Opinie o Sebastian Malik Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Art-Dentica w Pruszcz gdański

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sebastian Malik Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Art-Dentica. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sebastian Malik Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Art-Dentica o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sebastian Malik Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Art-Dentica w Pruszcz gdański

Anita Nowy wpis

Nie rozumiem dlaczego forum pracownicze opanowali klienci, którzy uważają się za specjalistów stomatologii.

Michał Nowy wpis

A miał ktoś praktyki na asystenta tam?

Oszcukany

Złodzieje i oszuści robią zdrowe zęby

Filip Malik
@Oszcukany

Jeśli nie skończył Pan/Pani stomatologii to nie nie ma Pan/Pani pojęcia czy ząb jest zdrowy, a ludzie mądrzy wypowiadają się o czymś o czym mają pojęcie. Podsumując Pan nie mając o niczym pojęcia pisze,że został oszukany więc proszę nie pisać bo wprowadza Pan/Pani ludzi w błąd czasami naprawdę "Milczenie jest złotem"

@Filip Malik

Jan A Pan skończył? Mojej znajomej, w Artdentice, przy usuwaniu zęba uszkodzono dwa sąsiednie i kazano zapłacić za ich ich odbudowę.

neutralny Nowy wpis
@Filip Malik

Do Filip Malik tak milczenie jest złotem, warto wziąć to do siebie i również pamiętać o zasadzie klient nasz Pan

Daria Nowy wpis

Czy nie jest może poszukiwany asystent stomatologa ? Gdzie można składać cv?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Sebastian Malik Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Art-Dentica? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Dietetyk
HSS Work Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

Czy trzeba mieć doświadczenie w branży aby starać się o prace w tym miejscu?

Mariusz Nitrzycki

Bardzo miła obsługa, dr. Malik pracuje świetnie, bardzo profesjonalnie wykonany zabieg. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo polecam! Nie wiem skąd te złe opinie bo byłem z wieloma znajomymi i wszyscy oceniają klinikę bardzo pozytywnie

Justyna

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

Justyna

Czy tak dobrze się pracuje i nikt tu nie zagląda?

art

wszystko super... kojejny wyrwany zab perfekcyjnie..zawsze pytaja czy boli a jak trzeba ponowne znieczulenie... zawsze obslugiwal mnie profesjonalista ( chyba nie Maik bo na pieczatce było Maciej Biebrzycki)- super psycholog.. po kazdej wyzycie zawsze chcialem podziekowac ..ze wsrod Polakow mamy szpeców 6/6. Nr w PL , minus dla Tczewa - KTO TAM JEST KIEROWNIKIEM, ZE CHYBA NAKAZUJE NACIAGAC ?? na kosciuszki..naciagaja i oklamywali mnie , ze 1 zab do wyrawania jest na fundusz reszta platna... zenada...po tel do Pruszcza powiedziani mi , ze w Tcz ktos bzdur mi nagadal..

Zostaw merytoryczną opinię o Sebastian Malik Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Art-Dentica - Pruszcz gdański

Sebastian Malik Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Art-Dentica
  • Cicha 15 lok. 5