Opinie o HS Konstrukcje Stalowe w Rumia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie HS Konstrukcje Stalowe. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HS Konstrukcje Stalowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HS Konstrukcje Stalowe w Rumia

Oszukany 8

Dziś dostałem przelew od HS podobno jakiś komornik ściągnął coś z ich konta, Olivia sprawiedliwa.

Rumun

Mi tez podpisał Hebel na kartce ze zalega mi 3000 tys euro i ze odda i co Rysiu kiedy będzie kasa ile mam czekać !!!! Hit As. Czy Hs

Jugol
@Rumun

Ja nam to samo pracowałem w Hit As u Hebla wydymał mnie jak dzieciaka tez zalega mi 2700 euro

Major
@Rumun

Mi jest winien 17 tyś euro, pracowałem 5 miesięcy i nic mi nie zapłacił

Major
@Jugol

Jugol To Ty odezwij się do Seby szukamy monterów na szecje

Oszukany

Czy to prawda że były Prezes spółki HS ma żółte papiery?

Oszukany

O co chodzi z tą radą bo nie kumam

Tymoteusz
@Oszukany

Były Ok obecny to ma papiery i nawet podstawówkę skończył 7 klas

Oszukany monter

Dzięki za info zgłoszone zostało. A o tym wiemy już od dawna

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie HS Konstrukcje Stalowe? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Spawacz TIG.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Oszukany monter

Materiał HS jest na Rafinerii zostało to potwierdzone że tam jest przemalowywany. Jeżeli ktoś jest w kontakcie z prokuraturą trzeba to zgłosić. Może jak wszyscy zaczną współpracować to odzyskamy nasze pieniądze .

Monter oszukany

Nosimy Panie Rysiu. Po 3 rygle na Rafineri a nie po 1 To nie HS czy się piło czy grało to euro leciało I listę podpisujemy czytelnie

@Monter oszukany

Ty a materiał ich jest na Rafinerii bo prokuratura szuka materiału Hs ?

@Oszukany

Tak jest

Monter oszukany

Jest

Fakal

Issa inti probabilment nistaqsu dak li ktibt dwarek u inti probabilment għamilt wiċċ aħmar

Adwokat

A może warto zrobić tak aby ktoś zakończył prace już na rusztowaniach ? Może wystarczy tych nadętych małolatów którzy się wożą w samochodach spółki Hs i zarządzają materiałem tej spółki . Może to już jest ten czas aby zrobić z tym porządek

wydymany

heble ,, jak tam moje 2 tyś euro w waszej kieszeni się czują ?obiecałeś że w maszynę wrzucisz wygrasz i mi oddasz

Mamiek

Piszesz Hebel:) co wymyśliłeś

POCZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM

DOBRA RADA HEBEL JAK NIE CHCESZ BYĆ POŚMIEWISKIEM TRÓJMIASTA TO IDŻ W SWOJA STRONĘ ALE JEŚLI NIE TO OK ZAŁATWIMY CI OKŁADKĘ W GAZECIE I OPISZEMY DOBRZE WIESZ ZE TAK BĘDZIE DECYZJA NALEŻY DO WAS. ZDROWIA

Twoja francuska

Rysiek ty pijesz bo słyszałem co innego Słyszałem ze lubisz francuski Bachchcaaa

Chylońska patola

Nie pisz nie pisz bo co masz pisać To co co ślina ba język przyniesie Słabe Milionowe długi. I napad na Państwa Skrzypik To jest prawda :) i od tego nie uciekniecie Zdrowia

Do Hebli

Ile płaciłeś za usługę bo na KP jest 2000 tys eeee pamietam chyba więcej nosiłeś do chłopaków ale w sądzie pewnie powiedzą ile :) Ha ha ha Nareszcie hebel nareszcie długo to trwało ale było warto :) Zdrowia

Do przemyślenia

Kto normalny organizuje napad na swoich znajomych ? Kto normalny powołuje Radę nadzorcza która ma ........papiery? Kto normalny ma milionowe długi ? Kto normalny ma mieszkania na licytacji ? Kto normalny ma zabrane udziały w spółkach ? Kto normalny przewala pieniądze w casynach ? :) wykasuj a napiszemy jeszcze raz

Maniek

Jak dostałeś już wezwanie do Prokuratury:) Ale się zesrales czuć aż na Debkach ha ha

Do przemyślenia Dla R.A.H Hebe

Kto normalny zleca napad na swoich znajomych ? Kto normalny doprowadza to tego ze komornicy zajmują mu mieszkania i idą na licytacje ? Kto normalny doprowadza do milionowych długów ? Kto normalny doprowadza do zajęcia udziałów w firmach? Kto normalny sprzedaje majątek spółki za bezcen swojej rodzinie? Kto normalny powołuje Rade nadzorcza która posiada ..........papiery ? Kto normalny chodzi po kasynach i gra za pieniądze firmowe? To tylko pare przykładów Sprawy karne zostały złożone Dużo zdrowia Hebel Jak nie masz pracy to możesz przyjechać trawę skosić na Dębkach tylko wyjedź szybciej bo PKS jeździ rzadko 10 pln na godz Ci dam :) Mam nadzieje ze dostałeś już wezwanie od Państwa Skrzypik ? Ale sobie nagrabiłeś :) I jak się z tym czujesz ? Zdrowia życzę

...........

Hebel czy ty myślisz ze ktoś się Ciebie boi ?ha ha ha Prostak po podstawówce;)

fbi

dajcie już spokój , ryśkowi,,, teraz przewala w kasynie wasze pieniądze i się smieje z was

HS Konstrukcje Stalowe
1.8/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Hutnicza 34 lok. LOK.3
    81-061 Rumia