Opinie o Bcube Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bcube Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bcube Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bcube Sp. z o.o. w Sosnowiec

Przeprowadzka do ES

Super firma na start. W B3 zdobyłam duże doświadczenie. Warto było u nich spróbować, bo tej dawki wiedzy jaką dostałam nikt mi nigdy nie odbierze. Więc mogę też powiedzieć, że rozwój zawodowy jest możliwy. Poza tym trafiłam do zespołu świetnych ludzi. Bardzo miło ich wszystkich wspominam. A oprócz tego pracowałam w dogodnych godzinach i odpowiadało mi wynagrodzenie jakie dostawałam już na etacie. Z większych minusów to muszę wspomnieć stres w kontaktach z ludźmi z centrali z Włoch.

Zuzka
@banana

Cześć, doprecyzujecie jeszcze kwestie tych nierówności pomiędzy oddziałami? Tutaj jako przykład przytaczasz różnice w kasie, z czego wynika? czy mimo wszystko zakres obowiązków jest nieco większy?

Przeprowadzka do ES

@Przeprowadzka do ES

zarobki szły w parze z rozwojem i nabywaniem doświadczenia? Szefostwo potrafiło docenić jakąś dobrą premią?

Jaszczomb
@Elżbieta

najważniejsze teraz to - to, że zarobki idą w parze z inflacją.

@Jaszczomb

Haha faktycznie! To dobrze, że tak jest. A jesteś w stanie podać jakieś poglądowe widełki?

Emilo
@Elżbieta

Zabacz no tutaj https://www.24garden.pl/img/99753/widelki-ogrodnicze-stalowe-3-zebne-khayner-g526c.jpg

banana Nowy wpis
@Jaszczomb

tak zdecydowanie, coraz mniej w koszyku zakupowym i corazmniej na koncie, tną na czym się da, ale oddział oddziałowi nierówny na jedynm razem z premią dostaniesz 5260 a na innym na starcie 5900...

Zuzka Nowy wpis
@banana

Czy Bcube Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Do teraz nie zostało wyklarowane czy komuś chodziło o netto czy też brutto? A co z operatorem wózka widłowego, jak oceniacie warunki na magazynie? piszą, że można zarobić 5 260 zł brutto. Z samej podstawy? czy są d tego dodawane premie? piszą, że to robota na 3 zmiany, wypadają przy tym możliwe nadgodziny?

Maria

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem włoskim, z takim ogłoszeniem o pracę spotkałam się na GoWork. Zarobki w przedziale 4800-7200 zł. Jest ktoś w stanie określić jakie są realne zarobki na początku? Firma oferuje rozwój zawodowy, czy chodzi o szkolenia pracownicze? Faktycznie są one możliwe? Na jakich warunkach?

@Maria

To są zarobki brutto czy netto bo to jest duża różnica?

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Nikodem

Ile czasu może zająć przejście z asystenta na samodzielne stanowisko? Firma chce kogoś właśnie przyjąć na asystenta działu spedycji. Komunikatywną, umiejącą w prace zespołowe, dobrze zorganizowaną i potrafiącą działać pod presją czasu. A co z zarobkami, atrakcyjne wynagrodzenie, to znaczy, ile konkretnie? Warto też dodać, co się wlicza do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Hieronim

Plusy: Jeśli chodzi o Bieruń i spedycję to zespół ludzi, którzy na prawdę się lubią, pomagają sobie i wspierają. Przy okazji pasjonaci tego co robią, a nie robią po łepkach tylko robią dobrze. Minusy: Open space tez trochę duży, czasami jest jak na filmach o giełdzie w USA - wszyscy gadają, próbują coś załatwić i nie słychać własnych myśli

Stronza
@Hieronim

Wszystko się zgadza, potwierdzam

Bob
@Hieronim

Ile zarabiaja spedytorzy w Bcube?

Gosć

Słabo płacą a obiecują dużo

Czy nowo zatrudnione osoby w Bcube Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Hillary Clinton

Tak.

@Hillary Clinton

A powiedz mi, pierwsza umowa na jaki jest okres? 3 miesiące? Są wtedy jakieś szkolenia albo czas na wdrożenie?

Edyta

na których okres ten byłby zdecydowanie najkrótszy i dlaczego? generalnie da radę już w trakcie się ugadać i to skrócić jak pracownik się spodoba?

Mart

Dobra robota, najlepsza z perspektywy przewoźnika, jaką miałem, bo sporo lekkich ładunków, no i przez to zdecydowanie mniej zmartwień.

Olczok
@Mart

Ciąganie brembo na Włochy to rzeczywiście lekkie ładunki ????????

Edyta
@Olczok

te lekkie to w sumie jakie konkretnie, co np., się wozi? I czemu podważasz? na Włochy nie ma lekkich? i czy można odmówić jakby nie chciało się czegoś wieźć?

Po pracy w kilu innych bpo uważam, że lepiej trafić nie mogłam.

An

Rekomenduję B3 jako dobrego pracodawcę. Super warunki pracy, wysokie standardy. Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i doświadczenia; zawsze na czas. Bardzo dobra atmosfera w pracy.

Maryl

Witam , chcialam zapytac czy jest jakas oferta dla kobiet , jestem bardzo zainteresowana;) nie boje sie żadnej pracy

Label

Stanowisko "Pracownik biura magazynu" to po prostu praca na magazynie- chodzisz ok.15000 kroków dziennie, 4 brygadowy system pracy i ok. 4200 brutto.

to

Trzymajcie się z daleka od tej firmy! Zero socjalu, słabe zarobki i mobbing. Przełożona do zwolnienia

Transportowa
@to

A co - na kawie i herbacie dalej oszczędzają ?

@Transportowa

A to był jedyny problem w firmie z tą kawą i herbatą? Bo jeśli tak to mnie to nie odstrasza. Tylko co z tą atmosferą - jest w miarę normalna czy potwierdzasz słowa osoby wyżej? Próbują tam jakoś integrować ludzi ?

LoLo

Ta (usunięte przez administratora)firma transportowa powinna być dawno usunięta z mapy polskich przewoźników.(usunięte przez administratora) i ich pracy,pracownicy biura mają wrodzoną awersję i antypatię do kierowców i zielonego pojęcia o transporcie na czele z panią (usunięte przez administratora) .Gorąco nie polecam.

Koleś
@LoLo

Tak jak piszesz tą Pani kierownik nie ma pojęcia o transporcie i pracy kierowcy tylko obiecuję złote góry A rzeczywistość jest inna też nie polecam!!!!!!!!

wasyl
@Koleś

wredne babsko ta kierowniczka

J 23
@wasyl

A jaka brzydka ta kierowniczka Z B-3

Aga
@wasyl

Wystarczy spojżeć na na tą wredną fizonomie to już śię nie dobrze robi

@LoLo

Spotkałem się z tym że często o firmach mówi się że są dobre dla ludzi początkujących co to nie mają jeszcze za bardzo doświadczenia w zawodzie. Dokładnie tak samo wygląda sytuacja z b3. W momencie kiedy szuka się pierwszej albo drugiej pracy można tu przyjść i wyjść z dużym doświadczeniem. Niewątpliwie da się zarobić na utrzymanie i coś odłożyć. Na podwyżki czy specjalne premie można liczyć ale one nie są wysokie.

Klient

Masz 1000% tacji

Bystry Tolek
@LoLo

Potwierdzam, włoski faszyzm w czystym wydaniu. Myślą, że biednym i głupim Polakiem będę sobie orac, a oni się będą rozbijać w swoich ferrari. Dawno nie widziałem takiej pogardy do ludzi pracy

Zatrudniłem się na krajówkę. Póki co jest ok. Cała kasa na umowie, codziennie we własnym wyrze. Dostają towar na swój magazyn w Bieruniu i przewożą go na swój magazyn na MAN w Niepołomicach. Ogólnie spoko - na bramie priorytet.

Kierowca
@Nowy

Ile kursów dziennie robicie do tych Niepołomic ?

Ard
@Nowy

I już szukają kierowcy na tą trasę!

Firma duża i owszem, ale stabilna, wypłacalna i pewna. W (usunięte przez administratora) chłopa tu pracuje i wielu jest takich co tą robotę lubią ale jak kto chce do biura albo do fabryki to przecież można. Ja czasem spotykam takich na parkingu co sobie inaczej pracę za kółkiem wyobrażają. Ale nie ma co biadolić bo kasa na koncie się zgadza i jak kto jest zorganizowany to 10 i więcej koła można przytulić. A w innej robocie to tyle dają na 3 miesiące. Także trzeba sobie odpowiedzieć samemu co się chce i potem nie jęczenie po internetach bo to słabe.

Kierowca
@Anonim

Kasa na czas, nie trzeba się prosić o kasiorę i sprzęt też na bieżąco serwisowany. W porównaniu do dziadow u których jeździłem to firma na wielki plus :)

B76
@Kierowca

Ile można wyciągnąć na 3.5t?

Mikia

Może jestem z innego świata, ale dla mnie ta firma to najlepsza praca jaką kiedykolwiek miałam :) Oprócz pracy samej w sobie, która jest zdrowo rozplanowana od samego początku (mam na myśli przemyślany system, procedury, zaangażowanie przełożonych), jest świetna atmosfera, brak korpo rywalizacji ogólnie włoski luz :) Moje wrażenia są bardzo na plus. Pozdrawiam wszystkich :)

Gosć

ew

Super firma na start. W B3 r zdobyłam duże doświadczenie. Warto było u nich spróbować, bo tej dawki wiedzy jaką dostałam nikt mi nigdy nie odbierze. Aha, no i ja tam byłam akurat na stażu, ale potem zdecydowali się mnie zatrudnić na stałe. Więc mogę też powiedzieć, że rozwój zawodowy jest możliwy. Poza tym trafiłam do zespołu świetnych ludzi. Bardzo miło ich wszystkich wspominam. A oprócz tego pracowałam w dogodnych godzinach i odpowiadało mi wynagrodzenie jakie dostawałam już na etacie. Z większych minusów to muszę wspomnieć stres. Ale chyba jak się chce pracować w branży TSL, to wszędzie będzie trudno tego stresu uniknąć.

Trumian
@ew

Ile ci zapłacili za tą opinię?

Zostaw merytoryczną opinię o Bcube Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Bcube Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bcube Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bcube Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 30 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bcube Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bcube Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bcube Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Modrzewiowa 1
    41-219 Sosnowiec