Opinie o A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o. w Reguły

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o. w Reguły

banin Nowy wpis

"M. Wojtas: Jakiej rady udzieliłbyś zatem innym pracodawcom?" "Adam Wysokiński: Poradziłbym, aby dbali o swoje relacje z pracownikami i robili to w sposób naturalny – nie zastanawiali się nad tym, nie analizowali, tylko po prostu byli dobrymi ludźmi, jednocześnie sprawnie zarządzając całym zespołem." he he he he

Robert Nowy wpis

Praca dla upośledzonych umysłowo idealana. Jak caly zarząd oraz kierownik kretyn

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś ma jakieś ciekawe informacje o A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o.? Zawsze warto dzielić się z użytkownikami fajnymi ciekawostkami z życia firmy.

Pracownik Nowy wpis

Piszę PRAWDE ! SZKODA CZASU NA TYCH LUDZI - DNO !

Mimek

A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o. daje pracę dobrym ludziom, dzięki czemu atmosfera jest naprawdę ciekawa i niezapomniana, moim zdaniem bardzo wartościowa sprawa dla osób ciągle bezrobotnych, myślę, że Wam się to spodoba, nie ma często takich okazji jak teraz

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Operatorzy Maszyn Reguły
Reguły
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Pracownik fizyczny - Magazynier
Reguły
Folga S.A.
porażka

Po co taki portal z opiniami skoro negatywne opinie są usuwane ? Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) ałuję że zostały usunięte opinie, które szczegółowo opisywały sytuację tam panującą. Panie Adamie polecam zmienić prawnika. Z tego co panoram to wcale dobrze Panu nie radzi. ;);) może Pan po raz kolejny dużo stracić.

OMG

Zastanawiające, że wcześniejsze opinie nagle wyparowały, a pojawiły się nowe utrzymane w tonie chwalebno- służalczym. Czyżby były aż tak niewygodne, bo kto w minusach firmy pisze, że "szef to perfekcjonista", no chyba że... sam szef?

dawnotemu

Pracowałem w Firmie A.B. Berren-Handlowy kilka lat temu. Szefostwo jest dość elastyczne, wynagrodzenia (przynajmniej wtedy- nie wiem jak dziś) dość atrakcyjne. Wymagania spore, ale uczy to pokory i dyscypliny. Dodatkowe plusy to sztywne godziny pracy, brak nadgodzin, miła atmosfera, poszanowanie prawa pracy. Minusy: szef jest perfekcjonistą w każdym detalu i można nie dać rady spełnić jego oczekiwań.

dobrze że mnie też tam nie ma

Jestem kolejna osoba z negatywna opinia o firmie. Jestem przekonana o, że ta jedyna POZYTYWNA opinia to próba ratowania wizerunku Pana prezesa. Jaka szkoda , że nie ma odwagi podpisać się nazwiskiem i bronić swojej firmy. Jestem gotowa się przedstawić z nazwiska , ale po co? I dla kogo? Prawda jest taka , że ta firma to jedno wielkie dno. Żałuję, że zmalała sobie rubrykę w Cv na prace w takiej firmie. Naszej szybko się zorientowałam , że praca z Panem Prezesem nie przyniesie mi żadnej korzyści dodanej. Niczego nie byłam w stanie się od niego nauczyć. Zdecydowanie nie polecam firmy. Nie marnuj czasu. W tej firmie nic nie osiągniesz !!!! Stać Cię na więcej !!!

Sena

Kompletne bzdy! Wspaniała firma, świetna atmosfera, a właściciele to ludzie wyjątkowo elastyczni (zawsze idą na rękę i sa pomocni w każdej dziedzinie). Firma funkcjonuje bardzo dobrze. Wielka szkoda, ze jakiś sfrustrowany człowiek rozpowszechnia takie opinie. Zdumiewająca jednostronność opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o. - Reguły

A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o.