3.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Asper Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Asper Sp. z o.o.?

Bb Nowy wpis

Najlepsza firma, z jaką miałam przyjemność współpracować. Firma daje bardzo dużą samodzielność, warto zatrudniając się tutaj mieć już jakieś doświadczenie, choć niekoniecznie, bo przecież wszystkiego nauczą. Rozliczenia doradcy są w trybie tygodniowym, co bardzo ułatwia życie, szczególnie jeśli jest to dodatkowe zajęcie. Praca oczywiście w terenie, reszta odbywa się przez Internet. Dobry kontakt z centralą(usunięte przez administratora). Wynik widzisz co tydzień w tabelce, wszystko jest jasne i przejrzyste. To praca dla osób samodzielnych i ambitnych, które wiedzą, czego chcą, jeśli ktoś potrzebuje bata nad głową, stanowczo odradzam. Pożyczki też są dość przyjazne dla klientów, koszty niższe niż w innych firmach tego typu, nie ma wciskanych na siłę ubezpieczeń czy innych produktów.

Pytanie Nowy wpis

Czy rozmowa rekrutacyjna w Asper Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Bb Nowy wpis
@Pytanie

Nie wiem, na jakie stanowisko aplikujesz, ale na doradcę klienta rozmowa odbywała się zdecydowanie po polsku.

Wiki

Dobra firma to i nie ma tylu wpisów. To dobry sygnał dla chętnych do pracy

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Asper Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Pracownik w dziale księgowym. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Jaka jest forma zatrudnienia pracowników?-czy jest to umowa o pracę?

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w Asper Sp. z o.o. zmieniło się coś, na co warto zwrócić uwagę? Podzielcie się swoją opinią!

Zainteresowany

Asper to bardzo dobry pracodawca. Może podpowiecie mi czy firma potrzebuje pracownika na stanowisko doradcy klienta?

Tttuba

Zlozylem wniosek do firmy asper po czym odwiedzil mnie ich przedstawićel spisal wniosek na drugi dzień dowiaduje się że wniosek został odrzucony mimo że przedstawiłem dwa udokumentowane dochody przedstawićel zapewnial mnie ze firma opiera się tylko na dochodach i nie szukaja żadnych historii kredytowej po czym okazało się że przedstawićel klamal po to żeby wyciągać dane i jeszcze nie mogę odzyskać dokumentów jest to banda oszustow i naciągaczy nie polecam się platac z tą firma

@Tttuba

Szanowny Kliencie, prosimy o kontakt z infolinią pod numerem 512 514 514 w2 celem przedstawienia sytuacji. Nam również zależy na wyjaśnieniu sytuacji.

Bejbe

Na początku byłem zadowolony z obsługi,chociaż przedstawiciel narzucał np wpłaty za cały miesiąc albo dzwonił bardzo wcześniej.Był przypadek ,że przedstawiciel nie przychodził a ja dostawałam ponaglenia.Kiedy moja sytuacja pogorszyła się(utrata dochodu)zgłosiłam to,że będę wpłacać ,ale mniej ,przedstawiciel przestał się odzywać.Informowałam,że chcę wpłacić ...i cisza.

jurek

a czy miedzy 2016 a dniem dzisiejszym coś się zmieniło? czy dalej jest ok

Alicja

@Krisla71 dobrze to słyszeć. A czy w firmie organizowane są szkolenia?

ert

@kamień teraz to sa tylko oferty akurat dla doradcy kleinta

Krisla71

Pracuje w firmie ponad dwa lata atmosfera rodzinna nie ma wyscigu szczurow,doradca traktowany jest jak czlowiek nie tylko przez Kierownika ale i przez Dyrektora.Zarobki to zalezy w duzej mierze od doradcy jego zaangazowania w prace.Sa konkursy premie uznaniowe bynajmniej doradcy sa zadowoleni.wspracie kierownikow pracownikow biura jak i samego Dyrektora bardzo duze.Firma sie rozwija co chwila otwiera nowe miasta i zatrudnia nowych pracownikow z mozliwoscia rozwoju.Teraz szuka doradcow .Skierniewice.Łódz.Zgierz.Pabianice.gdzie juz dziala oraz nowe tereny Łowicz.Zyrardow.Płońsk gdzie ma niebawem zaczac dzialac.

Gość

UWAGA Wszystko jest dobrze bywaja jednak losowe sytuacje a wtedy koszmar ARMADA firma która zatruje zycie poprzez telfony nieznane wizwiskami sraszeniem żadne tłumaczenia nie pomoga nawet nie przyslą zawiadomienia mozna poczyrtać co ludzie prezezywają pozdrawiam

kiki

Pozytywna atmosfera?! Bez zartow. Chyba sam dyrektor pisze te durne opinie. Kiedys napisalam bardzo wnikliwa opinie na temat firmy, zeby kazdy wiedzial... niestety po kilku godzinach zostala usunieta. Dla mnie jasne, nie chca prawdziwych opini.

katrinka

hmmm ja pracuje w Asperze od roku na terenie Gdyni i jestem zadowolona,czesto sa konkursy i premie nie mogę zlego słowa powiedzieć kierownictwo nas szanuje i pomaga gdy pojawia się problem z klientem,czy kazda inna sprawa zwiazana z praca,nikt nam nie kaze chodzic calymi dniami,w niedziele i swieta,Panie w biurze zawsze usmiechniete i zawsze pomocne az się chce pracować.To generalnie od ciebie zależy jak sobie klienta ustawisz,trzeba być stanowczym i nie pozwolić sobie wejść na glowe ale jednocześnie być ludzkim wobec klientów.Ja osobiście polecam bardzooo prace w tej firmie i mam nadzieje ze popracuje tu wiele lat.

ja

Byłam pracownikiem Aspera. Nie polecam (usunięte przez administratora) . Byłam na rozmowie z Finanie i Nobilonie- tam jest jeszcze gorzej. (usunięte przez administratora)

Asper

Na obecną chwilę firma Asper nie udziela pożyczek na terenie miasta Częstochowa. Nie mniej jednak w niedługim czasie przewidujemy rozpoczęcie sprzedaży również w tym mieście. Z poważaniem, Asper

ciekawska

Czy firma działa już w Częstochowie?

klient

Asper to fatalna firma dla przedstawicieli, duza mowia ze doradcy sa najwazniejsi a to g----no prawda,prowizja to tez obiecanki i te wszystkie konkursy to o d---e rozbic nie polecam tej firmy, klientow tez w banie robia naliczaja jakies koszta z powietrza jak spoznia sie ze splata.Polecam prace w firmie Finan lub Provident. sa wyplacalni i dobrze placa

Zostaw merytoryczną opinię o Asper Sp. z o.o. - Gdynia