Art Dentica Gabinet Stomatologiczny Sebastian Malik

Art Dentica Gabinet Stomatologiczny Sebastian Malik
0 0

Opinie o Art Dentica Gabinet Stomatologiczny Sebastian Malik

Justyna

Czy tak dobrze się pracuje i nikt tu nie zagląda?

Oszcukany

Złodzieje i oszuści robią zdrowe zęby

Filip Malik
@Oszcukany 20.05.2017 10:02

Jeśli nie skończył Pan/Pani stomatologii to nie nie ma Pan/Pani pojęcia czy ząb jest zdrowy, a ludzie mądrzy wypowiadają się o czymś o czym mają pojęcie. Podsumując Pan nie mając o niczym pojęcia pisze,że został oszukany więc proszę nie pisać bo wprowadza Pan/Pani ludzi w błąd czasami naprawdę "Milczenie jest złotem"

art

wszystko super... kojejny wyrwany zab perfekcyjnie..zawsze pytaja czy boli a jak trzeba ponowne znieczulenie... zawsze obslugiwal mnie profesjonalista ( chyba nie Maik bo na pieczatce było Maciej Biebrzycki)- super psycholog.. po kazdej wyzycie zawsze chcialem podziekowac ..ze wsrod Polakow mamy szpeców 6/6. Nr w PL , minus dla Tczewa - KTO TAM JEST KIEROWNIKIEM, ZE CHYBA NAKAZUJE NACIAGAC ?? na kosciuszki..naciagaja i oklamywali mnie , ze 1 zab do wyrawania jest na fundusz reszta platna... zenada...po tel do Pruszcza powiedziani mi , ze w Tcz ktos bzdur mi nagadal..

Zostaw opinię o Art Dentica Gabinet Stomatologiczny Sebastian Malik - Pruszcz gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art Dentica Gabinet Stomatologiczny Sebastian Malik