Innowator Otoczenia Biznesu Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Innowator Otoczenia Biznesu Sp. z o.o.

Ewelina

A jak się u was teraz pracuje? Czy warto aplikować? Taka cisza to może nie ma sensu?

Agata

@madzia czy ta metoda zadziałała? Czasami warto jest zostawić swoje cv w kadrach, chociaż są też osoby czekające na konkretne rekrutacje. Jak warto postępować w tym przypadku?

madzia

Ja postanowiłam nie czekać tylko wysłać do nich CV. Może się sami odezwą.

ciekawy

może ktoś mi napisze jaki to następny nowy produkt mają? słyszałem, że zaczynają sprzedaż i doradztwo w zakresie redukcji mocy i napięcia w maszynach bez uszczerbku na mocy urządzenia? proszę o szczegóły jeśli ktoś wie co to za urządzenie? słyszałem od człowieka z tej firmy, że to urządzenie ogranicza koszty energii od 10-20%? czy to w ogóle możliwe?

Agencja Dor

KAMIL CO CHCESZ WIEDZIEĆ? prowizje ok 50/50 - dzielą się fer. masz możliwość obniżenia kosztów firmy - klienta i zarobienia na każdej firmie. Na szkoleniu ( 1-dzień) ci wytłumaczą jak to działa? Masz wolność - chcesz pracować to pracujesz i nikt ci nie stoi na karku czy wypełniasz standardy.Wiadomo robić swoje trzeba ale traktuja cie jak samodzielnego, dorosłego i dojrzałego człowieka i uwzględniają twoje pomysły, co się rzadko zdarza w biznesie. Otwarci na biznes są właśnie dlatego, że sam możesz go tworzyć i ustalać go indywidualnie, rozliczenia, budowę zespołu, prowizję dla siebie i zespołu- jesli chcesz budowac swój? Ja osobiście namawiam do budowy zespołu, bo ogarniesz więcej przedsiębiorców. Ja sam już w czerwcu chce robić rekrutację do siebie do zespołu.

Agencja Dor

Na razie są ok. otwarci na biznes ludzie.

Biznes Konsultant

firma jest OK. ludzie startują i tworzą firmę doradczą dla biznesu. Ja tu jestem, bo wiem, że za parę lat będziemy daleko w przodzie przed innymi. xxx pomyśl o własnej grupie konsultantów biznesowych, bo potencjał jest ogromny. Pewno się zobaczymy niebawem, skąd piszesz?

xxx

mają wysokie prowizje i ciekawy pomysł. Czy ktoś napisze jak się pracuje w IntegratorzeFirm? szukają ludzi, którzy założą własne agencje doradcze ale nie wymagają wkładu finansowego? jak to ma wyglądać? czy chcą aby wdrożyć swój zespół? Strona i rekruter mnie przekonuje do współpracy ale chcę jeszcze wiedzieć więcej. proszę o więcej informacji.

Zostaw opinię o Innowator Otoczenia Biznesu Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Innowator Otoczenia Biznesu Sp. z o.o.