HS Konstrukcje Stalowe

Rumia

HS Konstrukcje Stalowe

Opinie o HS Konstrukcje Stalowe

nie wypłacony

chyba komuś odbiło , widać że juz są konsekwencje tylko nie wiadomo kiedy zostaną skierowane do sądu

a jak synalek tego złodzieja hebla się trzyma w spółce apex , i jak tam mój meteriał

okradnięty

a tych 12 co poparło

kolega okradzionych

Widzisz , kolejny bez podstawowki stara się zastraszyć ludzi których okradli , hebel to nie był on jest za głupi by dziś chociaż to napisać , pije w swoim bloku, a natalia tylko skopiowała opis z go work , ten wpis widziałem już nie raz

Kancelaria Adwokacka

Szanowni Państwo. To na tyle zanim teraz umieścicie wpis to proszę się zastanowić. Konsekwencje wpisu nie zgodnego z regulaminem zostaną skierowane do Sądu . Tak jak napisał administrator poniżej.

Buhahahaha
@Kancelaria Adwokacka 04.09.2018 12:45

Wojtek Ty już adwokatem jesteś ? Szkoda, że jako adwokat nie potrafisz pisać poprawnie po polsku :) taka zagadka ile błędów zrobiłeś w tym krótkim wpisie i co to znaczy, że konsekwencje zostaną skierowane do sądu? A i " niezgodnego" piszemy łącznie Panie idioto!!! Się usmiałem do łez:)

Natalia

@Anonimowy, forum gowork.pl nie służy do tego, aby przedstawiać takie fakty z czyjegoś prywatnego życia. Kategorycznie zabrania się, aby wypisywać takie rzeczy na forum publicznym. Zapoznaj się z regulaminem forum, abyś na przyszłość nie pisał takich postów https://www.gowork.pl/regulamin @DO anonimowego -lodziara, Ciebie również dotyczy to, co napisałam powyżej. @Kadry, dziękuję za informację. @Maniek, proszę, abyś nie obrażał innych użytkowników dyskusji. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum, którego należy przestrzegać? https://www.gowork.pl/regulamin Dla reszty użytkowników przypomnienie, że na forum nie wolno podawać adresów ani numerów telefonów osób, które są związane z pracą w firmie HS Konstrukcje Stalowe. Proszę również, aby od tej pory w temacie pisać komentarze, które rzeczywiście mają związek z pracą w tej firmie, ponieważ przez Wasze niektóre wpisy nie na temat robi się straszny bałagan.

Nie brodata małpa ma zagrychę . Ich jest 10ciu z Guma na czele

Rysiek nie umiesz pisać:(

Marchewka

Hebel dawaj pisz chłopaki nie płaczą ha ha ha Kogo teraz masz na oku aby wydymac

Oszukany monter

Chcesz sprzedać HS Ja kupię za pieniądze które jesteś mi winien

Ogórek

Hebel znowu się nachlałeś ? Najpierw grasz pózniej chlejesz co za patologia

Hebel

Sienkiewicz a Ty się już urodziłeś takim oszustem czy jest to wyuczone ? Jak w ciągu 10 lat można oszukać 5 firm ? Średnio jedna na 2 max 3 lata ? To jest chyba wyuczone, ojciec Cie tego uczył ?

@Hebel 16.05.2018 11:25

Nie ty mnie tego nauczyłeś i chciałeś mnie wydymac a uczeń wydymał nauczyciela ale to jest twoja wina 7 klas malo

@Sienkiewicz 16.05.2018 11:43

Ha ha ha ha

@Hebel 16.05.2018 11:25

Nie Hebel to Ty 5 firm doprowadziłeś do bankructwa i teraz próbujesz ogłosić upadłość ale najpierw musisz wszystko oddać a wtedy ja kupię to firmę bo ma za dużo kasy i mogę zainwestować ha ha ha

święty

widzisz ,, jakim on był teraz głąbem , synkowie też nie święcą inteligencją ,, ale jak wydymać ludzi to wiedzą ,, debile do potęgi

kaktus

sorki ,, rysiek nie ukończył podstawówki nawet ,masakra

Maniek

Hebel piszesz coś ? Jesteś czy masz srake po kafirze?

Dobra koniec:)

To już koniec :( Hebel Napisz coś nudzi mi się rrrrrrrrrrrrrrrrrr

Maniek

Hebel pijesz z rozpaczy :) Nie pij od na terapie :)

Dawid

Hebel byłeś u kosmetyczki :) Bo jakaś ciota w czerwonych butach zostawiła podpaski i wali Ha ha

Maniek

Nie. Właśnie przymierzam te sweterki które kradniesz z marketów będzie reklamacja Arek za mały Ha ha ha

@Maniek 16.05.2018 13:16

Lepiej handlować sweterkami niż narkotykami jak twój syn Dawid

@Maniek 16.05.2018 13:19

Jo a kupujesz od niego bo mi mówił ze tym z pod mostu już nie daje na krechę kiedy chcesz mu oddać kase:)

Hebel poznasz synów Św Pana Skrzypika nie bawem Już w sądzie tylko bądź

Hebel Ty siedzisz na Hutniczej ? Bo możemy do ciebie przyjechac

Maniek

To już koniec bo jeszcze ma kilka hitów Nie hit asów

Maniek

Albo niech ci ta twoja tajemnicza pani pomoże ha ja ha

Maniek

Jo Arek ty w tym jestes najlepszy wypiłeś kefir to teraz wal

Hebel

Sienkiewicz długo będziesz się powtarzać ile Ja to nie wybrałem z tej spółki przypomnę Ci że to Ty byłeś prezesem tej spółki i Ty jeszcze za to wszytko odpowiesz, jak mogłeś doprowadzić do takiej sytuacji finansowej ? Tym razem prokuratura z Gdyni z chęcią się tym na nowo zajmie. Nie chce tu wypisywać na ile mam dowodów, ale oszukałeś urząd skarbowy i teraz będzie trzeb to wszytko oddać . A ten domek to da radę rozebrać, wezmę sobie z niego deski na podkłady pod rusztowania

@Hebel 16.05.2018 10:59

Hebel zysk spółki jak kupiłeś gamoniu był 298 tys pln Pod mostem spaliłeś papiery

Sienkiewicz

Hebel chyba komornik jechał w twoja stronę zamknij dzrzwi i nie otwieraj ha ha ha

Sienkiewicz

Nie Hebel pokazałeś mi jak się to robi z Pane Kopczynskim i Św pamięci Panem Skrzypikiem jak ich próbowałeś oszukać potem ten napad Św pamięci Pan Zbigniew był u mnie i powiedział co mu zrobiłeś i wiedz ze doprowadzę do tego abyś odpowiedział przed sądem za to Bandyto I tak będzie sprawy karne są złożone

Sienkiewicz

Ty Hebel mam ksero aktu tej działki chcesz czy dać komornikowi to chociaż ludzie odzyskają swoje wynagrodzenia :) Może to zlicytują

Hebel

Jak Ci już urząd skarbowy zabierze ten domeczek to Ja go odkupie z aukcji komorniczej dla wnuków

@Hebel 16.05.2018 11:11

Mam lepszy pomysł Mam trochę działek jak będziesz płacił to możesz postawić namiot