Huta Szkła "Justyna" Jan Kikta, Jakub Kikta Sp. j.

Sanok

Opinie o Huta Szkła "Justyna" Jan Kikta, Jakub Kikta Sp. j.

Karzełek

Ludzi mają za nic, dziwić się że zatrudniają samych młodych, naiwnych którzy będą jebać za 1400,święta nie święta trzeba jebać, ale kto głupi i się daje to życzę powodzenia

huhu

No jest więcej osób na takich stanowiskach, bo firma się rozrasta i jakoś trzeba to ogarnąć @wielcio.

Huta

Pracujesz 1.3 zmianę cały czas a nic z tego niemasz. 1.260 zł i tyle .

Andrzej

Wykorzystują na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeszcze żeby dobrze chociaż płacili.Po za tym nie dadzą normalnej umowy tylko zlecenie.

kikson4567

Syf, kiła i mogiła tak w skrócie można nazwać ten zakład nie dość że rypie się za mniej niż najmniejsza krajowa to jeszcze prawie jak czterobrygadówka świątek piątek i niedziela żeby tego było mało to dostajesz umowę zlecenie... Zdecydowanie nie polecam zero perspektyw i przyszłości w tym [usunięte przez moderatora] .

hahaha

ha ha ha sami sobie chyba to sobie napisaliście, tam jest [usunięte przez moderatora] .... soboty i niedziele za darmo bez zadnych praw, straszne warunki pracy w lecie temperatura dochodzi do 55 st.C ,i praca 8 na 8 masz 1zm i musisz isc na 3 szkoda gadac, [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Huta Szkła "Justyna" Jan Kikta, Jakub Kikta Sp. j. - Sanok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huta Szkła "Justyna" Jan Kikta, Jakub Kikta Sp. j.