Opinie o Firma Handlowo Usługowa Darek-Bus Dariusz Michalak w Kostarowce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo Usługowa Darek-Bus Dariusz Michalak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Handlowo Usługowa Darek-Bus Dariusz Michalak o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo Usługowa Darek-Bus Dariusz Michalak w Kostarowce

baner wywiady
Agata Nowy wpis

Ile godzin dziennie się tu obecnie jeździ? Pytam, bo widzę, że jedynie klienci się wypowiadali a ciekawa jestem zdania kierowców odnośnie warunków zatrudnienia. Tak dużo tras jest, że nie ma czasu na opinię? Jak obecnie tu płacą i jaka jest umowa na start?

Kamienica Nowy wpis
Inne

Brak słów!!!! Zastanawiam się dla kogo jest ten rozkład jazdy na przystanku.. Wisi dla picu bo kierowcy jeżdżą jak i kiedy chcą ! Opóźnienia do pół godziny albo dłużej ludzie czekają i marzną na przystanku stresując się czy dojadą do szkoły albo do pracy. To jest skandal i kpina !!! Ludzie jeżdżąc do pracy do Sącza na godzinę 8 , stoją w Kamienicy na przystanku o godzinie 5 bo się boją że nie dojadą.. Prośba do właściciela Pana Kwita w jakich on czasach żyje, niech się Pan postawi na miejscu tych ludzi i marznie na przystanku denerwując się czy bus przyjedzie czy nie! Czy zdążą do prac i szkół!

Kamienica Nowy wpis
@Kamienica

Ktoś się pomylił chodziło o przewoźnika Darek Bus!!! Oj tak zgadzam się, to jakaś tragedia żeby w tych czasach nie trzymać się rozkładu!! Stoje na przystanku od 5 żeby dostać się pod Nowy Sącz do pracy! Ktoś powinień to zgłosić, niech jeździ inna firma bo to kpina!

Karol Nowy wpis
Pracownik

Nie polecam usług Darek bus ciągle się spóźnia przez co stałem 1h w deszczu parę razy nawet nie zatrzymał się na przystankach i bus jest mało wygodny oceniam 2/10

JanBaruszkiewicz
Inne
 Pytanie

To jest przerażające jacy potrafią być ludzie. Kierowca? Najgorszy jakiego w życiu spotkałem. Gdy wsiadłem do busa, spojrzał na mnie, jakbym popełnił jakąś zbrodnie. W drodze powrotnej łypnął okiem w moją stronę, szepcząc coś pod nosem. Pan w okularach, włosy krótkie. Do tego, pod koniec jazdy wyciągnął sobie telefon, puścił na kilka sekund kierownicę, przez co bus zaczął lekko zjeżdżać z drogi i zaczął rozmawiać sobie przez telefon. Następnym razem bardzo uważnie się zastanowię zanim wejdę do jakiegokolwiek busa tej firmy. Nie wiadomo, czy każdy kierowca Darek bus jest taki sam jak ten transportujący dziś mnie.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Firma Handlowo Usługowa Darek-Bus Dariusz Michalak? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Niezadowolona123

Dobre połączenia, przez 4 lata mojego korzystania z usług tej firmy przewozowej nie zdarzylo się ze bus nie przyjechał. Minusy są takie że są kierowcy którzy są bardzo nie uprzejmi , sprawiają wrażenie nie zadowolonych że ktoś chce wsiąść . Osobiście zdarzyło mi się że Pan w bardzo nie miły sposób zapytał mnie czemu nie pojechałam innym busem skoro i tak jadę w taka stronę że mogłam jechać wcześniej A on teraz nie będzie miał miejsca , czy to nie jest moja sprawa dlaczego jadę o takiej godzinie A nie innej ? To jest tylko i wyłącznie moja sprawa A nie Pan miał brzydko mówiąc problem że jadę jego lina. Moje sugestie dla Firma Handlowo Usługowa Darek-Bus Dariusz Michalak: Kierowcy powinni być uprzejmi.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa Darek-Bus Dariusz Michalak - Kostarowce

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Firma Handlowo Usługowa Darek-Bus Dariusz Michalak?

  Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo Usługowa Darek-Bus Dariusz Michalak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo Usługowa Darek-Bus Dariusz Michalak?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Handlowo Usługowa Darek-Bus Dariusz Michalak
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • 47A
  38-500 Kostarowce
 • NIP: 6871580883 REGON: 363499930
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Firma Handlowo Usługowa Darek-Bus Dariusz Michalak
Przejdź do nowych opinii