Opinie o IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. w Bydgoszcz

strata czasu

Siema Tak to czytam i ze smutkiem muszę stwierdzić że w 99% właśnie tak to wygląda w tej firmie.. Jestem byłym już na szczęście pracownikiem tej firmy. Pracowałem ok 2 lat bo jak się okazało przy końcu umowy nie tylko ja pożegnałem się z miejscem pracy ale również moi koledzy i koleżanki. Okazało się że projekt zamykają i nie ma już dla nas innych miejsc. Na rozmowach kwalifikacyjnych mydlą oczy że firma się rozwija, że tyle pracy i takie możliwości. Guzik prawda. Jest projekt to na wariata szukają ludzi. Tania siła robocza zrobi i do widzenia. Także nie cieszcie się bo tam i tak przyszłości nie ma..

Śmiech na sali

Podziwiam ludzi którzy pracują w tym (usunięte przez administratora) od kilku ładnych lat. Powiem tak, jeśli jesteś osobą która z łatwością olewa innych i zbytnio nie robi sobie nic z tego co się dzieje w koło to dobrze trafił. Jeśli wszystkim się przejmujesz to uciekaj i nawet nie próbuj tu zaczynać (usunięte przez administratora)

Pablo escobar

Na jakie wynagrodzenie może liczyć magazynier i czy praca również w weekendy ?

Wypłacają dodatkowe nagrody w iQor Global Services Poland Sp. z o. o.?

Tak - kwartalne

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko TECHNIK ELEKTRONIK (NR 2524).
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Od K do L

Wspominam tragicznie to korpo. Po podwyżkach non stop ten schemat czyt. osoba, która nic nie potrafi zarabia tyle samo co "stary wyga" pracujący tam przykładowo 3 lata. Dramatyczna firma i szczerze odradzam. Każdy z jakimś ilorazem inteligencji czuje, że jest (usunięte przez administratora) przez pracodawcę. Podsumowując to jak się chcę dostawać co roku podwyżki o 200zł na rękę z wielkim oburzeniem i łaską to firma dla nich. Zero rozwoju i zakompleksione marionetki na stanowiskach kierowniczych. Śmiech na sali, pozdrawiam stara ekipę z HP Consumera :) Gdyby nie fajni ludzie to można co najwyżej się porzygać.

Czy jest możliwość zatrudnienia w systemie jednozmianowym 7-15?

Rozumiem. Firma ma 2 oddziały, na Fordońskiej i gdzieś na Szajnochy, gdzie dokładnie?

Jakie sa warunki zatrudnienia w zaleznosci od lokalizacji Fordońska a Szajnochy?

@123

No jak wcześniej pisałem - to zależy od projektu. Na szajnochy główny projekt 2 zmiany, na Fordońskiej główne tez na 2 zmiany. Niektóre tylko są na 1 zmianę (chyba z 2-3 na fordońskiej). To pytanie na rekrutacje (na konkretne stanowisko).

qwerty22

Witajcie, mam pytanie, na jakie zarobki może liczyć technik informatyk bez praktyki, aplikujący na stanowisko serwisanta? - kwota 1900 zł jest aktualna jak to napisano powyżej? Pytam, bo to trochę niskie kwoty.

abc
@qwerty22

Nie trochę, tylko bardzo. Tyle to można na produkcji zarobić, a jak ktoś nie chce pracować fizycznie to na słuchawce dają jeszcze więcej. To jest jednak informatyka a nie kopanie dołów ;/ Też bym prosił o odpowiedź bo nie wiem czy jest sens się w to pchać, szczególnie biorąc pod uwagę jak ludzie tutaj nienawidzą tej firmy.

@abc

To ile chcielibyście zarabiać świeżo po technikum (bo tak zakładam skoro piszesz ze jesteś technikiem informatykiem bez praktyki)? 3000 tyś na rękę? 4000 tyś na rękę?

abc
@Zdupy

Akurat ja nie jestem świeżo po technikum i mam doświadczenie w IT, ale nawet gdybym był to nie pracowałbym za jakieś śmieszne 1900 zł, przecież za to można przeżyć tylko jak się mieszka z rodzicami albo bierze zasiłki z mopsu. Prawie w każdym zawodzie można zarobić więcej, chyba nikt nie zostaje informatykiem żeby pracować za minimalną krajową? Weźcie się trochę szanujcie(usunięte przez administratora)

@abc

Zgadzam się co do tego ze jak się kształcisz na „informatyka” to z założenia nie idziesz na stanowiska z minimalna krajową. Druga sprawa ze za 1900 zł to raczej stanowisko IT nie jest tylko bardziej operator wykonujący prace polegającą na wymianie komponentów elektronicznych. To tak jak by studiować dziennikarstwo żeby zawodowo zajmować się pisaniem komentarzy pod artykułami... Jak jesteś (w sensie @qwerty22) po technikum informatycznym to czemu nie szukasz pracy w IT tylko w serwisie elektroniki - bo tak tą branże można nazwać... tutaj z IT będziesz miał do czynienia jak Ci się hasło zablokuje i „IT” będzie je Tobie odblokowywać...

Bhj

Kondzio jest jeszcze kierownikiem na Dell var?

kieras
@Bhj

Poszedł do odstrzału.

Magdalena
@kieras

Byłoby super poczytać coś konkretnego o pracy w iQor. Twój wpis trochę mało wnosi do dyskusji, prawdę mówiąc. Co ogółem myślisz o stylu zarządzania w firmie?

Bhj
@kieras

Dlaczego poszedł do ostrzału? W ogóle już tam nie pracuje?

@Bhj

Dell car miał trochę słabą opinię, ludzie narzekali, to zmienili kierownika.

Burak

Hej! Dostałam propozycje pracy w tej firmie warto tam iść czy nie jak z atmosferą i czy są nadgodziny?

Jeżyk
@Burak

Hej też mam propozycje warto tam iść?

Cas

Ludki, widziałem ogłoszenie na pracownika serwisu, ktoś może mi powiedzieć czy dostane 3k miesięcznie albo chociaż coś koło tego, bo nie wiem czy wysyłać CV?

Kar wra

Jest tu jakiś z kierownictwa

IVYtech

Kaszczej weź się do roboty a nie czytasz to

Ciekawy

Ile aktualnie dostaje się na start jako pracownik serwisu? Ile po trzecich miesiącach?

nowy stary pracownik
@Ciekawy

na start 1800 na rękę a po roku 2200. po trzech miesiącach tylko przedłużają umowę na czas określony z taka sama kwotą. praca jest 2 zmianowa 6-14, 14-22

adam
@nowy stary pracownik

Szanujcie się to już nie te czasy za 1800 Pozdrawiam

adam

Byłem na rozmowie super na początku wymagania i takie tam rozumie wszystko dobra firma oczekują jasna sprawa ale jak ktoś mi mówi że zarobię 1800-1900 zł to nie wiedziałem że czy się śmiać czy płakać co nie napiszę w jakiej firmie aktualnie pracuje nie chce ryzykować że by firma nie dowiedziała się że szukałem innej ale bez premii mam ok 2700 z premią ok 3150 masakra Magazynier

novaes

Witam na jaką pensje mowa na rękę może liczyć nowo zatrudniony Magazynier. Widziałem ze firma zamieściła ogłoszenie na to stanowisko.

Ilona
@novaes

Super, że zainteresowałeś się podjęciem pracy w iQor Global Services Poland. I to prawda - firma właśnie zamieściła ogłoszenie dotyczące pracy na stanowisku Magazyniera: https://www.pracuj.pl/praca/mlodszy-magazynier-bydgoszcz,oferta,6884434 Niestety, nie wiem, jaką pensję oferuje tam pracodawca, ale być może znajdzie się tu niedługo ktoś, kto przekaże nam taką informację. Czy posiadasz już wcześniejsze doświadczenie na takim stanowisku?

novaes
@Ilona

Tak posiadak kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe oraz uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Xyz
@novaes

Na wejście 2800 brutto pi roku 3150brutto plus wszystkie dodatki.

może nowy
@Xyz

a dla pracownika serwisu jak to wygląda kwotowo?

Xyz
@może nowy

Tak samo.

nowy

ile na dzień dobry otrzymuje wynagrodzenia nowy pracownik?

Dzban
@nowy

Ile dostaje 'pracownik serwisu' wynagrodzenia netto na początek ? I czy praca jest zmianowa, a jak tak to w jakich godzinach ?

Były

Zależy gdzie się trafi, ogólnie nie polecam, ale jak ma się okazję, to można iść na te 3 miesiące samemu się przekonać. Ja robiłem na Dell CAR. Nie polecam. Jest norma do zrobienia, jesteś rozliczany z cyferek, nie z tego ile się narobisz. To naprawa laptopów (wymiana uszkodzonych części na sprawne). Niektóre modele są proste w budowie, niektóre bardziej ambitne. Raz trzeba wymienić jedną część, raz kilka. Raz jest to część, której wymiana zajmuje 5 minut, a raz godzinę (czasem, by dostać się do konkretnej części, trzeba rozkręć cały laptop). Kombinatorzy biorą te "szybkie" naprawy, a reszta zostaje dla innych. Bardzo mądre kierownictwo nie patrzy, że narobiłeś się bardziej i praktycznie zrobiłeś o wiele więcej niż ten co kombinuje. Kombinator dostanie premię kwartalną, a ty ochrzan za nie brak zrobionej normy. Do tego ciągłe nadgodziny. Tłumaczenie kierownictwu, że nie może się zostać.

Jackie

Witam. Osobiscie sam pracowalem w w firmie iQor ponad 3 lata. Od poczatku zadowolony bylem z wynagrodzenia: konczylem prace zarabiajac 5k netto przy niewielkiej ilosci nadgodzin (maksymalnie 20h miesiecznie). Zmienilem ja, gdyz uwazalem ze nalezy rozwijac sie dalej. Płaca jest jak na polskie warunki godna dla bardzo dobrych techników, inżynierów czy kadry zarządzającej. Będąc testerem, jakościowcem, magazynierem czy osobą pracującą na Dell Car prsy diagnozowaniu i naorawie laptopow nie mozna liczyc na wysokie wynagrodzenie z prostego powodu: nie wymagają one odpowiedzialności oraz wysokich umiejętności. Oczywiście trzeba mieć rownież szczescie jak w kazdym zakladzie pracy. Jesli wiec osoba starajaca sie o prace nie posiada zbyt wielkiego doswiadczenia czy zdolnosci to nie koniecznie ma prawo oczekiwac wielkich pieniazkow. Wg mnie jesli jestes studentem i chcesz dorobic a przy okazji czegos sie poduczyc to smialo polecam. Tak samo jesli masz ambicje i chec do nauki to po czasie mozna zostac specjalista w swojej dziedzinie i proporcjonalnie otrzymac wieksze $$ lub zdobyc doswiadczenie i szanse na zatrudnienie w nastepnej firmie juz za wieksza wyplate. Oczywiscie sa w tej korporacji osoby, ktore nie nadaja sie na kierownikow, ale tak jest wszedzie. Jednym z minusow jest czeste niezadowolenie pracownikow, ktorzy potrafia marudzic na wszystko. Przy pytaniu czemu nie zmienia prace od razu uslyszalem: nie chce mi sie/gdzie bede szukac czegos nowego/gdzie dostane takie pieniadze itp itd. Czyli czesto marudzenie dla samego marudzenia :) sa w firmie dodatki: moze nie jakies gigantyczne ale na swieta/wczasy zawsze cos wpadnie plus 300br/kwartal premii. Maly dodatek ale jest. Sa rekrutacje wewnetrzne na technikow: jesli ktos ma ambicje to warto aplikowac.

Ilona
@Jackie

Bardzo Ci dziękuję za tak obszerną, i co najważniejsze, merytoryczną opinię na temat pracy w iQor Global Services Poland. Jestem przekonana, że posłuży ona szczególnie tym, którzy zastanawiają się, czy warto byłoby aplikować do tej firmy. Powiedziałeś, że odszedłeś stamtąd, ponieważ chcesz się nadal rozwijać. A jak to jest właśnie z rozwojem zawodowym w tej firmie? Możesz nam chociaż trochę przybliżyć tę kwestię?

HP CONS/WUR

Zgadzam się w 100% z ta opinią pracowałem w latach 11-15 na projekcie HP Consumer. Jedynie co się liczy to LICZBA i WYNIK na koniec dnia. Przebieranie sztuk to podstawa łatwe modele (laptopy nie skomplikowane w rozbiórce jak i łatwe usterki) gdzie normę można zrobić w 3-4 godziny pracy. Za to drugi pracownik dostanie popalone sztuki gdzie trzeba wymienić po 5-6 elementów, a na to schodzi czas. Sprawdzanie na bramkach to kwestia polityki ale z reguły trwało to wieczność (ochrona to emeryci) przy okazji ciekawe jak ma się Dariusz L. któremu "wypadł dysk" i już do pracy nie przyszedł na następny dzień :-). Kierownictwo totalne bezmózgi niemające pojęcia o tym jak motywować ludzi do pracy (zastraszanie to nie jest droga). Co do FT (Final Test) dziewczyny, które sprawdzają sprzęt po naszych naprawach potrafią być wredne i cofać sztukę na byle pierdół (tutaj liczą się układy z nimi - jak jesteś miły i słodzisz im to jest okey jeśli nie to laska która czyści lapka i przez przypadek poluzuje klawisz w klawiaturze zwali winę na Ciebie). Ludzi, którzy mają widzę i nadają się do pracy na wyższych stanowiskach można policzyć na palcach jednej ręki pozdrawiam Przemka N. :D. Podsumowując praca na przetrwanie, ale nigdy nie ma stałe.

Kuban
@HP CONS/WUR

na płytach też mieliśmy jedną złośliwą panią w kontroli jakości, która potrafiła spreparpwać usterke, jakiś konektorek uszkodzić i robić cofki jak podpadłeś... A nietykalna, bo wiedziała gdzie (usunięte przez administratora) wypiąć.

widzący
@HP CONS/WUR

Z Darkiem dobrze, wyjechał z Kasią do Holandii i tam zapuścili korzenie.

Ryszard
@HP CONS/WUR

To że firma jest skierowana na wynik i zysk nie powinno Cię dziwić. Każdy pracodawca chce osiągnąć jak najlepszy rezultat. Czy w związku z tym firma za dobre wyniki oferuje premie lub inne bonusy? Rozumiem, że atmosfera w pracy i relacje z przełożoną nie były najlepsze. Czy myślałeś jak mógłbyś je poprawić, żeby pracować w bardziej przyjaznym otoczeniu?

niezadowolony
@Ryszard

Pewnie, że chcą zysku, ale pracownicy nic nie dostają a jak już to bardzo mało, brak szacunku dla ludzi

@niezadowolony

Nic nie dostają, czyli mam rozumieć, że poza podstawową stawką wynagrodzenia nie ma co liczyć na ewentualne premie i dodatki? W wielu zakładach pracy premie i innego rodzaju dodatki pieniężne znacznie podnoszą wysokość miesięcznej pensji, dlatego chętnie dowiem się, jak wygląda to w przypadku pracy w firmie iQor Global Services Poland? Odpowiesz?

bb
@Jakub

Premia to jak dobrze będzie 300zl brutto na kwartał i to jeszcze przy spełnieniu pewnych warunków inne dodatki brak, wczasy pod grusza przy obecnych minimalnych zarobkach w firmie dla kogoś kto nie ma dzieci i się sam rozlicza to 350zl brutto to samo dofinansowanie na święta premie uznaniowe można zapomnieć nic takiego nie istnieje .

@bb

Dziękuję za odpowiedź. Skoro wiem już, jak wygląda kwestia wynagrodzeń i premii (za co serdecznie Ci dziękuję) to może wypowiedziałbyś się na temat kolejnego ważnego aspektu pracy. Mianowicie mam tu na myśli atmosferę. Czy w Twojej ocenie pracownicy są dla siebie życzliwi i pomocni?

HP CONS/WUR
@Jakub

Życzliwi? dobre sobie... każdy poluje na jak najłatwiejsze usterki/laptopy. Za moich czasów były szafki z częściami testowymi niestety ginęły bo jeden drugiemu zapieprzał. Podkradanie baterii, zasilaczy, power cordow to norma... trzeba było sztukować z MRów potem. (MR - laptop do wyceny przez uszkodzenie mechaniczne lub zalanie). Jeśli lubisz być poniżany, zastraszany, jeśli lubisz (usunięte przez administratora) i nepotzm to ta firma jest idealna dla Ciebie.

Szajnochowiec
@HP CONS/WUR

Ja powiem tak firma maksymalnie do 4 liter, zarządzanie, kasa, wymagania, (usunięte przez administratora) Ja milem szczęście ,że pracowałem z ludźmi dzięki, którym można było przetrwać zmianę kto pamięta - Jajo, Shitbert, Dzi Six (G6), Żuraw, Żuk Gnojarz ludzie dzięki którym robiło się wesoło na serwisie i dało się wytrzymać 8h

Jan Kowalski

Pracuję w tej firmie od listopada. Były nadgodziny, norma 8 komputerów - nawet było okej. Raz nawet załapałem się na premię. Od pewnego czasu norma 9 komputerów, brak pracy co za tym idzie? Przymusowe urlopy! Premia? Możesz zapomnieć - OBA już zadba o cofeczkę na pierdołkę. Na chwile obecna mam 1900zł na rękę. Czas stąd uciekać.

@Jan Kowalski

Brak premii i możliwości podwyższenia podstawy pensji to spore utrudnienie. Pracodawca oferuje bogaty pakiet socjalny lub atrakcyjne szkolenia? To zawsze wartość dodana dla pracownika. Napisz jaka jest atmosfera w firmie i czy ta strona zatrudnienia Ci odpowiada i jesteś z niej zadowolony?

Zostaw merytoryczną opinię o IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 5 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 155 ocen.
  • Fordońska 248 G
    85-766 Bydgoszcz

IVY TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o.