Opinie o MGB Pompy Instalacje Grzegorz Banaszak w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MGB Pompy Instalacje Grzegorz Banaszak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w MGB Pompy Instalacje Grzegorz Banaszak o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MGB Pompy Instalacje Grzegorz Banaszak w Gdańsk

Administrator Nowy wpis

W Gdańsk MGB Pompy Instalacje Grzegorz Banaszak prowadzi rekrutację na stanowisko Magazynier. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

Były. Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie bynajmniej na tak zwanym warsztacie osobą które myślą że będą pracować w swoim zawodzie na jaki zostali zatrudnieni bo jest to nie możliwe albo sporadyczne. Zakres prac i obowiązków jaki jest tam narzucany jest porażający i niespotykany nigdzie ,jestem pełen podziwu dla co niektórych że się tam na to wszystko godzą i się marnują bo szkoda zdrowia i nerwów na taką prace, powodzenia

Nieważne Nowy wpis
@Były.

Nie polecam pracy w tej firmie niekompetentni pseudo kierownicy święte krowy tylko co oni powiedzą szefostwo bierze pod uwagę resztę traktują jak (usunięte przez administratora)omijać szerokim łukiem

Sternik

Nie polecam pracy w tej firmie pracownicy(Sabina T i Krzysztof K) są falszywi w stosunku do nowych pracowników strzelają z ucha do szefostwa z każdej strony a sami nic w pracy nie robią tylko siedzą na necie i nasłuchują czy szefostwo nie schodzi to wtedy zajmują się praca.Na miejscu właścicieli już dawno bym miał tych stałych pracowników ściemniaczy na oku a nie słuchać ich klamst wobec innych pracowników. POZDRAWIAM

Kapitan Nowy wpis
@Sternik

Szanowny Anonimowy Sterniku. Pracuję w tej firmie od kilkunastu lat, w związku z tym czuję się odpowiednią osobą mogącą wypowiedzieć się na temat pracy w tej firmie . Zaniepokojona Twoimi gorzkimi słowami i zarzutami ,obok których nie mogę przejść obojętnie, tym bardziej gdyż dotyczą mojej osoby. Doskonale zdaję sobie sprawę, że nikt nie lubi być oceniany . Jednakże należy odróżnić fausz i " strzelanie z ucha " od niewykonywania powierzonych zadań. Niewątpliwie okres próbny często weryfikuje zaprezentowane podczas rekrutacji umiejętności i wiedzę. To nasze zachowanie i zaangażowanie odgrywa tu znaczącą rolę. I tak też było w tym wypadku. Należy zastanowić się nad swoim zachowaniem i wyciągać wnioski. Jestem otwarta na krytykę i staram się traktować wszystkich z należytym szacunkiem , jednak trudno jest się odnieść do poruszanych anonimowo bezpodstawnych oskarżeń ,zachęcam do kontaktu mailowo lub telefonicznie. Dziękuję Tobie za cenne doświadczenie i dotychczasową współpracę. Życzę Tobie znalezienia pracodawcy i kolegów któremu Twoja otwartość , szczerość, zaangażowanie i Twoje tempo pracy będzie odpowiadało. Pozdrawiam Cię Michale W. serdecznie. Sabina

przedstawiciel

masakra firma sekretarka odbiera telefon i jest decyzyjna we wszystkim nawet nie potrafi powiedziec o firmie nic nie wie. Na pytanie jakie maja produkty to powiedziala prosze wejsc sobie na strone nic nie wie o asortymencie firmy. przydalby sie cichy klient ktory zbada sytuacje odbieranych telefonow i powinno trafic do szefa firmy . No chyba ze szef przesypia wszystkie dni i liczy na rozwoj firmy niekompetentnych pracownikow masakra masakra masakra ten fakt o pracownikach na zewnatrz który pracuja równiez to nie sciema. Jestem swiadkiem pracownikow po spozyciu majac uniformy wlasnie tej firmy

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie MGB Pompy Instalacje Grzegorz Banaszak? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Nie polecam pracy, co po niektórzy pracownicy obgadują każdego. A w szczególności Pani na recepcji.

Były
@Gość

Cofanie się w czasie ,zamiast innowacyjności.Warunki pracy jak na początku 2000 roku.Na plus wypłata na czas ,lecz to nie powinno być czymś co wyróżnia tą firmę.Pracownicy z długoletnim stażem sami odchodzą.

Pracownik MGB

Pracuję już jakiś czas w tej firmie Gdańsk Letnica i uważam że negatywne opinie są chyba od konkurencji albo bardzo nisko inteligentne osoby które nie poradziły sobie z tą robotą brygadzista jak i kierownik naszej budowy super co by nie było we wszystkim pomoże firma wypłacalna na czas nigdy nie ma problemu czytając opinie przed zatrudnieniem byłem negatywnie nastawiony dziś uważam że firma na plus. Polecam

Gosc 1

Firma jako firma może być lecz brygadzista w brygadzie w Gdańsku nie kompetentny leniwy złośliwy większość czasu spędzający w swoim biurze Wielokrotnie przesypia w biurze łaskę robi jak ktoś chce przyjść w sobotę do pracy nie polecam pracować w jego brygadzie dlatego też jest tam taka rotacja ludzi i będzie

Gość 2
@Gosc 1

Czy sytuacja się poprawiła?

Mieszkaniec

Dziś około godziny 17 pracownik MGB Gdańsk (miał służbowy uniform i kask) krążył po bloku Lawendowe Wzgórze 4 (Jasień). Pracownik śmierdział alkoholem na kilometr i nie była to woń spożycia 1 piwa, a raczej całonocnej lub kilkudniowej libacji. Mężczyzna ledwo stał na nogach, wchodziliśmy za nim do klatki. Jeśli zatrudniacie takich fachowców to nie chce nawet myśleć jak wykonują oni swoją pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o MGB Pompy Instalacje Grzegorz Banaszak - Gdańsk

• Jak się pracuje w MGB Pompy Instalacje Grzegorz Banaszak?

Zobacz opinie na temat firmy MGB Pompy Instalacje Grzegorz Banaszak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGB Pompy Instalacje Grzegorz Banaszak?

MGB Pompy Instalacje Grzegorz Banaszak
  • Nowy Świat 5