Opinie o JAS FBG S.A. w Pruszcz Gdański

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JAS FBG S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie JAS FBG S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAS FBG S.A. w Pruszcz Gdański

Abc Nowy wpis

Byłam tam na rozmowie. Jedyne co mi mogli zaproponować to pracę na kontroli części. Oczywiście przez agencję pracy na umowę zlecenie o czym mi nie powiedzieli. Także niech spadają. Nie dość że umowa zlecenie to jeszcze w 1.5 godziny sprawdź jeden duży karton z częściami.

Kamila Nowy wpis

Oj z tego co widzę rozmowy rekrutacyjne tutaj nie należały do najprzyjemniejszych..., co to w ogóle za wyśmiewanie widełek kandydata?xd Ja to serio bym podziękowała za taką współpracę. Dalej tak niemiła atmosfera jest na rekrutacjach? Był ktoś ostatnio może i by opowiedział co i jak u niego?

Iwona Nowy wpis

Wnioskuję po wypowiedziach, że w 2019 zarabiało się mniej niż 2500.Wie ktoś ile wynosi wypłata od nowego roku?

Karol Nowy wpis

Zdradzicie co aktualnie dzieje się z firmą?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w JAS FBG S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy pracownik ochrony- Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański
Seris Konsalnet Holding S.A.
anonimowy :)

Szanowni Państwo, Przed rekrutacja postanowiłem, że zajrzę tutaj w celu przeczytania opinii na temat pracy w tej firmie. Szczerze zdziwiłem się, że jest tyle negatywów. Jednakże, po minucie rozmowy rekrutacyjnej z kierownikiem ds.transportu krajowego stwierdziłem, ze są jak najbardziej autentyczne. Jeśli zaproponujecie, ze chcecie zarabiać 2500 netto zostaniecie wyśmiani w niesamowity sposób i poinformowani, ze mega się cenicie :). Ponadto pytania, które są zadane w taki sposób, ze nawet przed odpowiedzią na nie czujesz się jak głupek. Nawet już nie patrząc na to wynagrodzenie, to jeśli zadzwoniliby do mnie, że „przeszedłem etap kwalifikacyjny”, nigdy w życiu bym nie wszedł na ich teren. Przekonajcie się sami, idźcie na rozmowę.

Wdzieczna

Dziękuję za opinie poniewaz zastanawialismy sie z Mezem nad zmiana pracy.. Teraz mowiny dziękuję i dajemy sobie spokój

Krzysiek

Jestem już byłym pracownikiem Firmy JAS FBG S.A. Oddział w Pruszczu Gdańskim. Nie polecam tej pracy , no chyba że ktoś jest desperatem. Byłem tam zatrudniony przez 18 miesięcy, po czym otrzymałem wypowiedzenie bez podania przyczyny. Kierownik logistyki jest gorszy niż KAPO, kierownicy zmian są nie lepsi. Ogólnie panuje kolesiostwo, brak poszanowania pracownika, kara się pracowników za niezawinione błędy, wszystko po to aby zabrać pracownikowi premię. Ja przez prawie dwa lata pracy, widziałem premię tylko raz. Poza tym stosowany jest mobing, co jak wiadomo jest karalne. O tym jak źle się dzieje na tym oddziale niech świadczy fakt ,że w ostatnim czasie zwolniło się kilku wartościowych wieloletnich pracowników. Dochodzi nawet do tego, że wytykana była ilość wizyt w toalecie. Jedynym sposobem uzdrowienia sytuacji na oddziale w Pruszczu Gdańskim, byłaby wymiana kierownika logistyki i obu kierowników zmiany.

Zostaw merytoryczną opinię o JAS FBG S.A. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w JAS FBG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy JAS FBG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

JAS FBG S.A.