eron trans

Pruszcz Gdański

Opinie o eron trans

andrzejek

siwy' a zjady do bazy co jaki czas masz? Mi zalezy na tym by byc tak mniej wiecej co dwa tygodnie w domu, mam doswiadczenie w tej branży i posiadam kartę kierowcy.

siwy

zrobisz 3 anglie albo 2 hiszpanie i masz 5 tys... jazda na zasadzie dzialalnosci gospodarczej.... pierwsze 3 miesiace na umowe smieciowa ( zlecenie ) .. szalu nie robia ale jakiejs wiekszej tragedii to tez z nimi nie ma... dom bedziesz widzial tylko na zdjeciach z rodziennego albumu no i .... raz w miesiacu na dluzszy weekend :) w skali od 1 do 6 .... 3

eliza

ta firma to ludzie o niskim stopniu inteligencji ,rodzina karierowiczów [usunięte przez moderatora] ludzi traktują jak bydło, a ci kierowcy pracuja na ich miliony , zapominają chyba erony o tym zeby nie kierowcy , to niestety musieli by sami tyrać . [usunięte przez moderatora]. mam nadzieję ze kiedyś to co złego robią kierowcom to do nich kiedyś wróci ,zyczę im tego ,bo zło zawsze wraca.wszystko o czym piszą kierowcy to prawda bo mój maż tam jest tez kierowcą ,ale mam nadzieję ze już nie długo.zapłacą nan za krzywde.jak mozna traktowac ludzi w taki chanbiący sposób.zeby nie ci kierowcy to teraz sami by byli gnebieni moze u podobnych tyranow jakimi sa erony.

Zostaw opinię o eron trans - Pruszcz Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eron trans