Opinie o Sebastian Malik Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Art-Dentica w Pruszcz gdański

counter
Daria Nowy wpis

Czy nie jest może poszukiwany asystent stomatologa ? Gdzie można składać cv?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 425 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Art Dentica Gabinet Stomatologiczny Sebastian Malik?

Marek Nowy wpis

Czy trzeba mieć doświadczenie w branży aby starać się o prace w tym miejscu?

Mariusz Nitrzycki Nowy wpis

Bardzo miła obsługa, dr. Malik pracuje świetnie, bardzo profesjonalnie wykonany zabieg. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo polecam! Nie wiem skąd te złe opinie bo byłem z wieloma znajomymi i wszyscy oceniają klinikę bardzo pozytywnie

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Justyna

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

Tak3Nie
Oszcukany

Złodzieje i oszuści robią zdrowe zęby

Tak1Nie2
Filip Malik
@Oszcukany

Jeśli nie skończył Pan/Pani stomatologii to nie nie ma Pan/Pani pojęcia czy ząb jest zdrowy, a ludzie mądrzy wypowiadają się o czymś o czym mają pojęcie. Podsumując Pan nie mając o niczym pojęcia pisze,że został oszukany więc proszę nie pisać bo wprowadza Pan/Pani ludzi w błąd czasami naprawdę "Milczenie jest złotem"

Tak2Nie1
anonymous
@Filip Malik

Jan A Pan skończył? Mojej znajomej, w Artdentice, przy usuwaniu zęba uszkodzono dwa sąsiednie i kazano zapłacić za ich ich odbudowę.

Tak2Nie1

Justyna

Czy tak dobrze się pracuje i nikt tu nie zagląda?

TakNie

art

wszystko super... kojejny wyrwany zab perfekcyjnie..zawsze pytaja czy boli a jak trzeba ponowne znieczulenie... zawsze obslugiwal mnie profesjonalista ( chyba nie Maik bo na pieczatce było Maciej Biebrzycki)- super psycholog.. po kazdej wyzycie zawsze chcialem podziekowac ..ze wsrod Polakow mamy szpeców 6/6. Nr w PL , minus dla Tczewa - KTO TAM JEST KIEROWNIKIEM, ZE CHYBA NAKAZUJE NACIAGAC ?? na kosciuszki..naciagaja i oklamywali mnie , ze 1 zab do wyrawania jest na fundusz reszta platna... zenada...po tel do Pruszcza powiedziani mi , ze w Tcz ktos bzdur mi nagadal..

Tak23Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Sebastian Malik Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Art-Dentica - Pruszcz gdański

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad