A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o.

Reguły

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 8 ocen.

A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o.
3 8 6 1

Opinie o A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o.

Honorata

@banin, skoro dodałeś komentarz w tym wątku to domyślam się, że pracujesz w A.B.Berren-Handlowy. Jeśli tak jest to powiedz co nowego słychać w firmie. Dawno nie było wypowiedzi pracowników odnośnie pracy w A.B.Berren-Handlowy, dlatego zachęcam Cię do kolejnej wypowiedzi, w której opiszesz jak oceniasz warunki zatrudnienia oraz atmosferę pracy w tym miejscu.

banin

"M. Wojtas: Jakiej rady udzieliłbyś zatem innym pracodawcom?" "Adam Wysokiński: Poradziłbym, aby dbali o swoje relacje z pracownikami i robili to w sposób naturalny – nie zastanawiali się nad tym, nie analizowali, tylko po prostu byli dobrymi ludźmi, jednocześnie sprawnie zarządzając całym zespołem." he he he he

Administrator

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Robert

Praca dla upośledzonych umysłowo idealana. Jak caly zarząd oraz kierownik kretyn

Administrator

Co nowego w A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o.? Jak dziś wygląda praca w tym przedsiębiorstwie?

Administrator

Czy ktoś ma jakieś ciekawe informacje o A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o.? Zawsze warto dzielić się z użytkownikami fajnymi ciekawostkami z życia firmy.

Pracownik
@Administrator 21.02.2018 17:48

Piszę PRAWDE ! SZKODA CZASU NA TYCH LUDZI - DNO !

Mimek

A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o. daje pracę dobrym ludziom, dzięki czemu atmosfera jest naprawdę ciekawa i niezapomniana, moim zdaniem bardzo wartościowa sprawa dla osób ciągle bezrobotnych, myślę, że Wam się to spodoba, nie ma często takich okazji jak teraz

porażka

Po co taki portal z opiniami skoro negatywne opinie są usuwane ? Ta firma to jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ałuję że zostały usunięte opinie, które szczegółowo opisywały sytuację tam panującą. Panie Adamie polecam zmienić prawnika. Z tego co panoram to wcale dobrze Panu nie radzi. ;);) może Pan po raz kolejny dużo stracić.

OMG

Zastanawiające, że wcześniejsze opinie nagle wyparowały, a pojawiły się nowe utrzymane w tonie chwalebno- służalczym. Czyżby były aż tak niewygodne, bo kto w minusach firmy pisze, że "szef to perfekcjonista", no chyba że... sam szef?

dawnotemu

Pracowałem w Firmie A.B. Berren-Handlowy kilka lat temu. Szefostwo jest dość elastyczne, wynagrodzenia (przynajmniej wtedy- nie wiem jak dziś) dość atrakcyjne. Wymagania spore, ale uczy to pokory i dyscypliny. Dodatkowe plusy to sztywne godziny pracy, brak nadgodzin, miła atmosfera, poszanowanie prawa pracy. Minusy: szef jest perfekcjonistą w każdym detalu i można nie dać rady spełnić jego oczekiwań.

dobrze że mnie też tam nie ma

Jestem kolejna osoba z negatywna opinia o firmie. Jestem przekonana o, że ta jedyna POZYTYWNA opinia to próba ratowania wizerunku Pana prezesa. Jaka szkoda , że nie ma odwagi podpisać się nazwiskiem i bronić swojej firmy. Jestem gotowa się przedstawić z nazwiska , ale po co? I dla kogo? Prawda jest taka , że ta firma to jedno wielkie dno. Żałuję, że zmalała sobie rubrykę w Cv na prace w takiej firmie. Naszej szybko się zorientowałam , że praca z Panem Prezesem nie przyniesie mi żadnej korzyści dodanej. Niczego nie byłam w stanie się od niego nauczyć. Zdecydowanie nie polecam firmy. Nie marnuj czasu. W tej firmie nic nie osiągniesz !!!! Stać Cię na więcej !!!

Sena

Kompletne bzdy! Wspaniała firma, świetna atmosfera, a właściciele to ludzie wyjątkowo elastyczni (zawsze idą na rękę i sa pomocni w każdej dziedzinie). Firma funkcjonuje bardzo dobrze. Wielka szkoda, ze jakiś sfrustrowany człowiek rozpowszechnia takie opinie. Zdumiewająca jednostronność opinii.

Zostaw opinię o A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o. - Reguły

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o.