oszukał

Rychu-Peja

Hehe , to był ewidentnie opłacony wpis . Miałeś racje dzieciaku

Naleśnik.S.

Mam poczucie pracując w tej firmie, że dotychczas stosowane sposoby zarządzania projektami przestają wystarczać, a rosnąca liczba i złożoność realizowanych projektów wymaga nowego podejścia.

karma nie tylko wraca ale i zawraca prawda ?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie HS Konstrukcje Stalowe? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Spawacz TIG.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Czytam i nie wierzę , żeby wyciągać jakieś brudy na portalu internetowym ? I tak się zachowuje były prezes firmy, który ma cały czas w niej udziały ? Tak się nie zachowują poważni przedsiębiorcy, tylko niedojrzali chłopcy. Jeśli to naprawdę wypisuje były prezes to brak słów , wpisami pokazuje kim jest , no i ta ortografia i polszczyzna. Więcej czasu ze słownikiem, a mniej w necie.

dokładnie tak jeden i drugi niech sobie odpuści bo juz z tego się zrobiło pośmiewisko. niech załatwiają swoje sprawy w sądzie jeśli taka jest potrzeba a nie na forum , a osoby postronNe niech się nie wypowiadają jak nie wiedzą po której stronie jest prawda .

Gdyby nie wpisy zapoczątkowane przez byłego prezesa, to nikt by nie wiedział o konflikcie. Jako pracownicy zostalismy tylko poinformowanie, że prezes się zmienił , a to się w firmach zdarza. Słyszałem też , że dzwonił do pracownikow, aby przejąć ich do innej firmy i nie wypowiadał się fajnie na temat obecnego prezesa. Podejście mało poważne , tym bardziej, że jest udziałowcem w HS. Wpisów obecnego prezesa nie widzę, tylko biuroHS ( i to wpisy na temat spraw pracowniczych ). Kończąc wpis powiem tak, pracuje się dobrze, wypłata na czas, dobra atmosfera pracy , a robić trzeba wszędzie. Więc nie zrazajcie się tymi wpisami.

Horni

Nie pierwsza firma w ktorej brylował Wojtuś S

znajomy
@Horni

I w każdej zostawia po sobie bałagan, jak najdalej od tego człowieka !

@znajomy

Witaj dzieciaku podaj swoje namiary to zaraz wyjaśnimy sprawę i skontaktujemy sie z Toba czekamy na Twoje dane Pozdrawiamy serdecznie

@Horni

no co jest dziecko narobiło w pampersy poprosimy tel albo adres i zaraz się kontaktujemy i wyjasniamy . pozdrawiamy

znajomy
@Zainteresowany

Co tu wyjaśniać ? Każdy kto zna, ten wie :) no i widzę, że WS występuje w liczbie mnogiej, no tak bo ma wiele twarzy. Bajkopisarz jakich mało, wystarczy prześledzić jego "karierę zawodową", porozmawiać z współpracownikami, popytać o afery itd. Według niego wszystkie firmy są złe tylko On jest nieskazitelny :) A co najgorsze, że "sra we własne gniazdo " i żeby siebie wybielić sprzeda wszystkich. Dla chętnych, proszę poczytać wpisy na temat firmy Techniki Budowlane Arcom - może coś komuś przyjdzie na myśl, a firmie HS życzę powodzenia.

@Zainteresowany

no tak, jedyne co potrafi to straszyć z za komputera, a w realu to On się chowa i ucieka, bo wrogów ma wielu , co za dzieciak WS , zajmij się chłopie normalną robotą i skończ z tą nienawiścią , bo jad od Ciebie tryska na kilometr , a prawda w oczy kole

@przestraszony :)

dzieciaku właśnie zajmni się praca a nie pierdolami i wrozbami i nie szukaj naiwniakow a straszenie i pisanie listów i nasylanie chłopaków to metody R.H ale kto go zna to wie co reprezentuje tak zwany gdyński milioner ha ha a kaliera o smutku lepiej tego nie pisać

@znajomy

no to jesteś nie w temacie radze poczytać o Hs i całej otocze dokumenty dostępne w sądach i KRS

no przedstaw się dzieciaku

@Zainteresowany

Buhahahah, straszenie, pisanie listów donosów i anonimów , nasyłanie chłopaków , nagrywanie kolegów, szantaż , wypisywanie oczerniających bezpodstawnych komentarzy, maili i smsów to Twoja specjalność. RH nie zniża się do Twojego poziomu. A kto Cię zna to wie co reprezentuje rumski, a teraz luziński aferowicz. Jedni zajmują się wróżbami i nikomu tym nie robią krzywdy, a inni klęczą w kościele z różańcem w rękach , a po wyjściu diabeł wychodzi i jak to na prawdziwego "katolika " przystało bliźniemu nóż w plecy wbijają.

@przestraszony :)

ooo ooo oooo dzieciaku przedstaw się a może dziewczynko no dawaj

przestraszony :) dzieciak

@przestraszony :)

no to przestraszony dzieciaku weź się do pracy i nie stój przed biurem o nie knuj masakra nie bawem wszystko wyjaśni się w sądzie a wtedy dopiero twoje proplemy się zaczną dzieciaku

@Zainteresowany

ale zawsze możecie poszukać słupa na prezesa i wziąść na niego kredyty i bawić się postaw się a zastaw się .

@przestraszony :)

Witam . Bardzo dziwny twój wpis ,jestem bardzo zdziwinny tym co nabazgrałeś jest to w 100 % bzdura i to mogę zaświadczyc. Facet prowadzi firmę i radzi sobie świetnie byłem i rozmawiałem i widziałem i najśmieszniejsze ze codziennie przejeżdża koło biura Hs . Wiec nie ma mowy o ukrywaniu . Uważam że zanim następnym razem coś nabazgrolisz to pisz prawdę a nie to co ci ślina ba język przyniesie. Kończąc ten wpis i dyskusje która nie ma sensu życzę udanego 2017 roku .

przestraszony :)

Wojciechu S., najważniejsze to mieć dobre zdanie o sobie, wciskać wszystkim kity i wypisywać to na forach podszywając się pod różnych ludzi, a innych zmieszać z błotem. Boli jak ktoś o Tobie prawdę napisze co ? Bo Ty możesz, ale wara ktoś urazi Wojtusia. I to nie są żadne bzdury, doskonale o tym wiesz, tylko to straszne jak kreujesz się na kogoś zupełnie innego, a prawda jest inna. I ci co Cię znają doskonale o tym wiedzą, a ci co jeszcze Cię na tyle nie poznali to się przekonają. Facet ? dużo powiedziane, na faceta to trzeba mieć jaja i honor. Czy się ukrywasz przed HS tego nie wiem, ale przed kolegami z poprzednich lat, owszem, gacie pełne. Prawda ? no akurat Ty nie wiesz co to słowo znaczy. Tobie życzę porządnego rachunku sumienia, żebyś mógł patrzeć w lustro i innym w twarz, mniej kombinowania, więcej szacunku dla ludzi i mniej nienawiści. I pamiętaj karma wraca podwójnie. A i powodzenia w nowej firmie, uważaj bo może tym razem karma wróci.

@przestraszony :)

Brawo ,brawo Panie Ryszardzie H wszystko można kupić nawet ludzi gdy się kasę ma, a gdy kasy zabraknie to co będzie ? wpisy tez kosztują , obelgi przyjmujemy i cuda na kiju,i co tam sobie jeszcze napiszesz i wymyslisz juz nic nikogo nie zaskoczy . Cytaty masz wspaniałe , wypisz wymaluj Poeta .

Były
@Zainteresowany

Ale się były prezes nakręcił :) dawaj dawaj w pisaniu i opowiadaniu bajek jesteś mistrzem. A Rysiek płaci za wpisy ? To muszę się zgłosić. Póki co to udało mi się od niego uzyskać zaległe wynagrodzenie i ekwiwalent, którego Wojciech mi nie wypłacił. Pip zadziałał , na tego cwaniaka też są paragrafy. A na budowach jak słyszą Sienkiewicz to pieją i opowiadają niezłe historię . W tej firmie już nie pracuję, słyszałem że roboty mają mniej, ale nie narzekają. Pozdro starą ekipę

@Były

Brawo Brawo no słyszałem najlepsza jest o tym jak Rysiek.H został milionerem ma chłop lep na karku . On jak Napoleon.

Wojak

Bo to nie są jej zdjęcia w realu wygląda jeszcze gorzej , wstawiła zdjęcia z internetu aby mieć więcej klientów .

@Wojak

a masz do niej namiary gdzie urzeduje

Albercik

Twoja stara ma konto na odloty.pl ?

@Albercik

ale wyszła fatalnie na tym zdjęciu ale ma zeza a ile piegów a te włosy szok kolor jak charakter

Kondon

Twój stary wchodzi Ci do wanny ?

Bulwa

Hmm czy Mikołaj z Szrama płacą wam za te wpisy czy dopisuje godziny .? Jeśli tak to tez coś napisze

@Bulwa

Hm ?

Johny

Wszytko Ok, płacą na czas zero zmartwień

Wili

Brak zastrzeżeń do Firmy, pieniądze na czas . Co w dzisjiszych czasach jest rzadkością

Pomagamy odzyskać należności od firmy HS Konstrukcje Stalowe. Adam tel. 14 670 41 26 adamkancelaria@poczta.fm

Brak zastrzeżeń . Osobiście nie mogę napisać złego słowa na tego pracodawcę . Wszystko ok

Szymon

Pracuje od Lipca 2016 . Według mnie wszytko ok . Mi z wypłata nigdy się nie spóźnili a za urlop w Polsce jak zjechałem zapłacili .

Karol . S.

Pracuje od tygodnia w Niemczech i nie wydaje mi się jest w tej firmie coś nie tak . Pytałem się innych pracowników i każdy powiedział ze nigdy nie było większych problemów z wynagrodzeniem oraz innymi świadczeniami. Pozdrawiam

dostwca

Jestem dostawcą HS Konstrukcje stalowe. Potwierdzam to co piszę większość z Was. Panowie z HS najpierw nie chcieli się zastosować do naszych zaleceń, a później stwierdzili że to nasza wina i nam nie zapłacili. Jeżeli są inni poszkodowani dostawcy to piszcie.

Guma
@dostwca

Witam, bardzo się cieszę że ktoś poruszył ten temat . Wszystkich którzy nie dostali zapłaty za swoje usługi oraz pracowników którzy nie dostali wynagrodzenia . Zapraszam do Rumi na ul Wieleńską 66 do byłej siedziby firmy . Tam można spotkać Pana Wojtka.S. i osobiście się z nim rozliczyć .

Dostawca
@dostwca

Ja nie mogę nic powiedzieć wykonuje usługi transportowe od dawna dla Hs konstrukcje stalowe i płatności wzorowe

Dostawca
@Guma

Zapomniałem dodać że płacą za faktury w większości gotówką ja nie mam żadnych zastrzeżeń żebym nie otrzymał zapłaty za wykonaną usługę . Płacą wzorowo.

Jarek

Pracuje w Niemczech od dwóch miesięcy przez tą firmę . I nie zgadzam się z opiniami . Nazwał bym to bardziej hejtami na firmę Jest to napisane przez pracowników którzy myśleli źe firma HS będzie płacić obiboką i pijaką. Pozdrawiam

Paweł . W.

Wypłata na czas , umowa o prace . Ja zastrzeżeń nie mam . Ale śmieszą mnie te poprzednie wpisy . Zrobili z tego forum czat hehe . Nie ktoś zrobi z tym porządek . Biuro Hs niech napisze o usunięcie tych niepotrzebnych wpisów . Pozdrawiam

Masz racje samo H :)

HS Konstrukcje Stalowe
1.8/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Hutnicza 34 lok. LOK.3
    81-061 Rumia