A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o.

Reguły

Opinie o A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o.

Mimek
użytkownik zarejestrowany

A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o. daje pracę dobrym ludziom, dzięki czemu atmosfera jest naprawdę ciekawa i niezapomniana, moim zdaniem bardzo wartościowa sprawa dla osób ciągle bezrobotnych, myślę, że Wam się to spodoba, nie ma często takich okazji jak teraz

porażka

Po co taki portal z opiniami skoro negatywne opinie są usuwane ? Ta firma to jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ałuję że zostały usunięte opinie, które szczegółowo opisywały sytuację tam panującą. Panie Adamie polecam zmienić prawnika. Z tego co panoram to wcale dobrze Panu nie radzi. ;);) może Pan po raz kolejny dużo stracić.

OMG

Zastanawiające, że wcześniejsze opinie nagle wyparowały, a pojawiły się nowe utrzymane w tonie chwalebno- służalczym. Czyżby były aż tak niewygodne, bo kto w minusach firmy pisze, że "szef to perfekcjonista", no chyba że... sam szef?

dawnotemu

Pracowałem w Firmie A.B. Berren-Handlowy kilka lat temu. Szefostwo jest dość elastyczne, wynagrodzenia (przynajmniej wtedy- nie wiem jak dziś) dość atrakcyjne. Wymagania spore, ale uczy to pokory i dyscypliny. Dodatkowe plusy to sztywne godziny pracy, brak nadgodzin, miła atmosfera, poszanowanie prawa pracy. Minusy: szef jest perfekcjonistą w każdym detalu i można nie dać rady spełnić jego oczekiwań.

dobrze że mnie też tam nie ma

Jestem kolejna osoba z negatywna opinia o firmie. Jestem przekonana o, że ta jedyna POZYTYWNA opinia to próba ratowania wizerunku Pana prezesa. Jaka szkoda , że nie ma odwagi podpisać się nazwiskiem i bronić swojej firmy. Jestem gotowa się przedstawić z nazwiska , ale po co? I dla kogo? Prawda jest taka , że ta firma to jedno wielkie dno. Żałuję, że zmalała sobie rubrykę w Cv na prace w takiej firmie. Naszej szybko się zorientowałam , że praca z Panem Prezesem nie przyniesie mi żadnej korzyści dodanej. Niczego nie byłam w stanie się od niego nauczyć. Zdecydowanie nie polecam firmy. Nie marnuj czasu. W tej firmie nic nie osiągniesz !!!! Stać Cię na więcej !!!

Sena

Kompletne bzdy! Wspaniała firma, świetna atmosfera, a właściciele to ludzie wyjątkowo elastyczni (zawsze idą na rękę i sa pomocni w każdej dziedzinie). Firma funkcjonuje bardzo dobrze. Wielka szkoda, ze jakiś sfrustrowany człowiek rozpowszechnia takie opinie. Zdumiewająca jednostronność opinii.

Zostaw opinię o A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o. - Reguły

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o.