Opinie o Apis Polska Sp. z o.o. w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Apis Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Apis Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apis Polska Sp. z o.o. w Jarosław

Od dłuższego czasu nie pojawiały się żadne opinie a teraz niedawno ktoś wymienił trzy kluczowe obszary z powodu których odradza zatrudnienie. Możecie wyjaśnić na czym na dzień dzisiejszy polega brak honorowania socjalu czy też BHP? Jak teraz praca pod tym względem wygląda?

Czy urlop w Apis Polska Sp. z o.o. jest płatny 100%?

eurotatry Nowy wpis

Odradzam zatrudnianie się w tej firmie. Brak: - prawidłowej polityki kadrowej, - poszanowania praw pracowniczych, - honorowania spraw - norm prawnych socjalnych i bhp

Szukałem własne pracy na jakiejś wykończeniówce w swojej okolicy. Tutaj już nie byłaby ona możliwa? strona www jak widać nie działa, a w komentarzach ludzie pisali o nieuregulowanych płatnościach. Od roku nikt niczego nie pisał, ciekaw jestem czy to jest już wyjaśnione? Jak pracownicy na tym wyszli tak ostatecznie?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Apis Polska Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku PRACOWNIK DS. KSIĘGOWOŚCI R48/1082-533/23?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Sylwia

A to firma faktycznie zdarza się że zalega z kasą ?

Mirek85
@Sylwia

Tak zalega i nie płaci.

@Mirek85

Duże zaległości są ?

robol

Zdarza się że też nie odbiera telefonów.

Transport

Bardzo polecam Skutecznie, szybko, Bez opłat z góry

Nie polecam

Bardzo polecam

były współpracownik

Firma zrobiła mnie na nie małe pieniądze. Zamówili usługę i po jej odebraniu nie zapłacili. Idealny kontakt do momentu, gdy minął termin płatności. Łaska że odbierali telefony. Ostatecznie nie dostałem swoich pieniędzy, a US został poinformowany. Polecam omijać szerokim łukiem.

Sylwia

Ostrzegam przed tym numerem. Pozytywny komentarz wpisali sami. Potwornie zakłamane osoby. Co innego mówią co innego na umowie. Obchodzić jak (usunięte przez administratora).....Nie dajcie się nabrać

Makumba3

Nie płacą w terminie, a przy końcu świadczenia usług nie płacą nic!! Uważajcie albo przedpłaty!

@Makumba3

No ale z tego co piszesz nie płacą nic, to nie będą przy przedpłacie też się jakoś wykręcać przypadkiem? No i właściwie to co potem, rozumiem że Tobie za coś nie zapłacili i dlatego ostrzegasz?

@Makumba3

Potwierdzam: nie płacą podwykonawcom. Straciłem przez nich nie małe pieniądze. Polecam mijać szerokim łukiem.

Danuta

Z tymi zaległościami finansowymi to prawda czy jakaś windykacja robi sobie reklamę? Pytam, bo firma wygląda na aktywną i się zastanawiam... Funkcjonują normalnie?

@Danuta

Jeśli ktoś jest zainteresowany darmową "współpracą" z tą firmą to jego sprawa. Firma jest nieuczciwa w stosunku do kontrachentów - nie płaci za wykonane usługi.

Windykacja

## 5 3 1 1 2, 2 2 9 9 €

Nie polecam

Wojtex
@Windykacja

Ja polecam negatywny komentarz przez kancelari.ktora nie ma na tego dłużnika zsndych spraw Ta kancelaria odzyskała mi sprawy i mam dowodu splat kazdemu mogę przedstawić

Transk

Polecam:)

Olga

Komentarz przez kancelarię ???? konkurencja Ja mam dowód spłaty z tego numeru i mogę przedstawić że numer 720 odzyskał całość nam

Piotruś

Wypłacają kiedy im pasuje. Ważniejsze do pracowników są hotele nad soliną

@Piotruś

Święte słowa!

@Stella van Gent

To pracownicy normalnie w firmie są i wykonują swoje zadania? pytam, bo po tej reklamie windykacji idzie się pogubić. To jak aktualnie w firmie warunki wobec tego wyglądają i co tak naprawdę się dzieje?

TELL

Brak terminowej zapłaty ⒌⒈⒏⒍⒍⒌⒉⒎⒉- tylko rezultat

Misio

Nie polecam tej firmy.

Kk
@Misio

Z tym się zgodzę słaba firma i tak bogata jak i biedna kiepskie towarzystwociezka praca z uszczerbkiem na zdrowie siły bez uszanowania wśród niektorych i niemiłe widziany trafiła się kradzież w szatni

@Kk

Ludzie kiedy nauczycie się, że Steel Core to nie jest to samo co Apis Polska i że od ponad roku nie pracujecie już w firmie APIS? Trzeba być mega ograniczonym, żeby nawet nie wiedzieć gdzie się pracuje..

@Misio

Ja również.

@pracownik

Przecież to jest to samo!

Sołtys Wsi Brzezia Łąka

Dramat! Zero reakcji na zgłoszenia usterek na placu zabaw przy naszej SP. Przy przeglądzie stwierdzono miejsca w których może dojść do kleszczenia palców. Urządzenia zamontowane krzywo i ze słabych materiałów.

Rodzice SP Brzezia Łąka

Od niespełna 2 lat przy naszej szkole jest plac zabaw zrobiony przez tę firmę- bardzo długo na niego czekaliśmy, dzieci go potrzebowały i był taki wymarzony, Po kilku miesiącach zaczęły urywać sie pierwsze elementy, teraz niektóre z elementów placu zabaw z uwagi na bezpieczeństwo dzieci powinny być wyłączone z użytkowania. Firma nie reaguje na wezwania do usunięcia usterek, choć ma taki obowiązek (gwarancje, rękojmie). Wstyd, nie polecamy. Jak w grę wchodzi bezpieczeństwo dzieci to nie ma miejsca na półśrodki i fuszerkę!!!

kierownik

Polecam, widać dobre zmiany w firmie.

Stolarnia

Ciekawe jakie ? Wymień trzy

A teraz?

spawacz
@kierownik

Tobie to tak.Ale nie zwykłym pracownikom.

Hanna
@spawacz

Czyli nie poprawily sie nic warunki? Szukają teraz montera, maz chce skladac cv. Myslisz ze warto? Wynagrodzenie jest w miare? :)

Jaka jest kultura pracy w Apis Polska Sp. z o.o.?

Benek

Żadna!

Pracownik Apis

Pracuje od ponad roku i mogę polecić firmę, wypłaty są na czas, atmosfera przyjazna. Stworzyliśmy fajną paczkę i dobrze nam się pracuje w grupie. Kierownik też ok zawsze pomoże. Czasami gonią nas terminy i jest stres ale później dalej ok.

Piotruś

Kolego chyba pomyliłeś firmy

Z malarnii
@Pracownik Apis

Nie wiem ile ci zapłacili ????albo co obiecali... A może w ramach godzinach pracy miałeś takie wypociny napisać. Jedno wiem jeśli chodzi o wypłaty w tej firmie to tragedia

@Pracownik Apis

Kiedyś to może i płacili na czas?Teraz się czeka na wypłatę tygodniami.

grim87

Nie rozumiem usuwania opinii przez Administratora. Apis to (usunięte przez administratora) nie płacą podwykonawcą a sam Prezes ma na głowie postępowanie prokuratorskie. Wpadł na pomysł niepłacenia za wykonane usługi, wiec nazwanie ich złodziejami jest w 100% zgodne z prawdą. Nie polecam!!

Halina
@grim87

czy był juz wyrok w tej sprawie jakis czy nie? bo wiesz, dopóki nie zostanie cos w sadzie udowodnione to jest domniemanie niewinności ... ;) pewnie dlatego admin cos usuwa ... albo w komentarzach byly np. przeklenstwa, warto pisac bez tego ;)

Maciej81

Firma z płatnościami dla podwykonawców leci sobie w "kulki". Zaangażowanie niektórych kierowników jest takie, że nie dziwię się słabej realizacji projektów. Ogromny minus za bark chęci porozumienia, a mówimy tu o bardzo małych kwotach.

Szkoda czasu na ten zakład!

Nie warto wysyłać CV tam z jednej prostej przyczyny : nie szanują pracownika mają cię gdzieś. Szefostwo wozi się nowiutkimi samochodami, buduje kolejne hoteliki, a jak przychodzi dzień wypłaty to albo wogole nie ma pieniędzy albo marna zaliczka. Nadgodziny płacone jak normalna godzina bez żadnego dodatku. Jak lubisz robić za marne grosze to dołącz do nich. Nie ma perspektyw rozwoju w tej firmie. Pracowałem tam dwa trzy miesiące nigdy nie było wypłaty w całości na czas!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Apis Polska Sp. z o.o. - Jarosław

• Jak się pracuje w Apis Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apis Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apis Polska Sp. z o.o.?

Apis Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 29 ocen.

Apis Polska Sp. z o.o.