Opinie o radaway.pl - Radaway Sp. z o.o. w Jasin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Radaway Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Radaway Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radaway Sp. z o.o. w Poznań

Iwona

@zaskoczony, rozumiem, że zamierzasz aplikować do Radaway? Składałeś już swoje CV czy dopiero zbierasz informacje na temat pracy w tym miejscu? Zachęcam pracowników firmy Radaway do wyrażenia opinii na temat pracy w tej firmie oraz do udzielenia informacji osobom zainteresowanym pracą.

zaskoczony

Witam. Firma poszukuje specjalisty ds. wsparcia klienta eksportowego. Jaka jest atmosfera w biurze? Praca w SAP? Czy wynagrodzenie jest powyżej 3?

Iwona

@Prawda, a mógłbyś dodać jaka atmosfera panuje w firmie Radaway? Jakie są warunki zatrudnienia? Te informacje będą pomocne dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu. Zachęcam również innych pracowników do wypowiedzi o pracy w tej firmie.

Prawda

Ta firma sie zachowuje jakby niewiadomo jaka byla. Niby daja kase za dojazdy. Itp Ale przez pierwsze 6 miesiecy zarobisz okolo 2300 po 6 miesiacach dadza umowe na stale i 2600 wychodzi z dojazdami i innymi benefitami nawet ukraincy z tej firmy uciekaja bo sami dobrze wiedza ze w innych firmach lepiej dostana oczywiscie jest opcja nastepnego progu wtedy dostaniesz okolo 2800 ale albo musisz miec znajomosci albo nalezec so klubu wedkarskiego "sazan" czy jak to sie zwie

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Radaway Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Konstruktor?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Iwona

@Kuntakinte, jeśli masz jakieś informacje na temat pracy w Radaway to proszę podziel się nimi z innymi użytkownikami forum. @Filip, tu podaję link do ofert pracy dostępnych na stronie firmy: https://www.radaway.pl/kariera/ Czy będziesz aplikować na któreś ze stanowisk? @Sezam, Twoja wypowiedź nie do końca jest jasna. Forum służy do tego, aby dodawać opinie o pracy. Jest to pomocne dla osób szukających pracy. Jeśli pracujesz w Radaway to zachęcam Cię do dodania opinii.

Filip

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Robin
@Filip

Wejdź na stronę firmy i sprawdź zakładkę kariera.

Sezam

Duże pellety, kulki czy robiące ostatnio furorę przynęty diffusion na pewno zwiększą szansę złowienia grubego karpia. Smakowita przynęta nie zawsze jednak stanowi o sukcesie. Bardzo ważną rolę pełni też poznanie łowiska i zwyczajów ryb. To opisuje idealnie firmę ????????

Luiza

Niestety są osoby które potrafią tylko narzekać i trudno jest poznać jak faktycznie się pracuje!!

Kuntakinte

Napisal bym cos ciekawego ale ... Nie mam nastroju

Tralalala

A jak praca w biurze? Słyszałam że atmosfera się zepsuła... choć czy kiedyś była fajna?

Sw.
@Tralalala

Wątpię żeby w biurze atmosfera się popsuła. A na jakiej podstawie tak przypuszczasz?

Szkodasil

Brak odierzy roboczej tzn spodni cza robić w swoich spodniach praca na stanowisku uzabrajanie szyb w profile i uszczelki cza odbijać miednica cialem gdy się zapytasz czemu brak odpowiedzi siny bok ciala odpowiedz a przyzywczajisz sie ze masz sine lepiej z nikim nie rozmawiać na badownicy przekroczone normy dzwigania ponadto ublizanie chlopakowi ktory jest i moze troche niedorowiniety ale nikt nie zasługuje na ublirzanie a wstaw sie zwroc komus uwage ze takie rzeczy niepowinny mieć miejsca to cie zgnoja 2 osobiki w stanie nietrzeźwości zglos liderowi to 2dzien uslyszysz ze ci się zdawalo ze tak mocną maja wodę kolonska robisz ci możesz a i tak cie zgnoja nie masz tam kolegow nie masz co otwierac pyska itp

Witold

Czy istotnego się wydarzyło, że popsuła się atmosfera w firmie? Mam aplikować dlatego pytam?

Tom

A to dlaczego?

Ciężko pracuje

Albo dajes mi to albo się zwalniam ha ha co to żłobek czy przedszkole

Iwona

@Ewa Tylman nie ma czegoś takiego na forum, że są usuwane niewygodne dla firmy Radaway komentarze. Usuwa się wpisy tylko te, które naruszają w jakiś sposób regulamin. Tutaj proszę masz link do zapoznania się z nim: https://www.gowork.pl/regulamin

CienkMiTuNicNieGrozi

Jeden już był taki co tak kozaczył. Zwał się Cinek. Dzięki ludziom tego pana już nie ma u nas. Może czas zacząć działać a nie gadać na gowork hmm

Łukasz B

Ktoś ma za małe jaja by coś komuś w oczy powiedzieć. Żal.pl haha

Halllo
@Łukasz B

myśle że sz. P. Darek mógłby się wypowiedzieć

Praca wymagająca fizycznie i wymagająca uwagi ale jak ktoś ma głowę na karku to bez problemu sobie poradzi. Wypłata jest adekwatna do wykonywanej pracy i zawsze jest wypłacana na czas. Składki ZUS są uczciwie opłacane. Socjal jest ok. Dopłaty do multisport, przedszkola i wczasy pod gruszą. Po 6 miesiącach umowa na czas nieokreślony. Jest ok.

Khhgg

Czy może ktoś napisać jak wygląda praca na magazynie? Jaka atmosfera, system pracy itp.? Z góry dzięki.

Viva Espana

Nie rozumiem stwierdzenia "zabierają premie za byle co" czyli co za miód w uszach, ropę w oczach czy rozczochrane włosy , a moźe : błędy produkcyjne,L4,zabawa telefonami czy olewactwo . Więcej przykładów

Kraśko
@Viva Espana

Jaka płacą taka praca, nie oczekujcie że za 2500 ludzie będą produkować po 5 tys kabin dziennie. Kiedyś może by to przeszło bo ludzie wisieli na płotach przed firmą w poszukiwaniu pracy ale dziś co chwilę nowe firmy, stawki wszędzie podnoszą aby zatrzymać pracowników. Jeszcze nagany jakieś bezpodstawne i zabieranie z premii chociażby nawet za telefon.. Co to za argument? Czy żyjemy w średniowieczu, jestem nie wolnikiem żebym telefonu nie mógł odebrać czy odpisać.. Jak robię swoją robotę dobrze i moja praca jest tak samo efektywna jak innych kolegów to co stoi na przeszkodzie. Jak to kiedyś pewien brygadzista powiedział w tym czasie byś zrobił dwie kabiny więcej. Powiem tak nie interesuje mnie obrót tej zasr. anej firmy ta firma przestała dbać o mnie to przestaje się martwić o nią. I apeluje że jak coś będzie nie tak profil szyba itd. Niech się brygadzista tym zajmuje a nie my, to nie należy do naszych zadań.

BHP
@Kraśko

Jest coś takiego jak BHP. W każdej firmie, gdzie są wózki widłowe oraz "jakiś poziom hałasu" jest zakaz używania telefonów ze względów bezpieczeństwa. Chcesz porozmawiać, odpowiedzieć na sms, od tego są przerwy. A jeśli komuś źle - droga wolna. Przecież nikt nikogo za rękę nie trzyma, więc dlaczego krzykacze ciągle siedzą w firmie od lat zrzędząc ?

Kraśko
@BHP

A jakie to względy bezpieczeństwa? Czy ja stoję na rusztowaniu, albo magazynuje dynamit. Normy hałasu zabawne, nikomu jakoś nie przeszkadza w biurze piła czy nabijanie nabijaczy gdzie echo niesie się po całej produkcji. A skoro jesteśmy przy bhp to pracownik zatrudniony na stałe może maxymalnie nosić, podnieść 30kg, co jest notorycznie przekraczane a po powierzchni płaskiej 300kg(może przeciągnąć) . Gdzie kasty z szkłem jak ktoś miał w biurze matematykę a nie zajęcia wędkarskie to przeliczyć że są 2x, 3x cięższe a na dodatek ktoś sobie wymyślił że szyby mają być ręcznym paleciakiem przewożone a nie elektrycznym. Proszę cię ale bhp w tej firmie jest przestrzegane ale tylko na korzyść firmy a nie pracownika. I pokaż mi punkt w przepisach bhp gdzie na produkcji tego typu nie wolno używać telefonu.

Gruchapietrucha
@Kraśko

Pani od BHP siedzi w kieszeni zarządu więc o co chodzi...I te sprzeciwy jak się dzwoni do sweteryna po unż to nie daje-a jakim prawem on odmawia??Chyba nie zna przepisów kodeksu pracy...Przydała by się chyba kontrola z PIP-u bo dyrekcja myśli że jest na własnym folwarku i wszystko im wolno

NICK
@Gruchapietrucha

W pewnych okolicznościach rozpoczęcie urlopu na żądanie przez pracownika bez uzyskania stosownej decyzji pracodawcy w tym zakresie może być bowiem uznane za ciężkie naruszenie obowiązków pracowniczych. Tak stwierdził Sąd Najwyższy w wyroku z 15 listopada 2006 r. (sygn. akt I PK 128/2006). Sąd Najwyższy podkreślił, że mimo obowiązku pracodawcy udzielenia pracownikowi urlopu "na żądanie", dopóki to udzielenie faktycznie nie nastąpi, dopóty pracownik nie może rozpocząć korzystania z takiego urlopu. W wyroku tym SN zauważył też, że pracodawca wyjątkowo może odmówić udzielenia pracownikowi urlopu "na żądanie", jeżeli zachodziłaby sytuacja, której nie można byłoby pogodzić z zasadą dbałości o dobro i mienie pracodawcy (art. 100 § 2 pkt 4 k.p.), na przykład wówczas, gdyby wszyscy pracownicy określonego zakładu pracy lub jego wyodrębnionej części, albo znacząca ich część, wystąpili o udzielenie im urlopu na żądanie tego samego dnia.

BHP
@NICK

Taka prawda; jakim cudem może ci odmówić urlopu na żądanie skoro wszyscy pracownicy maja wpisane w umówie to samo stanowisko - a więc nie ma opcji,że nie dostaniesz tego urlopu ponieważ może cię zastąpić każdy ; zbyt często korzystają z możliwości odmowy tego urlopu - a to tak na prawdę wina brygadzistów jakich kwiatów biorą do pracy. Ludzie nie są winni tych błędów i osoby które takowy problem powodują powinny za to beknąć ! Tak samo jest ze zwykłymi urlopami w tej firmie możesz iść i miesiąc przed a możesz usłyszeć odmowę ?! To chore .. Kolejna kwestia szafki pracownicze - jak tak bardzo jesteście do przodu to gdzie są te wyznaczone przez kodeks 2 szafki na czyta i brudna odzież ? Upchnięci w jednej szafce. BHP jest restryktowane tylko w jedna stronę a widomo na czyja korzyść . O szkoleń przed wprowadzeniem produktu pracownik sam musi się orientować o co chodzi w danej kabinie..Nie jest kolorowo.

GruchaPietrucha
@NICK

Czyli unż tylko w nazwie..A to już słyszałem na szkoleniu BHP.A czy nie zdaje mi się że teraz sądy idą bardziej na stronę pracowników.Ten wyrok jest z 2006 r wiecjuz trochę się zmieniło od tego czasu

Ten
@GruchaPietrucha

Odmowa pracodawcy dotycząca udzielenia wspomnianych dni wolnych może jednak stanowić wykroczenie przeciwko prawom pracownika (art. 282 par. 1 pkt 2 k.p.). W związku z tym jest możliwa tylko w wyjątkowych sytuacjach, podyktowanych szczególnym interesem pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Radaway Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Radaway Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Radaway Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radaway Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Radaway Sp. z o.o.