Opinie o Euro Klima w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Klima. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Euro Klima o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Klima w Gdańsk

Co wchodzi w socjal Euro Klima?

Nic jak jest się na działaności gospodarczej ...

Obecny

Ja dostałem. Zapytaj swój bank czy nie trzymają kasy, niby do zaksięgowania. Tak już ktoś miał ze swoim wcześniej.

@ Adr

Gupoty koleś piszesz. Wiesz, że dzwonią w kościele, ale nie wierz w którym. Chyba, że to ty jesteś ten nygus, którego nie dali już rady ukrywać przed klientem, że nie potrafisz montować :D

Parympał

Jacuś P. daj spokój przecież wszyscy wiedzą ,że to ty (usunięte przez administratora) wypisujesz tutaj swoje dyrdymały. Jak widać wąchasz dalej i wylewasz swoje żale ,że wywalili ciebie z firmy za pieniactwo i krętactwa. Opowiedz swoje rewelacje ludziom , którzy pracują po 20 lat w tej firmie .

@ Miro

Robią też wyposażenie wnętrz na statkach i szukają ludzi. Jestem przy tym od paru tygodni i jest OK.

Adrian
@@ Miro

Widziałem, że firma ma sporo ogłoszeń rekrutacyjnych. Obecnie szukają monterów wentylacji, serwisantów, monterów rurowych i dostawców. Skoro pracujesz w firmie to, czy mógłbyś doradzić na jakim poziomie jest wynagrodzenie i czy warto aplikować?

Miro
@Adrian

Warto, jeśli chcesz pracować na długo. Jak wolisz skakać z kontraktu na kontrakt, to jak wolisz.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Darek

@nickt ale to angielski na b1 wystarczy czy raczej trzeba znać bardziej jezyk?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Euro Klima odbywa się również w języku angielskim?

Zależy od stanowiska, jeżeli wymogiem jest znajomość języka to na rozmowie może się pojawić kilka pytań ale raczej rozmowy prowadzone są głównie w j. polskim i skupione są głównie na kwestiach technicznych.

Jasiek

Przy wyjazdach za granice tzreba mieć dobrą znajomość języka?

Nickt
@Jasiek

Nie koniecznie. Ale jak umiesz gadać, to super, to jak tez masz glowe na karku masz szanse na przyszlosc nawet byc prowadzacym.

Mito

Firma w porządku. Mają dużo robót za granicą i jak się robota kończy, a jesteś dobry (i nie chlasz ;) możesz jechać na inną i wszystko gra. Płacą dobrze i na czas.

Firma ok cudów niema ale ogólnie ok Moje sugestie dla Euro Klima: Ogólnie brak sugesti wedlug moich spostrzezen pieniądze na czas czyli po to się pracuje negatywy piszą nieroby Lubię atmosferę w Euro Klima za: Terminowo wypłacane pieniądze

Krzyś
@Tomek

Atmosfery w firmie nie robią terminowo wypłacane pieniądze tylko ludzie. A ja znam akurat takiego jednego Tomka co ją psuł.

Najgorsza firma z jaką miałem wątpliwą przyjemność współpracować. Dużo w trakcie pierwszej rozmowy jest obiecywane a wychodzi z tego zupełnie co innego. Narzędzia to jakaś porażka , jak nie kupicie albo przywieźecie swoich to nie ma czym pracować. Obiecywane są kontrakty na nie widomo ile czasu a po dwóch tygodniach zjerzdza się do domu. Działalność gospodarcza w tej firmie to też porażka. To nie jest firma dla fachowców. Nie polecam.

Lolek
@Gość

Na jakiej budowie pracowałeś? Znając życie i " miszczów naszej galaktyki " co to w Norwegii nie takie cuda ze szwagrem robili zjechaleś do domku bo myślałeś, że na wczasy all inclusive pojechałeś a nie do pracy .

@Lolek

Poprostu są lepsze firmy z lepszymi kontraktami i lepszą załogą. I nie kozacz

Lolek
@Gość

Cieszę się twoim szczęściem, że znalazłeś swoje miejsce. Zobaczymy jak długo. W EK ludzie pracują po 20 lat ale oni cokolwiek potrafią zrobić samodzielnie . Takich jak ty u mnie na budowie było sporo jedyne co potrafili to kłapać jęzorem a jak przyszło samemu cokolwiek zrobić to mało sobie nogi szlifierką nie obcięli. Nikt za ciebie nie będzie robił na budowie , to nie sanatorium.

@Lolek

Już Ty się nie martw,nikt za mnie nigdy nie pracował i nie będzie pracował. To po pierwsze a po drugie to trzeba mieć czym pracować a nie dawać monterowi wkrętarkę z wystawki i kombinerki i idź sobie na statek popracować. A ludzie nie zarabiają tam niewiadomo ile żeby inwestować w narzędzia. A to tylko jeden z przykładów współpracy z euro-klima lub extrawork.

@Lolek

Euro-Klima nie pracuje w Norwegi gościu

Roberto

Witam powiem krótko dużo obiecują a na miejscu okazuję się zupełnie coś innego. Nie szanują pracowników itd.

Ten
@Roberto

To znaczy co było inaczej niż miało być ?

@Roberto

Chciałabym, żebyś porównał przedstawione Tobie warunki zatrudnienia przez Euro Klima z tymi, które rzeczywiście są oferowane. Dzięki temu użytkownicy zainteresowani pracą w firmie będą mogli wyciągnąć wnioski o jej sytuacji wewnętrznej. A może zechcesz dodać jeszcze coś od siebie? Zachęcam.

Natalia

Z miłą chęcią poznamy najświeższe informacje dotyczące rozwoju firmy Euro Klima, kwestie nowych rekrutacji oraz warunków pracy także będą w tym temacie bardzo istotne dla innych! Proszę was o rzetelne oraz kulturalne opinie, przypominam wam również, że każdy komentarz łamiący regulamin serwisu gowork będzie usuwany przez administratora forum!

Witold

Czy tylko narzekać potraficie? Idealnych firm nie ma!!

gosc

A TO CIEKAWE!!!dalej Pan odpowiedzialny za zatrudnienia pisze tutaj....ostrzegam was przed nim..mysli ze firma przeszla czesciowo na warunki niemieckie i jest uczciwa ,pewne sprawy sie nie zmieniaja ...powiem tak ....jak bedzie chcieli odejsc z tej firmy to beda was oczeraniac i nie wystawia wam pozytywnego zaswiadczenia o pracy.....w tej chwili sa na prawie niemieckim....i w tym momencie jestescie na pozycji wygranej....wykupcie wszyscy sobie arbeitsversicherung.....powodzenia we wspolpracy z ta firma.....;-)

Krzysztof

Umowa o pracę jak w innych firmach nie zauwazylem żadnych dziwnych zapisów. Nie mam problemów z wynagrodzeniem bo jest takie jak było umówione, niczym mnie nie obciązają. Stawkę mam lepszą niz w poprzedniej firmie a robię to samo co tam.

Natalia

@Krzysztof, a co z kwestią umowy, jakie są warunki są w niej zawarte i jaki jest jej rodzaj? Wcześniej użytkownik @gość pisał, że są tam jakieś uchybienia. Jak to wyglądało z kolei u Ciebie skoro polecasz Euro klimę jako potencjalnego pracodawcę?

Krzysztof

Praca nie jest ciężka i warunki finansowe sie znacznie polepszyły. Dobre stawki, wypłata zawsze na czas. Polecam - piszę o Euro-klimie z Gdańska

Natalia

@gosc o jakich dokładnie uchybieniach w umowie mówisz? Konkrety w przypadku tak specyficznego i trudnego tematu, jakim jest umowa prawna są niezbędne, aby móc wyciągać wnioski.

trochim

bo akurat w tej branży euro-klimy jest ogromny ruch obecnie

Józek

Ludzie. Przecież wy piszecie o firmie z Warszawy, która robi części do klimatyzacji samochodowej i turbosprężarek i mechanikę pojazdów. Oni mają adres euro-klima.pl. A ten wątek jest o firmie z Gdańska (euro-klima.com.pl), która robi montaże rur i wentylacji na statkach. To pomyłki przez podobne strony internetowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Klima - Gdańsk

• Jak się pracuje w Euro Klima?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Klima tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Klima?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Klima?

Kandydaci do pracy w Euro Klima napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Klima