Opinie o Icredit w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Icredit. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Icredit o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Icredit w Łódź

paula

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w centrali icredit ?

@paula

Paulino najlepsza opcja na sprawdzenie tego to porozmawiać z ludźmi w biurze w którym aplikujesz, atmosfera jak wszędzie zależy od zespołu, a jak się mówi co kraj to obyczaj. Z mojego doświadczenia polecam, ale nie mam pojęcia gdzie aplikujesz.

konko

Czy iCredit ma zakaz sprzedaży ?

@konko

Nie ma blokady sprzedaży

Lodz 26

Ile czeka się na gotówkę po przeprowadzonej weryfikacji przez konsultantkę która dzwoniła z Warszawy

Lidia
@Lodz 26

24h

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Icredit?

opinie

Aplikuj i dowiedz się więcej!

Alicja

Zależy...

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Czy w Icredit są paczki/bony świąteczne?

info

Nie ma.

Violette

Czy ktoś może podzielić się opinią na temat pracy na temat specjalisty da. telefonicznej obsługi klienta? Jak wygląda rozmowa, jak praca, jak zarobki? :)

masza
@Violette

świetna praca, super atmosfera i dobre zarobki :))))) podstawa plus premia w kazdym miesiącu :)))

Dominika
@masza

Dzięki za informację - a mógłbyś napisać więcej konkretów? Na jakiej zasadzie przyznawane są premie w Icredit? Będę wdzięczna.

Zz
@Dominika

Aplikuj i dowiesz

Violette

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Icredit?

1.PISZESZ W CV CO CHCESZ NAJLEPIEJ ŻE PRACOWAŁAŚ W FINANSACH ITD. (NIKT TEGO NIE WERYFIKUJE). TYLKO UWAŻAJ BO JAK NAPISZESZ ZA DUŻO TO NIE ZADZWONIĄ BO NIE LUBIĄ JAK MĄDRZEJSZYCH LUDZI KTÓRZY MOGĄ ZAGRAŻAĆ ICH STSNOWISKU. TAM DYREKTORZY SPRZEDAŻY AM RM MAJĄ MAKS ŚREDNIE WYKSZTAŁCENIE. 2.WYSYŁASZ CV 3.IDZIESZ NA ROZMOWR 4.JUTRO PRACUJESZ

XYZ

Ale chyba Twoje umiejętności świadczą czy pracowałeś/aś w branży czy też nie . Wszystko wychodzi w praniu ...

MistrX

BREDZISZ

Masakra

Masakra. Wymyślili nowe pożyczki od grudnia. Brać ludziska brać bo okazja. 300 % oddajcie teraz

@Masakra

Masz bardzo niedokładne informacje... Zastanawia mnie czy ktoś niedoinformowany czy konkurencja wpuszczająca w teren plotki... Generalnie w nowym produkcie poziom spłaty zachowany na bardzo podobnym poziomie, a klienci otrzymują dodatkowe profity.

Marlena

Dokładne :)

Aneta
@Masakra

Wnioskuję że też byłeś zainteresowany pożyczka, skoro Twoim zdaniem wiesz, że oddaje się 300% wiecej Ciekawi mnie dlaczego nie dostałeś? Może masz zadłużenie 300%wieksze niż Twój dochod

Marecki

Śmieszna ta firma, jakis czas temu bylem na rozmowie na stanowisko DK, podobno mieli duze braki, ja mam 3 letnie doswiadczenie na takim stanowisku w PP, najpierw zaproponowali mi DK, pozniej chyba przez 4 tygodnie nikt sie nie odzywal, zaproponowali mi starszego DK i znow przez klika tygodni nic po czym zadzwonila do mnie Pani Bezpiecznik i zapytala czy moglbym zorganizowac grupe swoich dk, stwierdzilem ze raczej tak, Pani poprosila zebym sie zastanowil/popytal i ze sie odezwie ``po weekendzie``......to bylo chyba we wrzesniu....takie maja podejscie do pracownika..... btw 50 zl za umowe i 20 za aneks/wznowienie to smiech,,,,, 9%za zbiorke to calkiem fajnie, pytanie jaki debit na rejestrze

@Marecki

Pani Bezpiecznik pewnie pojechała do sanatorium w międzyczasie i wróci jak minie kwartał jak to ma w zwyczaju.

Dominika

Odpowiecie na moje pytanie, czy doradca od każdego sprzedanego produktu finansowego ma naliczana prowizje? Jak są naliczane?

XYZ
@Dominika

Nie ma czegoś takiego jak prowizja . Za umowę jest płacone od sztuki 50 bądź 20 zł w zależności od rodzaju umowy . Jest procent od zbiórki który sięga do 9% od kwoty zebranej ????

@XYZ

Potwierdzam.

Sebastian

Jako student bez problemu mogę sobie ustalić elastyczne godziny pracy? Ktoś coś wie na ten temat?

@Sebastian

Jesteś w stanie naprawdę mocno regulować pracę pod siebie.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Icredit?

Zorientowany

Managerowie odpowiedzialni za zespoły nie skreślają ludzi z doświadczeniem. Wręcz przeciwnie, chętnie podejmują z nimi rozmowę uzależniając dalsze działania właśnie od niej.

Bibi

Pracuje w łodzi jako konsultant i wiecie co? Mam wrażenie, że te negatywne opinie są wystawiane przez klientów dłużników a nie pracowników;) może praca w cały center się różni... ale moje stanowisko polecam bez żalu

KLD

Nie wiem czemu tyle opinii jest negatywnych na temat pracy w tej firmie. Pracuje już tutaj jakiś czas i nie mogę narzekać na brak pomocy czy wsparcia ze strony przełożonych, potrzeba cierpliwości aby solidnie tutaj zarobić. Jeśli jej nie macie to nie jest praca dla was. Przychodząc do firmy z zerową bazą klientów chciałoby się zarabiać nie wiadomo ile, to tak nie działa będzie spora baza będą spore pieniądze. Nie macie klientów firma nie zarabia dlatego też i wy nie zarabiacie, proste ? Klientów też nie jest ciężko znaleźć wystarczy wykombinować sposób marketingu w jaki można przyciągnąć tego klienta : ulotki, ogłoszenia, polecenia etc. Pracowałam wcześniej w innych firmach pożyczkowych i wiem jak jest i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to najlepsza firma z jaką mam do czynienia :)

@KLD

Ciekawi mnie kwestia zarobków, pisałaś że bez bazy klientów jest na początku ciężko, jednak rozumiem że firma gwarantuje jakąś podstawę wynagrodzenia? Jaki rodzaj umowy firma proponuje na start? Czy materiały marketingowe są opłacane przez pracodawcę, czy trzeba o to zadbać samemu? Napisz proszę jeśli wiesz coś na ten temat.

KLD
@Edward

Nie ma podstawy wynagrodzenia wypłata polega na prowizjach za klienta i za zbiórki rat od klientów. Materiały marketingowe dostajesz od biura są to ulotki rożnego rodzaju : naklejki, zrywki, ulotki do skrzynek. Resztę możesz (nie musisz firma wymaga tylko ulotek ale ja się wysilam bardziej żeby mieć więcej klientów) robić sam czyli np ogłoszenia w internecie ja oczywiście zamieszczam je na stronach ogłoszeniowych które są darmowe a tego wiadomo jest dużo. Jeśli o umowę chodzi to jest to umowa zlecenie na czas nieokreślony. Jak dla mnie praca jest świetna ale trzeba być cierpliwym żeby zarobić porządne pieniądze na początku dobrze mieć tą prace jako dodatkowa żeby sobie dorobić później jak się rozkręci i będzie tych klientów pokaźna liczba można sobie zrobić z tego główne źródło dochodu. Ja pracuje tylko tutaj utrzymuje się z tego i nie jest zle ale tak jak napisałam trzeba mieć cierpliwość do zarobków które chce się osiągnąć i tez chęci. Ulotki możesz sobie roznosić przy okazji jak idziesz do klienta jeśli np nikt nie dzwoni dostajesz klientów z bazy od centrali kierownicy zawsze zadbają o to byś miał jakieś zarobki wiem z doświadczenia ????

dfghj
@KLD

Najwidoczniej coś w tm jest.. Jak by byli takim dobrym pracodawca to na pewno nie pisali by tak o nich. Proste.

@dfghj

Wielu osobom może nie pasować coś, co inni będa uznawać za coś normalnego, to rzecz względna. Jakie jest Twoje zdanie o firmie? Długo tu pracowałeś, możesz powiedzieć coś na temat pracy w tym miejscu i odnieść się do poprzednich wpisów?

Czy,aby pracować jako konsultant telefoniczny dla ICredit,trzeba posiadać zaświadczenie o niekaralności?

@Kasia

Mam nadzieję, że niedługo znajdziesz odpowiedź na to pytanie. Patrząc na liczbę wpisów w tym wątku, myślę, że stanie się to prędzej niż później. Niektóre firmy wymagają takiego zaświadczenia, niestety osobiście nie wiem jak wygląda sytuacja w Icredit a też jestem tego ciekaw. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek informacje na ten temat i zechce się nimi podzielić to świetnie.

zuzanna
@Kasia

nie :)

Audytorium

Czy normalne jest???że w obsłudzę klienta firmy finansowej będącej członkiem kpf pracują osoby karane za przestępstwa finansowe???

Nor
@Audytorium

Gdzie dlaczego piszesz takie bzdury

sd

@sd

Potwierdzaj z faktami !

Grzywka
@facet

Czy chodzi o ananaskow andrzejkowych przetrwaliwszy czystki jacusiowe

Magda
@Grzywka

Nie ściemniaj pisz wprost że chodzi o Andrzeja z Krakowa!!!!!!!!

Jolka

Zdecydowanie odradzam. Firma zupełnie nie poważna, traktuje bardzo źle pracowników. Wynagrodzenia.... Szkoda słów.

Dawid
@Jolka

Inne osoby, które wypowiadały się w tym wątku też wspominały o niesatysfakcjonującym wynagrodzeniu. Może atrakcyjne szkolenia mogłyby podnieść motywację pracowników. Myślisz, że mogłabyś wyjść z inicjatywą i zaproponować ich organizację pracodawcy? Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych jest bardzo istotna.

Jola
@Dawid

Oczywiście, że szkolenia są istotne. Jednak ten pracodawca ma na celu jedynie wydrenowanie pracownika, a nie inwestowanie w niego.

@Jola

To poważne słowa. Czy nie widzisz żadnych dobrych stron pracy w Icredit? Zastanawia mnie czy po za podstawowym wynagrodzeniem można spodziewać się dodatków od pracodawcy.

@Danuta

Kierownik zarabia od 2500 do 8000 brutto - wartość bazowa żenująca, ale tak to bywa w sprzedaży, niezależnie od tego czy sprzedajesz jajka czy pieniądze. Prawie 70% potencjalnego wynagrodzenia to część za efekt pracy.

@Zorientowany

Hahahaha praca na stanowisku kierownika zespołu sprzedażowego to max wynagrodzenie 3000 netto o ile zrobisz cele

Zorientowany

Rozsiewasz kolego bzdurne informacje.... Pytanie brzmi w jakim celu ??? Podstawa TL: 2500 brutto System premiowy: do 5500 brutto W sumie Kierownik Zespołu może wyciągnąć do 8000 brutto realizując wszystkie cele czysto jasno i klarownie

RM
@Zorientowany

hahahahahaha więcej od RM który ma 7000 brutto????

@RM

Kolego coś wiesz, ale nie do końca i siejesz ploty.... RM z max premią bierze 8000 (tak, tak jak TL) Sytuacja zmienia się, kiedy przechodzi na % rozliczenie premii, wtedy znika "szklany sufit"

@Zorientowany

Dobrze, że tak aktywnie bierzecie udział w dyskusji. Zarobki na poszczególnych stanowiskach, owszem są ważne, jednak proszę, żebyście skupili się już na trochę innych kwestiach. Szukałam wszędzie ofert pracy od Icredit i niestety nie udało mi się nic znaleźć. Może Wy wiecie coś odnośnie planowanej tam rekrutacji? Będę bardzo wdzięczna za merytoryczne odpowiedzi!

Proszę: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2F4Ad/ https://icredit.olx.pl/

@ja

Super, bardzo dziękuję Wam za pomoc. Trzeba powiedzieć, że Icredit ma do zaoferowania ciekawe oferty pracy. Szczególnie zainteresowała mnie ta dotycząca stanowiska Młodszego Specjalisty ds. Kadr. Piszą, iż wybranej osobie oferują między innymi stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. I teraz rodzi się pytanie: czy pracownika obowiązuje tam okres próbny, czy można od razu spodziewać się umowy na czas nieokreślony? Zechcecie mi to wyjaśnić?

były pracownic
@Zorientowany

Widełki jak rozrzut w starym kałachu. w praktyce na 2500 się kończy. Gruszki na wierzbie to w bajkach. Tak tu się widzę udzielasz chyba jesteś z bułgari o masz swój interes w mydleniu oczu.

@były pracownic

Skoro na 2500 się kończyło to wiemy dlaczego "były pracownik" W sprzedaży niestety nie działa opcja "czy się stoi...." Naprawdę nie rozumiem wylewania żalów przez ludzi którzy nie sprawdzili się na danym stanowisku... Po co ? Nie wyszło ? Spróbuj czego innego... Może praca na linii produkcyjnej.... Tam wiesz ile wypłaty dostaniesz na konto już w pierwszym dniu miesiąca...

Lolo
@Zorientowany

Weź nie wal tu sciemy nawet taki corposzczur wie że tu też są ludzie rozumni i nie lykają twojego 5500 każdy wie że icredit to (usunięte przez administratora) i weź zamelduj to swojemu bułgarskiemu przełożonemu.

Katy

W Krakowie iCredit działa już bez zarzutów. Znam firmę nie od dzisiaj. Załatwiałam tam pożyczkę niejednokrotnie, kiedy jeszcze rządziła się tam(usunięte przez administratora)!!! Szukałam ich na Długiej, a trafiłam na Kalwaryjską... Do całkiem nowego biura. Zmiana o 180! Dopiero, gdy zawitała tam nowa ekipa, to wszystko odbywa się szybko i w miłej atmosferze. Pieniążki dostałam w ten sam dzień do ręki. Zmiana na bardzo duży +. Ludzie mili, uśmiechnięci i bardzo przyjemni. Polecam!

Dorota

Faktycznie tak jest.

Hela
@Katy

Pujde z czystej ciekawosci moze co mi dadzom

@Hela

Jest OK

Kierowniczka

Polecam prace

Fan
@Katy

Brednie....Od razu widać ktoś ty.myślisz że ludzie się nabierają na taki daremne PR?

@Fan

Skąd taka wrogość w komentarzach?Konkurencja czy kolejny niespełniony pracownik szukający flustracji w internecie myśląc że jest anonimowy?

Micro SD fan, bam bam bam.
@Gosia

"Szukajacy flustracji w internecie". Coż to za nowotwór językowy? W internecie to można ewentualnie szukać sposobu na rozładowanie flustraci, która osiąga szczyty kiedy pracuje się w tej "firmie". Pani niech lepiej sobie kolejne intrygi przygotowuje, a nie na forach się udziela. To smutne, ze w tej "firmie" nawet nie ma osoby, ktora potrafi poprawnie pisać w ojczystym języku i jednocześnie chce się wypowiedzieć w sposób pozytywny. No cóż... Szkoda czasu. Gosia, zamiast na lekcje angielskiego to na korepetycje z polskiego się zapisz. Może przynajmniej pisemna komunikacja z Toba bedzie wygladać troszkę bardziej poważnie, a nie tak jak teraz. Każdy mail wygląda tak jak by gimnazjalista na szybko smsa wysyłał.

Rozczarowana
@Micro SD fan, bam bam bam.

?

???
@Rozczarowana

??

P.O. TL, RM, AM
@Micro SD fan, bam bam bam.

Jeżeli chodzi o "tą" Gosie, to nareszcie ktos zwrócił uwagę na poziom komunikacji pisemnej. Czasami aż oczy bolą jak się na te błędy ortograficzne patrzy w mailach. Literówka to się każdemu może przytrafić jak szybko pisze. Ale orty na poziomie szkoły podstawowej to już się nie godzi. Szczególnie jak zwrócisz uwagę na podpis w stopce maila i się zastanawiasz jak to jest możliwe. Ale może ja się nie znam, i jakiś przewrażliwiony jestem.

Fan

Oj SD... :)

GdzieMyJesteśmy
@P.O. TL, RM, AM

Ale cyrk.

@Gosia

Ani konkurencja,bo icredit jest żadną konkurencją,oraz nie pracownik.Raczej pracownicy głównie byli z racji mobbingu,oszukiwania nie tylko klientów ale i własnych pracowników .Lista jest długa...pozytywy natomiast pisze kilku pracowników -taki PR szkoda że to niestety kolejne brednie.Poziom kultury,etyki zerowy.Szokujący jest fakt że coś takiego istnieje w rzekomo praworządnym kraju

@Katy

Kłamstwo. Wszystko zależy od góry.Ludzie z biur nic nie mają do powiedzenia, żadnej decyzyjności.Jest jak było i tak będzie.Ta firma to strata czasu,w porównaniu do innych firm pożyczkowych jest bez szans.Warunki i pracy i płacy to poniżej normy.Warunki umowy dla klienta to temat nadający się do prokuratury,UOKiK i KNF. Proponuję pozew zbiorowy

Dawid
@Gosia

Rozumiem, że jesteś rozczarowana współpracą z firmą, ale czy próbowałaś wyjść z własną inicjatywą i pomysłami, które pomogłyby poprawić atmosferę i relacje z przełożonym? Jeśli chodzi o wynagrodzenie zawsze można negocjować warunki zatrudnienia tak, żebyś była z nich bardziej zadowolona. Napisz o premiach lub innych dodatkach do pensji. Czy pracodawca je oferuje?

Patryk

Mam pytanie odnośnie pracy w ICredit a konkretnie stanowiska Kierownik zespołu. Jest ogłoszenie i zastanawiam się czy jest sens tam aplikować. Ile płaca? jaka podstawa? jaka atmosfera? Będe wdzięczny za jakieś info

@Patryk

Opinie są podzielone, jak nie złożysz papierów i nie pójdziesz to się nie dowiesz. Jak pójdziesz to uzyskasz informacje od kolegów z zespołu.

Wklej
@Patryk

Podstawa najsłabsza w branży, więcej zarobisz na taśmie jako zwykła osoba niż jako kierownik podkreślam kierownik który zarządza osobami, brak auta, jeździsz swoim i dożynasz swoje ( zapomnij o jakimś zwrocie typu amortyzacja ) lub chodzisz na nogach, co do premii cele wywindowane w sposób aby nie wykonać a zanim ogarniesz teren wszystkich doradców to trochę minie zaraz poleci hejt ze wszyscy robią premie oczywiście jak się uda i to nie zawsze i tylko pierwszy cel czyli sprzedaż. Atmosfera poczytaj posty ile jest negatywów to ci wszystko ułatwi i ile jest spamu firmowego jak jest super gdzie widać to gołym okiem.

@Wklej

Kwestia dyskusyjna i chyba nie w każdym biurze. Są biura gdzie premie są niemal gwarantowane, przy odpowiednim nakładzie firm. Złóż papiery i popytaj ludzi z biura. Jeśli jest ok dowiesz się o tym, jeśli jest w nich żółć dowiesz się jeszcze szybciej :)

Nakładzie sił :)

Wklej
@Wujek Dobra Rada

Kolejny spam firmy aby tylko zachęcać ludzi zrozumcie od tego są ogłoszenia o prace nie forum. Niemal gwarantowane o litości są cele które są do wykonania albo je wykonasz i masz premie albo nie wykonasz i masz podstawę jak w każdej firmie, to ile tych biur jest kilka ( i zapomniałeś dodać ze tym co uda się zrobić premie to ludzie którzy pracują tam od dłuższego czasu i znają doradców oraz swoich klientów i wiedza nawet kiedy dostają przelewy ). Gwarantowane rozwiń swoją myśl ( a raczej bzdurę ) co to znaczy gwarantowane, jeśli jest gwarantowane to po co są wyznaczane cele jeśli coś jest gwarantowane.

@Wklej

Przez "niemal gwarantowane" rozumiem sytuację kiedy TLe nie mieli kwartału kiedy nie zgarnęli pełnej puli (czasem musieli odrobić pieniądze, które im uciekły w jednym miesiącu w premii kwartalnej). Tak: są takie biura (nieliczne) Tak: wymaga to dużego nakładu pracy (zawsze) Nie: Pieniądze nie zarabiają się same (nigdy) Raz jeszcze: Nie pójdziesz to się nie dowiesz.

@Wklej

"znają doradców oraz swoich klientów" - taka branża, że trzeba znać swoich podwładnych i swój "produkt".

wklej
@Wujek Dobra Rada

Z pisowni wnioskuje iż to znowu Pan Panie RM chyba znowu się Panu nudzi lub znowu się Pan utożsamia z firma ale wracając do tematu ( niemal i nieliczne ) czyli ile jedno dwa biura na tyle oddziałów i to jeszcze wyrównanie kwartalne super, bajki proszę opowiadać przełożonym o skuteczności pracy oraz w domu tak będzie lepiej. A to ze wymaga dużego nakładu pracy to jedno a drugie czy ktoś wykonuje to ( nie zawsze a raczej oscylowałbym bardzooo rzadko ). Co do zarabiania pieniędzy to już proszę się nie wypowiadać już tu były posty o tym co się działo w oddziałach i w Gliwicach i w Częstochowie. Pan myśli ze wszyscy są głupi ale jak w końcu ktoś opisze cała sytuacje co się wyprawiało o oddziałach i wyślę do centrali ale nie w Polsce tylko Bułgarii to może co niektórzy zaczną myśleć tyle w temacie.

obec
@Wujek Dobra Rada

Dzieciaku zejdź na ziemie ty nawet nie wiesz o czym piszesz zanim nowy kierownik ogarnie teren doradców mija kawał czasu, a jak to wiadome w branży pożyczkowej ludzie kręcą aby nie zapłacić albo aby zwlekać ( łatwo wziąć ciężko oddać ) wiec premii brak i zostaje podstawa najsłabsza i tego dotyczy post wiec pisz do rzeczy bo ktoś opisał konkrety. -aby poznać podwładnych i produkt potrzeba czasu czasu i jeszcze raz czasu. No chyba ze ktoś się rodzi takim bystrzakiem jak ty który wszystkich zna zanim przyjdzie do nowej pracy.

@obec

Ludzie! Przestańcie pierdzi.elić w reszcie. Nikt nie che czytać wasze bzdurne-bezsensowne komentarzy, którzy nie ma nic spólnego z rzeczywistością...

Scyzoryk
@anonymous

Z takimi błędami to pewnie z zagranicy jesteś albo Dyrektor Sprzedaży w tej firmie. Niestety w tych negatywnych komentarzach jest sporo prawdy (chamstwa i bezsensownych wycieczek personalnych również). Niech ludzie wiedzą do jakiej firmy aplikują. A prawda nie jest różowa, przy dzisiejszej sytuacji na rynku pracy, nie ma najzwyczajniej w świecie pptrzeby tracenia czasu na iCredit.

Halabarda

ja też nie

Weronika

Polecam prace w iCredit.

@Weronika

żeby zebrać 6000 brutto trzeba się na-zapierdzielać, ale gdzie nie trzeba :D Generalnie polecam

RM
@Patryk

Generalnie polecam. W tym miesiącu kolejną promocją dla RM i TL z której można przytulić dodatkowy 1000 zl

@RM

Brednie...doskonale wiem jak to działa. Słaby PR.Rotacje comiesięczne są wynikiem czego?

@Hash

Ale ty głupi jesteś :D Ktoś Ci wytknął, że zostałeś albo zwolniony, albo sam nie dałeś rady co widać po tym, że operujesz niekatulanymi od kilku miesięcy danymi i teraz zaczynasz używać argumentów "tak, bo tak" :D Jeszcze nóżką tupnij :D Grubo i na żałośnie :D (ale jak kto lubi)

@Hash

"HASH" Pod każdym Komentarzem Cos "Mądrego" Piszesz... ze to złe, ze to tak, itp, itp...to nie prawda, to prawda... a nie pomyślałaś sobie ze ty ku^rwa nic nie wiesz ?

@Andrzej

(usunięte przez administratora)drogi nie unoś się tak bo ci żyłka pęknie.Wiem wystarczająco bo nadal pracuję.Nawet to kim jesteś.Konkrety panie i panowie!!!(usunięte przez administratora) to trochę mało i świadczy o twoim poziomie kultury i intelektu.

@TL

Żałosny to jest twój komentarz z którego nic nie wynika.Nadal pracuję i niestety ubolewam nad tym,że w firamię są tacy idioci jak ty.Konkrety!!!co jest nieaktualne? ???

@Hash

a nie pomyślałaś sobie ze ty ku^rwa nic nie wiesz ?

@Andrzej

Żenada...na tyle cie stać?czego nie wiem?wiem aż za dużo....

@RM

Padalec przytul kasjerkę. Podobno to lubisz...

Zostaw merytoryczną opinię o Icredit - Łódź

• Jak się pracuje w Icredit?

Zobacz opinie na temat firmy Icredit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Icredit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Icredit?

Kandydaci do pracy w Icredit napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Icredit