Opinie o Apis Polska Sp. z o.o. w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Apis Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Apis Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apis Polska Sp. z o.o. w Jarosław

obserwator

witam firma poszukiwała specjalisty ds eksportu. Jak wygląda praca na tym stanowisku? Czy też są opóźnienia z wynagrodzeniem? Warto aplikowac na to stanowisko ? Jaka atmosfera tam panuje w biurze? No i ta kasa, czy będzie na czas

@obserwator

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy naszej firmy. Na obecną chwilę prowadzona jest rekrutacja na w/w stanowisko. Wymagany opis zadań oraz kwalifikacji, które powinien posiadać pracownik ubiegający się o pracę na wspomnianym stanowisku znajdują się pod poniższym linkiem: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-eksportu-jaroslaw%2Coferta%2C7072137 Jako pracodawca dbamy o bardzo dobrą atmosferę w pracy i o ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do aplikowania.

@Apis Polska Sp. z o.o.

Ile mamy jeszcze czekać na pieniądze???

waldi
@Piotruś

Nie pamiętam żeby kiedykolwiek była wypłata w całości w normalny sposób wypłacona więc nie rozumiem całego tego narzekania i dziwienia się. Ludzie czekacie że coś się zmieni i nagle zaczną was i waszą pracę należycie szanować .... Zapomnijcie.

Dzień dobry jak firma z wypłacalnością?

Tomasz
@Anonim

Witaj. O co dokładnie pytasz bo nie bardzo teraz rozumiem Twój wpis? Chodzi Ci o to, czy firma ta jest wypłacalna pod względem wynagrodzenia, czy raczej pytasz z poziomu klienta, który miałby ewentualnie coś reklamować? Pamiętaj, aby precyzować swoje wpisy bo niektóre osoby mogą je po prostu źle interpretować. Możesz to dla mnie zrobić?

@Tomasz

Chodzi o wynagrodzenia dla pracowników. Ile budów obecnie firma prowadzi w Warszawie ?

@Anonim

Pracowałem w kilku firmach ale nigdy takiej dziadowskiej jak ta. Miłego dnia

@Anonim

Wypłacają kiedy im pasuje (usunięte przez administratora)i tyle

Piotruś

Już tydzień czekamy na wypłatę i nic nie widać

Misio

Ile jeszcze mamy czekać na wypłaty???

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Apis Polska Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku PRACOWNIK DS. KSIĘGOWOŚCI R48/1082-533/23?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Misio

Tydzień czekamy na wypłaty i nic. Najgorsze dziady u których pracowałem

Misio

A z nadgodzinami jest tak ze jak uznają że masz za mało nadgodzin to zapłacą jak za normalną godzinę

Kazik

Tak burza z wypłatami, a jakoś każdy się trzyma rękami i nogami. Może i nie płaca równo 10, ale zawsze wynagrodzenia są rozliczone, a jak każdego miesiąca dostajesz wynagrodzenie 20/30 to przecież wychodzi miesiąc między wypłatami. Ludzie ogarnijcie się.

Zawsze możesz zmienić pracę :D

:-)
@:)

Rozumiem, że to riposta do mojego wpisu, który w czarodziejskim sposobem zniknął usunięty przez administratora z Apisu (macie oczywiście wykupiony pakiet premium w Gowork:-)). Oczywiście Twój wpis to typowy wpis dyrektorski :-) Człowieku rynek pracy mimo pandemii ma się dobrze. Więcej takich zachęt i sam będziesz montował swoje zjeżdżalnie :-)

mądrze
@Kazik

Mądry wywód. Nic dodać nic ująć. Terminy spłat w banku na 10-ego, prąd/woda/gaz na 10-ego. A Apis płaci kiedy chce. Wij się człowieku jak piskorz między monitami, telefonami i wezwaniami do zapłaty bo jaśnie Pan 3-ma kasę na swoim koncie przelewa Ci kiedy chce :-) Co za fajna zabawa i dreszczyk emocji :-) Wartość dodana do port folio Firmy !

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Apis Polska Sp. z o.o.?

Atmosfera jest bardzo fajna, zawsze można liczyć na pomoc.

Nie ładnie podszywać się pod innych pracowników.

Mimo tych wszystkich dziwnych opinii polecam, od jakiegoś czasu wypłaty na czas i dobra atmosfera.

A jesteś pewny, że o Apisie mówisz czy może o innej firmie? Też bym się zastanowił na twoim miejscu bo chyba nie wiesz gdzie pracujesz.

Biuro

Ostatnio rozpocząłem prace w firmie Apis, byłem nastawiony dosyć sceptycznie natomiast cieszę się, że mimo wszystko zaryzykowałem. Zastanawiam się tylko skąd te wcześniejsze opinie, bo nic takiego obecnie się nie dzieje. Wszystkie wypłaty miałem na czas - pracuje 2 miesiące.

opinia

polecam

Krzysiek

Zgadzam się, dobrze się dzieje.

Wiecie czy Apis Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

udostępniają.

Dawid

Brak wypłaty czesta przypadłość. Lepiej omijać z daleka

Tomasz
@Dawid

"Częsta przypadłość", tzn., że brak wynagrodzenia w terminie zdarza się co jakiś czas? Czy mimo to nadal pracujesz? Może inne warunki zatrudnienie rekompensują ten problem?

Dom1234

Pozytywna ocena dla Pani, która prowadzi rozmowy kwalifikacyjne????, reszta trudno powiedzieć nie przyjęli mnie, niech żałują! Pracuje tam znajomy i mówi że różnie płacą ale płacą i to za wszystko.

Zuzia

@kierownik zdradzisz ile mniej więcej można zarobić ?

Kierownik

Za takie pieniądze można robić. Tylko dlaczego niema wypłaty na Czas!!! Wszyscy wiedzą że hotele ważniejsze i inne pierdoły.

Apisss

Jak z warunkami pracy i zarobkami na stanowisko spawacz lub slusarz spawacz? Placa normalnie? Jak z wyplatami opoznienia sa ?czy to tylko podwykonawcom nie placa jak z nadgodzinami i sobotami? Mozna pracowac jak sie chce dluzej i w soboty?

Spawacz
@Apisss

Witam, pracuję z 7 miesięcy, płacą na bieżąco, z nadgodzinami nie ma problemu. W soboty idzie ten kto chce. Praca na dwie zmiany.

spawacz2
@Spawacz

To bardzo ciekawe bo nie przypominam sobie żeby firma płaciła na czas... Jestem bardzo ciekawy kiedy i w jakiej formie otrzymałeś wynagrodzenie za nadgodziny? Bo może o czymś nie wiem

brodway
@spawacz2

masz kolego racje dziady placa jak im pasuje za pazdziernik dopiero zaliczke dali po 1200zl`do sadu pracy trza ich podac

Rozczarowana

Sposób traktowania pracowników (usunięte przez administratora)pozostawia wiele do życzenia... brak wynagrodzenia za wykonana prace, wypieranie się ustaleń, traktowanie pracowników w sposób karygodny... jeśli w tej firmie nadal będą zatrudniani tacy „ specjaliści” to nie wróżę tej firmie dobrej przyszłości... zacznijcie szanować ludzi!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Apis Polska Sp. z o.o. - Jarosław

• Jak się pracuje w Apis Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apis Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apis Polska Sp. z o.o.?

Apis Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 29 ocen.

Apis Polska Sp. z o.o.