counter
2 11 11 5 1
Barbara Nowy wpis

Cześć. Powiesz mi, czy do pracy w Tronus Polska trzeba spełniać jakieś specjalne wymagania?

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda ścieżka awansu w Tronus Polska Sp. z o.o.?

Prawda Nowy wpis
@Pytanie

Nie ma żadnej ścieżki, jest wąska dróżka, a im dalej na niej jesteś tym masz więcej obowiązków, nie masz czasu wyjść do toalety oczywiście nie jest to w żaden sposób proporcjonalne do wynagrodzenia.

Dyrekto Nowy wpis

Meble dobre (usunięte przez administratora)

Karolina

Pracowałam tam ok 1,5 roku. Praca była ok. Wróciłam do siebiedo miejscowości dlatego zrezygnowałam z pracy tak pewnie bym nadal pracowała. Pensja była ok. Dodatki tez były. Praca tylko w dość starym budynku.

Tak3Nie
BYŁY PRACOWNIK
@Karolina

to nie pisała karolina......

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Śmieszne zarobki, brak możliwości opuszczenia firmy w trakcie przerwy nawet na papierosa, rejestratory czasu pracy, żenująca atmosfera ( ze względu na Rodo i prywatność nie będę rzucał nazwiskami . Nie polecam Moje sugestie dla Tronus Polska Sp. z o.o.: Żenada.

Tak11Nie

Znaczenie atmosfery w pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w TRONUS POLSKA? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w przedsiębiorstwie.

ja jak ja

firma masakra, tak jak ktos dobrze napisal - pensja śmieszna a szef wymaga niewiadomo czego i liczy każdą minute jakby była warta co najmniej miliony. Warunki sanitarne tez koszmar, nie można nawet z przerwy skorzystac po ludzki, w kuchni syf i zimnica. Atmosfera słaba, laski w biurze widać że mają kompleksy z powodu swoich stanowisk i udają wielkie panie. Smieszne. ŻENADA NIE POLECAM :)

Tak13Nie
care

Szef traktuje pracowników jak gorszych od siebie, płaci żenująco niskie pieniądze a wymaga niewiadomo czego, liczy ci każdą minute spóźnienia i przerwy. W środku brudno, na zewnątrz głośno. Nie można opuścić terenu i nawet skoczyc na stację pare metrów dalej po jedzenie...

Tak13Nie
mlody

hej ziomy pracowałem tam 3 miesiace, krótko ale przyjeli mnie tylko na okres świateczny (bylem o tym poinformowany ze tylko ze na okres swiat pozniej raczej pracy nie bedzie wiec sa ok) a wiadomo kasa potrzebna - praca na magazynie ciezka, kokosow nie ma ale kasa na czas i wszystko w porzadku jedyny minus zakaz palenia w firmie i na jej terenie ale dalo sie wytrzymac

Tak7Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Tronus Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tronus Polska Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ordona 2A