HS Konstrukcje Stalowe

Rumia

HS Konstrukcje Stalowe

Opinie o HS Konstrukcje Stalowe

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

wydymany

rysiek gdzie jesteś złodzieju ,, pewnie już siedzisz , właśnie zalożyłem tobie sprawę ,dowody zostały złożone w odpowiedniej instytucji ,pewnie niebawem się zobaczymy ,, lub z twoim synalkiem

Krysia

gdzie jeeeesteś szamanie z swoja wróżką czemu już nas nie odwiedzasz

maniek

Oszust, jesteś ???

Maniek Przymorze

zimno zimno a co to będzie zimą pod mostem

Stary twojego Starego ojciec
@Twój stary 12.06.2018 14:10

Spierdzę Ci się w nos a Ty to zwąchasz to się stanie

Maniek z Przymorza

Ale spędziłem udany weekend na swojej działce w Dębkach

Ogórek
@Maniek z Przymorza 11.06.2018 08:59

Super a ja pod mostem tez było ciepło lecz głośno

Ogórek

Hmm taka ładna pogoda może bym trawę skosił...

Oszukany
@Ogórek 09.06.2018 14:49

Gdzie kosiłeś tą trawę ?

Konkurent

Mam pytanie? Ile rodzina hebliów ma długów. Słyszałem że mają kilku powaznych wrogów

maniek
@Wojtek S 08.06.2018 19:19

podaj maila

Bartek

A weź zjedz wiśnie i popij maślanka:D

Patryk kierowca uber food

Lubię jadać z Dębek wiśnie, bo Mnie później Tajson ciśnie

Patrykus
@Patryk kierowca uber food 07.06.2018 11:42

Ale smród (usunięte przez administratora)

Taksówkarz UBER

Tiri Tiri

Patryk

Dalej poszukujecie materialu Spółki Hs Konstrukcje Stalowe ? Wiem co zostało zrobione z materialem rusztowaniowym wraz z sprzętem. Udziele wszystkich szczegółów,bo trzeba zrobic w końcu z tym porządek .

Damian 2
@Arek H(oszukany monter ) 05.06.2018 11:43

Wystarczy że ciebie znajdziemy (usunięte przez administratora)

Kupę mi się chce

Lubisz problemy ? Za mało ich masz ? Chcesz więcej ?)

Do dzieciaka

No tak jesteś inteligentny to wszyscy wiedzą , finał już się odbył ale jak zwykle nie zostałeś poinformowany bo nie odbierasz poczty dzieciaku , ale czekamy i weź ze sobą chusteczki abyś nie szlochał a twoja kafejka w pustkach ma zasięg . Nie strasz bo od straszenia są duchy ha haha

@Do dzieciaka 05.06.2018 14:49

Dawaj pisz dalej dzieciaku

Dawaj pisz dalej dzieciaku

@. 05.06.2018 14:29

musiał bym mieć poziom twojej inteligencji i siedzieć w kafejce internetowej w bożym polu aby wdawać się z tobą w dyskusje. To co mam do powiedzenia to z przyjemnością ale nie tutaj to kilka dni jeszcze wyczekam a finał będzie szybciej niż myślisz

Lubisz problemy ? Za mało ich masz ? Chcesz więcej ?)

@Wojtek S (oszukany pomocnik) 05.06.2018 14:01

Masakra dzieciaku

Wszystkich poszącyxh na tym forum chciałbym uświadomić ,że od dnia dzisiejszego wchodzi w życie RODO w takim przypadku o wiele łatwiej będzie ujawnienie osoby piszącej nie prawdę na temat tej Firmy i udziałowca firmy HS.To co pisze Pan HEBEL wypisując na tym forum świadczy o jego niepełnosprawności intelektualnej.Adwokat reprezentujący udziałowca Spółki skontaktował się z biurem GoWork i jesteśmy na etapie ustalania IP przez policję a sprawa jest w prokuraturze . Ponad. 500 wpisów jest z 3 powtarzających się numerów tel . Pan Hebel i inni musza liczyć się ze poniosą odpowiednie konsekwencje . Sprawa jest rozwojowa. Po uzyskaniu 3 numerów IP , zostanie skierowana do sądu . Pozdrawiam Zespół GoWork

Wszystkich osób piszącym na tym forum chciałbym uświadomić, że od dnia dzisiejszego wchodzi w życie RODO w takim przypadku o wiele łatwiej będzie wykrycie osoby piszące nie prawdę na temat danej firmy lub osoby. To, co Pan Sienkiewicz robi na tym forum świadczy o jego niepełnosprawności intelektualnej. Nazwisko jest znane, ponieważ Adwokat firmy HS skontaktował się z biurem GoWork i jesteśmy na etapie składania wniosku do sądu. Portal GoWork nie pozwoli na oczernianie innych ludzi i pisanie nie prawdy na ich temat. Ilość wpisów zrobionych przez Pana Sienkiewicza jest przerażająca i świadczy o tym, że Pan Sienkiewicz ma manie prześladowcy byłego wspólnika. 476 Wpisów zostało zrobione z jednego numeru IP, który należy do Państwa Sienkiewicz, na co mamy potwierdzenie na serwerze. Kasowanie wpisów nic Panu już nie pomorze. Przed kolejnym wpisem proszę nie zapomnieć świadomie zaznaczyć, że godzą się Państwo na identyfikacje numeru IP. W najbliższym czasie cały wątek HS Konstrukcje Stalowe zostanie usunięty Firma przedstawił dokument upadłości, który wejdzie w życie z dniem 1 Czerwca 2018. Pozdrawiam zespół GoWork

prezes

pieniedzy już nie ma ,, i nie będzie ,, panowie zostaliscie wydymynii możecie mi naskoczyć ,

Rumun

Mi tez podpisał Hebel na kartce ze zalega mi 3000 tys euro i ze odda i co Rysiu kiedy będzie kasa ile mam czekać !!!! Hit As. Czy Hs

Jugol
@Major 15.05.2018 17:10

Jaki Seba?

Były pracownik HS i Hit As

Materiał RusztowaniowySpółki HS znajduje się w spółce Apex u Arkadiusza Hebla jeździ samochodem Ford on tez należał do HS Rusztowania Ramowe Stawia Robert Hebel w Trójmieście jeździ zielonym busem on tez należał do HS Ja pracowałem u Hebla w Hs i Hit As zostałem oszukany nie wypłacił mi za prace w Hit As Sprawa jest w Sądzie

Do Arkadiusza Hebla

Wybieraj obcje tylko pisz prawdę czekam

Popiszemy o Naszych Ojcach

Do Arkadiusza Hebla

Popiszemy o naszych Matkach ?

Do Pana Arkadiusz Hebla

Popiszemy trosze o naszych dzieciach ?

Do Arkadiusza Hebel

Hebel masz czas do godz 10 tej na usunięcie wszystkich wpisów którymi obrażasz ludzi .Jezeli wpisy nie zostaną usunięte zaczniemy działać tak jak Ty. Państwo Konrad w raz z cała rodzina dowiedzą się prawdy o Was a odnośnie dzieci to zobaczysz jak to jest jak się pisze. Nie ważne czy ma 6 lat czy 12 czy 16 lubisz pisać o dzieciach to ja teraz zacznę pisać prawdę o Twoich . Wszystkie dokumenty które pozostawiles w celu spalenia nie zostały spalone jest tam wezwań do zapłaty na jakieś 750 tys na twoje imię Arkadiuszu Hebel .Masz czas do 10 tej a potem zobaczysz . działaj i nie odpisuj już bo będziesz płakał

Anna
@Do Arkadiusza Hebel 18.05.2018 05:35

Popieram ten wpis w 100 %

prezes

hebel ,, zatrudnie monterów rusztowań ,pod firmę feig

Maniek

Najpierw zatroszcz się o synka Dawidka narkomana i damskiego boksera, patola od urodzenia

@Maniek 17.05.2018 20:31

Co ty powiesz Dawid jest Narkomanem. A kim Ty jesteś Hebel ?

Maniek

Hebel to ze Bożena kopnęła cię w (usunięte przez administratora) i dobrze zrobiła . Ty chyba Chcesz mieć problemy co ? Podaj imie Twojej córki podjedziemy jutro i zostawimy w sekretariacie w szkole twój kartonik z listami od komorników Tylko podaj jej imię I Dziada bankruta tez jest pare listow Nie zwlekaj pisz dalej tylko jutro nie płacz 9

@Sienkiewicz psychol 17.05.2018 21:25

Hebel jak na razie to u Was w rodzinie maja żółte papiery u nas jest ok Hebel zanim cokolwiek napiszesz zastanów się bo będziesz plakał

Hebel żal mi Ciebie :( Naprawdę zaboli

Zostaw opinię o HS Konstrukcje Stalowe - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HS Konstrukcje Stalowe