HS Konstrukcje Stalowe

NIP: 5882398414 KRS: 0000443692

HS Konstrukcje Stalowe

Opinie o HS Konstrukcje Stalowe

Lamek

Rysiu gdzie się ukrywasz????? chyba jesteś mi coś winien????

Leszek
@Lamek 15.12.2018 09:50

Twoja wypowiedź ma jakiś związek z pracą w firmie HS Konstrukcje Stalowe? Masz jakieś niedokończone rozliczenia z tym pracodawcą? Może pracowałeś w tym miejscu i jesteś w stanie opisać, jak oceniasz tego pracodawcę? Jeżeli masz doświadczenia na ten temat, to zachęcam do wypowiedzi.

nie wypłacony

chyba komuś odbiło , widać że juz są konsekwencje tylko nie wiadomo kiedy zostaną skierowane do sądu

Leszek
@nie wypłacony 16.09.2018 13:18

Konsekwencje odnośnie do czego? Nie jestem w temacie, co dzieje się w firmie HS Konstrukcje Stalowe, więc chciałbym, abyś sprecyzował to, co napisałeś w tym wątku. Czy ma to jakiś związek z pracą albo obecną sytuacją firmy? Zachęcam do sprecyzowania swojego wpisu.

a jak synalek tego złodzieja hebla się trzyma w spółce apex , i jak tam mój meteriał

Szukasz pracy?

okradnięty

a tych 12 co poparło

kolega okradzionych

Widzisz , kolejny bez podstawowki stara się zastraszyć ludzi których okradli , hebel to nie był on jest za głupi by dziś chociaż to napisać , pije w swoim bloku, a natalia tylko skopiowała opis z go work , ten wpis widziałem już nie raz

Kancelaria Adwokacka

Szanowni Państwo. To na tyle zanim teraz umieścicie wpis to proszę się zastanowić. Konsekwencje wpisu nie zgodnego z regulaminem zostaną skierowane do Sądu . Tak jak napisał administrator poniżej.

Natalia

@Anonimowy, forum gowork.pl nie służy do tego, aby przedstawiać takie fakty z czyjegoś prywatnego życia. Kategorycznie zabrania się, aby wypisywać takie rzeczy na forum publicznym. Zapoznaj się z regulaminem forum, abyś na przyszłość nie pisał takich postów https://www.gowork.pl/regulamin @DO anonimowego -lodziara, Ciebie również dotyczy to, co napisałam powyżej. @Kadry, dziękuję za informację. @Maniek, proszę, abyś nie obrażał innych użytkowników dyskusji. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum, którego należy przestrzegać? https://www.gowork.pl/regulamin Dla reszty użytkowników przypomnienie, że na forum nie wolno podawać adresów ani numerów telefonów osób, które są związane z pracą w firmie HS Konstrukcje Stalowe. Proszę również, aby od tej pory w temacie pisać komentarze, które rzeczywiście mają związek z pracą w tej firmie, ponieważ przez Wasze niektóre wpisy nie na temat robi się straszny bałagan.

Maniek

Nie brodata małpa ma zagrychę . Ich jest 10ciu z Guma na czele

Marchewka

Hebel dawaj pisz chłopaki nie płaczą ha ha ha Kogo teraz masz na oku aby wydymac

Oszukany monter

Chcesz sprzedać HS Ja kupię za pieniądze które jesteś mi winien

święty

widzisz ,, jakim on był teraz głąbem , synkowie też nie święcą inteligencją ,, ale jak wydymać ludzi to wiedzą ,, debile do potęgi

kaktus

sorki ,, rysiek nie ukończył podstawówki nawet ,masakra

Dawid

Hebel byłeś u kosmetyczki :) Bo jakaś ciota w czerwonych butach zostawiła podpaski i wali Ha ha

Dawaj to ci dam:)

Sienkiweicz

Przyczepka czeka na ciebie na parkingu z taczka aby powieść cię przez Trójmiasto biznesmena roku iprezesa z wykształceniem podstawowym lecz nie pełnym bo 7 klas ;)

Sienkiweicz

Hebel a Ty pieniądze które wyciągnąłeś na chorobę Twoje żony to gdzie przewalaliśmy w casynie ? Prokurator z Urzędem Skarbowym są w szoku że takie osobniki mogą prowadzić działalność ale to już koniec A ty Areczku idź na terapie bo idziesz w ślady TAtusia . Ile ty masz długu 1.5 mil Casyna burdele imię płacenie podatków kosztuje co a potem most:)

Sienkiweicz

Hebel super jestem zadowolony sądami straszysz sprawy zakładasz i co na pozór kto za to zapłaci Twoje Dzieci czy wnuki. Masz już pod mostem plandekę czy siano . Możesz przyjechać ba Debki pokosić i i załatwić się w Toi Toi Prokuratura cieszę się ze w końcu się Tobą zajęli. A chłopaki tez podostawali wezwania i pieją ze śmiechu . Hebel a Twoha Gwiazda niech nie udaje bo w sądzie wszystkiego się dowie o Tobie . A twoje asy to schowaj tam gdzie siedzisz w piwnicy i jak szczur wnocy wychodzisz bo wstyd na całe Trójmiasto

Jeden z wielu oszukanych

O kurna Hebel czytałeś Masakra żal mi Was ale zawsze (usunięte przez administratora) tak kończą Poszukaj w necie Dzisiaj będziemy wieczorem u po kase Na Płk Dąbka tylko Otwórz nam drzwi

Oszukany 7

Spotkajmy się jutro i pojedzmy na policję i pokażmy te jego kartki Ja wyjeżdżam w pon. Dzwon na priv Po drodze pojedziemy na Płk Dąbka byłem w czoraj polo stoi a domofonu nie odbierają ,może z policja otworzą

wydymany

mi ci upośledzeni ludzie zalegają 1800 euro,, już dawno opłaćiłem adwokata i jak narazie jest cisza,, pewnie prezes ,, uciekł do podziemi z majątkiem spółki

wydymany

mam pytanie ,, na jaki kolor oni przemalowali swój materiał ,, jak nie pieniądzę to niech w stali oddaje ...

Oszukany 8

Dziś dostałem przelew od HS podobno jakiś komornik ściągnął coś z ich konta, Olivia sprawiedliwa.

Rumun

Mi tez podpisał Hebel na kartce ze zalega mi 3000 tys euro i ze odda i co Rysiu kiedy będzie kasa ile mam czekać !!!! Hit As. Czy Hs

Jugol
@Rumun 15.05.2018 15:19

Ja nam to samo pracowałem w Hit As u Hebla wydymał mnie jak dzieciaka tez zalega mi 2700 euro

Major
@Rumun 15.05.2018 15:19

Mi jest winien 17 tyś euro, pracowałem 5 miesięcy i nic mi nie zapłacił

Major
@Jugol 15.05.2018 16:56

Jugol To Ty odezwij się do Seby szukamy monterów na szecje

Oszukany

Czy to prawda że były Prezes spółki HS ma żółte papiery?

Oszukany

O co chodzi z tą radą bo nie kumam

Tymoteusz
@Oszukany 15.05.2018 12:25

Były Ok obecny to ma papiery i nawet podstawówkę skończył 7 klas

Oszukany monter

Dzięki za info zgłoszone zostało. A o tym wiemy już od dawna

Oszukany monter

Materiał HS jest na Rafinerii zostało to potwierdzone że tam jest przemalowywany. Jeżeli ktoś jest w kontakcie z prokuraturą trzeba to zgłosić. Może jak wszyscy zaczną współpracować to odzyskamy nasze pieniądze .

Monter oszukany

Nosimy Panie Rysiu. Po 3 rygle na Rafineri a nie po 1 To nie HS czy się piło czy grało to euro leciało I listę podpisujemy czytelnie

@Monter oszukany 15.05.2018 12:13

Ty a materiał ich jest na Rafinerii bo prokuratura szuka materiału Hs ?

@Oszukany 15.05.2018 12:32

Tak jest

Monter oszukany

Jest

Fakal

Issa inti probabilment nistaqsu dak li ktibt dwarek u inti probabilment għamilt wiċċ aħmar

Adwokat

A może warto zrobić tak aby ktoś zakończył prace już na rusztowaniach ? Może wystarczy tych nadętych małolatów którzy się wożą w samochodach spółki Hs i zarządzają materiałem tej spółki . Może to już jest ten czas aby zrobić z tym porządek

wydymany

heble ,, jak tam moje 2 tyś euro w waszej kieszeni się czują ?obiecałeś że w maszynę wrzucisz wygrasz i mi oddasz